21741
  • gallardo
    #12383
    Én is 25%-ost megyek, de nálam működik, nem az agresszív az amikor az utolsó kanyarban már a szentlélek tolja az autódat.
  • lac coo
    #12382
    Azért az vicces, hogy Codemasters fórumon is mindenki nyöszörög minden tized másodpercért, csúszkálásért, féktávért, alul kormányozottságért, de egy egyszerű kormánybeállítás is gondot okoz sokaknak ....:DDD
  • Timbu
    #12381
    A visszapillantó tükör miért hiányzik a játékból? Igen zavaró, hogy csak fehér nyilak vannak, hogy merre van mögöttünk a másik autó.
  • Timbu
    #12380
    Az irányítás beállításánál van a legalsó sorban valami olyasmi - nem tudom pontosan felidézni -, amivel a vezérlő típusát lehet beállítani. Ott a defaultról érdemes áttenni kormányra, mert sokat változt hoz.
  • Dzsoy
    #12379
    verseny előtt a stratégiánál az üzemanyag beállításnál akármire megyek csak +3 kör van rajtnál. Nálatok is? Vagy ez azért mert csak 25%-os futamon vagyok?? Az aggressiv lenne az amikor sok benyát viszek ugye?
  • Gabor77
    #12378
    Nekem pont ott nagyon rossz a kontroller. 3-as kanyart nagyon nehéz bevenni...
  • Dzsoy
    #12377
    nekem controller-el "egész" jó, és kormánnyal vezethetetlen az olyan ahol sok nagy ívű gyors kanyar van (pl:spanyol pálya)
  • csm
    #12376
    király,tehát akkor nincs is rá megoldás,controllerrel ilyen szar...
  • Dzsoy
    #12375
    nagyon sok helyen olvastam hogy a kormánnyal nagy gondok vannak. Valamit ott nagyon elcsesztek.
    Remélem november-december környékén javítják az első patch-el
  • Gabor77
    #12374
    Nekem is ez a problémám...
  • Dzsoy
    #12373
    nálam is hasonló gond van X-box-on. Controllerel baromi jól lehet menni ,de kormánnyal pl a parabolicát csak nagyon lassan lehet bevenni, mert nem fordul úgy az autó ahogy kéne vagy ahogy azt controller-el teszi. Érdekes....
  • csm
    #12372
    xbox 360 controllerrel játszom,kérdésem a következő.
    nem engedi teljesen elfordítani a kormányt nagyobb tempónál,gyakorlatilag csak visszafordítóknál fordítja "koppig",egyébként kb a feléig se jut a lehetséges kormányfordulatnak. ez minek tulajdonítható,lehet ezen változtatni,kormány nélkül?
  • lac coo
    #12371
    Engem a teli tankolt autó szokott szívatni néha :))))
  • VERESS 96
    #12370
    Sziasztok! Az a problémám lenne hogy a felbontást nem tudom fentebb venni 800X600-nál nagyobbra. Valami ötlet? (1366X768-ra kellene)
  • IXEMGabeo
    #12369
    lentebb írtam is, hogy a time attack módban az autót nem lehet módosítani és körülbelül Valenciában is a racing line-on mutatott vörös csík előtt kell jóval fékeznem különben nem bírnék befordulni. A helyzet az, hogy ezzel szerintem jó pár tizedet veszítek és nem az én stílusom az, ha rövid féktávot veszek...Valóságban sem érzem azt, hogy ennyivel előbb fékeznének az agresszív vezetési stílussal rendelkező versenyzők...úgyhogy tuti van valami a kormánnyal
  • Alexease
    #12368
    OK, kozben mar talaltam ezt-azt a 2011-es verzioval kapcsolatban;)
  • Alexease
    #12367
    Ugy nez ki felcsereletek;) De a hideg es a szetgyilkolt gumi is szivatos tud lenni.
    Kellene telemetria, hogy lassam 1-2 kor alatt igazabol mit csinal, de az itt nem lesz szerintem soha:DDD

    Bar valamilyen telemetria adatok vannak lementve, azokrol lehet tudni valamit? A korabbi verzokban piszkaltak, modoltak? Az kimentett adat a mukodo autorol, vagy adat az auto mukodesehez?:)
  • Alexease
    #12366
    Az az a teszt egy vicc, semmire nem jo;)
  • lac coo
    #12365
    Hát szerintem semmi baj vele, alulkormányzott, lassítani kell, nem erőlteteni úgysem tud befordulni. Idén a fékre kell figyelni gázra nem tavaly fordítva volt :))) Egy ici picit lassabban és nem csinál ilyet parabilcában sem !Ha túl gyorsan esünk bele, és még jobban kell fékezni az meg csak olaj a tűzre.
  • palinho96
    #12364
    igen.
    és igen!
  • nono28
    #12363
    Carrier módban van safety car?Ebben a módban lehet úgy menni hogy,sorban az összes pályán?Szezon végén adhatnak máscsapat szerződést?
  • IXEMGabeo
    #12362
    ő nála is hasonló a probléma, mint nálam:) 41 secnél mondja is, hogy tövig el van fordítva a kormány és nem fordítja be
  • avus
    #12361
  • Cujo HuN
    #12360
    Rendes vinyón van a játék,ez számíthat?más játéknál akkor miért nem?Mostanában nem találkoztam olyan játékkal ami ennyire megfogta volna a gépet,ahhoz képest h nem túl jó a konfig.
  • palinho96
    #12359
    ne mondj ilyet. A BF3-nak 100 nagyobb gép kell. Én ATI HD 4820-en toltam a BF3-az.. most már ott laggoltam mint a nem tudom, micsoda és ugyan azzal (4850)-nel MAXon 50 FPS az F1 2012
  • Batmanci
    #12358
    Válaszd a Quick Race módot. Az felel meg a Grand Prixnek.
    Üdv.
  • palinho96
    #12357
    SSD-re raktad a játékot vagy rendes winyóra?
  • V43 1105
    #12356
    Szerintem kevés neki a GTX460 ..
  • argo001
    #12355
    Köszi majd este megpróbálom. :D
  • Cujo HuN
    #12354
    Sziasztok!Van egy ilyen gépem:Gigabyte GA-990XA ud3,Phenom2 x4 955 black e.,8GB ddr3 mem.,geforce engtx460.Az a gondom h brutál mód szaggat a játék 1280x720 ban minden low-on.Ami furcsa mert pl. a BF3 FHD-ban high beállításokkal vígan megy.Azt is észrevettem hogy a ventik is csak szinte alap fordulaton pörögnek,tehát a gép még csak nem is izzad.Valakinek valami hasonló tapasztalata?Ötlete?Driverek frissek,játék eredeti.
  • palinho96
    #12353
    akkor G25 vagy G27-eset keres. azok még jók hozzá ;)
  • argo001
    #12352
    Momora nincs. Nekem irányíthatatlan.
  • IXEMGabeo
    #12351
    argo itt keresgélj
  • IXEMGabeo
    #12350
    4%
    34%
    50%
    0%
    0%
    0%
    0%

    Aki thrustos ezt a setupot próbálja ki. Hátha beválik most fogom tesztelni
  • argo001
    #12349
    Valaki tud valamilyen épkézláb kormánybeállítást a Momohoz?
  • IXEMGabeo
    #12348
    nem minden kanyarnál van ez. A rendkívül lassú visszafordítóknál és főképp a Valencia típusú kanyarokban fékeznék sokkal hosszabban, de nem lehet, mert utána a befordítással vannak gondok.

    Kormány setup elvileg thrustmasteres, mondjuk nem tudom mennyit befolyásol, hogy a FFB-nél levettem az environmentet 10%-ra a weightet 0%-ra és a középsőt (strenght asszem) szintén 10%-ra...
  • palinho96
    #12347
    simán meglehet állni. kormány beállítások nálad lehet, nem megfelelők. illetve a fékerő elosztással játszani kell. :D
  • IXEMGabeo
    #12346
    van 3 körös verseny idén is.

    Season challengenél minimum 5 kör van, quickrace 3
  • IXEMGabeo
    #12345
    kíváncsiságból kipróbáltam a time attackban is és betettem a racing line-t is és természetesen hiába van a fék csík jóval előtte kell fékezni különben képtelenség befordítani a kocsit...(nem lehet az autót ebben a módban állítani) azért próbáltam ki ezt a játékmódot.

    Szóval itt valami kormánybeli probléma van, mert ilyen nincs, hogy hosszú féktávot szeretnék venni és nem fordul be az autó
  • palinho96
    #12344
    de. tavaly 3-5-25%-50%-100% :D
    idén: 5-25%-50%-100% azthiszem!