16212
Battlefield 2142
  • gecc
    #2316
    ÍGY KELL EZT !!!!


  • Newyorker
    #2315
    magyar szerver van már?
  • Thanatos
    #2314
    bf2-ben is hazsnálható volt néhány mapon csak bele kelett jönni :)
  • Lacc
    #2313
    Érdekes módon ennek ellenére sokan osztják a fejeseket a sniperrel. Csak gyakorlás kérdés, bele lehet jönni, szvsz sokkal használhatóbb a sniper mint a bf2-ben.
  • Thanatos
    #2312
    5m-re?
    ...
  • qko
    #2311
    Sziasztok! Majd nézd meg az unlock dolgokat és ott találod azt a lövésstabilizáló hülyeséget, ha jól emlékszem. De azért írok, mert lehet hogy segít a hang hardvergyorsításának visszavétele azon a "hibát észlelt, ezért leáll" problémán. Nekem legalábbis azóta nem csinálja
  • Newyorker
    #2310
    nálam sem jó :(
  • reaper4
    #2309
    nálam se. behalt az ea
  • Paranoia
    #2308
    #2243 már linkeltem,csak neigazán aktivizálja magát JohnnySmith
  • Rapid81
    #2307
    A fórum tulaja meg kijavíthatná a broken linket a bannerhez.
  • Rapid81
    #2306
    Köszike, de már lőttem pl Dragunovval, első alkalommal 9-est és 10-est, és te?
  • Rapid81
    #2305
    Semmi ilyesmit nem találtam benne, legalábbis én eddig.
  • koschwarz
    #2304
    márhogy akkor is inog, amikor valamelyik gombbal visszatartod a lélegzeted?

    állítólag így van, mint a cod2-ben, de én nem próbáltam.
  • Thanatos
    #2303
    szvsz a sok önjelölt sniper elöbb iratkozzon be egy lőtérre tanulni eg ypicit és utána mondja meg a frankót arrol hogy micisnál "a sniper" :)
  • Rapid81
    #2302
    Hát ezaz. Bármit csinálok, a távcsöves stuki úgy inog, hogy becélozni valakinek a fejét aki 10 méternél messzebb van lehetetlen, eltalálni meg szerencse.
  • Repülő Gyík
    #2301
    Egy sniper sohasem lélegzik lövéskor.
    Mielött lőne, vesz egy nagy levegőt, amit benntart tüzelés utánig!
  • Rapid81
    #2300
    A játék alapvetően élvezhetetlen, nem lehet tudni éppen mit kell csinálni, a fegyverek nagyon gagyik (pl a távcsöves puskával szinte képtelenség eltalálni valakit, főleg ha még mozog is), a járművekbe minimum a 2 ember, de jobb ha több van, mert fegyvereket kezelni csak akkor lehet. A help meg gyakorlatilag egy nagy nulla, az jó hogy elmondja mit kellene csinálni, de azt , hogy hogyan már meg sem említi!
    Ja, és a távcsöves puska nem tudom miért inog ha egyszer le van támasztva a földre??!!
    Remélem még javítanak rajta mielőtt kiadják a teljeset.
  • MelWin
    #2299
    Hali! Nálam van gubanc, vagy másnál sem elérhető az ea master server?
  • koschwarz
    #2298
    igen, ez feature elvileg, direkt azért, hogy ne lehessen hason pattogó idiótákat látni.
  • mascarun
    #2297
    Hail!
    nekem még mindig vagy egy olyan gondom hogy a demonál mikor keresi a szervereket fogja magát és lefagy a program.
    Miért lehet ez? Vagy hogy tudnám kiküszöbökni....?
  • Paranoia
    #2296
    Hja és itt a hasravágódásos lövöm az elent takitka nem igazán jön be.megnézed a célkereszted sokkal lasabban "fókuszálódik" középre mint állva,gugólva.
  • koschwarz
    #2295
    najó, távolra általában én is egy egéroldalsógomb megnyomásával egyes lövésre állok és úgy lövök, de a legtöbbször inkább közepes vagy közeltávon harcol az ember.
  • Lacc
    #2294
    A lépegető rakétái meg követik a célpontot, ha jól lősz vele, de elég trükkös, meg idegesítő tud lenni néha az biztos. Pláne, hogy túl hamar felforrósodik :P
  • Lacc
    #2293
    Ha távol vagy az ellentől, és gyalog vagytok, akkor assaultal, ha nem sorozatba lövöd, akkor ki lehet osztani a fejét a másiknak, és így jut a többi emberre is egy tárból, ha ott vannak. Amúgy meg a snipert jó használni, még közelre is hatásos.
  • Paranoia
    #2292
    1tár 1 embet.ha jön még valak mellete akkor már véged van mer kispuskáva senkit nem lehet lelöni,késeni meg hát....1x sikerült megkaptam a dögcéduláját.Ezt a trapollást"sprintelést" meg hát belehet magyarázni,h sok a cucc az emberkéken,customize menü pontba leszedheted rolla és akkor tovább szaladgál,persze ahogy melléd lönek meghasz:)
    Lépegetőt meg nemtom szal vagy 4-5x kell belelöni tankal,h megdögöjjön.Vannak neki azok a rakétái ami szana széjel mennek,ha távolba lévő tankra,apc re akarsz rálöni.Ha nincs elötted eléggé akkor else találod.Szóval az a legjobb ha fucc vele szembe,h minnél közelebb legyél!Borzasztó:D
    Gánshippek jók lettek sztem,a bétához képest.Azt nemértem,h mikor olyan bénítóval leszednek,/akkor uyge nemtod írányitani/és így szépen lassan "lehúllik" ereszkedik simán túlélhető lenne,de ahogy földet ér robban:S
  • NitroX
    #2291
    jó hát képeken jól mutat, ez tény, de játszhatatlan szerintem
  • gecc
    #2290
    Szerintem nem olyan rossz a cucc.

  • koschwarz
    #2289
    aha

  • NitroX
    #2288
    hát nagy fostalicska ez a játék gyerekek, uninstall
  • gecc
    #2287

  • koschwarz
    #2286
    rosszul vettem észre, hogy egy páncélos gyalogosba majnem egy egész tár belemegy?
  • Newyorker
    #2285
    Igen,a legnehezebb a gyalogost kilőni.lolll.
  • koschwarz
    #2284
    egyébként én is azon csodálkoztam, mikor lépegetővel, tankkal, mindenféle szarral lőttem a gyalogost, az meg vígan bírta. átestek a ló túloldalára b+.

    viszont mióta megjelent a demo, egyre jobbakat jáccok bf2 szervereken
  • koschwarz
    #2283
    nem, de a szójaproitein egy kalap kakit sem ér
  • schrank
    #2282
    az apc nem kétéltű buzi ívben lő minden nincs "mandíner" lővés mint bf2-ben az apc-vel ha mellé lősz akkor is sebzi a gyalogost semmi nem sebez semmit ha egyáltalán eltalálsz vele valamit rakás szar az egész
  • theodor
    #2281
    Nekem nagyon bejön a game.Pedig ahogy olvastam rengeteg embernek nem tetszik.Ami kifejezetten tetszik az az, hogy a gépágyúnak nem olyan lövésnyoma mint egy 9mm-es pisztolynak lásd Bf2.Na meg visszapattan a betonról stb.....
  • schrank
    #2280
    mi van fingat a szója
  • sector512
    #2279
    pro:
    - lépegető (beállok a sorba :D)
    - korrektebb medic rendszer
    - hangulat
    - titan mód
    - sniper célzás ("levegő vétel")
    - szerver kereső

    kontra:
    - sebzés (bár ezt gondolom az első patch-el javítják, és a 10-ik körül jó is lesz :D)
    - kevés grafikai fejlődés (azért van némi)
  • BlackShadow
    #2278
    ati cat 6.9 , legújabb directx .. uaz a hiba
  • neménvoltam
    #2277
    áprilisi direct x, legújabb vidkari driver