78923
  • G_ArchAngel #1022
    a fireball nem all a taplaleklancban a nyul felett, igy nem erdekli a tapsit...

    van nyul, ami az Antiochiai Szent Gránátot is kibirja, igy Diablo IV-ben akar foellensegkent is talalkozhatunk majd vele...


  • TDC Geronimo
    #1021
    Tess
  • Ragnar360
    #1020
    meglessük!
  • Imremagdi
    #1019
    link??????????
  • TDC Geronimo
    #1018
    "Diablo III Panel - World Lore and Environment Art"

    Most kezdődik a main streamen, ha valakit érdekel.
  • Ragnar360
    #1017
    Na ezek sokkal jobbak mint ami most van :) ENNYI!
  • Hedgehunter #1016
    A nyulaknak alapbol van 70% fire resist-je...ennyit sem tudsz??
    (meg fuvet evett es gyogyult kozben)
  • Sheltem
    #1015
    Valamit elszúrtam...

  • Sheltem
    #1014


    Na ez valamivel jobb minőségű video mint a Kandurexé, iszonyatosan átjön a hangulat :)

    (Tekerjetek 20.másodpercig)
  • VRSDM
    #1013
    tájat szinesítő nyúl, aki tűzlabdától 10centire legelt és meg sem reccent :)
  • Davidus
    #1012
    :D
  • Vucli
    #1011
    Van vmi infó, hogy mikor jön a játék?
  • SötétBarom
    #1010
    Meknéztem a gémpléjt, hát OMFG.. Függés lesz itt kéremszépen :D
  • bazsi123
    #1009
    a megnyitóról készült vid nincs meg valakinek véletlenül nagyobb felbontásban? gugli nem segített
  • Énvagyokazapád
    #1008
    támogatom
  • mama2
    #1007
    Az elsőre szavazok én is. Amúgy azt hiszem megrendelem a Diablo kettőt, meg a Lord of Destruction egy csomagba:).
  • PrisonMan
    #1006
    szerintem a mostani flash nagyon jó, at nem kéne lecserélni, csak a fekete kitöltést kivenni és ezt a szép keretet rárakni, ami a te képeiden van. Ha megoldható
  • donatus13
    #1005
    Láttam csak pc re jön ennek nagyon örülök végre egy igazi húzó játék érkezik pc-re:)
  • shala
    #1004
    én az egyesre szavazok
  • AntiHero
    #1003
    A keret miatt szerintem:)
  • Énvagyokazapád
    #1002
    elég jók, bár nem nagyon hasonlítanak a játék stílusához O.o
    vagy csak én érzem úgy hogy teljesen d2 stílusúak? :O
  • Akitlosz
    #1001
    "Mert ez a játék egyértelműen primitívebb, egyszerűbb mint a WoW. Ez alapvetően nem gond, csak hiányozni fognak majd healer, tank szerepkörök, ezáltal a multiplayer élmény is kisebb, egysíkúbb lesz."

    Jaj! Nem kevered Te egy kicsit igen nagyon össze-vissza Gizikét a gőzekével?

    Tulajdonképpen nekem is hiányzik a fociból a rosálás, a sakkból meg a 11-es, de erre csak most jöttem rá, hozzászólásodat olvasva.

    Köszönöm, hogy felnyitottad a szemem.
  • AntiHero
    #1000
    Pár általam készített Banner (esetleg .gif-be összelehet rakni öket és akkor váltakozna):

















    Esetleg picit csinálhatom még nagyobra és akkor alúl a diablo fej is látszana.
  • Rettenthető
    #999
    A gameplay múvi megtekintése után csak egy pár apró észrevétel:

    Az inventory-ban van 2 új felszerelésnek hely: nadrág és vállpánt.
    Továbbra is van öv, 4 italhely látszik is az inventory-ban és e mellett az egyik ládából egy minor health potion is kiesik (úgyhogy az ez irányú para nem tom miért van).
    Az inventory kicsit más, mert bár fegyverekből ott van egy rakat, de nem tudom, hogy az üres ablakok száma az erő, a szintek vagy minek függvényében fog növekedni.
    Az azonos tekercseket egy fakk alá lehet halmozni (egy üres rekeszben pl. 4 tp papír látszik)
    A rúnák kicsit mintha módosultak volna, hogy ez most csak a korai verzió miatt van, vagy tényleg ez lesz a végleges nevük (minor energy rune, minor power rune, minor lethality rune) az rejtély.
    Kicsit más a gem-k neve is: pl. Chipped Star Topaz (kíváncsi vagyok, lesz-e külön csillag és sima változat is) és ezen felül az egyik concept art-n egy Gem mine is van...
    Vannak érdekes italok: elixir of vitality I, elixir of willpower I (ilyeneket csak az egyben lehetett taláni és venni, kíváncsi vagyok itt milyen funkcióval bírnak majd). Ha ugyanazzal, akkor az érdekes lesz.

    A létra mint új elem szintén jópofa

    Megmaradtak a minőségi osztályok a fehér cuccoknál (lásd: inferior learher gloves)

    A synergy-re utaló jeleket nem látok

    Helyszín: Leoric Highland (diszkrét utalás az első részre, bár mivel ott már Leoric fel lett aprítva, így félő nem találkozunk vele, pedig olyan szívet melengető ellenfél volt:-)

    A tájat szinesíti vadállat (pl. nyúl)

    Vannak érdekes cuccok, amiket tippelni sem tudom mire jók:
    Ancient Medallion (csak fehér színű látszott eddig)
    Small Bag
  • 5c0rp330n
    #998
    jaja, az lesz az vszínűleg :)
    az egész térkép bejárható lesz egyébként? mert ezekszerint Kurast-ban és Lut Gholein-ben is újra járhatunk majd.
  • AntiHero
    #997
    naja:)
  • Mr_no_NaMe
    #996
    Hát a világkő pusztulásánál sztem neméppen maradt egyben az a hegy :)
  • PunkZoli
    #995
    én meg egy furys amazont csináltam most, reset óta 69 es szinten vagyok:P holnap feltolom 90 ig:)
  • Dodo55
    #994
    Azt észrevettétek már, hogy Arreat Hegy helyett Arreat Kráter van, és ott mellette meg Dreadlands(Rettegés földjei), szürke színnel jelölve?

    Valami történhetett ott abban az elmúlt 20 évben :)

    Meg a régi térképen egybe volt ott az egész, az újon meg le van szakadva 3 sziget ott.
  • Dodo55
    #993
    Meg játszottam most kicsit D2-vel újra, csináltam egy Assasint, azzal alig játszottam régebben. Talán mikor megvettem a kiegészítőt, akkor kipróbáltam, azt annyi. Értettem már akkor is hogyan működnek vele ezek a combo dolgok, de valahogy nem érdekelt annyira a dolog. Most viszont kb 1 óra alatt már ACT I végéig jutottam 12-es szinten, és nagyon meglepődtem mennyire durva tud lenni ez a karakterosztály. Alapból is elég erős volt 1-es szinten, 1 ütéssel ölte a Falleneket, meg Quill Rateket, de ezzel a combozással másodpercek alatt tömegeket írtok :D Meg összeszedtem egy csomó health potit, de a Barracks-ig szó szerint semmi szükség nem volt rá, kb pályánként használtam 1-et, egyszerűen alig tudtak megsebezni az ellenségek. Azért 1-2 halál volt, mert néha kicsit túl bátran berontottam zárt helyen elég nagy tömegekbe.

    Amúgy ez most elég hülyén hangozhat, de egyszerűen tényleg arról van szó, hogy nagyon sokat játszottam régen Barbárral, Sorceressel, Paladinnal, Necroval, meg Druidával, de valamiért Assasinnal nagyon nem próbálkoztam, 1x-2x ha igen, akkor is csapdással, szóval ez most így még új volt nekem, annak ellenére, hogy 2002 óta megvan a D2X, és nagyon sokat játszottam vele.
  • Sas6
    #992
    igy van :D
  • AntiHero
    #991
    :D
  • Dodo55
    #990
    Hehe, még jó, hogy kizárólag olyan betűk vannak a nevemben, amik a Diablo szóban is :D
  • AntiHero
    #989
    Hmm az ember elmegy dolgozni és 240 új üzenet:)
  • 5c0rp330n
    #988
    hát ezekszerint túlságosan wowhoz szoktál, a Dio harcrendszer mindig is olyan volt, mint a gameplay múviban. illetve a wow-nak még sokkal idiótább harcrendszere van, ott gyakorlatilag kattintgatni sem kell, semmit az égvilágon csak egy szaros gombot nyomogatni 20 percen keresztül, amíg a 10 poligonból álló 50 méteres szörny össze nem dől.
  • Davidus
    #987
    nem lesz tank és healer szerepkör. legalábbis nem úgy ahogy azt az MMOkban megszoktátok. itt minden class képes lesolozni az egész játékot
  • gergod
    #986
    te komolyan azt hiszed, hogy ez a 2 class lesz egyedul es nem lesz tank es healer szerepkor?
  • PunkZoli
    #985
    mit?
  • do2
    #984
    szerintem ha megmarad a diablo 2 vonal a harc meg minden akkor nálam tarolni fog!
  • ziipp
    #983
    Hehe. :)

    Tudom, hogy ez elsősorban egy hack'n'slash alapú játék, de ettől még nekem hiányoznak. Tovább megyek, a gameplay trailerben lévő nagy harc számomra abszolút snassz volt, mert semmiféle taktikát nem igényelt. Igazából az egész untatott. Lehet, hogy ha majd személyesen csinálom, akkor rendben lesz a dolog.