21741
  • Krisztiam #12303
    nálam nem füstöl semmi :D
  • lac coo
    #12302
    mondjuk sokat nem mentem vele, de nálam nem füstöl, egyszer szándékosan szétpörgettem váltóval, akkor füstölt, sőt egy idő után csörömpölt is valami benne ...
  • hungary27
    #12301
    :D nekem mindig füstöl :D
  • tobias88
    #12300
    rögtön az indulástól kezdve?
    már a boxban füstöl
  • Palesz2
    #12299
    igen.. :\D:D
  • lac coo
    #12298
    Szerintem a járgány a rossz váltás miatt füstöl ... ;)
  • ggbuffon
    #12297
    ja igen, ilyet mi is toltunk anno 3-4en:)
  • tobias88
    #12296
    Másnál is bugos a flashback? Van amikor csak simán beakad és 3-4 másodpercig nem történik az f11 megnyomása után semmi, viszont utána 1 másodpercet előre ugrik, így ha kanyarban használom, nyomhatok még 1et, de van amikor közvetlen utána felrobban a motor, nem is 1szer történt már.

    Na meg alapban füstöl a járgány az első másodperctől kezdve.
  • a.carkey
    #12295
    Pedig szerintem nagyon érdekes többjátékos módja volt.

    Néha féltucatnyian összejöttünk és úgy nyomtuk le a VBket. :) Le volt bontva egy-egy futam, és mindenki mehetett x kört, több váltásban, ha addig nem szenvedett balesetet a gép az autójával. :D

    Részemről imádtam, és az első részét is. Hatalmas móka volt, különösen Phoenix és Mexico City pályája. :)
  • hungary27
    #12294
    Amúgy bugos a játék mert néha(5-2 szer) a külső nézetek fejjel lefelé vannak és a pálya másik részét mutatják. :D
  • ggbuffon
    #12293
    öcsémnek 1680x1050es felbontású monitoron nem enged csak 1280x1024et.. korábban olvastam h másnál is volt felbontás probléma. Nincs kedvem nagyon visszabogarászni, de vki leírná gyorsan röviden, hh lehet ezt megoldani? pm is jöhet
  • hungary27
    #12292
    billentyűzettel?:)
  • Palesz2
    #12291


    na így nem kell játszani ahogy én toltam XD
  • palinho96
    #12290
    minden állításod igaz. nincs benne Grand Prix, és a P1,P2,P3 ill Q1,Q2,Q3 maradt a hosszú hétvégéken
  • nono28
    #12289
    Sziasztok!

    Sajna csak holnap kapom meg a játékot.Azt szeretném kérdezni, hogy a vb-t kivették,akkor nemis lehet ugy játszani hogy sorba adja a pályákat mintha vb-t játszanék?A kvalifikáció 3 része megmaradt-e?
  • oneal1
    #12288
    nem...:) azt értem, hogy miért kell f11 et nyomni.

    ha free run-t csinálsz, olyan mintha ilyen kamionok által kitaposott nyomvájúban közlekednél, rángat a kormány meg ilyenek.
  • koj
    #12287
    Köszönöm a segítséget:)
  • zsotesz
    #12286
    az a tutorial része, a flashback használatára hivatott megtanítani
  • Dzsoy
    #12285
    az nem bug!!! Az a defekt dolog azért van benne hogy a Flashback-et is megmutassa hogy hogyan kell használni. Csináld végig. Az direkt van benne!!!
  • koj
    #12284
    Sziasztok! Az bug lehet a játékban hogy mielőtt elkezdeném a chelennge-t, van ilyen tutorial, de az egyik részénél ilyen kék részekre kell rámenni és az egyiknél mindig defektet kapok.
  • Dzsoy
    #12283
    milyen nehézségi szinten csináltad ezt a hungaroringen és milyen távon?
  • gallardo
    #12282
    Azért számos bug van a játékban, pl ami engem legjobban zavar az, hogyha nem vagyok a pályán az AI megközelítőleg 1-1.5 másodperccel lassabb köridőket megy és az első 18 autó 6 tized másodpercen belül van. A másik amin mosolyogtam, hogy hungaroringen az verseny kezdetén csepegett az eső és az összes ellenfél intermediate gumikkal állt rajthoz, nekem is alapból ezt rakta be az elején, de a szárazpályán lágy keverékkel két kör alatt kiautóztam több mint egy boxkiállásnyi előnyt felraktam én is az intermediate gumikat és Caterhammal lazán megnyertem a versenyt.
  • Dzsoy
    #12281
    Csak holnap kapom meg a játékot és sajna új kormányt is kell vennem.
    Előre elnézést kérek hogy ide írom (köze nincs az F1-hez) de ha van itt X-box-os akinek a microsoft (fehér) kormánya van az írhatna valami véleményt róla.
    Köszönöm és bocsánat.
  • Dzsoy
    #12280
    erre sokan panaszkodnak. Vagy esélyük sincs se a pontszerzésre se a csapattárs megverésére (ami miatt nem tud jobb csapathoz szerződni career-be)
    vagy proff... szinten megint világbajnok lesz az első évben.
  • Tormiee17
    #12279
    Velem is ez van :D
  • Gabor77
    #12278
    Engem az idegesít leginkább, hogy Legenden 2mp-et kapok a csapattársamtól, Professional nehézségen meg fordítva...nincs arany-közép út...
  • GPx8
    #12277
    Milyen parasztok a szomszéd szerelők, hogy nem húzzák el a vezetékeket...
  • lac coo
    #12276
    Legmagasabb fokozat előzésre való ,nem hogy egész idő alatt azzal gyilkoljuk a motort :))))

    Tankolni lehet többet, akkor tovább bírja magas fokozaton, kérdés megéri-e, hogy atom nehéz autód lesz a verseny felében ....
  • twi452
    #12275
    visszaváltással lehet füstöltetni a motort elég könnyen ezt pár helyen olvastam is és tapasztaltam is :) nem lehet már visszadarálni mint az állat :)
    bár még 23 kört simán elmentem a füstölgő motorral aztán crasheltem egyet..xD úgyhogy nem tudom meddig bírta volna még :)
  • ggbuffon
    #12274
    A GP sorozat messze megelőzte a korát, sőt számos vonatkozásban a mai napig utolérhetetlen. Egyetlen gondja volt, h a multit teljesen elhanyagolták benne(ez a GP4 2001es megjelenésénél már elég nagy gond volt, elvégre ekkor már közel sem volt ritka az otthoni net,mégha betárcsázós is), ezért az EA hányadéka (f1 challenge) sokkal nagyobb ismertséget és népszerűséget hozott magával.

    Mit tagadjam nekem örök kedvencem. A dinamikus időjárás már akkor gyönyörűen levolt modellezve, főleg egy száradó pályán, ha vki ráfutott a rázóra ott el is dobhatta a gépet, az AI szerintem a mai napig az egyik legjobb, főleg ami a gépek védekezését illeti, a setupolás is széleskörű volt. Én nagyon sajnálom h nemjött belőle több.
  • atiwrc
    #12273
    1996 94et dolgozza fel de 96ba csinálták
  • atiwrc
    #12272


    Grand Prix2 by Geoff Crammond 1994!


    Mindegy volt hány %os futamot mentél betudtad állítani előre a taktikát.....
  • atiwrc
    #12271
    Jézusom ezek a track camerák(meg üldöző kamerák) :(
  • hungary27
    #12270
    ja meg teljes versenyben be lehet állítani a taktikát és hogy mikor legyenek box kiállások. ja és az austini pálya nagyon jó lett.
  • Robert24
    #12269
    Én mindig a piros tartományban már váltok ritkán várom meg a lila tartományt így nálam eléggé esélytelen, hogy valaha is kifigim nyírni a motort. Egyébként ami fontos változás még, hogy az időmérő első szakaszában amikor beállítod az autódat utánna már nem lehet hozzányúlni se az időmérő többi részénél sem a futam előtt. Ez nagyon jó, mert így hiteles.
  • hungary27
    #12268
    nem tudom de nekem mindig füstöl és nem égetem a motorom
  • Dzsoy
    #12267
    Dupla pit :D
    Játékba én még nem láttam :D

  • Dzsoy
    #12266
    A füst állítólag csak egy kis bug (tavaly is volt ilyen) viszont fórumon valaki arra panaszkodik hogy ugyan ő vált és nem automata (valószínű ezért) de állandóan kinyírja a gépet. És állandóan figyelmezteti a mérnöke hogy vegyen vissza a motorból mert nem fogja bírni.
    Nem tudom hogy ez mennyire igaz...
  • hungary27
    #12265
    nekem az első kör után füstöl:(
  • Dzsoy
    #12264
    Motort sikerült már valakinek kinyírnia?