16212
Battlefield 2142
  • joebacsi
    #2235
    nem, ez inkább olyan nyútonos, az alma is erre utal, meg ejnstejneshez kicsit gyorsabban kéne mozognia :)
  • koschwarz
    #2234
    "jo lenne rohangalni a titanon, ha nem korcsolyapalya lenne az egesz.Ami valahol onnan fakad gondolom, hogy az is egy mozgathato jarmu, amin te relative mozogsz, a mozgatohoz kepest/remelem erteheto /"

    ez olyan einseintes dolog, igaz?
  • alma2
    #2233
    Jo lenne rohangalni a titanon, ha nem korcsolyapalya lenne az egesz.Ami valahol onnan fakad gondolom, hogy az is egy mozgathato jarmu, amin te relative mozogsz, a mozgatohoz kepest/remelem erteheto /.BF2-ben ugyesen megoldottak, egyszeruen nem volt ra lehetoseg.Egy az egyben ugyanolyan fos, mint a bf1942-ben a hajokon levo rohangalas, kicsit lagossabb a netje annak aki iranyitja, te meg veletlenszeru helyeken tunsz fel a hajon. Innen latszik, nem sokat valtozott az egesz nem is tudom hany ev ota.
    Hogy valami pozitivat is mondjak, jo surun jon valamelyik repulheto jarmu igy mindig jut nekem valamelyikbol :)
    -bar a raketa a gunshipnek, olyan mintha mindig beragadna, bosszanto.
    -Nagyon vonza az uberidiota embereket, akiknek fel ev is keves lesz, hogy rajojjenek, mirol is szol a titan mod.
    -nincs benne singleplayer, igy nem fogunk jot szorakozni az ehhez tartozo hozzaszolasokon, remelem a veglegesben lesz :)
    -nem sok mindenre jo a zoom.
    -nem sok mindenre jo az egesz jatek :)
  • ZOLCHI
    #2232
    Sry.
  • ZOLCHI
    #2231
    Lépegetőben mutatja a célképernyőn,hogy merre van az eleje és merre nézel pillanatnyilag.
    Szterintem ez igy tök egyszerű.
  • joebacsi
    #2230
    csak 10, 20 percet birtam jatszani(tulzottan realisztikus nekem)


    és igen, lehet saját szervert felállítani, de azt felejtsd el, hogy az otthoni gépedről lesz elég sávszéled hozzá :)
  • koschwarz
    #2229
    télleg? qrvára nem vettem észre
  • Lacc
    #2228
    Mind a lépegető, mint a tank HUD-ján ott van középen egy üres nyílszerűség, ami mutatja, merre van az arra a gép aljának, a teli nyíl pedig azt mutatja, hogy merre van az alja a toronynak.
  • Kenarf
    #2227
    Sziasztok. Nekem nagyon tetszik ,nagyon jo a hangulata a Titan kuldetesnek. Lepegeto tenyleg kiraly az iranyitassal sincs problemam vegre egy Battlefield ami tetszik eddigiekkel csak 10, 20 percet birtam jatszani(tulzottan realisztikus nekem), megrendeltem az egeszet eddig csak a Halo-t meg a FEAR-t nyomtam multiban. Azt kerdeznem a Battlefieldesektol hogy hogyan lehet hostolni benne terkepet? Mert van egy osszeszokot csapat melyikkel jatszonank. A teljes verzioval tudni fogom hostolni egy jatekot? Vagy csak berelni lehet az EA-tol?
  • koschwarz
    #2226
    egen, valami kis ábra lehetne, mint a tankoknál
  • izsook
    #2225
    Az tényleg elég nagy hendikep, hogy nem látom merre áll a tanknak a csőre vagy a lépegető hogy van elfordúlva.
    De pl a lebegő tank az állatt!!!
  • Newyorker
    #2224
    Én is
  • kerek1224
    #2223
    Én október 13-ról tudok.
  • Dexantreal
    #2222
    Valaki majd erre is pls, most nem leszek, majd du-tán vagyok megint, de nemtom mikor jön ki a full és már várom.
  • koschwarz
    #2221
    ja igen, a lépegetőnél én is soxor össze-vissza forgolódtam mire megtaláltam ez előrét, ja meg belekad minden szarba, ettől függetlenül hangulatos cucc, gyakorolni kell...
  • koschwarz
    #2220
    pro:

    -a lépegető megoldása jobb lett mint gondoltam volna
    -titan mód
    -jónak tűnik a karakterfejlesztés, bár egy idő után végülis mindenki meg fogja szerezni ugyanazokat a cuccokat, úgyhogy ez csak az első pár hónapban lesz érdekes
    -kellemes csalódást okoztak a fegyverek, feltehetően "valódi" lövedékeket lőnek, nem lézernyalábokat, egyébként a hangjukból meg a sebzésből szinte lehet érezni, hogy jövőbeli futurisztikus félkilós műanyagfegyverek, bár azért nem vagyok elájulva (lásd kontra)
    -könnyen le lehet lőni azt a repülő ...izét...
    -amivel nagyon könnyű repülni (bár ez nem is biztos hogy jó)
    -a demo kijöttének ellenére teli szervereken bf2-őztem, lehet hogy a sok láma átnyergelt a 2142-re és csak a jobbak maradtak a bf2-nél (kicsit féltem, hogy mindenki a demot tolja majd hétvégén)

    kontra:

    -most már tényleg nevetséges, hogy egy normális netkódot nem tudnak összehozni, eddig szinte minden egyes körben legalább 1x ledobott
    -a demo pálya már most unalmas és sivár, pedig még csak kb. 20 kört játszottam vele (omanról nem bírtam leszakadni, sőt, még egy 40 fős teli szerveren is úgy éreztem magam, mintha a bf2 egy 64-es pályáján 10-en játszanának
    -kicsit zavaró volt, hogy a sok telepített fegyver közül, ennyi játék után sem tudom, hogy melyik mire való
    -a fegyverek sebzése nagyon gyenge
    -grafikaliag nulla fejlődés (végülis ez csak egy bf2 mod)
    -janek meg fogja venni

    -végül szubjektív: egyébként sajnos totálisan nem fogott meg a hangulata, nem érzem azt mint az omani öbölben, hogy azonnal meg kell vennem a teljest
  • izsook
    #2219
    -:OFF:-

    szerintem ez nem ért meg egy hozzá szólást nyelvész professzor úr

    -:OFF:-

    Pro:
    Hangulat
    Titán mód
    Lépegető
    Kapszula
    Lebegő - egyszerű irányítás -
    Szerelő és tankelhárító összevonva
    Pajzs a köd helyett
    APC - sokrétű fegyver arzenál -

    Kontra:
    A tankelhárító fegyverét túl gyengének találom
    Inkább mod, mint új játék

    1ébként ki kellene próbálni a teljes játékot, vagy egy másik térképet, mert ez a térkép inkább a gépekről szól, kíváncsi lennék egy városos gyalogos pályára meg azért jó lenne, ha lehetne variálni az emberkém felszerelését. Szóval kellene a teljes.
  • Dexantreal
    #2218
    Mikoris jelenik meg a full géjm?:S
  • Zs0lt1
    #2217
    hát én a lépegetőt csak azért raknám be a jó dolgokba, hogy egyáltalán van. Viszont iszonyat laggol és béna az irányítása.
  • koschwarz
    #2216
    mikor lesz peccs?
  • Looserke
    #2215
    Pro:
    Titán mód
    Lépegető

    Kontra:
    alap fegyverek a vicc kategóriát súrolják
    bughalmaz
    BF2 mod az egész
    állandó kivágások
  • Repülő Gyík
    #2214
    A LOCAL legalább aktiválva van?
  • Repülő Gyík
    #2213
    Különben az összes BF-be volt Single!
  • Repülő Gyík
    #2212
    Ezekszerint expertbe nem játszottál!
  • ZOLCHI
    #2211
    Szerintem :
    PRO - Jó a játékmenet,
    - a lépegető naon állat,
    - titán mód,
    - a full mégjobb lesz,
    - megvan minden járműnek a megfelelő ellenszere,
    - ect. ect. ect.

    KONTRA
    - nem láttam a járműismertetőben vadászgépet,
    - az alaposság ellenére eléggé bugos,
    - ezzel a sok kidobálással még rengeteg gondunk lesz a fullban is
    uff.
  • ZOLCHI
    #2210
    Na és ha pisztoj? Tudod miről beszél? Akkormeg?
  • bakvarnyu
    #2209
    de biztos szándékos ; szted létezik ,hogy valaki ne tudja rendesen leírni, olyan aki érti az angol szavakat meg multis játékokat letölt, telepit stb...
    persze lehet.
  • icewolf
    #2208
    pro:
    hangulat
    titán mód

    kontra:
    ez csak egy újra skinezett, újra modellezett BF2
  • kerek1224
    #2207
    Elég gázos volt...például: pisztoj...
  • kerek1224
    #2206
    Elég gázos volt...például: pisztoj...
  • bakvarnyu
    #2205
    miéert , annyira nem is volt gázos, meg ez itt egyébként is az BF fórum nem pedig a nyelvészeti
  • kerek1224
    #2204
    Jajj ne, kicsit tanulj már meg magyarul helyesn írni, ez borzasztó...
  • Balumann
    #2203
    ja meg a sniper -el szinte alig lehet zoomolni. Nem hogy célozni. Bár mondjuk azzal így is elég távolról lelehet szedni a másikokat.
  • Balumann
    #2202
    Egyébként érdekes!
    A battlefield-be egyik jó dolog ,hogy a célzás elég pontatlan, ez mondjuk jobb is volt mindig, hogy nem lehetett a pálya másik végéből kilőni pisztojjal a másikat, fejbe. De ez valahogy ez most fura, nekem a battlefield 2-nél pontatlanabbnak tűnnek a fegyverek, de lehet hogy ugyan olyanok. Nem hinném, hogy így ellehetne képzelni egy 2142-es háborút, hogy ugyan ilyen pontatlanok lennének a fegyverek, meg minden, csak jobban néznének ki :D
    De ennek ellenére jó játék. Viszont a probléma itt is ugyan az mégis mint a Battlefield 2-be, mondjuk itt csak akkor ha többen vannak. Hogy néha úgy akad mint az állat. Elindul, akkor fél percig így 1-2 fps, játszhatatlan, aztán később beindul, 25-27 fps körül, aztán meg mikor megyek a csatába, akkor megint lemegy. Aztán egy idő után egyre job lesz. De még utána is akad néha :(
    Az a legérdekesebb, hogy 1024-esbe, 2x antianalisingel, medium -> textures, geometry), és 80%-os látótávolságnál is ugyan úgy megy, mint 800x600-asba, mindne lowon, 60%-os látótávolsággal.
    Van egy másik 512-es ramom de úgy még szarabb, mert az alaplapom az egy nagy lószar! Bár nekem kicsit káosz még, hogy mi a fontos a játéknál, de sztem vagy a proci, vagy a memória nem elég/lassú. Na mind1, mostmár talán nincs olyan messze a proci+alaplap bővítés, és majd meglátom. Addig szenvedek így még.
  • Rage47
    #2201
    nekem minden tetszik, kivéve az, hogy a holttestek a titan-okban mozognak, és persze van pár bug, ami betudható a demo-nak - pl. kilépegetések
  • ERykk
    #2200
    vitted a téket:D
  • Beers
    #2199
    Nem tudom, de a Forgotten Hope 2 már készül!
    Mint tudjuk, használható modokat az ea soha nem tudott és szerintem nem is fog csinálni!
  • Rusid
    #2198
    Azért privátban vagy inkább privátban is mert így sokkal egyszerübb nekem. Elég szar a fórumot átnyálazva megkeresni a nekem címzett kommenteket. Az nem zavar ha kinyomjátok közösbe is.
  • Thanatos
    #2197
    amig vezsik lessz..., akár 23milliomodik része is...
  • TS Zolly
    #2196
    Pro:
    Hamar legyütt a netrü

    Kontra:
    Battlefiled2142