16212
Battlefield 2142
  • ERykk
    #2276
    Ismerősömnek is volt ilyen hibája, már mindent megpróbált a reinstalltól kezdve game ujrarakás Direkiksz frissítés etc. de semmi nem vált be nála. Ha valaki tudja a megoldást az írja le, megkösöznném:)
  • ERykk
    #2275
    Ha nagyon kéne akkor meg tudnám szerezni magamnak 1-2 nappal megjelenés előtt, de azt hiszem ezt a szart egyáltalán nem veszem meg...
  • Rage47
    #2274
    ilyennel még nem találkoztam
    -xp sp2-je van?
    -reinstall esetleg
  • sztechnika
    #2273
    HEllo all!

    Haverom feltette a BF2142 demot és ezt írja ki neki miután belép:
    A BF2142 hibát észlelt,ezért leállt.A kellemetlenségért elnézést kérünk bla-bla-bla...
    Mi lehet a gond,mit csináljon?
  • Rage47
    #2272
    nekem láccik
  • teddymac
    #2271
    Tudom,hogy nem ide vág a dolog ,de miert nem látszik a bannerben a kép?
  • kerek1224
    #2270
    és ha EA Downloaderen keresztül veszem meg, akkor azt mikor lehet aktiválni? 10/13? 10/17? 10/20?
  • Red Bull
    #2269
    Hat mar sajnos nem tudom megvenni, telefont kellett vennem, mert ami volt elromlott :( Sajnalom. Nembaj, majd remelem azert lesz tort szerver eleinte ahol lehet jatszani, engem ugysem erdekelnek a rangok meg a pontok.
  • FireWall
    #2268
    2006.10.13-án szállitja az EA világszerte.Az Európai megjelenés 2006.10.20 a magyar forgalmazók huszadika előtt 2-3 nappal hamarabb megkapják.Én a Pc Dome online shop-ról rendeltem meg és már egyeztettek velem,tehát az infókat tőlük tom.Pc Dome online shop
  • peter01
    #2267
    Már értem így akarták izgalmassá tenni a gamet hogy elnidittod azt 3 perc múlva kilép hogy bf2142.exe hibát észlelet ezért leáll dijazzom.
  • Rage47
    #2266
    nem az zavar h meg kell szokni, hanem az h nem reális sztem.
  • alma2
    #2265
    Ja ez igaz, szokni kell a fulnek, hogy megertse az ember, de milyen egyszeruen megoldottak itt nincs hotel stb stb. csak silo 1 2 3 4 5 :)
  • ERykk
    #2264
    Nekem ez látszik, viszont néhány másik topikban nem látszik. Nem tudom biztosan az okát, de lehet h köze van a fórum változásához is:D
  • teddymac
    #2263
    nem látszik a kép a bannerben!! Miért ? Valaki help 4 Thx
  • ERykk
    #2262
    A bf2142.com on ezt írták: Release Date: 17th October 2006
  • Rage47
    #2261
    úgy emléxem akkor
  • Red Bull
    #2260
    Nagyon tetszik a jatek, remelem meg tudom majd venni. Oktober 20.an jelenik meg?
  • Rage47
    #2259
    91.47
  • 6600GT
    #2258
    de milyen?
  • Rage47
    #2256
    nekem a legójabb van
  • 6600GT
    #2255
    hy! 6600Gt-hez meilyk a legjobb ForceWare?
  • Kenarf
    #2254
    Koszi a valaszt megnyugodtam 16 mbit le 4 fol csak eleg lesz 6-8 fore.
  • Rage47
    #2253
    nekem még az zavaró, h rosszabbul érhető a rádióhang. még a BF2-ben is jobban kivehető volt h mit mondanak az emberek, 100 évvel késöbb meg xarabb lesz?:S
  • koschwarz
    #2252
    hát igen, belefeccöltek annyit a bugirtásba a dice-os fiúk, hogy abból a munkamennyiségből kijöjjön egy új graf.motor
  • joebacsi
    #2251
    azabaj, hogy nemcsak viccesen :/
  • koschwarz
    #2250
    viccesen mi a bf2 modjának mondjuk, de egyébként egy önálló játék
  • Attlen
    #2249
    bocs elégé nem vok battlefieldes de ez a játék bejön:D
    Amugy ez egy teljesen uj játék vagy kiegészitő kell-e majd hozzá az alap?
  • guardian hero
    #2248
    Ha tetszik a BF2142, és akartok hasonló, de jóval kiforrottabb és (szerintem) élvezetesebb játékkal játszani, próbáljátok ki a Planetside-ot. Bár MMO, de van belőle egy éves ingyen trial (fejlődési sapkával), jóval nagyobb és hangulatosabb csaták akár több száz fővel, többféle jármű frankón balance-olva (van lépegető is :)), és a titán módhoz hasonló bázisfoglalás egy sokkal érdekesebb rendszer szerint.
    Csak azért írom, mert nekem a BF2142 kipróbálása után első gondolatom az volt, hogy ez olyan mint a Planetside, csak rosszabb :).
  • alma2
    #2247
    de pl 42-ben ott volt ez az erzes, amikor a tengerrol lotted MOZGO hajorol a szigetet, vesszen a fergese, kozben repulok bombaztak, paran vedtek a hajodat legvedelemmel, melletted szalltak fel a repulogep anyajaorol a tarsaid, ami szinten mozgott.mig kis hajokkal meg probaltak a fedelzetre jutni. lottek keteltuvel stb.Aztan osszetalalkoztal az ellen nagy hajojaval, mig valamelyiktok el nem sullyedt lottetek egymast. De te meg leugrottal a sullyedo hajorol. Szerintem ott minden puskaporukat ellottek a fejlesztok, azt nehez uberelni szamomra, eddig nem is tudtak.
    Ez tenyleg ennyire jo volt, vagy csalnak az emlekeim mar nem tudom :)
    Szerintem ehhez kepest a titanmod kispista....
  • koschwarz
    #2246
    nekem is ez tetszett a titánban, fellőnek, aztán megy a close quarter battles
  • alma2
    #2245
    nem sikerult jol leirnom, de elobb utobb mindenki megtanul korcsolyazni a titanon, es akkor mar erthetobb mit probaltam mondani :)
    Na meg egy nekifutas.
    pl koschvarz hajos kapitany megy nyugat fele folyamatosan a titannal 5 Km/h -s sebesseggel en ugyanennyivel futok kelet fele a hajon mint gyaloghuszar.Foldrol nezve, ennek ugy kellene tunnie mintha egyhelyben allnek.Ezt a ket dolgot szinkronizalni nem igazan megy a bf motornak, foleg, hogy 20-an is rohangalunk a hajon mindenfele.Ezert neha ugy gondolja a server itt vagy neha meg ugy, hogy ott,ezt nagyon szep korcsolyazos mozdulattal oldja meg, magyarul nem mozog a labad, csak arrebb csuszol egy kicsit.De siman erezni anelkul is, hogy latnal ellent csak rohangalsz a hajon, olyan mintha tengeri beteg lennel es imbolyogna a hajo.
    Bf2ben ugy lehetne ezt elohozni, ha forgatnak alattunk a foldet :)

    Mondjuk szerintem is eleg vacakul van latvanyilag megoldva a console szetlovese, lovik harman geppityuval, te meg ereszted bele a kek raketaszeruseget 1 cmrol, egyszer csak fustolni kezd es kesz.De az tenyleg jo erzes, amikor a lepusztitott pajzsu titanon landolsz az ellennel a csapatszallitoval, hogy valami magasabb eszmeert kuzdj, legalabbis sikerult elhinnem /kb mint amikor a halalcsillagot szetlonenk /
  • Dexantreal
    #2244
    Thanks! Ha így lesz, akkor már nincs is annyira messze.
  • Paranoia
    #2243
    banner javítva,erre a homoxexuális szinvilágra
  • koschwarz
    #2242
    alapvetően én kellemesen csalódtam a játékban egyébként, csak az a baj, hogy sikerült a legsemmitmondóbb, legkevésbé hangulatos, legunalmasabb pályát beletenni a demóba, és ezért nem kapott el a hangulata. ha a bf2-be nem omant, hanem pl. azt a dzsungeles-ködös-mocsaras kínait teszik bele a demoba(nevét se tudom, olyan keveset jáccottam rejta), akkor lehet azt sem veszem meg.

    azért kiváncsi leszek, hogy a titán mód publikon mennyire fog működni.
  • JCSR ODIN
    #2241
    hát én már csak ilyen globális világmegváltó magasságokban fogalmazok
  • Thanatos
    #2240
    a hsz-ed elejéből először aszittem az új design-ról beszélsz :DDDD
  • JCSR ODIN
    #2239
    nincs c4 alapból, mert unlockolni kell azt is
  • JCSR ODIN
    #2238
    A változás ellen az ember szinte mindig lázadozik, de sztem jó játék lesz ez, csak meg kell szokni, és tudni kell változni, nem ragaszkodni a bf2-ben megszokottakhoz.

    Meg egyébként is, hátha EA rendez pénzes LAN-t ebből is, szal rá kell gyúrni
  • koschwarz
    #2237
    egyébként én ilyet nem tapasztaltam, lehet hogy akkor éppen mindig állt a titán?

    mellesleg elég szarul nézett ki, ahogy mindenki próbálta szétlőni a cuccokat a titánban, mer senki nem hozott magával c4-et (vagy minek híják ebben)
  • koschwarz
    #2236
    miva?