21741
  • csabush
    #12183
    Azok vannak, practice is lehet hogy van valahol, de én long weekendet mentem quickracebe ott nem volt.
  • Dzsoy
    #12182
    És Q1, Q2 legalább van vagy azt is kiszedték?
  • Dzsoy
    #12181
    Itt elvileg jelzi a pénteki időjárást ami felesleges lenne ha nem lenne a pénteki edzés

    5perc 12 sec-nél

  • csabush
    #12180
    Pedig nincs. 1 órás practice van.
  • Tormiee17
    #12179
    Ott néztem...neked van?
  • Dzsoy
    #12178
    Szerintem valamit rosszul állíthattál be mert nehezen hiszem hogy nincs P1, P2, és csak P3 van. Careert nézted hogy ott van-e!?
  • Tormiee17
    #12177
    Ez komoly??Hogy gyakoroljak egy pályára ha csak egy egy órás szabadedzés van? pedig Long Weekendre van rakva...
  • Tormiee17
    #12176
    Csodát?
  • GPx8
    #12175
    Mit vártál?
  • Tormiee17
    #12174
    Huha...ez a kormánybeállítás nem igazán akar összejönni,vagy túl könnyen fordul a kocsi vagy nehezen,de sehogyse jó...meg nincs az mint a korábbi két részben,hogy magától visszamegy a kormányom vízszintesbe és így csak ilyen lazán kormányozgatok...elég fos :D
  • dr Kotász
    #12173
    Igen, és Lotussal kezdtem (na ott KERS nélkül azért nem voltak győzelmek), aztán Williams, aztán Force India de onnan már én se folytattam, mert a Forca Indiával már nem lehetett nem világbajnoknak lenni :) Hónapokkal később felraktam egész jó AI modot, azzal már baráti időket ment, de már nem fejeztem be, inkább online toltam 20%-os versenyeket. Kb. 20 perc egy verseny, de mégis van már gumiválasztás, nekem ez az ideális.

    Amúgy idén a 20%-os online futam 25%-ra változik. Akik csak careert szoktak nyomni, ajánlom hogy adjanak neki egy esélyt. Ha érettebb emberek jönnek össze, elképesztő feeling tud lenni. Javaslom az időmérős futam választását, tapasztalatom szerint az kiszűri az autóversenyt az Unreal Tournamenttel összekeverőket. Aki belerakja az erőfeszítést az időmérőbe, az már nem akarja leamortizálni a kocsit az első sikánban.








    .
  • Dzsoy
    #12172
    Én career mániás vagyok és a 2011-be pont az idegesített hogy már az első évben a williams-el világbajnok lettem. Aztán mekivel 2 kört vertem már az egész mezőnyre, úgyhogy abba is hagytam. Nem volt semmi kihívás. Ha az 5 szezon alatt csak 3 futamot nyerek az se érdekel, legalább van kihívás a játékban ,csak legyen végre nehéz :D
  • dr Kotász
    #12171
    Egyetértek, legfeljebb majd nem nyerek futamokat legenden. Aki folyton győzni akar, játsszon online. Aki meg nem akar roncsderby-t, az careert (mondom ezt úgy, hogy ugyanannyi online órám van az F1 2011-ben, mint offline. Csak nem a 3 körös quickrace-t kell tolni, és akkor egész normális emberekkel lehet összeakadni).
  • Dzsoy
    #12170
    Van akinek semmi se jó. Tavaly túl lassú volt, most túl gyors. :D ugyan már... :D

    Bár régen volt valami olyan F1-es játék ahol az ellenfél nehézségi szintjét százalékban lehetett megadni. (asszem 80-120% között) Na ott mindenki belőhetné magának és nem csak 4 nehézségi szint közül lehetne válogatni. De én nem panaszkodom, nekem jó így.
  • dr Kotász
    #12169
    Steam mappa.
  • dr Kotász
    #12168
    Tavaly volt rengeteg, én is használtam AI modot, mert nagyon lassú volt a legend is. Azonban a Codies fórumát olvasgatva idén ez nem lesz probléma, inkább azon megy a sírás, hogy irgalmatlan gyors az AI Végre valahára...
  • tobias88
    #12167
    Amúgy azt tudja valaki hogy hova ment a játék?

    "C:/Users/*your name*/My Documents/My Games/FormulOne2012/" helyen már csak a hardware-s cuccok vannak
  • tobias88
    #12166
    Hát, sajnos az AI megint a nullát éri. Legend alatti szinten a gép nem tud előzni DRS-el sem. Felgyorsít, aztán ha az ideális íven mész előtte, simán lelassít és ennyi, semmit nem csinál. Borzalmas...

    Tavaly volt ehhez valami mod? Szerintetek lesz idén hozzá?
  • gabber_saviola
    #12165
    1:25-nél durván belemegy a Ferkába és nem történik semmi ... nálam már a fél eleje hiányozni ilyenkor a verdának.
  • Dzsoy
    #12164
    Az igaz hogy a teljes játékban már nyoma sincs a demóban tapasztalt rángatózásnak és a túl érzékeny kormánynak?
  • ggbuffon
    #12163
    az kicsit erős h kötelező..a fizikán mintha javítottak vna (mindenesetre a 2-3x-osára megnövelt féktávokat nemtudom hova tenni) azonban döbbenet, h pályaelhagyásnál a gép irányít lényegében, legalábbis a gázt ő szabályozza...mi ez vmi hülye vicc? hallottam h a demóban benne volt, de hát ez nevetséges. Meg egyáltalán mi az értelme? Mert ha vágásért leszabályozni mint "büntetés" akkor rendbe van (GP sorozatok) na de így még időt is bukok, meg esetleg egy büntetést is?

    Az AI semmit sem változott, ugyanúgy vonatoznak egymás mögött, azokon ahol nincsenek tempós kanyarok vígan lehet nyerni, mert a gép leggyengébb pontjai továbbra is a féktávok.

    Még csak pár versenyt vittem , így nemtudok és nemis akarok róla lesúlytó véleményt adni, de első blikkre ezek így basszák a csőröm. Ez a young driver test egyébként mire is jó? Mert szép és jó, csak máshol ezt úgy hívják h TUTORIAL..
  • coyote77
    #12162
    Szuper lett a game, minden f1-fannak kötelező.
    Az auto fizikája még mindig nem az igazi, de a látvány kárpótol :)
    HD gameplay: http://youtu.be/iwXwC7XUCKs?hd=1
  • palinho96
    #12161
  • viso 007
    #12160
    ezer kösz, qrvára nem találtam...
  • palinho96
    #12159
    Amint lesz adatbázis editor át írom, am meg a hosszú "Ó".
  • viso 007
    #12158
    Az "accelerator time"-t hogy lehet más gombra átállítani, mert ez az "=" gomb nekem nem valami szimpi?
  • palinho96
    #12157
    Ha rövidet mész... Úgy mint tavaly.. :-P
  • csabush
    #12156
    úristen mi lesz most... :D
  • macleody
    #12155
    Most megy a Hungaroring.
  • Norberto91
    #12154
    Tényleg nincs a játékban P1-P2-P3? csak egy egyórás practice?
  • crossy104
    #12153
    Nagyon jó! Jobb mint a 2011.Semmi gond vele.
  • palinho96
    #12152
    én már játszok már vagy 1 órája :D
  • Dzsoy
    #12151
    Nektek is akadozik a videó? Egyáltalán nézi még valaki? :D
  • palinho96
    #12150
    Force Feed Back!:D
  • lac coo
    #12149
    Lehet a grafikai kormány shake effektre gondolnak .Azt valóban kivehetnék legalább kormánnyal ne legyen mert tényleg idegesítő .

    Szerintem így , hogy erősre van rakva driverben, meg kicsit hozzáigazítottam a játékban is, elég jó ! Nem sim de élvezhető, és tartja úgy ahogy középen is, nyugodtan lenézhetek gombokra, nem indulok már el a fal felé :))) .
  • hungary27
    #12148
    mi az az FFB?
  • Alexease
    #12147
    Nekem sincs semmi rangatas, teljesen jo, a fordulassal, kanyarodassal sincs gond. Egyedul az FFB ami kozepen gyengecske. Es hiaba irogatom at mint az orult, eredmenye nulla:)
  • Danecay
    #12146
    Sőt azt írják, hogy:

    "Az idegbeteg kormány rángásnak már nyoma sincs mint a demóban jeee"
    Ha tényleg így van az jó hír, bár nekem a DEMO-ban sem rángatott, csak nem fordult :D
  • palinho96
    #12145
    működik. nem értelek miért nem? :D
  • hungary27
    #12141
    aki a magyarosítást csinálja biztosan nem :D