16212
Battlefield 2142
  • norBOSS
    #2396
    de ebben nincs benne 1 kicsit az,hogy nekünk semmi sem sohasenem jóóóó????Vagy azok az új játékok játszhatóak lessznek hasonlóan mint a battlefiel sorozat bármelyike???Lessz annyi vagy legalább annyi klán???Lessz annyi játékosa vagy majdnem annyi??Mert azért az nem árt ha néha néha másokkal is összefutsz játék közben nem csak mindíg ugyanazokkal!!!Nagyobb létszámú csapatok is játszhatják-e(12 vs 12,vagy több)??Tehát én ezeket is fontosnak tartom 1 multis játéknál!!Előre is köszi majd +nézem azokat a játékokat hátha van valami olyan közöttük ami ad olyan "fílinget"mint a bf sorozat!!
  • gyuri12
    #2395
    mi a gépigénye?
  • mistixx
    #2394
    Érdekes..találtam 1 szervert ahonnan nem dob ki az exe hibája miatt..
  • koschwarz
    #2393
    beülsz egy apc-be, asszem ne a vezető helyére, és egy jobb egérgomb.
  • Newyorker
    #2392
    Hogy kell katapultálni?
  • Lacc
    #2391
    Egy menet alatt 2x fordult elő velem, hogy miközben a csapatszállító repkedő vacakból kiugrottam, az még a levegőben rázuhant a podomra és meghaltam. Először azt hittem, bug volt. Másodszor tudatosult bennem, hogy megintcsak sz@rtak belőni rendesen azt a "fizikai rendszert" amit már az első rész óta változatlanul hagytak benne.
  • izsook
    #2390
    Nem tudna valaki olyan oldalt mondani, ahol utána lehet nézni a sérülés modelleknek? BF2-ő is érdekel!
  • mistixx
    #2389
    Emberek van már valakinek 5lete miért dob ki 5 perc játék után az exe hibája miatt a játék?
    Vevő lennék néhány elképzelésre...
    A PlanetSideról meg csak annyit hogy hiába jó játék ha a kutyát sem érdekli..legalábbis kishazánkban..TR power!!!
  • Krinyo
    #2388
    planetside
  • guardian hero
    #2387
    A Halo Wars RTS lesz.

    Sci-fi multi FPS fronton a Quake Wars, az UT2007 és a Huxley jelenthet majd erős konkurenciát, bár ezek közül azt hiszem inkább a QW játékmenete áll majd közel a BF2142-höz.
  • Rapid81
    #2386
    Na igen, a Quake Wars-t én is nagyon várom, az valahogy ütősebbnek indul, meg még ott van a készülőben lévő Halo Wars, asszem ez lesz a címe, na az sem lesz kutya, és ezek mind sokkalta szebbek, mint a BF.
  • koschwarz
    #2385
    nemsokára meg fog jelenni egy-két cím, ami verheti ebben a kategóriában. a quake wars-t hagy ne említsem. lesz az is ilyen összetett, és hasonló lesz a játékmenet.

    + asszem már így látatlanban sem lehet összehasonlítani egy quake motort a bf-ek motorjával, ami egy kalap kaki.
  • Rapid81
    #2384
    A jövőben is ugyanazok a fizikai törvények fognak uralkodni mint most, legalábbis remélem. SóNekem ezt jelenti a realitás. Sok szebb és élvezetesebb játékmenetű játék van, mint ez, összetettségről nem nyilatkoznék, mert inkább összedobáltság jellemzi, de mint mondtad, multiban egyenlőre nagyon nincs, hacsak nem nézi meg valaki a Prey-t vagy a FEAR XP-t, mert 1000x szebbek. De azok enm csak multik. GRAW meg nagyon jó játék, az az ami igazán összetett és gyönyörű. Amúgy nem mondok le erről a játékról egyenlőre, még megvárom a teljeset, mert egy ilyen szedett-vedett demó engem még nem tudott meggyőzni, de talán a fullnak majd sikerülhet.
  • guardian hero
    #2383
    A Planetside ugyanez csak 1000x jobb (kivéve a grafikát, dehát az nem egy mai darab... :) mondjuk az animáció nem rosszabb abban sem).
  • Pharaoh
    #2382
    Japán katakanák
  • norBOSS
    #2381
    szasz rapid!! A jövőben háborúzunk ebben neked mi legyen reális????Én úgy gondolom,hogy ez a multi játék még sokáig nem talál ellenfelet!!Sem grafikailag sem játékmenetben sem összetettségben!!!de ha tudsz olyat ami van ilyen jó vagy csak +közelíti akkor oszzad +velem kérlek!!Próbáltam a Ghost Recon című őrületet de csak 1szer azóta is a polcon porosodik!!!A sebzéssel kapcsolatban pedig igazavan ODIN-nak nem szemből kell támadni!!!Soha!!idővel majd a peccsek után úgyis kialakúl,hogy melyik járművet hol érdemes eltalálni na és hogy milyen fegyverrel!!Nekem tetszik és szerintem érdemes beruházni erre a játékra!!
  • guardian hero
    #2380
    LOL :)
  • Lacc
    #2379
    A háború kaotikus? Mik vannak már, szörnyű :D
  • koschwarz
    #2378
    monnyuk szerintem a warrock egy sima csihi-puhi, béna art concept-tel (most erre nem találok megfelelő magyar kifejezést), szóval a lényeg, hogy nekem totálisan nem jöttek be a katonák külseje, tök hangulatrombolónak találtam a félig manga-hiperkúl-dögös-csajszi katonákat, akkor már inkább a bf2 klónkatonái. meg egyébként a pályák sem tetszettek.
  • Rapid81
    #2377
    Hát az nincs olyan kaotikus mint ez, az átlátható. Rendben nincs olyan űberkirály grafikája, mondjuk ennek sincs, láttam már szebbet (Tomb Raider: Legend).
  • felpillanto
    #2376
    énis köszi már vajdnem kihajitottam a gépem
  • TS Zolly
    #2375
    Olyan nyelven, amihez nem telepítettél karakter készletet. Ruszki, japán, arab stb.
  • Red Bull
    #2374
    Tudja valaki ez milyen nyelven van írva?:)


    ルド
    ルド1942
    ルドベトナム
    ルド2
    ルド2142
  • NeOhu
    #2373
    Sziasztok.
    Nekem az a problémám, hogy a játékba bevan kapcsolva a Punkbaster és mégis mindig kidob a Punkbaster.
    Valaki tudja hogy ez miért van, vagy hogy mit csináljak vele hogy jó legyen?
  • joebacsi
    #2372
    nyugi, most kivételesen nem te fogalmazol hülyén :)
  • joebacsi
    #2371
    bezzeg a warrock, mi?
  • Thanatos
    #2370
    gratulálok...
  • TasManXT
    #2369
    egy kis videó:

    http://bluemanone.uw.hu/bf2142.avi (82MB)
  • Swy
    #2368
    köszi végre egy értelmes ember....

    Thx kipróbálom...
  • gecc
    #2367


  • Red Bull
    #2366
    Én általában lépegetővel vagyok, kb 20órát töltöttem már benne, és megtanultam célozni a rakétákkal, nekem a messze lévő célpontokba is bemegy már, csak meg kell tanulni használni.
  • mistixx
    #2365
    Vagy:
  • mistixx
    #2364
    Akinek DLL problémája van:
    http://mabattlefield.atw.hu/battlefield_2142.htm
  • mesor
    #2363
    b+!
  • Rage47
    #2362
    #2358
  • JCSR ODIN
    #2361
    Ha a földi járműveknél húzod föl az érzékenyésget, a csávód nem fog kétszer körbefordulni, ha nem ülsz semmiben, mert ahhoz szintén külön lehet állítani.

    Vagy én fogalmazok hülyén ?
  • Rapid81
    #2360
    Köszi szépen, csak éppen nem akarom, hogy amikor a telepített ágyú rendesen mozog, akkor azon kívül húzok fél centit és a csávó 2x fordul körbe.
  • Swy
    #2359
    ez jön be mindig
  • JCSR ODIN
    #2358
    Csak a földi ágyúk mozgását nem lehet, viszont lehet külön állítani, mind gyalogos harchoz, mind szárazfoldi járművekhez (ebbe tartoznak az ágyúk is), mind repülő cuccosokhoz is az érzékenységét az egérnek.
  • JCSR ODIN
    #2357
    Nem szemből kell lőni. Hátul mind a lépegetőknek, mind a tankoknak vékony a pánzélzata. Szinte az összes cucc kilőhető egy lovésből seggből. Asszem a lépegetőnek marad valamennyi, ha max élete volt, de nem sok, arról nem is beszélve, hogy bizonyára ebben a részben is vannak egyéb gyengepontok a különböző cuccokon, amiket mondjuk általában nehéz eltalálni, de ha megvan akkor paff.

    Ez bf, itt nem szemből kell nekirontani mindennek, amit láttok.

    Helyzetfelismerés, helyezkedés, reflex.