78922
  • Davidus
    #1141
    "The game currently supports 8 players but they feel the game is the most fun with around 4 players"
  • Kandurex
    #1140
    mondjuk azért az már most látszik, hogy két tábor van és nem egy, legalább is a szavazás jelenlegi állása szerint,...
  • Zenszkij
    #1139
    Diablo 3-ról csak annyit, hogy lehet addig pöcsölnek a kiadással, hogy még a grafikus motort is át kell majd írniuk, hogy modernebb legyen. Emlékeztek anno 640X480-ban jött ki a Dio 2 (jó a kieg feltolta 800x600-ba)...akkor az már igencsak elavult volt...
  • Carlos
    #1138
    Mindkettőt megvenném.
    Bár a StarCraft annyira nem érdekel, de azért illik megvenni...
  • VRSDM
    #1137
    látomlátom.
  • Kandurex
    #1136
    megvan már házilag :)
  • VRSDM
    #1135
    szavazó topikomba lehet írni a javaslatokat ;)
  • Davidus
    #1134
    úgyis arra fog szavazni mindenki hogy mindkettőt megvenné:D de amikor be kell nyúlni a zsebbe egy olyan játékért amivel nem is játszanál csak majd hónapok/évek múlva?
  • TurboX
    #1133
    maga úgy mint blizzard játék egyik a másikának konkureciát jelent sokak számára ezt higyjétek el
  • Narxis
    #1132
    ÁÁÁÁ nem volt netem és most olvasom, hogy lesz!!!!!!!! ááááááááááááá
  • BEAST #1131
    Azert szerintem nem ilyen egyszeru a helyzet ... konkurenciat teremtene egymasnak a ket jatek? ... szerintem igen, legalabbis en egyszerre nem tudok ket jatekkal jatszani. Viszont ez nem jelenti azt hogy ne vennem meg az egyiket csak azert mert epp a masik jobban erdekel o.o
  • TurboX
    #1130
    jelen ! ^^
  • Kandurex
    #1129
    hazucc! megvennéd mindkettőt...szavazást!

    :D
  • ProGabe #1128
    igen,nálam konkurenciát teremt! még élek is :) haverom is óriasi sc és dio fan. mindkettőnk birtokolja sc-t,dio1-t,dio2+kieget.ha min fél év nem telik el a kettő között (ez nonszensz,MÉG CSAK MOST JELENTETTÉK EZT BE,értsétek már meg :P) akkor biztos hogy a másodikat nem rohannék megvenni

    és még rengetek vannak így,hidd el

    indítsunk szavazást! :)
  • wedge31
    #1127
    Én nem aggodok a 2010-es megjelenés miatt addig böven elleszek a Sacred 2-vel ami ha minden jól megy szept végén magyarul jelenik meg.
  • Ragnar360
    #1126
    De a blizz is saját maga alatt vágja fát azzal, hogy egyre több játékot halmaz fel...faszomé kell ezt igy :D

    WoTLK, SC2, D3

    Amilyen sneciek, a wow 2. kiegjét hadják 2009 január/ február környékére (2 év BC és WoTLK között ...ZOMFG) megfogják tenni, amilyen gecik...kérdés, h SC2-t mikor engedik ki (ami szerintem, már baromira készen van v legalábbis nagyon közel ahhoz)

    Amíg ez a kettő bent van nehéz kalkulálni D3 megjelenésével kapcsolatban :((((
  • Davidus
    #1125
    jó hát énis szeretném ha így lenne:D a gond az hogy WC3 meg WoW menetrend ugyanez volt

    2002 nyár WC3
    2003 nyár WC3 kieg
    2004 ősz WoW
  • Kandurex
    #1124
    ugyan már senkinél nem jelent konkurenciát,..nálad konkurenciát teremt?,...mutass egy élő embert..vazz...
  • ProGabe #1123
    "D3 leghamarabb SC2 kieg után jöhet fél évvel."

    ezzel egyetértek.mikor is jöttek a kiegek? 1 teljes évvel az alap után.ha az sc2 kijön most télen,akkor tényleg 2010-t kell belőni!

    azzal is egyetértek,hogy igenis konkurenciát teremt egymásnak két Blizzard játék!
  • Kandurex
    #1122
    faszt...2009 karácsonykor Diablo 3 és kész...! És még te nyomod nekem a Hardwireden, hogy negatív jelet vegyek fel logónak!

    *2009 karácsony az pont 1,5 év..akár reális is lehet!
  • Davidus
    #1121
    erre visszatérünk 2010ben:D
  • Ragnar360
    #1120
    Ez a sorrend sztem hülyeség :D

    Mondom, ha az SC 2 kijön év végén akkor Dio 3 jövő év végén fog!
  • Davidus
    #1119
    szerintem ezt mondtam én is:P
  • Davidus
    #1118
    ami egy elszólás volt

    WC3 1,5 év
    WoW 2 év
  • Ragnar360
    #1117
    LOL ez a Rob Padro nagyon nagy arc gecc :D
  • Kandurex
    #1116
    "a többség nem venné meg mindkettőt hanem döntene az egyik javára"

    elég nagy tévedés :) majd pont azért fogom kihagyni a Diablo 3 -at, mert épp Star Craft 2 -zők...tegye a szívére a kezét bárki, és mondja, hogy így cselekedne...ez egyszerűen nevetséges!
  • kuci06
    #1115
    ...meg a szélekről is le lehet szedni a piros átmenetet
  • Davidus
    #1114
    SC2 az más. sokkal kevésbé izgalmas dolgokat tudnak mutatni.messze nincs 70-80%ban kész:P
    amúgy azért várnának vele mert van egy sorrendjük ami így néz ki
    WotLK
    SC2
    SC2 kieg
    D3

    D3 leghamarabb SC2 kieg után jöhet fél évvel. nem fogják egymás nyakára kiadni a játékokat. laikus rögtön mondaná hogy "de különböző stílusú játékok más piac!"
    WoWot nem mmo fanok hanem Blizzard fanok játszák. WoW elött az MMO piac pár százezres volt és azoknak a játékosoknak a többsége akik most wowoznak WC3at vagy D2t toltak. magasról szartak az MMOkra.
    szóval ha egy SC2 nyakára kiadnak egy D3at akkor magukat szivatják meg.
    a többség nem venné meg mindkettőt hanem döntene az egyik javára
  • Kandurex
    #1113
    szerintem kicsi...nem jó...szerintetek?
  • Kandurex
    #1112
    ühüm, megnézzük, hogy fest a bannerként!
  • kuci06
    #1111
    Így gondoltad? A hátsó (Tyrael) animációt lekicsinyítettem, így nem lóg ki sehol sem, és a banner eredeti mérete is megmaradt.
    http://docube.extra.hu/BANNER3.swf

    #1100
    azért pixeles, mert amikor a linkre kattintasz, a böngésződ felnagyítja fullscreenre a képet. Természetes, hogy kipixelesedik :D
  • Kandurex
    #1110
  • BEAST #1109
    bejelentese es megjelenese kozott ... nem a project kezdete es a jatek megjelenese kozott ;p
  • Kandurex
    #1108
    azaz 3 év, ez ideális,..de nem 6 meg 8 évek..!
  • ProGabe #1107
    ja még annyit,hogy sc2 videóinterjúban mondta egyik blizz-alapító,hogy az átlagos idő egy játékuk bejelentése és megjelenése között 36 (igen,harminchat) hónap!
  • Vorpal
    #1106
    smafu
  • Kandurex
    #1105
    nekem is ez a véleményem, ha lesz egy jó idéző skill-fája, akár meglepetés full-táp-élmény-játszani-vele karakter is lehet, plusz ugye megörökölte az átkokat a necro -tól, mindattól függetlenül, hogy nálam a karakter kedvenc sorrend a következő:

    1. Sorcerer
    2. Necromanta
    3. Amazon
    4. Barbár
    5. Paladin
    6. Druida
    7. Assassin
  • ProGabe #1104
    gondolom jól tudod,hogy sc2 esetében hetek,volt hogy hónapok teltek el hírek nélkül (csak a harmatgyenge q&a-k voltak).elhalt a tűz,már az legfanatikusabbak sem álmodtak sc-vel :) de ők erre tesznek.hájpolás helyett dolgoznak...

    biztos hogy valami már van a többi karakterből is,ez egyértelmű.de!ha tényleg úgy lenne ahogy mondjátok,miszerint már 70-80% kész van a játékból,sőt,kész a megjelenésre (állítom még pre-alpha stádiumban van) akkor miért várnának vele?pénzről van szó,komoly üzleti vállalkozásról,ha meg tudnák jelentetni 1-2 héten,hónapon belül nem tökölnének!

    dio2 körüli herce-hurcára már senki nem emlékszik?volt,hogy fél évekkel tolták el a megjelenést.sokan már kétségbe vonták hogy egyáltalán kijön-e.akkor még nem úgy volt mint most,hogy a bejelntéskor 20 perces videókat mutogatnak.pont ellenkezőleg:csak kép volt róla egy évvel a bejelentés után (leszámítva persze a rendezvényeket,ahol pár szerencsés,főleg újságíró láthatta)
  • Davidus
    #1103
    ja és rosszat linkeltem:D EZ AZ!
  • Davidus
    #1102
    nem a 2010 miatt linkeltem hanem azért mert mondja benne hogy a többi class is játszható csak nem mutatták meg