16212
Battlefield 2142
  • Thanatos
    #2195
    ez már bf2-nél is igy vólt..., a bf-es botok meg midnig is anyit értek mint halottnak a csók... :/
  • bakvarnyu
    #2194
    szerintetek lesz meg uj BF vagy ezzel befejeződött a széria?
    kihozhatnának mondjuk egy 1. Világháborús részt, poén lenne ezek után;)
  • neménvoltam
    #2193
    pro:
    titán mode
    játékmenet
    kontra:
    a legeslegrosszabb: az assault fegyverek használhatatlansága
    megnő a rangbuzik száma
  • atomboy
    #2192
    Aknakeresozik...
  • Zsolo007
    #2191
    De volt single mód a BF2ben botokkal. Az rendben van, hogy nem a singleról szól.... Ettől ki szerettem volna próbálni..
    De akkor odabaszhatták volna, hogy MP demó, vagy legalább, hogy Internet connection required telepítésnél.
  • Thanatos
    #2190
    az nem játszik ezzel..., nemtomf eltünte de bf sosem a singleről szolt... (mellesleg ez max a dice meg a bf sorozat sara kivételesen nem az ea-é...)
  • Zsolo007
    #2189
    Utálom az EA-t. Mekkora faszok. Nincs single mód. Rohadjanak meg. Hülye regelős faszok. Miaz hogy megköveteli, hogy regisztráljak be? Meg master szerver. Hát dugja fel magának. Akinek nincs netje az mit csinál?
  • kuci06
    #2188
    pro:
    feeling
    titan mode
    azok a kapszulák, amikkel ki lehet lövetni magad
    lépegető
    hangok
    könnyebb kezelhetőség a járműveknél

    kontra:
    bugok
    még nincs kinnt a teljes
  • j4n3k
    #2187
    Pro:
    -jó hangulat
    -a lépegető meg minden nagyon király lett, minden tetszik
    -jó grafika szvsz, jó hangok :)

    kontra:
    -még átlóg az emberek lába a falon, más bajom nincs
  • j4n3k
    #2186
    Akkor a quake 4 is egy nagyobb doom 3 mod te
  • Alwares
    #2185
    Szerintem:
    PRO:
    - Titán mód
    - Könnyebb kezelhetőség, legalábbis repülök terén, azaz sokal egyszerübb jobb játékmenet
    - Jobb netes rank-ok
    Kontra:
    - Bug-os
    - Gépigényes csúnya grafika, elavult grafikus motor
    - Ezért elkérni 12 ezret... Ez inkább egy nagyobb mod...
  • Beers
    #2184
    Én 100%-ban egyetértek veled!
  • Thanatos
    #2183
    miért csak privátba? arra kalkulálsz hogy van aki nem meri felválalni a véleményét publikusan? :D
  • Rusid
    #2182
    Engem érdekelne ki hogyan vélekedik az új bfről. Szóval ha mást is érdekel akkor privátban küldje el a véleményét pro és kontra formátumban és úgy 2 nap múlva csinálnék belőle egy összefoglaló statisztikát. Elsősorban olyanok véleménye érdekelne akik játszottak az előző bfekkel. A formátuma valami ilyesmi legyen:
    Pro:
    -Fasza az új mod (titan)
    -Tetszik a lépegető
    -etc.
    Kontra:
    -Röhelyesek a járművek
    -minden szar
    -etc.

    Ha összejön úgy 20-30 vélemény akkor megcsinálom a statisztikát.
  • Thanatos
    #2181
    örülünk...
  • Paranoia
    #2180
    na MOST töröltem le a pitsába a demot.
    bf2foeva
  • FireWall
    #2179
    d3dx9_29.dll
    Akinek esetleg még nincs megoldva az inditási problémája!
  • Swy
    #2178
    tegyetek ber képeket!!
    Én még csak most szedem...
  • mikisanzi
    #2177
    nálam a betánál volt ez a probléma, de a demónál is uez a helyzet. azt észrevettétek ha a titánon lepuffantanak akkor csúszik a test a padlón?
  • FireWall
    #2176
    Látom kötekedhetnéked van.
    Egy éve sem az nvidia kari volt a hibás.Azoknak akadt gondjuk,akik mx440-el akartak gémelni! Neked is gond volna ha a 9600-ad helyett még ócskább ati-d volna.
  • FireWall
    #2175
    nem a demot kell letölteni te okos! A dll fájlt
  • bakvarnyu
    #2174
    azon a retyó titánon nekem mindig leesik 20 FPS alá a kép még low-on is , pedig nincs ott semmi extra.
  • schrank
    #2173
    azért mert balfasz vagy nem az EA a hibás mert ha mindenkit kidobálna akkor egyet értenék veled de ez nem így van
  • neménvoltam
    #2172
    ennyire azért nem szar:)
  • TS Zolly
    #2171
    Nem számit.
  • sector512
    #2170
  • peter01
    #2169
    NA most úgy hogy én is értsem.
  • TS Zolly
    #2168
    EA/DICE ficsör ez csak. :D
  • peter01
    #2167
    A KURVA ÉLETBE AMINT BETÖLTI A MAPOT EGYBÖL KILÉHOGY BF2142.EXE HIBÁT ÉSZLELT EZÉRT LEÁLL BASSZÁKMEG.
  • marcusek
    #2166
    Kibróbáltam..Király...elkeztem össze számolni mennyi zsém van, és már várom hogy mikor rendelhetem meg a cdgalaxis tól. Aztán jöhet az eszeveszett gyilkolás (term. a parancsnok utasítására). Egyébként a Pcguru ban azt írják, hogy attól fejlőddsz legjobban ha a parancsnok utasítására cselekszel, ezért lehet félni, hogy játék közbe egy balf***t kapok parancsnoknak (BF2 ben nem ritka), így nem lehet normálisan nyomni.
  • Looserke
    #2165
    kipóbáltam...nem tetszett...uninstall...
  • sector512
    #2164
    Nekem is Nvidia kártyám van de ez hogy arra készülnek a játékok meg hogy sok játék elején ott figyel az nvidia logo csak reklámfogás.
  • peter01
    #2163
    HÁ remélem hogy jó lesz mer külömben lehentelm a készítőket.
  • atomboy
    #2162
    Nem, a diretcx-t...
  • peter01
    #2161
    ÓÓÓÓÓÓ hát akkor neki a jó kurva annyukat én 9 kor keztem a letöltést az 30 perce jött le nem fogom mégegyszer elkezdeni az tuti baszák meg. Akkor már most sikerült bemutatniuk a gamet hogy mien profi.
  • Horatio Bloom
    #2160
    Letölteni nem szándékozom a demo-t, annyira nem vonz a 2142, de egy dologra nagyon kíváncsi lennék, hátha valaki már kipróbálta: Össze lehet-e ütköztetni a Titan-okat és ha igen, akkor milyen eredménnyel? :)
  • schrank
    #2159
    ezzel dicsekedtél volna akkor amikor bő egy éve egy csomóan kidobhatták az envídiájukat mert nem indult rajta a bf2
  • Lacc
    #2158
    Sőt, még kétszer is biztos.
  • JCSR Apache
    #2157
    Alig jött ki a demó de a sok kertén máris talált módot hogy hogy rapelheti egymást a 2 titan.Senki se ki se be, de az a 4 barom aki a felső ágyúkat irányírja minden felszállót lelő... grat DICE
  • peter01
    #2156
    A demót mé1szer letöltötted?