16212
Battlefield 2142
  • JohnnySmith
    #1
    Érkezik az új Battlefield
    Shacknews frissen készített interjújában a BF egyik vezető programozóját (Dan Blackstone) faggata, aki elköpte hogy a kötvetkező BF széria a jövőben fog játszani:

    "Nagy bejelentésre készülünk, szóval készüljetek fel! Hasonló kérdéseket már kaptunk más interjúkészítőtől, de neki is csak ehhez hasonló feladvánnyal tudtunk válaszolni: 3213/3x2. De mondhatnám azt is, hogy négyzetgyök 4588164."

    Szóval a megoldás a 2142. Tehát a következő Battlefield a jövőben, egészen pontosan 2142-ben fog játszódni!

    Alig várja már mindenki :))))

    Teljes interjú. Tulképp csak a vége a lényeg, a többi a Modern combatról és a konzolos átíratról szól..
  • bertino
    #2
    jövőben, mint a GR3 is majd tán :)
  • akyyy
    #3
    fogadok akármibe hogy battlefield 3 lesz a neve
  • schrank
    #4
    mi a címe a topiknak ? az a címe a játéknak is amúgy én igenaktív bf2-es vagyok és az összes játékos nevében mondom hogy mi nem szeretjük a sci-fi FPS-t úgyhogy nem tudom mi lesz
  • haxoror
    #5
  • Running
    #6
    Na ez már kicsit túlzás.
  • Crem
    #7
    Ez lesz az első BF seria amit ki fogok hagyni...
  • JohnnySmith
    #8
    Hát látod :)) vagy mögé vágnak valami szar címet még.... szvsz bf-nél rosszabat úgy se tudnak :))))

    "amúgy én igenaktív bf2-es vagyok és az összes játékos nevében mondom hogy mi

    nem szeretjük a sci-fi FPS-t úgyhogy nem tudom mi lesz "
    Nektek csinálnak majd külön bf-et mondjuk BF 1842 :)))
  • haxoror
    #9
    Shacknews: What can we expect for the future of the Battlefield franchise?

    Dan Blackstone: We’re about to announce something very big, so stay tuned. One other interviewer asked this and I gave him a hint, so it’s only fair that I do the same for you: 3213/3X2. Or said another way: S.R. 4588164.

    Ezt fejtse meg vki plz
  • JohnnySmith
    #10
    Sajna pénz beszél.... Lelehet még jónéhány bőrt húzni a szériáról, tény hogy valami életszerűbb jobb lett volna.
  • mesor
    #11
    Az EA sok mindent mondot, ígért ami nem valósult meg!
    SZVSZ csak oda dobtak valamit az újságíróknak hogy csámcsogjanak rajta!
  • Zs0lt1
    #12
    A kiszivárgott videó:
    linkecske.
    Nnaszal: A következő a fennforgás:
    A www.battlefield2142.com domain név egy groth.se nevű Stockholm-i cég nevén fut, ami roppant érdekes, mivel a DICE is ugyanebben a városban folytatja áldásos tevékenységét.
  • JohnnySmith
    #13
    "Nagy bejelentésre készülünk, szóval készüljetek fel! Hasonló kérdéseket már kaptunk más interjúkészítőtől, de neki is csak ehhez hasonló feladvánnyal tudtunk válaszolni: 3213/3x2. De mondhatnám azt is, hogy négyzetgyök 4588164."

    2142
  • JohnnySmith
    #14
    Te ez nem is olyan rémes sőt.... Mechwarrior meg minden :DD
  • badsec
    #15
    Lehet perverzió, de nekem tetszik a videó!
  • Zs0lt1
    #16
    hát jah, jó lenne csak ne bf néven fusson :D
  • ERykk
    #17
    pfff nekem nem teszik:o)
  • Botond #18
    3213/3x2 az nem 2142 :-) (3213/3)x2 az 2142 :-D
  • JohnnySmith
    #19
    :DDDDDD
    Tény :DDDD
  • Jancsik
    #20
    nekem bejön :D
  • zozo15
    #21
    Na erre én is kivi leszek... nézétek meg a repcsiket.. na az fain lesz...
  • Sadist
    #22
    Én meg igen aktív ármi játékos vagyok, és megsúgom, hogy a BF2 már alapból sci-fi ami a játékmenetet illeti ;)
  • Kaszi46
    #23
  • joebacsi
    #24
    megsúgom, hogy mi a bf-eket egyáltalán nem a realitása miatt szeretjuk :)
    (de ha már itt tartunk aa-ban is tök kafa, hogy mindenki magánál m16ot lát, az ellennél meg ak-t, mind2 oldalon, ezis iszonyat reális ám :))
  • joebacsi
    #25
    még bf42höz volt egy ilyen scifi mod, stratégiai építkezős elemekkel, Empires-nek hívta magát, nekem tetszett, csak kevesen játszották sajna :(
  • Zsolo007
    #26
    A fene vinné el a májukat. Az egy majdnem 1:1 Vulture másolat! Ez kell :)

    UI.: Gyengébbek kedvéért a videóban látható robotról (mech) van szó :)
  • kBagyula #27
    Milyen jól lehet majd TK-zni azzal a nagy böhöm Mech-el, széttaposod a haverjaid egy véletlen manőverrel. Lesz majd punish ezerrel...
  • Sadist
    #28
    Ott legalább mindenki egyenlő esélyekkel indul :)
  • Thanatos
    #29
    izé... mechwarrior nem 2xxx-ben játszódik de mind1, egy ezressel több kéne oda :)
  • Thanatos
    #30
    azért elég majdnem az az 1:' szvsz :D ettől függetlenül énis megnéztem a videt és nem vágom miért 21akármenyibe akarnak emcheket tenni... :/
  • Zsolo007
    #31
    Pedig én akárhogy nézem arra emlékeztet. Mondjuk ettől még nem 1:1, de az látszik, hogy honnan jött az ötlet :)
  • JohnnySmith
    #32
    Számít ez?
  • Thanatos
    #33
    jó hát az arra emlékeztet az már ok :)
  • Thanatos
    #34
    hát aki szereti btechet annak igen :)
  • JohnnySmith
    #35
    Mechwarriort azért mondtam mert ott láttam hasonlót, meg az a legnépszerűbb az ilyen robotos lépegetős egymást halálra lövős játékok között. (nem mintha tudnék másikat)
  • Borg
    #36
    Tribes 4... avagy hogyan találjuk fel a spanyol viaszt 10 év után újra.
  • schrank
    #37
    robotzsaru cirka 20 évvel ezelőtt
  • RÓÓÓbi
    #38
    de mikor fogják kiadni???
    az egy lényeges dolog
  • JohnnySmith
    #39
    LOL
    ED209 :)
  • Svindler
    #40
    Ez nem bf lesz még ha ezen a néven is adják ki. Iszonyat!