78923
  • The Norberto
    #942
    Azért ez ütni fog:) 1 szerncse va Sacred "nagy név" szrencsére még csak amásodik jön az ütni fog mert még nem a 3.XDXDXDXDXD
  • TVelvet
    #941
    És lehet látni fogjuk Tyrael arcát! Legalábbis remélem a 3. részek azok szoktak ilyenek lenni. :)
  • Istencsászár
    #940
    Amikor harmadjára adják el ugyan azt, akor bennevan az emberbe hogy ezt már láttam valahol... régen nagyobbat ütött, 2dben más volt, az emberek odavoltak érte, megszokták. Ezek a nagy nevek folytatásai 3dben már nem ütnek akkorát, de ez igyvan jól, ez természtes folyamat...
  • bgabor
    #939
    Nem értek egyet. Szerintem a Dio2-ben az Act2 volt messze a leghangulatosabb. A többi act elég té volt. Ennek ellenére nagyon szeretjük azt a játékot.
  • who am I 7
    #938
    Érdekes...Lehet, h qva sok munkát fektettek bele, de szvsz meg se közelítette az első rész hangulatát.Act2-3-at nem szeretem, mindig gyorsan végig viszem ezeket az aktokat...(olyan qva nagy munka nincs a sivatagban és a kis esőerdő járatokban, nekem ne magyarázd meg).És itt nem feltétlen arra gondolok, h van 4235 ezer AKT és az mennyi munka volt...Hanem minél igényesebbek és egyedibbek legyenek ezek a helyek...Nem érdekel, h van 40 pálya, ha xar...Inkább legyen csak 10 de az olyan legyen, h bexarsz.Az első ilyen volt, a második meg olyan, hogy volt 40 pálya és ennyi (most ne vedd számszerűen a dolgokat).Bár a skillek tetszettek a 2. részben és a sok új item.Viszont még azt gondolom, h sokkal jobb az 1 technikája, ahol könyvből tanulod meg a varázslatot..Nem úgy mint a kettőbe, hogy eszer csak lesz egy szkilled...
  • TurboX
    #937
    nah holnapi program :

    Main Stage: Diablo III Panel World Lore and Environment Art 10:00 - 11:00

    Tournament Stage: Diablo III Panel Denizens of Diablo 17:00 - 18:00

    aztán sztem egy ideig nem hallunk felőle... (most nézem a mai hsz termést :DD)
  • Nagylaci
    #936
    Szerintem ez is sántít egy kicsit mer mi van ha nekem éppen az íj az elsődleges fegyverem?! Sose nyírom ki őket?! Gondolom a videóban ez el van túlozva kicsit, hogy lássuk, hogyan is működik ez a blokkolás dolog.
  • Dant0r
    #935
    Ezt pedig arra értette, hogy vannak bizonyos MOB-ok, akikre figyelni kell mert kb. 99% blokkjuk van, így frontról nem tudod sebezni őket.
    -> bemegy mögéjük a barbár, stun, és így tudják szétkapni.
  • Nagylaci
    #934
    Hát éppen ezt mondom én is... :) Bár bevallom, hogy kissé hiányosak már az emlékeim au előző részekről.
  • Dant0r
    #933
    Pajzs nélkül egyedül Assassin tudott blokkolni, ő is csak 2 claw-al, skillből.
    Milyen sokat játszottál D2-vel?:)
    Sokan pontosan kiszámoltuk hogy X. szinten hány DEX-nek kell lennie a max 75% blokkhoz, ha Y%-ot blokkolt az aktuális pajzsod:)
  • who am I 7
    #932
    Volt már a kettőbe is ilyen, és keményen gyúrtunk a dexteritiry és chance of blockra, hogy minél kisebb esélyük legyen a szörnyeknek eltalálni....Ez nem újdonság.
  • 5c0rp330n
    #931
    rohadtul nem lájtosan csinálgatják a játékokat, rengeteg energiát fektetnek bele. a második részt sztem kb 3szor akkora lendülettel csinálhatták, mint az elsőt:sokkal nagyobb játék, sokkal több lehetőséggel, rengeteg újítással, és ebben teljesedett ki gyakorlatilag az 1-ben még alig létező története az egésznek. az sokminden volt, csak nem rajongók kiengesztelése. a 3-nál már inkább lehet meg ez a félelem, mert a a 2-vel egy olyan szintre értek el, ami felé szinte embertelenség menni, ráadásul azóta leléptek a fő fejlesztők is. egy ilyen legendás játékot nagyon nehéz úgy folytatni, h ne siránkozzanak a túl sok vagy túl kevés újítás miatt, vszínűleg a 2 között találnak majd egy utat és bízhatunk benne, h klasszikus, évtizedek múlva is ismert játék fog belőle kisülni, ahogy azt a Blizzard játékoknál megszokhattuk, erre az eddigiek alapján minden sansz megvan.
  • Gladiator
    #930
    valamint a narrátor is külön felhívta a figyelmet erre a ficsőrre, amit ha már benne lett volna a dio2-ben, gondolom nem tett volna meg.
  • Gladiator
    #929
    maga a defense összessége határozta meg, hogy milyen arányban találnak el. max olyat tudott még, mint mágikus képesség, hogy pl távolsági fegyvert nagyobb eséllyel hárít, de ez is csak vmilyen plusz volt. itt a videóban pedig minden nyilat kivéd addig, amíg ki nem vered a kezükből.
  • Nagylaci
    #928
    Mert a blokkoláshoz tényleg nem is kellett csinálnod semmit... Egyszerűen ha nálad volt a pajzs akkor x% eséllyel nem találtak el a dobófegyverek, lőfegyverek. A II -ben tutira volt már ilyen!
  • Gladiator
    #927
    szentem arra gondolt, hogy legnépszerűbb témánál még a régi, piros betűs cím van, viszont a kedvencekben már diablo III.
  • bakvarnyu
    #926
    ja, mellesleg a starcraft se jobb
  • Gladiator
    #925
    egyéB
  • Kandurex
    #924
    hm, két diablo 3 topik,...ez biztos? hol? muti!
  • Gladiator
    #923
    nem így volt. semmit nem lehetett vele csinálni, csak felvetted és adott valamennyi DEF-et, meg esetleg egyép pluszokat.
  • samuka99
    #922
    lol most minek van 2db diablo 3 topick?:)

    VÁRLAK BEST GAME:)))
    mephisto: segitek neked kinyirni übergonoszt, ujra:)
  • 5c0rp330n
    #921
    "Az viszont pozítív, hogy amennyire láttam, hogy a pajzs az nem csak AC-t ad, hanem blokkolni is lehet vele."
    ez a 2-ben is már biztosan így volt, talán az 1-ben is, szóval nem nagy meglepetés.
  • Nagylaci
    #920
    Mekkora szenzációs ember, én már az első hozzád hasonlót is basz...ul untam... :D
  • Rundstedt17
    #919
    vigyázz fanatikusok:D
  • tigeroo
    #918
    ez nem rpg..."csak" hack'n slash

    a morrowind az egy rpg...

    olyan mintha a painkillert hasonlítanánk a splinter cellhez, lopakodás néven (közben meg az előbbiben ölni kell mint a' állat, utóbbiban gondolkodni is)
  • TVelvet
    #917
    Épp ezt akartam írni:)
  • TVelvet
    #916
    Gyorst warnnak lesztek kisgazdái. :)
  • TDC Geronimo
    #915
    "Ha nem tudsz érdemben hozzászólni valamihez akkor inkább ne írj semmit."
  • Shodan
    #914
    ki a f.szt érdekel? meg ,de miért csak ez?
  • bakvarnyu
    #913
    mekkora szenzációs hír, én már az egyet is baszottul untam
  • Kandurex
    #912
    nah, ennyi volt a kiemelés, megkapta a tiszteletet a játék :)
  • tigeroo
    #911
    nem a te játékod ez:)
  • miilann
    #910
    ték!
  • Gladiator
    #909
    morált
  • tugyiti
    #908
    pedig jó lenne ha számolná a röppályát ha castolok egy fireball-t !!!!
  • Rundstedt17
    #907
    szerintem meg halál unalmas ha nincs benne valamilyen szintű bonyolítás...
  • who am I 7
    #906
    Nézd meg még1x milyen volt a d1.....és meg fogsz lepődni.Nem győzöm elégszer hangsúlyozni, h hatalmas szerepet játszott az, h sötét katakombákban járkáltál, és úgymond nem volt 532 szín a monitorodon...És minden a kornak (sötétközépkor),megfelelő volt.Nekem sokkal jobban tetszenének a szkillek, ha ilyen pergamen alapon fehéren szépen rá lennének rajzolva..Mint ilyen színes warcraftos dízájnal...
  • Nagylaci
    #905
    Nemá'. Ez egy "Hack and Slash" játék! Valósághűség: 0%, játékélmény: 100%. Van még kérdés?! :D
  • kuci06
    #904
    De ez egy arcade akció RPG :D (vagy mi a szösz...)
    Pl. egy Street Fighterben sem akarom, hogy a progi figyelje a fáradtságot, a talaj anyatát, meg a morált... :D
    Itt sem kell túlbonyolítani. Ütök, 'oszt kész
  • TVelvet
    #903
    Jó, reménytelen. Inkább megyek inni.. :)