16212
Battlefield 2142
  • atomboy
    #2155
    Letoltottem hivatalos oldalrol. :)
  • peter01
    #2154
    És mi volt a megoldás a dll hibára?
  • madrac
    #2153
    Fel napi jatek utani velemenyem:
    A net kodja egy nagy kalap sz*r mint minden bf-nek.
    Rohejes, hogy mindig ugyanarra a bugos alapra epitkeznek es eladjak ujra teljes aron.
    Jatszhatatlan 40-50-es pingel.
  • FireWall
    #2152
    Csak tudd a játékok többsége ENVIDIÁSRA készül.
  • FireWall
    #2151
    Egyébként a cd galaxisról rendeltem de onnan még nem kaptam semmiféle visszajelzést.Ezzel szemben a Pc Dome-ról már hivtak és egyeztettek velem.
  • FireWall
    #2150
    Még egy link a magyar +rendelésről
  • Rage47
    #2149
    úgy tudom nincs lan
  • ipacs
    #2148
    és magán multit nem lehet jáccani?
  • Rage47
    #2147
    sztem bugos még
  • ipacs
    #2146
    HY! nem tudjátok mért kickelnek mindig a demo szerverekről?
  • Rage47
    #2145
    hunRage
  • atomboy
    #2144
    Nalam csak a d3d9_29.dll hianya miatt parazott a demo.
  • schrank
    #2143
    engem egyszer sem dobott le se a bf2 se ez az idióták szeretnek általánosítani
  • schrank
    #2142
    a valódi minimum gépigény az amd2500 ati9600 1GBram inteles envídiás szarokkal nem foglalkozom mert drágák és nem tudnak többet
  • sztechnika
    #2141
    Ezt az árilisi diretcX 9 et érdemes letölteni mindekinek?
    Azt olvastam neten,hogy ezért dob mindekit a sevrerekről.
  • atomboy
    #2140
    Minimális rendszerkövetelmények:
    # 1,7 GHz-es processzor
    # 512 MB RAM
    # 128 MB-os, Pixel Shader 2.0 támogatással rendelkező videokártya
    # 950 MB szabad hely a merevlemezen

    Ajánlott rendszerkövetemények:
    # 3 GHz-es processzor
    # 1,5 GB RAM
    # 256 MB-os Pixel Shader 2.0 támogatással rendelkező videokártya
  • Mattheus66
    #2139
    Hi all! Le tudná vki írni a game gépigényét? :D (Mert nekem még a Battlefield 2 is szaggatott :S)
  • SubZero911
    #2138
    egyetértek... ennyi elég is volt asszem. Akinek bejön, annak jó jó élvezkedést !
  • SubZero911
    #2137
    okt 20
  • Pharaoh
    #2136
    Mikor jelenik meg a full?
  • McKalton
    #2135
    Hülyeség!! 11690Ft-ért előrendelhető magyar szoftverboltokból pl: cdgalaxis, 576 stb.

    Ui.: Érdemes előbb körülnézni itthon!!

    Egy link magyar előrendelésre 11690Ft-ért
  • peti94
    #2134
    tinektek a pontjaitok megmaradnak ha kiléptek egy szerverről ?? mer nekem nem
  • schrank
    #2133
    lesz de csak unlockolható
    a bf2 demo ezért volt jobb mert kétszer annyi kaszt volt benne és ezáltal sok féle fegyver volt alapból de ezek a 2142es AA-k meg TOW-ok meg a mindenféle ívben pottyanó plazma buziságok B+ miért nem lehetett megcsinálni hogy egyenesen lőjön az a geci az aPc szart sem ér tank ellen meg úgy általában semmi nem ér semmit semmi ellen mert minden járművön csak ratyi fegyverek vannak és azt sem lehet tudni hogy mit sebez meg mit nem
  • SubZero911
    #2132
    Bocsi nem 50 USD, hanem EURO. Még rosszabb.
  • SubZero911
    #2131
    Bocsi, hogy negatív véleményt írok erről a játékról, de ez mégiscsak egy forum nemdebár...

    Szóval megnéztem az EA DL-en, az ára 50 USD, MO-on ennél egy kicsit drágább lesz, tehát számíthatunk a 15 ezres összegre. Az a véleményem, hogy ilyen borsos összegért többet kéne kapni (adni), pár hónapon belül -olcsóbban- lesz ellenfele bitosan. Aki nem tud venni 4-5 játékot évente annak sztem nem éri meg befektetni. SAJNOS.

    Marad a Spec. Force a lista élén...
  • rosemberg
    #2130
    Szerintem is lesznek aknák meg mindenféle amivel el lehet intézni a nehézgépeket is nem csak az aknavetős emberrel.
  • ZOLCHI
    #2129
    Valóban jó a játéknak a menete is,élménye is.
    Sajna a demo eléggé butított,de a full gémben elérhetőek lesznek az egyéb ketyerék is. Na az ad majd igazi élményt.Akinek a demo bejön,az igazán élvezni fogja a fullt.
  • ZOLCHI
    #2128
    A lépegető még mindíg laggzik! Néha megszünik a mozgás effektje és csak csúszik előre. Kiszállok - beszállok és már jo is.

    A nickeket fölös. beírni. Mindenki benyomja a prefixbe ,hogy (HUN) és igy megismizzük egymást.
  • FireWall
    #2127
    Egyébként szerény véleményem szerint nagyon jó a játék,annyira hogy meg is rendeltem.A BF2-vel sincs semmi bajom csak már kicsit uncsi.A demó lehetett volna kicsit széleskörűbb és stabilabb,de nekem igy is bejön.
  • ZOLCHI
    #2126
    Az accountot nem kell csinálni!
    Első képernyö: EA accountod beírod (ha van!)
    Második képernyő: Tetszőleges soldir név.
    Azután select és már megy is.
  • vernyuszi
    #2125
    Szóval : router mögül próbáltunk 2 géppel játszani...általában ez nem okozott galibát más játéknál (pl:BF2) de itt úgy néz ki, hogy nem megy. Ha egyik gép fent van és játszik, amikor a másikkal joinolunk, akkor az aktívat ledobja.
    Valami javaslat hogy lehetne megoldani ?
  • FireWall
    #2124
    Nézd meg a játék minimum gépigényét...
  • FireWall
    #2123
    Én sem vettem észre hogy számolta volna viszont a páncél használat az működik
  • 79Alba
    #2122
    [HUN]AlbaBACSI
  • ayden
    #2121
    csak routerben van, de eddig semminél nem csinált ilyet:( viszont ahogy olvasgattam látom csak nekem van ilyen nyügöm úgyhogy kipróbálom anélkül:)
  • kuci06
    #2120
    tűzfal?
  • ayden
    #2119
    az mitől lehet hogy amikor accountot akarok csinálni mindig master server timed out, meg ha bármi mást akkoris:)
  • Mester01
    #2118
    Nah én is leirom a véleményemet a DEMOról! :)
    Ez az uj repülő nekem nagyon bejön föleg ugy hogy ha Joystickal nyomom akkor nagyon kemény.. :)))
    Tegnap sajnálatos modon ujra kellet tennem a gépmet köszönet a virusoknak!
    De van valami a jo a roszban is emiat nem lép ki a játék automatikusan meg nem csinál hülyeségeket.. PL:disconnect meg ilyenek...
    Ez a map tényleg egy rakás fos sajnos...
    A tankok,lépegetök tényleg sokat változtak a BETA óta...
    Most már nem laggol mint a bétában...
    Nah hogy ha tetszeni fognak a FULLban a pályák akkor én megveszem a gamét..
    (vagy lopok 1 CD kulcsot mint a BF2ben is csináltam) :DDDDDDDDDDDD

    Akik szoktak játszani a DEMOval azok irják le a NICK nevűket és mehetnek a MAGYAROK reszkesetek Külföldiek mert jövünk.. :DDD
  • mascarun
    #2117
    Hail! Nállatok ment rendesen a BF2142 demója?
    Mert nállam fagy mint az állat úgyhogy a menünél tovább sajnos nem jutottam.
    Frissíti a szerverlistát és pakk..... Sehova tovább
    Ötletek javaslatok?
  • Kovács legény
    #2116
    szvsz az unlock meg a pontosdi egy nagy fasság, megöli a játékot