16212
Battlefield 2142
  • Rage47
    #2356
    lehet külön a földi ágyúk mozgását állitani?:O
  • JCSR ODIN
    #2355
    Öcsém te vagy a gaygi nem azok a szarok a földön . Bemész options-be és úgy állítod a gyorsaságát, ahogy akarod.
  • Swy
    #2354
    a demo nem indul mert egy dll-t hiányol:S
    Mit rontottam el?
  • Paranoia
    #2353
    az egész játékot meg kéne szoknom
  • Rage47
    #2352
    miféle rakéta az a TVrakéta? esetleg screenshot?
  • ERykk
    #2351
    Nem nehéz, csak meg kell szokni:)
  • Paranoia
    #2350
    Format után ujra felraktam,kicsit jobban megy már.Vkinek sikerül gánshipen a TVrakétát irányítani?:SNyomom a gombot és félmásodperc mire elindúl a rakáéta,irányitani meg aztán....Bétába jobban megvolt csinálva!
  • n003
    #2349
    hmm :( mindegy azé köszi .. asszem én majd megyek ArmA-zni Dzsótatáékkal
  • koschwarz
    #2348
    az a baj, hogy a bad company inkább elsősorban single, amihez van multi is. asszem.

    a battlefield azér van ott előtte, mer akkor jobban el lehet adni
  • sector512
    #2347
    Battlefield: Bad Company
  • sector512
    #2346
    Helyesbítek: nem annyira távoli jövőben.
  • n003
    #2345
    az miaza bad company?
  • n003
    #2344
    1,5 éve nemtudnak egy normális pecset kihozni bf2-höz! szerinted meddig lesz még porondon? :(( és nem borúlátó vagyok hanem dühös hogy egy pénzéhes cég mint az ea/dice még az előző játékukat sem rakta naggyából sem tisztába és már hozzák ki az újat
  • sector512
    #2343
    A mi klánunk valszeg marad a bf2-nél, amíg nem jön a Bad Company. Az nem a jövőbe fog játszódni.
  • koschwarz
    #2342
    szerintem nem kell ilyen borúlátóan gondolkozni. miért halódó a bf2? ma ez az EGYETLEN ilyen jellegű multis fps, ami modern, mai környezetben játszódik. én nem szándékozom űr-fps-ekre váltani, és szerintem nem vagyok ezzel egyedül.

    főleg azzal együtt, hogy a 2142 még csak azt sem mondhatja el magáról, hogy kinőtte a bf2 gyerekbetegségeit.
  • guardian hero
    #2341
    A BF2 demónál én ugyanezt éreztem, biztosan ebbe is belejönnek majd az emberek.

    Ami gáz, az a titán fedélzetén a beltéri harc. Már eleve eléggé bugos a titánon való mozgás, ráadásul a belső tér kiképzése se túl izgalmas, nagyon látszik, hogy nem erre lett ez a motor kitalálva.
  • Rapid81
    #2340
    A földi telepített egységek nagyon gagyik. Fél óra egérhúzogatás után fordul el 180 fokban, addigra meg 5x kiszednek. :D

    Mi is cancel? A játék? Hát elviselne még egy pár hónap fejlesztegtést, meg kijöhetett volna valami béta korábban, hogy figyelembe vehessék a gamerek visszajelzéseit.

  • n003
    #2339
    de elindultak abba az irányba és ez nemjó szerintem, mert az eddig ellenfél nélküli jó ötleten alapuló játékot átfejlesztenek egy másik kategóriába ahol van tülekedés.. minek?? és akik eddig kipróbálták mind azt mondták a klánozáshoz sajnos nemjó a játék! Sector mi lesz a ti klánotok jövője?? ami a mienké is? megyünk ArmA-zni vagy poe2-zni? vagy maradunk a halódó bf2-ben :(((
  • guardian hero
    #2338
    Jah, az UT pl. húszszor élvezetesebb ennél, pont azért mert nem ragaszkodnak feltétlenül a realitáshoz :).

    Lehet egy realisztikus FPS is élvezetes, de egy 2142-ben játszódó cuccon ilyesmit számonkérni... érdekes, mindenesetre.
  • koschwarz
    #2337
    alapvetően nem lenne kaotikus a játék, csak ugyanazt kéne csinálni, mint a bf2-ben (squadban mozogni), illetve egy kicsit több játékmechanikai lehetőség van, és a titan módban egy kicsit is bonyolultabb a feladat, minthogy csak a silókat kell elfoglalni, hiszen magát a titánt is szét kell szedni.

    ettől függetlenül nekem is egy kicsit kaotikus érzésem volt
    de csak azért, mert most még mindenki az új járművekkel, fegyverekkel és környezettel volt elfoglalva, nem azzal, hogy csináljon is valami értelmeset.

    volt olyan kör, hogy zsinórban 4 silót foglaltam el egyedül, senkitől nem zavartatva, egy kis buggyval (vagy mi a szar az) száguldozva.
  • izsook
    #2336
    Egyetérték, mert azért az UT-be, meg a kvékbe azért bevetted a gumibogyó szörpöt rendesen :)))
    Meg nem nagyon válogattál a fegyverekbe volt a kék izét lövő meg zöld trutyit :)))
    egyébként Én szerettem mind a kettőt.
  • mesor
    #2335
    Egyébként mit szóltok ahhoz, hogy állítólag cancel!
    :)
  • sector512
    #2334
    Hát azért a Quake-hez meg az Ut-hez szerintem nem sok köze van, annyi hogy a jövőben játszódik mindegyik.
  • izsook
    #2333
    Mondjuk a balkániaknál ötletes a plazma, meg a hangja is nagyon teccik. Több szárazföldi járművet is el tudtam volna képzelni. Pl. ebbe a világba, amit megalkottak tuti csináltam volna olyan cuccot, ami gyors kis páncélja van, de péppé lövi a tankot két rakéta vetővel, ha a gyalogos elbír egyet, akkor egy gépre simán fel lehet pakolni kettőt-hármat. Továbbra is gagyinak tartom a bázis védelmére szolgáló lövegeket, jó hogy nem a föld alá ássák be simán ki lehet őket kilóméterekről lőni nem beszélve az APC új fícsöréről, amivel leível a pecsába, ha benne ülsz. Tornyot kellett volna csinálni, ami belát mindent, Te meg lentről irányítod!!! Akkor talán nem lőnek ki a dombmögül sunyiba...
    Na de elég volt a játék fejlesztgetésből... érjük be azzal, ami van.
  • n003
    #2332
    nahh akkor elérkeztünk a lényeghez (asszem) az egész bf elment egy ultrairreális űrlövöldözős irányba!! .. hol is járunk pontosan? mijjen kategória? mond nektek az a két szó hogy UT és Quake valamit is? hmmm ..
  • sector512
    #2331
    Jó hogy ilyen jövőbe látó vagy. Egyébként nem tudom mi benne a kaotikus, 2 kör alatt le lehet vágni a lényeget.
  • Rapid81
    #2330
    Hát igen. Ha már a dátum 2142 akkor ezeknél komolyabb fegyverek és járművek is lehettek volna benne. de hát úgy tűnik az alkotók fantáziája kissé szegényes. Azért 150 év múlva nem hinném, hogy a lőporos töltények lesznek a menők.
  • izsook
    #2329
    Én konkrétan arra gondoltam, hogy a tankokat 4-5 rakétával lehet kilőni, ha szerencséd van. Kicsit túlzásnak tartom, mert elég brutál tudsz lenni a tankkal, ha egyszer megtanulsz vele normálisan célozni, mert itt ugye már nincs géppuska, csak ha a toronyba ülsz!
  • mistixx
    #2328
    Sziasztok!
    A problémám a már sokak által ismert: 1-5 perc játék után kidob az asztalra és közli hogy az exe hibázott és leálla progi. Frissen instalált XPsp2 dx9c-vel és a régi rendszerrel is ugyan ez a gond...
    Lehet ezen segíteni valahogy?
    Régi ati driverrel is ez a gond.
    Leszedtem a legújabb ati drivert a gond maradt.
    Az általam játszott idő alatt egy embert féltárból szedtem le persze zoomal és pontosan lőve...ugyan úgy mind Bf2ben.Ezt csak azéer jegyeztem meg mert itt a kommentekben láttam hogy sokan kifogásolják a sebzést.
    De ha volna vkinek vmi megoldása a problémára azt megköszönném.
  • izsook
    #2327
    Jetpakkal kicsit megbolondíthatták volna... ha már a realitásoknál tartunk :)))
  • mesor
    #2326
    Milyen realitásról is beszélünk?
  • Rapid81
    #2325
    Nekem az egész játék olyan kaotikus, semmi rendszer nincs benne, és sem a fegyverek sebzése, sem a járművek sebezhetősége nem reális. Egyáltalán.
  • peter01
    #2324
    ÁÁÁÁÁÁÁÁ már értem hogy mér dobál ki egyfojtába csatlakozás után.
  • guardian hero
    #2323
    Valószínűleg a korosztálybesorolás miatt nem raktak bele vért. Sajnos emiatt rengeteg játékból kimarad.
  • guardian hero
    #2322
    Az érzés miatt, mert jól néz ki és dögös.
    Ha a realitás lenne a lényeg, akkor a két csapat két atombiztos föld alatti bunkerben csücsülne, és távirányítású robotrakétákkal lőnék egymást, a foglalásokat meg automat droidok végeznék. Marha élvezetes lenne.
  • Rapid81
    #2321
    Én a vért hiányolom. Közvetlen közelről beleeresztek egy sorozatot valakibe és olyan mintha tankot lőnék, szikrázik meg kopog, elég nagy hülyeség!
  • Rapid81
    #2320
    Haha. 50 és 75 méterre.
  • izsook
    #2319
    Én élvezem, hogy beszállok és szinte hallhatatlan vagyok vele

    Nekem a fegyverek sebzése nem teccik!!!
  • n003
    #2318
    mechwarrior 2ben ha a lábát lőtted hamar vége vót az ijjen lépegetőnek, de nemlátom még mindég be azt hogy egy kicsit is a realitás felé hajazó játékba méér kell egy ijjen fasságot beletenni .. egy tanknak még mindig kisebb a célfelülete mint egy ijjen toronynak :(((
  • koschwarz
    #2317
    ha jobban használható, akkor én isten leszek a 2142-ben, mert már a bf2-ben is jól bánom a snipercsúzlikkal.