78923
  • Gladiator
    #1222
    én is most látok hozzá. bnet?
  • Davidus
    #1221
    hivatalos oldal
  • Gladiator
    #1220
    hol van ez a faq?
  • Kandurex
    #1219
    Oké, ennyi, végem, szépen levettem a polcról a Diablo 2 és a Lord -ot,..telepítek :)
  • Narxis
    #1218
    Nem.
  • ProGabe #1217
    dio1-2 is random!
  • wedge31
    #1216
    Ja a Hellgate-röl is ezt mondták azt mekkora trágya ez nem biztos hogy jó.
  • ToCsEk
    #1215
    12 ezernél úgysem lesz drágább..

    1 kérdés: a gameplay videóban amikor a barbárnak az első fightja van, ott kilehet esni a pályáról?
  • Kandurex
    #1214
    szóval random,...zsíííííííííír,..!
  • Zocsi
    #1213
    Nah, utánnanéztem, ez volt a leggyorsabb...
    A hivatalos FAQ-k között ez van, csak most lusta vagyok lefordítani, bár szvsz ez nektek nem lehet gond:P

    "Also, Diablo III builds on the random environments of the previous Diablo games by introducing a host of new ways to create random scripted events throughout the game. This creates a dense and exciting world alive with quests, NPCs, dynamic encounters, and viciously challenging new monsters and bosses."

    Szóval jó lehet...!
  • VRSDM
    #1212
    jókérdés. szerintem teljesen nem.

    maximum apró eltérések lehetnek időnként, pl. másik irányba megy egy folyosó vagy hasonló... szerintem :$

    amúgy kiszámoltam:) ha 15.000 lenne a játék (és kevesebb lesz) akkor mától fogva (2éves megjelenéssel) napi 22forintot ha félrerak mindenki akkor lesz 15.000-je, ami még elég sörre is az install melletti unalom mellé :D
  • Dant0r
    #1211
    Pontosan. Ismerek sok-sok olyan embert, akik meg nem vennének játékot nehogy még havi 3000ft havidíjat is fizessenek, hát nincs nekik annyi ösztöndíjuk / munkájuk. De azért a core2, 4gb ram, meg 8800gtx csak ott lesz valahogy.
  • PiszkosFred
    #1210
    Igen, meg a kvesztek egy resze is.
  • Istencsászár
    #1209
    Itt senkit nemérdekel a szociális helyzeted, ha ilyen problémád van akkor nem az internetezés, a pécézés lenne az elsődleges dolgod, vagyis ez csak szórakozás, amit ha nem tehetsz meg akkor hanyagold.
  • Kandurex
    #1208
    hm...sztem jellegéből adódva nem, ...bár ki tudja, ez érdekes kérdés..hm..
  • Zocsi
    #1207
    A pályák véletlen generáltak-e lesznek? Ez az én legfőbb kérdésem!
  • PiszkosFred
    #1206
    Kerlekszepen, mondja vissza a minimalberbol elo ember egy-ket honapig a netet/kabeltevet/cigit/"stb szabadon valaszthato extrat", es mindjart megvan a penz a d3ra. Valamit valamiert, nem sult galamb ez. Gondolom szamitogep, amin majd jatszani akar, nem egy 20e forintert kaphato leselejtezett pekettes-harmas retro masina. No offense, de mosolyogtato forumon sirni latni embereket, mert nincs penzuk egy uj jatekra, de a systemreq-t magasan verik... Tisztelet a kivetelnek.
  • Kandurex
    #1205
    he?
  • VRSDM
    #1204
    huszár=hörcsög?! :)
  • Kandurex
    #1203
    nekem hiába játszod az ártatlan polgárt az elnyomással szemben szerepét, hál'isten ez játék még huszárokat is jobb belátásra téríti
  • David2
    #1202
    egyrészt a warez témát nem én hoztam fel, csak reagáltam egy-két véresszájú megnyílvánulásra egy kisarkított kérdéssel. Lehetnénk szociálisan picit érzékenyebbek is...

    ha azonban az a moderátoritól eltérő vélemény tiltott, csak egyetérteni szabad, akkor nincs több mondanivalóm

    további szép napot!
  • Aradebil2
    #1201
    főleg hogy az új pc játékok már sok esetben 10k alatt kezdődnek...persze nem az EA gamezekre gondolok itt elsősorban.ár szempontjából nagyon nagy előrelépés van mondjuk 2-3 évvel ezelőtti állapotokhoz képest
  • TurboX
    #1200
    1 évben 1 játékot mindenki megengedhet magának, és aki aztmonda hogy bocs öreg de egyszerüen nem jönnék ki a pénzből az hazudik. 1 korsó sörrel kevesebbet iszik aznap, nem ad borravalót a csinibabának a presszoba, a szomszéd abc-be nem kocsival indul el.. ezer és ezer mod van évi 12k megspórolásához. akkor lenne igaz amiröl te beszélsz ha minden piacra kerülö szart meg szeretne szerezni..
  • Zóanagyvarázsló
    #1199


    Ha előbb látom, akkor én már nem is reagáltam volna.
  • Zóanagyvarázsló
    #1198
    A warez azért van, mer egyszerűen az átlagfizuból képtelenség 15k játékokat vásárolgatni.

    PC-re nincsenek 15k-ért játékok, senkinek nem kötelező megvenni őket megjelenéskor (persze hardver gyakran már akadna hozzá...), 1-2 éves játékokat pedig bagóért lehet venni, de vannak freeware cuccok is.

    De ezt kár itt folytatni, elméleteidet inkább a warez megítélésével foglakozó topikban terjeszd (persze csak ha mindenáron meg akarod osztani), mert ide nagyon nem való!
  • Kandurex
    #1197
    Abszolúlt nem vagy kompetens a témában, nem szükséges 15 ezer Ft -os játékokat megvenni, több okból se, az első, hogy nem létezik PC -re ilyen árkategóriában játék, inkább 10 ezer Ft körül mozognak, de inkább lentebb, a másik, hogy használtan is lehet vásárolgatni, persze jóval olcsóbban, persze sajnos még nem alakult ki olyan jó csere-bere, adás-vétel, mint a konzolnál, de már tettünk lépéseket az ügyben és talán elindult némi pozitív változás az ügyben. Harmadrész, a warez téma ebből a topikból száműzve van, így kérlek fejezd be a fogadatlan prokátor szerepét és kerüld a témát.

  • David2
    #1196
    a warez mértéke fordítottan arányos az életszínvonallal, ok okozat. A warez azért van, mer egyszerűen az átlagfizuból képtelenség 15k játékokat vásárolgatni. Nyugaton nem okoz ez problémát, lámlám meg is veszik, nálunk meg mindenki saját maga szerzi be.

    #1188 olvasgattam már pár állásbörze fórumot, s a betelepülő multik elsődleges célja, h szarért-húgyért dolgoztasson.
  • kakimakika
    #1195
    felnövök???10éve magamat látom el!!:))
  • wedge31
    #1194
    Majd felnösz és rájösz hogy a világ nem így müködik ,sajnos...
  • kakimakika
    #1193
    jaja,szép lesz nagyon,má várom:D végül is év elején kijön Aion,azzal pár évig ugyis elleszek,szal nekem még ráér a d3:))
  • grizzly21
    #1192
    warez vitat keruljuk el:) Kibaszas magyar keresettel megvenni, de ez van.
  • miilann
    #1191
    lol éppen szavazni akartam,refresh azt eltűnt =(
  • grizzly21
    #1190
    es megis milyen jo jatek vol, es nepszeru. A diablo ii bebizonyitotta hogy a hangulat >>> a jatekmenet felett all. Biztos hogy nem lesz motorvaltas, teljesen jo ez a grafika 2 ev mulva is.
  • TurboX
    #1189
    ugyan már, napi 20 forintot mindenki félre tud tenni akinek van nethozzáférése
  • kakimakika
    #1188
    figyi nemszokásom másokat lenézni,de az emberi gyengeség ha valaki napi 8 órátrobotol min bérért és ennyi..bocsi ha megbántottalakde ez a véleményem,mindíg kell keresni a mani útját ..:))
  • Zóanagyvarázsló
    #1187
    Élni van. De ha szerinted a warez=élet képlet áll, akkor itt érdemes is lezárni a felvetést...
  • s0n1c
    #1186
    de, csak annak valszeg nem az lesz a legnagyobb gondja, hogy melyik blizzard terméket vegye meg...
  • s0n1c
    #1185
    kurva egyszerű a képlet, minőségi játékot adnak csak ki
  • kakimakika
    #1184
    embere válogatja..:D na jó everquest az tényleg,igaz..:)bár nekem a wow sem tetszett félreértés ne essék,én l2 fun vagyok,de az tény h wow tartalma az ott van.csak hát a külsővel nemtudtam megbarátkozni:D
  • Ragnar360
    #1183
    D2-t battleneten vki ?