78923
  • AntiHero
    #1
    A Surfer Girl fedőnevű extrém jól informált meg bennfentes Bejgli-Kémtől érkeztek tutibiztos információk a Blizzard rendszerint szupertitkosított projektjeinek egyikéről. A szédületes infócsomag szerint a Diablo következő részének címe valószínűleg - ... - Diablo III lesz! Ám ez még nem elég! Surfer Girl szerint az előző részekhez hasonlóan ebben is várható singleplayer rész. Igazi meglepetést okozhat bárkinek, talán a Hellgate London bámulatos sikerei láttán, hogy a Diablo3-ba állítólag építenek MMO komponenst. A várva várt játékot valószínű jövő tavasszal jelentik be és még az évtized vége előtt ki szeretné adni a Blizzard. by: HW.

    Remélem tényleg az lesz:) Tuti vétel lesz :D(mielőtt valaki nekem esne nem talált a kereső ilyen topikot)
  • lololol
    #2
    akkor nyiss d4et is mert azt se talál.
  • Fabio Capello
    #3
    még be se jelentették, alig tudunk valamit, ennyi erővel a következő négy résznek is nyithatnánk... Egyébként bírtam az első két részt, kockulásig játszottam őket :D
  • AntiHero
    #4
    -.- Akkor nyissatok. Miliónyi topik van. Kis infók vannak már, attól még lehet nyitni. D4ről semmi hír nincs mer nem is lesz ennyi. Ha kötekedni akartok nem itt kéne!
  • Szabi84
    #5
    Még a Starcraft sincs kész!
  • JohnnySmith
    #6
    "pletyka omlásveszély"
  • AntiHero
    #7
    Még valami értelmes hozzá szólás-.-

    Könyörgöm ne legyetek már ilyenek:S 1x úgyis kiadják...
  • k3nGu
    #8
    kitudja mi lesz addig...
  • Rise Against
    #9
    ha jövő tavasszal jelentik be, akkor addig nincs miről beszélni. Viszlát ugyanitt, fél év múlva.
  • skinnyman
    #10
    Én is már nyitottam Dio 3 topicot egy évvel ezelőtt és akkor pedig ennél biztosabb jelek utatltak rá, hogy végre bejelentik. De törölve lett és be sem jelentették azóta :)
  • Beast Machine
    #13
    " 1x úgyis kiadják..."

    A Duke Nukem Forever-re is mindig ezt mondják.....
  • AntiHero
    #14
    Az is kijön 1x:)
  • Grifidos
    #15
    A duke nukem sohasem fog kijönni, csak arra hajtanak, hogy be kerüljenek a guiness-be a leghosszabb néphülyítés kategóriában...
  • TurboX
    #16
    A szédületes infócsomag : Diablo III lesz!

    Hát gyerekek, majdnem leestem a székről. Csak én nem érzem a hírértéket ?
  • John Cena
    #17
    :P:D
  • Aspyrin
    #18
    Minden évben azt hisszük mi lelkes diosok, hogy jön az új rész. Aztán jön a valóság: starcraftok meg wow-ok :|
  • Rage47
    #19
    viszont most jön egy új mmorpg. lehet diablo 3 lesz :S
  • skinnyman
    #20
    A wow-okat azért nem említsd egy mondatban a Starcraft-al. Aminek mellesleg az utolsó (és egyetlen) része kereken 10 éve jelent meg, szóval az SC nemtom hogy keveredett ide.
  • Dodo55
    #21
    Úgy, hogy tavasszal(vagy nyár elején, nem tudom már) bejelentetteék a StarCraft 2-t.
  • skinnyman
    #22
    Hűha, és akkor már elmondható, mint sablon, hogy starcraftok jönnek csak mindig? :S Amikor nem is tehetjük többesszámba a dolgot, mert összesen egy Starcraft jelent meg ennyit és egy van bejelentve.
  • Aspyrin
    #23
    Wow kiegészítőre gondoltam, sc-vel kapcsolatban már Dodo55 elmondott mindent.
  • Aspyrin
    #24
    Nem tudom mit értetlenkedsz.. A dio kiegje 2001-ben jelent meg(LoD exp. set), azóta kapott pár peccset és kész. Egy ilyen idős játék simán megérdemelte volna már az új részt.
  • lololol
    #25
    akkor menj az EAhoz hogy vegyék meg a frencsájzt és szarják évente a részeket 5 konzolra és mobilra is ^^
  • Zóanagyvarázsló
    #26
    Az nem oszt nem szoroz, más csapat készíti.
  • Szabi84
    #27
    igaz
  • Rundstedt17
    #28
    nem lesz mostanában
  • ToCsEk
    #29
    Ha igazak ezek a hírek akkor remélem mihamarabb bejelentik.
  • Requiem88
    #30
    Ez is figyelemre méltó:
    "Richard A. Knaak, aki az itthon is népszerű Diablo könyvek írója, tartott egy IRC-s beszélgetést nem rég a most megjelent The Sin War trilógia kapcsán. A kérdésre, hogy tud-e egy készülő új részről rejtélyesen csak annyit válaszolt: Én nem egy halott világról, hanem egy halottakkal teli világról irok. Nem épp egy igen, de azért reményekre adhat okot."
    Forrás
    /fav
  • Delac
    #31
    Roppant hihető forrásból származik az info. -.- Annyi biztos, hogy fejlesztik, ezen kivűl semmi.....
  • ToCsEk
    #32
    legyél már optimista... :D a nép dio3ért könyörög és blizz elöbb utóbb meghallghatja kérésünket... remélem.. :D
  • Aspyrin
    #33
    Az a baj, hogy addigra én már nyugdíjas leszek, és nem működnek majd jól a reflexeim! :D
  • Triple H
    #34
    hát azért az első rész se ma jelent meg! 96' ha jól tudom...
  • Requiem88
    #35
    "Blizzard Entertainment, the developer of Diablo and Diablo II, is looking for a lead 3D environment artist skilled at creating models and texture maps for both architectural and natural environments. The ideal candidate has experience modeling and texturing assets for a diverse visual range of environments.Take a look at the job posting here."
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=942223865&no=20767]Forrás ^^[/URL]
    (csak hogy szó ne érje a ház elejét ^^)
  • TurboX
    #36


    Tovább...
  • ToCsEk
    #37
    de messzi van még az a jún. 29-30
  • Requiem88
    #38
    faszom a wowba már, ha még egy kiegészítőt kiadnak tökönszúrom magam...
    starcraft 2 bejelentés kizárva, azt már bejelentették ha jól tudom. viszont ha a diablo 3-at jelentik be, de:
    a) elkúrják
    b) mmo lesz
    szintén tökönszúrom magam és nagyon csalódott leszek, de ha jó lesz még gépet is újítok neki...
  • Shark96
    #39
    Csak szólok, de a 3 2008-ra már be van jelentve.
  • ToCsEk
    #40
    igen? ki jelentette be? link?
  • TurboX
    #41
    látom nem ismered shark mestert a poénok királyát -.-
  • ToCsEk
    #42
    áhááá ^^