78923
  • grizzly21
    #1262
    ha nem adtad oda senkinek akkor..valszeg ja:s
  • AntiHero
    #1261
    Meglehet.
  • Strabi
    #1260
    Sziasztok!

    Megkérdem hátha többnél is probléma: Diablo2, fel akarok menni Bnetre és azt írja ki hogy a CDkey már használatban van. Nos 1, meglehetősen biztos vagyok benne hogy nem vagyok bejelentkezve Bnetre, 2, a játékom eredeti. Feltörték volna az accountomat?
  • AntiHero
    #1259
    Reggel 6kor néztem:) 14kor megint és akkor már 240 új üzi:)
  • VRSDM
    #1258
    nem néztétek eléggé gyakran a tápigot :D
  • AntiHero
    #1257
    én se tudni.:(
  • repro
    #1256
    Ha egyszerre jön ki a D3 és az SC2 (nem fog), akkor
    Megveszed egyszerre mindkettőt,
    Csak az egyik köll,
    Megveszed mindkettőt, de nem egyszerre.
  • Tatyla
    #1255
    lemaradtam,mi volt ez a szavazás dolog?
  • AntiHero
    #1254
    A diablo 2 play cdjét kell berakni asszem majd utána megint a kieget.(réf raktam már fel:D)

    Amugy majd lehet keresgetni a Diablo 3ba a kieges karatereket:) Hátha emgint belerakják (mint anno a dio2be is)
  • Gladiator
    #1253
    (1 cd-s a kieg ugye?:D)
  • Gladiator
    #1252
    kicsit off-topic, de tenném fel a dio 2 kiegészítőjét, épp a kieg cd van bent, arról telepít, mikor kiírja, hogy tegyem be a kieg cd-t. kipróbáltam már az összessel, de folyamatosan az kell neki. ez most mi vagy hogy és miért?
  • Rip
    #1251
    Ezt azért dekódolni kell...
    Nem olvasod el gyorsan, mielőtt a MEHET-re kattintasz?
  • The Norberto
    #1250
    Ja mára én is meguntam azaz elveszet 1-2 hero becup om:):) öszesn vagy 300lvl és hát nincs kedvem megint 1 évig nyomni ckshhogy jra szintbe hozzam:) DE a Szeptember az én hónapom de a Dio3 is nagyon ecik elgondolkom komolyan meiket vegyem meg és meikkt "a kedvenc webshopomba"XDXD CSakk az egyiik fér a keretbe hogy eredeti legyen majd a ár dönt:)
  • Kandurex
    #1249
    oké, nekem úgy, 5 után lesz jó, még átkutyagolok a haverhoz a másik destruct CD -ért, az enyémet nem olvassa ez a vacak
  • AntiHero
    #1248
    :D

    Más: "A szavazás lezárult:" holl volt szavazás?
  • Gladiator
    #1247
    erről a gépről nem tudok privit olvasni bonyolult, hogy miért nem, írj ide.
  • David2
    #1246
    privátban válaszoltam
  • BEAST #1245
    enis feltettem tegnap... de egyedul csak den of evilig jutottam, lehet majd tobben erdekesebb lesz xd
  • wedge31
    #1244
    Én pont a Sacred miatt hagytam abba ,négy év után már untam.
    Azota már Sacredet is meguntam épp jókor jön szeptemberben a Sacred 2 hogy ne maradjak hentelés,tápolás meg lootolás nélkül.
  • The Norberto
    #1243
    Sacred nagy jó ki Game:):) rengeteget Toltuk haverokal neten És lanon iy:):) De a II-től többet várok több fegyvert éspáncélt::) és akkor jó lesz meg valami más spellrendszert:)
  • Kandurex
    #1242
    privi
  • AntiHero
    #1241
    szerintem is.
  • AntiHero
    #1240
    Ahh megint 240 új üzenet:) Köszi amúgy aki dicsérte a bannereket.:)
  • Rage47
    #1239
    sztem még most is szuper game a dio2, nem hiába játszanak vele annyian még ma is. nekem a Sacred nem tetszett.
  • Gladiator
    #1238
    van sima lan-os játék. ilyenkor a szingli karakterekkel tudtok multiban játszani, de azokat nem tudjátok felvinni batlenetre, ami olyan mint bármelyik más játéknál. vagytok egy szobában, ahonnan aztán be tudtok lépni játékokba. egy jtáékban 8 ember lehet és mindig a játékot indító ember küldetéseit csinálhatjátok (kivételek vannak), amik ugyanazok, mint a szinglijátékban.
  • do2
    #1237
    a multi rész 2 féle verzió van a 2be ehyik hálózaton belül, illetve a abneten. a bnet azért jobb mert ott tárolja a karakteredet, bárhonnan elérheted. AMi a multiba elég jó hogy csinálhattok saját klánt, és megküzdhettek egymás elelen. De akár olyat is csinálhattok hoy a küldetéseket közösen végigviszitek. Ja és még annyit ha sokan vagytok partyba,akkor gyorsabban kapjátok az xp-t
  • TVelvet
    #1236
    igen
  • Gladiator
    #1235
    na, akkor még kb. 15 perc +patch letöltés, aztán majd benyögöm ide a nevem.
  • Taylorka
    #1234
    Most kicsit lehet h noobnak néztek majd, stb.
    De én még egy dio résszel sem játszottam, most láttam meg ezt a hírt, megnéztem a játékmenet moviet, és nagyon megtetszett.
    Ezért lenne kérdésem:
    A multi része az hogy megy? haverokkal akármikor tudunk játszani együtt a saját karaktereinkkel? vagy hogy megy ez? nem játszottam még bnet-en soha, csak azért kérdem. pls egy értelmes választ kérek olyantól, aki nem nézi le azt aki még nem játszott dioval.
    thx
  • Kandurex
    #1233
    benne vagyok,
  • Gladiator
    #1232
    o, a faszom, olyan macerás feltenni a dio 2-t...
  • ProGabe #1231
    mikor jártál te a Blizzardnál?

    vagy mégis honnan veszed ezt?skillrendszer és dio3,hmm.még azt sem tudjuk mik lesznek,és ami most van még 100x változni fog
  • The Norberto
    #1230
    Azért figyelitek Sacred:P LEgjobb:):)
    Legibb gama:) szepemberben pedig jön a naygtestvére:)
  • Sippie
    #1229
    gondolom te sem játszottal a diablo2-vel.
  • Sippie
    #1228
    persze, itt minden harmadik kispista blizzard teszer, aha
  • Zóanagyvarázsló
    #1227
    Az baj, ha más véresszájú módon sarkít (mármint szerinted), de a nyilvánvaló csúsztatásaid, és az elkövetett logikai bakid már nem zavar. Borzasztó következetes dolog ebből a saját mártíromságodat kihoznod.

    ha azonban az a moderátoritól eltérő vélemény tiltott, csak egyetérteni szabad, akkor nincs több mondanivalóm

    Van írott és aratlan fórumszabályzat, valamint hatályos jogszabályok is, a jelek szerint ezeket sikerült egy moderátor véleményére leszűkítened. (Nyilván most sem te sarkítottál...) Ezekkel nem feltétlen ért egyet az ember, de az előbbit a fórumokon nem sérti meg, az utóbbit pedig IRL. Sajnos ez csak egy fiktív világra igaz...

    Na mindegy, elnézést a köztől, hogy erre egyáltalán még reagáltam.
  • solikka
    #1226
    Nehogy valaki elkezdje hogy csak a graf. miatt mondom ezt:D Mert NEM! A játékmenet még úgyahogy jó de a hihetetlenül átgondolatlan skillrendszer nagyon nem jó:(
  • wedge31
    #1225
    Nekem mondod
  • solikka
    #1224
    Remélem jó lesz ez a D3 nem úgy mint a D2 amit a Titan Quest vagy a DS2 vagy a Sacred simán otthagy mostmár...bár igaz a D2 kicsit régebbi
  • ProGabe #1223
    :)

    én meg bepróbálom az nwn2-t,ha már hozzácsomagolták a videokártyához.remélem lesz legalább ötödannyira jó mint valamelyik dio.bár gondolom ez nem h'n's