16212
Battlefield 2142
  • JohnnySmith
    #2115
    Én meg még nem is próbáltam.... na majd kipróbálom ha időm engedi.
  • atomboy
    #2114
    Nekem meg forditva, a BF2-vel nincs bajom, de ezzel sajnos igen. :(
  • ERykk
    #2113
    Ez lesz a teljesben, de a demoban nem számolja a pontokat.
  • Tibike hu
    #2112
    Nekem bejön a gém. Még a Bf1942-vel kezdtem anno azóta mindet megvettem, ezt is megfogom. A titán mód egész ötletes lett. Persze majd egy két patch után lessz ez is rendesen játszható de ezt már megszokhattuk. A grafika minimumon elég silány de maxon már elég ütős. Engem több órai játék után se vágott ki egyszer sem az asztalra vagy fagyott ki a játék. A fegyvereket meg kikell tapasztalni.
    Már csak egy Bf2-II.Világháborús mód hiányzik a palettáról és teljes a kép.(FH2)
  • kerek1224
    #2111
    Szerintem egyetlen baj a demóval, hogy nem lehet unlockolni semmit, pedig ennek a játéknak az adja majd a savát-borsát.
  • Lacc
    #2110
    Nem, ez bug. Béta alatt is előfordult jópár emberrel, majd egy idő után felenged megint.
  • Rage47
    #2109
    minek bannolni vkit, aki akkor kezdett s véletlenül belelőtt a csapattársába...l
  • Balumann
    #2108
    Na én is kipróbáltam a demot. Igazából a Battlefield 2 sztem sokkal jobb! Egyetlen problémám hogy a Battlefield 2 az nálam akad mint az állat, ez viszont nem, így ezzel legalább tudtam játszani :) !
  • Rage47
    #2107
    engem is bannoltak egy szerverröl. elég gáz:S
  • atomboy
    #2106
    Ejjel kiprobaltam a commandert, annyira jol ment, hogy nagy elonyt tudtam kovacsolni. Aztan "elveszett" a kapcsolat. Ma reggel ugyanarra a szerverre akartam menni, de azt irja, hogy banolva vagyok tk miatt... Egy demoszerveren ban?
  • Reyes
    #2105
    Ajjaj:S

    1)Én kérek elnézést:)
  • mikisanzi
    #2104
    szia !

    1, nyomd meg újra az esc billt és visszakerülsz a játékba.
    2, hú erre majd visszatérek
    3, már tudod
    4, parancsokat main radióval adhatsz ha te vagy a szakasz vezető. a foglalásokkor amit hallasz rádión, az automata.
  • Reyes
    #2103
    Egyik kérdésemre meg is kaptam a választ:)
  • Reyes
    #2102
    Sziasztok!

    Én most kóstoltam bele a BF sorozatba ezzel a demoval, de lenne pár kérdésem, amire remélem valaki tud választ adni:S
    NEm most kezdtem FPS-ezni, de ilyen jellegűvel még nem játszottam(csak UT'04, CoD 2, CS, Quake 4, amik ehhez képest elég árkádnak tűnnek:))

    1) Ha ESC-el kilépek a menübe, hogy a fenébe lehet viszalépni, mert én a Disconnect-en kívül nem találtam semmit:S
    2)Az Assault Rifle-t hogy lehet befogni úgy, hogy ne mozogjon a célkereszt? MErt így elég nehéz eltalálni valakit:S
    3)Melyik APC-ből lehet magam fellőni? Amelyik lebeg, vagy amelyiknek kerekei vannak?:D
    4)Látom, hogy a katonák folyamatosan osztják a parancsokat, meg beszólnak, hogy mit foglalatak el, meg vissza...Ez automatán megy, vagy mindenki ilyen pro, hogy folyamatosan beszólogat?(tegnap játszok, ott áll mellettem az egyik csapattársam, és látom, hogy a kezével az egyik silo felé mutat, meg hogy elfoglalták:S)

    Röviden ennyi:) Tudom elég láma kérdések, de ha nem kérdezem meg, akkor csak szenvedek:)
  • ZOLCHI
    #2101
    A "kilövökocsi" = bármely APC. Beülsz a 3.4.5.6. ülések valamelyikére és jobb gombbal kilövöd magad. Ez csak akkor fájn,ha caz ellen titán közelébe tartózkodsz az APC-vel. Amit én kérdeztem: minden zászlónál van egy kilövőállás,ami egyenesen az ellenfél titánjára juttat. Na ezt nem tom hogyan müxik.
    Valszeg csak a full gémben lehet mejd használni.
  • FireWall
    #2100
    BF 2142 Infók
  • zsakosfrodo2
    #2099
    Meg kell keresni a kilőkocsit, de megnekérdezd hol van, mert én csak ugy belespawnlotam halál után, és kilőttem magam :D
  • JaBaRn #2098
    Az egy csúcs játék, csak kevés a szerver :(
  • FireWall
    #2097
    Én már unom...
  • FireWall
    #2096
    Na ja....
  • FireWall
    #2095
    BF 2142 Ranks
  • ZOLCHI
    #2094
    apd= apc
  • ZOLCHI
    #2093
    De hogyan tudom használni titán-ban a kilövősilót?
    Eddig csak apd-ből tudtam a titánra jutni.
  • TS Zolly
    #2092
    Nemá! Komoly??? :D
  • FireWall
    #2091
    Igen az mintahogy Battlefield sorozat és a játék neve is mutatja BATTLEFIELD 2142
  • FireWall
    #2090
    Ha kell is egy tár az a páncélzata miatt van,amit te is tudsz használni és eltávolitani.
  • FireWall
    #2089
    A sprintelést-futást megtod növelni ha leveszed a katona páncélzatát.A köv.rangig nem kell 100000 pont,valahol már láttam a követelményeket.Ha megtalálom az oldalt belinkelem.
  • np
    #2088
    Miután elindult a játék.
  • bakvarnyu
    #2087
    nekem mostmár (józanul) kezd tetszeni, ami szar benne tényleg az a járművek kinézete! kivülről is ocsmányak de a belülnézet is szar . legszívesebben be se szállnék . a Titánon zajló közelharcok viszont királyak. Kár, hogy nagyon beszaggat , mégiscsak gépigényesebb mint a Bf2 valamivel.A pálya is ocsmány, de a képek alapján a többi jobb lesz.
  • scorpeeon
    #2086
    játék közben vagy indításkor a legelején?
  • sector512
    #2085
    SF szerintem is jó lett. szvsz sokkal jobb mint az alap game.
  • np
    #2084
    Exe hibával mindig kilép a játék nem tudja valaki, hogy miért.
  • SubZero911
    #2083
    BF2 SF. Azt megalkották. Ennyi....
  • schrank
    #2082
    én maradok a bf2-nél
  • MagyaR
    #2081
    Vazze. Még mostse lehet bejelentkezni. Legalábbis bejelentkezni betudok, de amikor új katonát akarok létrehozni, azt írja ki, hogy nem tudott az ea szerveréhez kapcsolódni a gépem, azt próbáljam meg késöbb.

    Remélem holnap már jó lesz...
  • zsakosfrodo2
    #2080
    Csapatmunka 2-es? Csapattagok nélkül nem sokra mennél ekkora térképeken, nagyon sokat számít pl az is, hogyha leromboljátok a pajzsot, akkor vkik a rakétakilövőket kell hogy védjék, különben ujra veszélyhelyzet alakulhat ki a saját űrhajónkon és könnyen veszíthetünk.
    Ötletek 1-es? Egy jövőben játszódó világot el kell képzelni, ötletek kellenek hozzá, milyen eszközök a legelképzelhetőek 2142-re. Ha majd valami ehhez hasonló dolgot fel tudsz mutatni, akkor majd járhat e téren a pofád.
    Realizmust nem lehet osztályozni, mivel ez a jövőben játszódik. Ebből adódik, hogy nem tudhatjuk, megfelel-e a valóságnak, és így jó-e a realizmusa.

    Remélem felébredsz az álomvilágodból, ha nem teccik a játék, ezt már a tudomására hoztad sok embernek, nem kell több hsz-t ide írnod. Köszönjük.
  • vernyuszi
    #2079
    Szerintem mélyen magadba kéne nézzél! Lehet hogy enyhébb orvosi kezelésre is szorulnál.... De azt hozzá kell tennem, hogy fiam is idősebb az általad írtaknál. Ha ennyire nem tetszik, lehet nem ide kéne írogatnod. De azért kiváncsi lennék, hogy neked melyik a legalább 4.4.4-re osztályzott játék ??
  • sector512
    #2078
    Azért azt nem mondaném hogy mindenki. Ha jól olvastam a hsz-eket a 7th klánból is dícsérték, én meg FRX-es vagyok. Szerinted a BF2 nincs meg eredetiben?
  • SubZero911
    #2077
    Szerintem 12-13 éves korig jó ez a játék. Csapatmunka 2-es, ötletek 1-es, realizmus "ülj le 1-es", idióta járművek össze-vissza sebzéssel.

    Most mindenki azért dícsér, mert a DEMO ingyenesen játszható. PFUJJ !!!
  • vernyuszi
    #2076
    Csak most olvastam korábbi hsz.-t és teljes mértékig egyetértek !