78923
  • Davidus
    #1102
    nem a 2010 miatt linkeltem hanem azért mert mondja benne hogy a többi class is játszható csak nem mutatták meg
  • kuci06
    #1101
    nemtom, nekem a Witch doki bejön
    Ahogy elnéztem amolyan nekromanta-sorci kombó, lesznek büntetős spellek a tarsolyában ;)
    Zombifal rulz :D
  • Klemice
    #1100
    tiszta pixel a keret
  • Kandurex
    #1099
    ja, ja így jó, viszont a fejléc túl kicsi, így meg otromba a flash, szélekhez kellene igazítani!
  • Ragnar360
    #1098
    Davidus vagy más ismerte innen a Dio2 (+kieg) hez a Set mod-ot ?:) Lehet igy névről nem ugrik be, de ha azt mondom, h újraírta az egész gémet: az itemeket, a mobokat, táposabb, de jóval nehezebb is lett a játék
  • Kandurex
    #1097
    átfuttotam a szöveget de nem láttam benne 2010 -re való utalást
  • kuci06
    #1096
    így?
    http://docube.extra.hu/BANNER2.swf
  • Davidus
    #1095
    #1083 ebben mondják szóval tényeket álapítok meg:P
  • Kandurex
    #1094
    nincs az a hájp amit két évig fent lehet tartani,...:/
  • Ragnar360
    #1093
    sc2 elvileg idén megjelenik nem ? anno abból még asszem ennyit se mutattak szóval reménykedhetünk, hogy jövőre kézbevehetjük
  • Imremagdi
    #1092
    "5 class szerintem kicsit kevés"

    Diablo 3 kiegészítő lemezét is meg kell valakinek venni, majd aba pakolnak még párat.
  • Ragnar360
    #1091
    legyen igazad :d
  • Davidus
    #1090
    a többi karakter is játszahtó. nem azért nem mutatták meg őkert mert nincsenek kész vele. lassan adagolják a mannát hogy folyamatos legyen a hájp
  • Ragnar360
    #1089
    65-70% közé saccolnám...

    Egyébként ez a witch doktor csak nekem unszimpi eddig ? ^^

    Hogy öszinte legyek a grafon kell még darkosítani...saturation rlz, tegnap vki belinkelt róla képet, úgy valóban jobb...

    5 class szerintem kicsit kevés

    elsöre hülyén hangzik az új health rendszer, potik háttérbeszorulnak :S SZERINTEM KÁR!

    inventory, egyszerüsített, letisztult, ez oké...DE MI A FASZÉRT van az, hogy a kétkezes 2 méteres balta is csak 1 négyzetbe elfér...MIÉRT KELLETT EZT A BAROMSÁGOT...TÖKÉLETES VOLT AZ EDDIG AHOGY VOLT

    A bill. használatát miért akarják ennyire lecsökkenten -.- nekem bejött - nyilván a gyorsgombok/ funkciók megmaradnak...


    Félreértés ne essék...csak ma már kevésbé süt szemembe a nap :D, meg mire megjelenik 20xor változik még ugyis minden...

    1 éve bejelentették az SC2-t azóta mennyi kép, meg videó kijött róla
  • ProGabe #1088
    a gameplay vid alapján nem kell messzemenő következtetéseket levonni!jól össze van rakva.de lehet ennél nincs is több kész.oké,ez már magában fogalja a grafikai motort.de hol van a többi karakter?kész pályatervek?hol?mármint az rendben van,hogy a designerek fejében megvan,esetleg conceptek alapján,de ugye ez messze van attól amiről elmondható hogy kész.ugyebár random generálja a pályákat a dio,biztos vagyok benne hogy amit láttunk nem ilyen volt!

    6 év,bizony-bizony!az sc2 a war3 kiegje óta készül,vagyis 2003 óta.az is már több,mint 5 év

    és most jön a lényeg:a motor,a karakterek alapjai,pályák,történet igazából másodlagos a balance-hoz képest!ne feledjük:ez multiban lesz igazán erős (már most hangsúlyozzák) a tökéletes balance eléréséhez pedig sok-sok hónap kemény munkája kell,mert annyit kell tesztelni hogy már fizikailag is fájjon :)
    ugyebár a skillek,varázslatok a sarkalatos pont (de most már pl. a fizika is).sc2-ben volt,hogy egyik nap még teljesen mást tudott egy egység,mint a következőn,mert nem tudták jól balance-olni.amit most láthatunk a karakterlapokon még vagy 100x változhat
  • Kandurex
    #1087
    az swf told fel valami szerverre, mint ahogy a mostanit is, aztán megnézzük :)
  • Dant0r
    #1086
    Ha arra gondolunk hogy 1.09 -> 1.10-es patchhez mennyi idő kellett nekik

    De legalább VAN!:)
  • [HUN]Crassus
    #1085
    2010?? addigra már csipet nyomunk az agyunkba úgy játszunk....nem létezik,hogy addig várnábak a D3-al....
  • ziipp
    #1084
    Számomra a Diablo II után a WoW egyfajta folytatásként jelenik meg, ezért arra számítottam, hogy az abban megjelenő újdonságokat átviszik a III-ba is. Jelenleg úgy néz ki, hogy a régi játékot kapjuk meg friss köntösben. Nyilván az emberek többsége ezzel elégedett lesz, én csak szerényen közöltem a véleményemet. A példád borzalmasan gyenge, mert a sakk és a foic köszönőviszonyban sincs egymással. Ellentétben a Diablo és a Warcraft, ahol ugyanaz a fejlesztő, ugyanaz a háttér, ugyanolyan RPG elemek, ugyanolyan spell-alapú játékmodell, és még sorolhatnám. A különbség a bonyolultságban van. Ezzel nem azt mondom, hogy az egyszerűség rossz, csak azt, hogy én mást vártam.
  • Davidus
    #1083
    Rob Pardo video interjú
  • Davidus
    #1082
    ezt mondta is a producer a videointerjúban. a fő feladat ami visszavan az a tartalom pakolás a játékba. szerintem van olyan act ami csak koncepteken létezik
  • kuci06
    #1081
    700 x 275-ös (előnézetben meglehet, hogy el lesz csúszva egy kicsit a keretből :/ )
    DL



  • Kandurex
    #1080
    Csak egyszerűen annyi, hogy a látottak alapján olyan 60-75% -ra becsülném a játék jelenlegi állapotát, az igazán időigényes feladatokat úgy tűnik már megoldották, motor, grafikák, karakterek és ahogy láttam már komoly pálya tervek is elkészültek,...szóval ez a 2 év játékfejlesztésben nagyon hosszú idő, a legtöbb AA kategóriájú játék készül ennyi idő alatt, vagy néha kitolódnak 3 évre,...de nem 6, igen jól olvasod 6 évig fejleszteni egy játékot, mert ahogy kiderült 2004. óta fejlesztik a Diablo 3 -at!
  • ziipp
    #1079
    Hah! Nálad az idiótább azt jelenti, hogy bonyolultabb? Mert a Diablo csatái taktikailag egyértelműen egyszerűbbek, mint a WoW-ban. Egyébként jól látszik a kommentedből, hogy az objektivitás látszatát is kerülni akarod. :D Ráadásul olyan érveket hozol fel, amiket pofon egyszerűen ellened fordítok. Azt mondod kattingatni sem kell? Azt mondom nem is WoW-oztál életedben. Tudni kell helyezkedni, megfelelő időben a megfelelő spell-eket elnyomni, valamint a karakterek szerepei is sokkal speciálisabbak. Pl. a warrior arra való, hogy tankoljon, brutális ütéseket éljen túl, a priestek dolga ezzel párhuzamosan a gyógyításuk, de ezzel még nem ért véget a dolog, mert "sebzésosztó" csapat is van, aminek kizárólagosan az a feladata, hogy csökkentse az adott szörny HP-ját. Ezekhez jönnek még a hibrid kasztok, különböző talentfák (ez az egy pont, ahol a Dio2 jobb mint, WoW, mert az elosztott skillek hatnak egymásra - ennek jó példája a hammer pala), speciális kasztokra jellemző eszközök amik gyakran elengedhetetlenek egy-egy harc megnyeréséhez. Ezek alapján neked is be kell látnod, hogy sületlenségeket beszéltél.

    10 poligonból álló 50 méteres szörny "érvre" inkább nem is reagálok, esetleg annyit tennék még hozzá, hogy a fejlesztőknek kompromisszumot kellett kötniük az alacsony gépigény - grafika felületén, ennek az eredménye a gyengébb megjelenítés. De még így is egyedi, színes világa van a Warcraftnak, egyedüli hátrányossága, ami tényleg komoly fekete pont, hogy a fizikai modell eszméletlenül gyenge lett. Most nem csak az esésekre, hanem az egymáson való áthaladásra is gondolok, ami jelentősen rombolja az RPG élményt.
  • ProGabe #1078
    mégis mit vártatok?ez nem az íéj,hogy bejelentik minden platformra márciusban és októberben megjelenik

    kismillió változtatás lesz még! egy karakter akár teljesen átalakulhat,sőt,kikerülhet a játékból ha nekünk,rajongóknak nem fog tetszeni.ez a Blizzard!
  • Kandurex
    #1077
    két év az nagyon sok...egy még oké,..de kettő? :((
  • PrisonMan
    #1076
    2 év?! OMG
  • Vucli
    #1075
    Még két év míg kijön?
  • Davidus
    #1074
    amúgy kb akkora világra lehet számítani mint a D2ben. jelengleg az ACT1 nevezhető "késznek"(a videók is ACt1ből vannak)
  • Davidus
    #1073
    kizárt
  • Davidus
    #1072
    "Még nem tudják hány karaktertípus lesz(akkor miért írnak 5t a hivatalos oldalra?...)"

    tudják csak Wilson be van kómázva. a hivatalos oldalon is 5 van meg Pardo is megerősítette a videointerjúban. sőt azt mondta hogy a másik 3 is játszható állapotban van.
  • TDC Geronimo
    #1071
    Nem tudom, mivel nem én linkeltem.
  • Istencsászár
    #1070
    De ki nyilatkozta? fejlesztő? blizzardos?
  • TDC Geronimo
    #1069
    Spekuláció. Úgyse mondanak megjelenési dátumot. "When it's done"
  • Istencsászár
    #1068
    Forrás?
  • Ragnar360
    #1067
    ááá GECI miért teszik ezt velem...még megy a stream, játszák wc moveikat és az a ZENE ÁÁÁÁÁ KIKÉSZÍÍT. Nosztalgia & vágyakozás :DDD
  • Szuperkaraj
    #1066
    Tyraelről mondhattak volna tényleg konkrétabbat, bár az tuti hogy a történetből minden ki fog derülni, csak győzzük kivárni ^^
    Ja és ha jól értettem itt is lesz olyan titkos helyszín mint a Cow level ( bár szó szerint nem mondta ki, de említette hogy általában minden blizzard játékban van :) )

    Mellesleg 1-2 kérdező vicces volt:D
  • Aradebil2
    #1065
    egy két érdekeset kigyűjtök,hátha valaki nem akarja végigolvasni az egészet:

    Blizzard wants to ensure players have entertaining skills to use. "Less spam and more depth," says Wilson. The hotbar is important, says Wilson, because it promotes skills over potions. He says his team didn't feel like spamming potions should be a focus here. Also emphasizing easier controls to quickly swap through skills as making the game more action-focused.

    Potions are still in the game, they're just not as core an element. So there's a new health system here. Wilson says he actually tried a Halo-style shield system with regenerative health, but didn't put that in because it encouraged players to leave combat. Didn't want to implement a WoW-style health which encourages players to drink and creates downtime when out of combat. Wilson wants the health system to ensure combat, which is health globes were implemented.

    In cooperative play, when one player picks up a health globe, all players benefit from its restorative effects.

    Some monsters will miss players and get their weapons stuck in the ground. (ez oltás:)))

    Question asked about group size. Wilson wouldn't say anything specific, but did say "once you get more than four or five people onscreen, things get kind of chaotic." Sounds like it'll be around four or five limit. (ajajjjj....)

    Question about inventory size -- Wilson says a lot of improvements are going to be made like with trading and such, but no final inventory size settled upon. No grid inventory being used in this one.

    Még nem tudják hány karaktertípus lesz(akkor miért írnak 5t a hivatalos oldalra?...)

    Wilson says the witch doctor is not the evolved version of Diablo II's necromancer. (lesz még itt hely a necronak:))

    The team wants the game to be able to run on as broad a range of systems as possible. The game will not require DX10 to run. (gyenge gépek powa)
  • Ragnar360
    #1064
    Na ez jóvolt, de szinte semmi új infó :)

    Legjobb az volt mikor lehetett kérdezni :P
  • Davidus
    #1063
    nem a játékmenet. lesznek karakter specifikus questek.