16212
Battlefield 2142
  • schrank
    #1995
    én ezzel tisztában vagyok csak van egy hangyányi különbség az ingyenes modok meg az "eredeti" mod között legalábbi amiket ezidáig kiadtak az mind röhej volt nem mod
  • FireWall
    #1994
    A Gamekapocs.hu-ról tejes sebességel tod tölteni.
  • TS Zolly
    #1993
    Hivatalos.
    Sögös.
  • teddymac
    #1992
    adna valaki linket ehez a poe-hoz
  • TS Zolly
    #1991
    Te figyu! Ha még nem vetted észre, ez a 2142 egy mod. Csak fizetni kell érte, és nem kell hozzá a BF2. Érted?????
  • schrank
    #1990
    a kutya se fog pojézni mert most kijött ez a szar jövőre meg kijön a következő szar az EA jó leszopatta a modkészítőket hamarabb ad ki új game-t mint ők mod-ot
  • Tibike hu
    #1989
    Hali! Ezt miért csinálja a genya?? Betölti a pályát és amikor jointolni akarok akkor visszadob a menübe és ezt írja ki
    "This server only allows players with unmodified content to join. Revert your version of BF2142 to the courrent official version to join."
    Ötlet?
  • schrank
    #1988
    szerintem simán láma amikor beszaggat a aktuális jármű által sugárzott kép arra azt hiszi hogy a gamma laggol
  • TS Zolly
    #1987
    Az neked a vissza butitás, hogy nem kell egy emberbe beleengedni egy tárt? Elég egy-két jó lövés is? Azért van a pojéba több ujitás, ami izgalmasabbá teszi a játékot. Dice csak tanulhatna a poje készítőitől.
  • Paranoia
    #1986
    Bf2 MOD.
    nekem meg marad simán a beállítás.nemtom mi lehet a gond
  • TS Zolly
    #1985
    Bf2 ingyenes mod. Schrank láma volt benne, ezért fikázza, de sokkal jobb mint a bf.
  • schrank
    #1984
    a 42 vel egy gond volt az hogy 42 volt nem 82 vagy 92 a dc az egy lecserélt járműparkú és kasztú 42 volt a de pojéből mindent kiszedtek amit a bf2 újításából jó volt és visszabutították a játékot bravó
  • teddymac
    #1983
    mi az a POE ?
    senki nem tudd mondani semmit a configról nem mrad meg ha átálitom :)
  • TS Zolly
    #1982
    Miért kell szarnak lennie annak, ami ingyé van???? Vagy esetleg te is bf42-tél és eszed ágába sem volt letőlteni a desert combatot? Elöbb gondolkodj, mit is akarsz leirni.
  • schrank
    #1981
    arról csicseregjenek inkább az agyasok mikor törik fel a butított demo adta lehetőségeket
  • Paranoia
    #1980
    az a lényeg mih?megint lesz egy két ember aki függő lesz miatta
  • ToCsEk
    #1979
    Vannak már képek a rangokról és a megszerezhető kitüntetésekről?(érmek stb.)
  • schrank
    #1978
    a poje az szar mert ingyen van
  • TS Zolly
    #1977
    Poe melett elbújhat
  • schrank
    #1976
    te ne akarjálk a lépegetővel rohangálni mert csak össze akasztanád a lábait aztán orraesnél teljesen körbeforgatható a tornya és mozgás közben nem látni a "térdeit" sem tehát elsőre azt se fogod tudni hogy merre is mész pláne amikor nem lehet hallani a lépteit lopakodó üzemmódban a lebegős tanknak olyan a fizikája mint a BFV-nek amúgy látok fantáziát a játékban de ahhoz kevés a demo hogy kivesézze az ember a mindenféle szir-szar mod-okhoz képest vaddisznó lett az már biztos
  • Rage47
    #1975
    ahogy láttam igen sok cucc lesz az eredetiben, remélem lehet majd revie-lni is.
  • zsakosfrodo2
    #1974
    Az én véleményem szerint: ez is egy király BF játék leszen, az új játékmód is nagyon király, ha lenne rá pénzsem biztosan megvenném. A demoval most elszórakozgatok, aztán ha nagyon bejön, esetleg megveszem. Egy kicsit azt hiányolom (bár ez lehet csak a demo miatt van), hogy kevés kaszt van a játékban. Tehát van 4 kaszt, és majd azokat lehet gondolom "felturbózni" különböző eszközökkel. Mert ugye lapból gránátja sincs egyiknek sem. Még az assaultosnak sem.... Na mind1, egyszóval nagyon bejön. Nagyon Nagyon.
  • THE matrica
    #1973
    Srácok segítsetek! nekem állandóan azt írja hogy "server timed out" amikor létre akarok hozni egy account-ot. Miért?
  • k8bal
    #1972
    nagyon jó lett a játék! szerintem ez lesz a harmadik eredeti játékom...
  • Rage47
    #1971
    nekem ugyanez van, és tök jól megy a texture-t meg az alatta lévöt levéve mediumra, 0 AS-el
  • Rage47
    #1970
    lol:DD
    nekem bejön nagyon a game:)
  • sztechnika
    #1969
    havas map powaa...
  • scorpeeon
    #1968
    Nah, meglesz az a FAQ?
  • JaBaRn #1967
    Nekem nagyon tetszik, csap lépegetőhöz nem volt még alkalmam, mert mikor órákig kerestem egyet, találtam egy roncsot, amit emg tudtam volna javítani, elindulok felé és egy teeby|HUN| nevű ember elütött, csapattárs volt :s
  • Newyorker
    #1966
    nekem absz nem :(
    keserves
  • TDC Geronimo
    #1965
    na miaz srácok nem jön be az új BF?
  • JohnnySmith
    #1964

    A Hardwiredről is letölthető a demo.
    "A Battlefield 2142 demoban a Sidi erőmű körül keringőzhetünk az új Titán vagy a már ismert Conquest mód keretein belül. Futurisztikus hentelés ezerrel."
    Hardwiredről a multi demo.
  • Dexantreal
    #1963
    Feltettem, tetszik, de még nem tudtam szerveren játszani (szal csak a menü, meg a training movie tetszik benne), mer rohadt lassan tölti a mapot be...másnak is van ez így?:S
  • Templar75
    #1962
    Csak első alkalommal kell végignézni. Utána már müxik az esc.
  • McKalton
    #1961
    Nem! az okosabbak előre kivették a bik fájlokat :) igy nincs intro
  • JaBaRn #1960
    Megvan már, kösz. Nálatok is meg kellett várni az introt? emrt hiába nyomogatom a billeket nem megy tovább.
  • Zs0lt1
    #1959
    a bf2 dvd-n lévő directx-et felteszed, de ezt kb most írom le csak ma vagy harmadszor.
  • Paranoia
    #1958
    akkor marad a private ranked
  • scorpeeon
    #1957
    Nálam most az FX5600al 800x600on megy low-on, annyi fps-el h az élvezhetőség alját súrolja... Nagy rakás 1 szar ez a kártya. 9600XT-n legalább 1024 mediumban elment. Mind1, pár héten belül veszek egy 7600GT-t, azzal 1280x1024ben maximumon 8xAF-el és 16xAA-val fog menni 80 fps-el :D (vagy ennyire talán nem is, de majdnem)
  • Paranoia
    #1956
    hmm 5öt adnék érte:)