16212
Battlefield 2142
  • TS Zolly
    #2035
    Félre ne érts, csak Schrankot szívatom ezerrel. De amit erről a fizetős modrol irtam eddig, az mind igaz szerintem.
  • sector512
    #2034
    Nemtom nekem ez egy új játék. Egyébként én mióta Bf-ezek nem volt még olyan hogy ha megjelent volna egy új rész/pack/mod, akkor ne fikázta volna mindenki egyből. Lásd sf, ef, sf, és most ez. Én inkább játszok, mert szerintem a battlefield sorozat a legjobb multi fps, nekem tetszik mindegyik része. Aki meg csak a hibákat keresi az soha nem fog jót játszani. Én tuti megveszem, mert ha fél évet játszok vele mondjuk heti három alkalommal, az már nekem megéri. Jobb meg még nincs.
  • JaBaRn #2033
    Fizikában van új, hangokban is.
  • uHs Gerzson
    #2032
    Megkérdezném hogy mit csináltak annak érdekében hogy ezt „új játék” nevezék?

    Valami új a fizikai motorban?
    Valami új a render motorban?
    Valami új a hang motorban?
    Valami új a sebzésben?

    Csak bf2 sci-fi fegyverek/járművekkel és pár dologgal.

    Amit bármely mod csapat megtudott volna csinálna a jó forrásokkal. Források amelyeket mindig visszatartottak a rajongóktól Bf42 óta.

    Nem kivánok flémet inditani de ez csakis magánvélemény és meglátás.
  • sector512
    #2031
    Hát mivel az Unreal motor liszenszelték a legtöbben eddig tudomásom szerint, akkor az összes játék egy mod ami azzal készült :) Egyébként szerintem a bf2 motor még simán elmegy, szerintem javítottak meg fejlesztettek is rajta. Pl a robbanások nagyon tetszenek.
  • rosemberg
    #2030
    Szerintem jó lett a játék nem kell fikázni pont annyi a játékélmény mint elődeiben aki szerette az előző részeket az szeretni fogja ezt is.A repülők pont olyan nehezen irányithatók számomra mint a régi részekbe de lehet hogy bennem van a hiba.Reméltem hogy ezt kiküszöbölik de nem.
  • TS Zolly
    #2029
    Mint pl?
  • JaBaRn #2028
    Én nem is töltöttem le máig a demót, emrt olvastam hogy tök ugyanaz mint a bf2, de most megnéztem és teljesen más szvsz.
  • sector512
    #2027
    Azért kicsit több különbség van a bf2 meg a 2142 között mint pl a poe2 meg a bf2 között. Ennyi erővel a Prey egy Doom3 mod..., unreal mod meg akkor megszámlálhatatlanul sok van.
  • TS Zolly
    #2026
    Rengeteg különbség van a két játék között, más modellek, textúrák, hangok, fizika. Ez egy másik játék lesz, az azonos motor ellenére is.

    Mint egy modban nem??? Más modellek, texturák, hangok, fizika. Ráadásul azonos motor alatt. Hát nem érdekes? Dc is anno egy mod volt, más modellekel, texturával, hangokkal, fizikával.
  • sector512
    #2025
    Ez mekkora hülyeség hogy csak egy mod. Azért megy bf2 motor van alatta? Rengeteg különbség van a két játék között, más modellek, textúrák, hangok, fizika. Ez egy másik játék lesz, az azonos motor ellenére is.
  • BlackShadow
    #2024
    na sikerült játszanom.. hát.. annyira nem fogott meg.. nemtudják már ezek visszahozni a bf1942 élményét
  • TS Zolly
    #2023
    Ne aggodj te az időmmel. Csak próbálok olyan lenni, mint te. :P De nem toook!!!!
  • obe
    #2022
    nekem ugyanez, de 15x kb, fél percet nem tudok vele játszani...azért egy k..a demótol elvárom hogy legalább elinduljon..ugyhogy kuka:(
  • schrank
    #2021
    de én nem a saját topikjában és csak ha felhozzák mint vetélytársat azért nem megyek az összes szarnak a topikjába hogy fikázzam különben is ennyire ráérsz fórumozni B+
  • TS Zolly
    #2020
    Mint te a vijetnámmal.:D
  • schrank
    #2019
    de én az első nap kipróbálás után beírtam hogy szar aztán leszartam azt a topikot de te még mindíg vívod a kereszteshadjáratodat a poje tiszavirágélete végett
  • BlackShadow
    #2018
    a jó k*rva.. 15 perc alatt végre betöltöttem a gamet erre ahogy kezdenék rögtön szabálytalan műveletet hajt végre.. h dögöljön meg vki :D
  • Rage47
    #2017
    b+ én nem látom a kérdöjeled:S
  • Yan
    #2016
    az sf kulcsot én köszönném ;)
  • TS Zolly
    #2015
    Nincs még Magyar szerver.
  • TS Zolly
    #2014
    Transport_roma?? :DD
  • TS Zolly
    #2013
    Aha. Igazad van, ha mást nem tudsz már kitalálni. :P Amuggy meg ott is te keztél fikázni, én csak folytatom a míved.
  • Newyorker
    #2012
    jaja, mi a neve?
    rá tuok keresni a gámában?
  • schrank
    #2011
    én is kérdeztem B+
  • Rage47
    #2010
    mi a szerver neve?
  • Rusid
    #2009
    Nem vagy tisztában az iratlan szabályokkal, mert így szólnak ,kifejtheted értelmesen egy dologról a negatív véleményed EGYSZER. Sajnos te az értelmes kifejtésnek nem felesz meg meg az egyszernek.
  • JaBaRn #2008
    tibi?:D
  • schrank
    #2007
    van már magyar demo szerver látja valamelyik szerverkereső új a nikkem de felismerhető leszek
  • JaBaRn #2006
    hol laksz?
  • Paranoia
    #2005
    én 5é megveszem abf2det SF kulcsodat meg megtarthatod:D
  • JaBaRn #2004
    Ha valaki segítene a faq-ban, megköszönném. Csak a kérdésekben kéne segíteni, meert én nem találok sok infót a játékról.
  • Rage47
    #2003
    apróhirdetésben folytasd sztem;)
  • JaBaRn #2002
    Csupán 2szer ütött el :)
  • JaBaRn #2001
    Na, nem kell senkinek sem a bf2-m 6ezerért? adok egy eredeti sf kulcsot is :) Aztán ha ez emglesz még gyűjtenem kell 6ezret hogy meg tudjam venni :)
  • Paranoia
    #2000
    TÉK
  • Paranoia
    #1999
  • JaBaRn #1998
    Szóval te voltál az, mert egyfolytában a buggyban ültél.
  • schrank
    #1997
    én nem írok a poje topikba mert szar ha a demot fikáznám akkor nem írkálnék ide de vannak akik semmibe veszik ezeket az íratlan szabályokat
  • TS Zolly
    #1996
    Olyan röhejes mint te?