78923
  • Rip
    #1302
    Ragnar adta el, nem ő.
  • Strabi
    #1301
    Nem adtam el, annyi az egész hogy kb 11kor felléptem volna a Bnetre, de azt írta ki hogy CD key in use. Ilyet még nem írt ki korábban és azóta ezt írja ki. Ilyenkor mit lehet tenni, ha lehet ez ellen vmit? Fellépnék törölni az accomat de azt sem engedi :S
    Mekkora a valószínűsége hogy feltörték?
  • Methylisocloro
    #1300
    Miről volt a szavazás? Nem tudom kitalálni!
  • bélanéni #1299
    Srácok, ha valakinek van ideje EB döntő mellett Dio2 Bnet-ezni, szóljon. Szerintem csinálok 20:30 - 21:00 körül egy GAME-t, "belaneni" néven, "cukorfalat" jelszóval. Abszolút kezdőket várok a LVL3-as Paladin-om mellé. Max 3-4 játékos.
  • ShaiHulud
    #1298
    azt hittem o volt #1267 szerzoje, nem gorgettem vissza hogy chekoljam:P
  • ShaiHulud
    #1297
    storno!! beneztem.:D osszekevertelek egy masik hozzaszoloval aki eladta accjat, azhittem te voltal az , bocs:)
  • precision
    #1296
    hol írta, hogy eladta?
  • ShaiHulud
    #1295
    hat mivel eladtad, ezert mar nem a te accountod:P eleg csunya dolgot akarsz csinalni imo.
  • Strabi
    #1294
    De most ezt a Cd key in use üzenetet meddig fogja írni? Amíg az illető "játszik" az accountommal vagy ezt már tényleg cseszhetem? Hova, kinek írjak ezzel kapcsolatban? érdemes?
  • Sippie
    #1293
    nekem a daemon újraírhatóknál szokott bezavarni, ha bevannak kapcsolva a secuRom, safedisc ilyesmi programok. Megér egy próbát hogy kikapcsolod őket (már persze ha bevan)
  • ShaiHulud
    #1292
    hat szerintem az nem konkretan diablo votl, tok maskepp nezett ki. diablonak nincs ilyen hydraliskes szaja. nah meg ha megnezed a vallreszen is voltak valai szaj szerusegek fogakkal, ilyen sem votl diablonak:P szal en azt mondom az bizony nem a diablo ott a teaser vegefele, hanem inkabb valamelyik "testvere".
  • Gladiator
    #1291
    na, nekem végre megy a dio2. viszont az sg-s játékban szinthatár lett állítva, így nem férek be. mind1. langlev a nevem, ha valaki újat akarna kezdeni, bár most megyek focizni.
  • ProGabe #1290
    xp

    furcsa hogy kompatibilitás miatt nem ismeri fel a cd-t :S lehet azért mert fent van a daemon? a piros paca meg lehet hogy a monitor (konkrétabban a felbontás) miatt lehet? esetleg azért,mert dual megjelenítés van (rá van kötve a tv-re a gép)?
  • Sippie
    #1289
    xp, vista?
  • ProGabe #1288
    ááá megőrülök.bocs hogy ide írom

    nem hajlandó elindulni az egy!ha nem állítok kompatibilitást akkor lemegy a blizz logó,bejön egy vörös folt (kivehető diablo feje) és meghal.ha állítok kompatibilitást akkor kéri a cd-t,aminek bizony az eredeti változata benne figyel a meghajtóban! 1.09-es patch is fenn van
  • Sippie
    #1287
    lehet hogy ikrek
  • shala
    #1286
    nekem mindegy ki a főboss, csak hentelhessünk már :D
  • gyuri12
    #1285
    Helyes helyes,ezt a topikot nem szabad beszennyezni!
  • Ragnar360
    #1284
    láttad a teasert ?: D ott van diablo! Sztem nagyon gány lenne diablo diablo nélkül :D
  • AntiHero
    #1283
    Amúgy szerintem se jön vissza. (vagyis nem illene bele sztem) Inkább jöjjenek a testvérek, esetleg porontyok:)
  • Sippie
    #1282
    hát elég szar lenne ha a gameplay quake3 lenne
  • ShaiHulud
    #1281
    tovabba votl par hint a Q&A kozben, miszerint nem feltetlen lesz diablo benne a jatekban annak ellenere hogy ez a cime. tovabba mondott egy olyat is boyarsky hogy "there are 7 lords in hell, lets see how many did we kill yet" szal cseppet sem kizart hogy diablo mar nem ter vissza, hanem a testverei kozul valamelyik. mondjuk elegge brazilsorozat gyanus lenne ha visszaterne dio2 story utan, de majd kiderul:)
  • who am I 7
    #1280
    Jajj ne...Már, megint ez a ganyé szakred meg titán kveszt TROLLKODÁS...Nem fejeznétek be, ha jól tudom, ez DIABLO topik.Köszi.
  • AntiHero
    #1279
    :S?
  • Ragnar360
    #1278
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kva annyukat, mit csinálnak ezek...HÁT DOLGOZZANAK MÁR basszus
  • AntiHero
    #1277
    Hát ez gondolni való volt hogy nem lesz dio3. Majd talán 2009 karácsonyán.
    Vagy inkább 2010.
  • ProGabe #1276
    kicsit ide kapcsolódik:

    December 3-i megjelenésről cirpegtek a Zerg verebek eleddig. Ám Rob Pardo alelnök szerint még csak a játék harmadát építették meg. Emiatt a pletykatorony magába roskadt. Év végén azonban szép anyagot tár elénk a stúdió. Pardo azt is elmondta, hogy megtartják régi szokásukat, miszerint Macintosh és PC platformokra egyidejűleg adják ki a StarCraft 2.-t. Így történt, hogy a karácsonyi kívánságainkat át kell rendeznünk picikét.

    tehát idén még SC2 sem lesz,nemhogy Dio3 :(

    és most előkotrom a Dio1-et,még kiskondás koromban toltam vele utoljára :)
  • The Norberto
    #1275
    azér a Sacred az a D2-őt tényleg otthagyja:)
  • ToCsEk
    #1274


  • The Norberto
    #1273
    ajj egyre jobban várom én is szeretm ezt a nézetet a sacredbe és szem jó hogy nem változtatják meg:) Sajna ezekszerint nem manapság jön kis őt nem is idén hanem szetm jövő ijenkor felé:)
  • Kandurex
    #1272
    Oké, feltelepítettem, a battleneten ücsörgök

    csinálok egy szervert:

    név: SG DIABLO
    pass: sg

    David, Beast, vagy aki akar jöjjön!
  • NeoMaN
    #1271
    Szerintem meg vicc a DS-t és a Sacredet egy lapon emlegetbi a Dio2-vel. Esetleg a TQ lép a nyomába.
  • NeoMaN
    #1270
    A Titan Quest-et nézd meg....
  • NeoMaN
    #1269
    ez a gameplay egy az egyben dio 2 lesz
    és ez benne a jó
    :)
  • Aradebil2
    #1268
    biztosíthatlak róla hogy mégolyanabb lesz a gameplay:)ez action role playing game,nem might and magic,de még csak baldurs gate sem
  • Ragnar360
    #1267
    mindjart telepítem énis...csak még origi keyt kő szerezni, itt van felirva vmi kulcs a jegyzettömbe, csak nem biztos, h ez az...fél éve eladtam egy hülyének jópénzért, lehet nem kellett volna
  • Aspyrin
    #1266
    Diablo2 Topik
    Lelkesebbek visszaolvashatnak, ha sg-s friendekre vágynak.. ;)
  • Kandurex
    #1265
    na megjöttem, sajnos az eredeti lord CD teljesen olvashatatlan :(, hoztam újat :) nah, kajázok és mehet a battlenet!

    Gladiator, Beast 17 óra után mehet a party?
  • precision
    #1264
    kegyetlen jó a gameplay video
    az eddigi diablok nem jöttek be (meg úgy általában a hack n slash rpg -ket sem bírom) de ennek valszeg adni fogok egy esélyt... már csak a gépigényt a kérdéses, biztos paksi atomerőmű kell majd hozzá :|

    szerintem egy rpg legyen körökre osztva, ott jönnek ki szépen az rpg elemek, a skillek, miegymás...mert ott tényleg azon múlik egy-egy harc hogy mennyit fejlődött az adott karakter adott képességge, nem pedig azon, hogy a _játékos_ milyen gyorsan tudd klikkelni az egérrel hogy legyilkolja a monsztrékat

    mind1, ez a gameplay talán más lesz, biztos ki fogom próbálni ha megjelenik
  • AntiHero
    #1263
    Diablo III infomorzsák

    A történet továbbra is rejtélyes. Tyrael a Worldstone elpusztítását követően nagy bizonytalanságba sodorta a pokoli triumvirátus nyűtte földet, de ez a szükséges rossz még a jobbik volt az opciók közül. Ennek köszönhető, hogy húsz évvel később, a Diablo III kezdetekor is büszkén képviselteti magát az emberi faj, azonban öreg barátunk, Deckard Cain ekkor ismét bajt szimatol: Tristram felett megnyílnak a felhők, a mennyek pedig szabályosan kiköpik a sebes tűzgolyót, mely kísérteties módon a szentélybe csapódik, ugyanoda, ahol hajdanán, az első epizódban a gonosz megszületett. Cain számára ez a rossz ómen rögtön egyértelművé válik: Diablo visszatért.



    Öt kaszt várható, mely megegyezik a(z alap) Diablo II felhozatalával. Az egyiket, a barbárt, már nagyon jól ismerjük, a witch doctor azonban egy furcsa elegy megtestesülése. Képes hallottakkal kommunikálni, illetve irányítani őket, akár egy nekromanta, de képes az elemi mágiát is az uralama alá hajtani, akár egy varázsló, vagy egy druida, mely utóbbihoz törzsi kultúrája végett is hasonlít. Feltételezhető tehát, hogy a nekromanta, esetleg a druida nem lesz része a repertoárnak, de ez persze egyelőre csak spekuláció. Ami biztos, hogy az eddigiektől eltérően az összes karakter lehet férfi, vagy nő.



    Technikai oldalról ami említést érdemel, hogy a korábban megvásárolt Havok 4.0-ás kiadása fog gondoskodni a fizikáról, mely a rombolható terep és rongybabablszerűen hulló gaz ellenfelek élményét garantálja. Brian Morrisroe, a művészeti elemekért felelős rendező azt nyilatkozta, hogy a Diablo III stilizált grafikája, mely egyben a Blizzard filozófiájának oszlopos eleme is, az első két rész sötétebb, realisztikusabb világával szakít, ezt azonban a képek alapján konstatálhatjuk is. Mindeközben kényesen ügyelnek arra, hogy az alapvetően horror gyökerekkel bíró saga ne legyen túl vibráló, ne adj isten komolytalan. Hiába, feléjük továbbra sem a poligon az úr. Marad a fixált, izometrikus nézet, attól függetlenül, hogy ezúttal már három dimenzióban dolgoznak a srácok, azzal indokolva, miszerint ez a Diablo egyik sajátossága, amitől nem óhajtanak megválni. Ami a multiplayer-t illeti, sokak vágyálma válik valóra: semmi kokettálás az MMO univerzumokkal, helyette a jól bevált Battle.net alaposan megpimpelt testvére szolgáltat teret a többjátékos mókának.



    Megjelenési dátumról beszélni badarság lenne, hisz mint azt jól tudjuk, ez a fejlesztőcsapat nem szab időbeli határokat magának. A nyertesek mondata a mantrájuk, miszerint akkor adják ki kezeik közül, amikor az elkészül. Nem előbb, és nem később.

    By: Gamer365