16212
Battlefield 2142
  • vernyuszi
    #2075
    Úgy néz ki, hogy már megint sikerül kihúzni a zsebemből egy pár forintocskát játékra az EA-nek
  • vernyuszi
    #2074
    Vazze....már nyomtam minden gombot...
  • sector512
    #2073
    Szerintem vagy nem lehet, vagy majd a későbbiekben lehet megszerezni a szükséges cuccot. Egyébként szerintem kifejezetten jó az új gyógyítás, nincs az hogy lövök-elbújok-gyógyítom magam-lövök :)
  • ERykk
    #2072
    Sehogy, nem lehet a sokkpad is unlock:(
  • vernyuszi
    #2071
    Valaki árulja már el, hogy hogyan kell ujraéleszteni !Légyszi !
  • ERykk
    #2070
    Ahogy néztem nem, de 100000 pontot ir ki a köv. rangig:)
  • schrank
    #2069
    már a demo is szá,olja a pontokat ?
  • sector512
    #2068
    Szerintem nem kell egy tár az embrebe, csak várni kell egy picit amíg "célra tart".
  • ERykk
    #2067
    Van, de nekem még nem sikerült 100000 pontot összekaparnom.D:
  • Vorpal
    #2066
    Még nem volt BF amit nem vettem volna - de most rezeg a léc
  • Lacc
    #2065
    Van gránát, csak ki kell érdemelni. Meg rá kell speccelni :P
  • ERykk
    #2064
    Hmm, kipróbáltam, a titan mod ötletes, tényleg sok dolgot javitottak a beta óta, de még mindig elég szar. Leginkább az zavar, hogy nincs gránát, kevés a sprint és 1 tár kell egy emberbe, ha nem lagol.Ha ilyen lesz a teljes, akkor biztosan nem veszem meg, és inkább várok egy bf2es második világháborús modot:)
  • Thanatos
    #2063
    jaj...
  • sector512
    #2062
    mondjuk legalább nade-t rakhattak volna a demo-ba, ez nagy szemétség
  • schrank
    #2061
    titan módban nics lépegető teeeee .....
  • gecc
    #2060
    Nálam néha megáll 5mp-re de még nem dobott ki egyszer se.
  • Imremagdi
    #2059
    szrintem lehaltak az EA szerverei..Túlterhelés?
  • Looserke
    #2058
    eddig egy teljes kört nem tdtam végignyomni az EA MASTER SERVER LOST hibaüzenet nélkül...mindig kivág pár perc game után...
  • Rage47
    #2057
    érdekes h most én sem tok bejelentkezni
    ezelött kb 5 másodpervig tartott:S
  • kill3r21
    #2056
    sztem jo a bf2142 tud valaki magyar server ahol lehet tolni?
  • Lui76
    #2055
    Mér ilyen lehetetlen bejelentkezni?
    meddig vártok amikor elfogadja gyorsan megvan?
  • Rage47
    #2054
    még mindig nem találtál?:D
    csomó helyen van, nincs eldugva..:)
  • JaBaRn #2053
    valaki mutassa meg hogy a pályán hol található lépegető.
  • SubZero911
    #2052
    Amikor az írja ki, hogy CONNECTING TO EA MASTER SERVER, akkor jól látom, hogy egy ökrös szekér van a bal alsó sarokban ?! Tényleg...
  • vernyuszi
    #2051
    Ezzel most én ha lehet nem értenék 1-et !
  • SubZero911
    #2050
    Egyébként ez annyira BF2 klón, hogy még az account-nál is ugyanaz a BUG, vagyis a PASSWORD-öt duplázza autom. bejelentkezésnél.

    És sajnos egyáltalán semmi EREDETI nincs a játékban. Ilyen gyenge munkát szégyen kiadni egy ilyen nagy cég részéről.
  • vernyuszi
    #2049
    Én is így vagyok vele!!Akkor megnyugodtam!!:)Amúgy nekem nagyon bejön a játék!Szerintem elég jól átültették a BF2-re a jövőbeliséget:)
  • vernyuszi
    #2048
    Szerintem már érted a játék lényegét, csak így tovább!!De neked csatlakozik accounthoz??
  • SubZero911
    #2047
    Egy órája még sikerült belépnem, de most már nekem se.
  • SubZero911
    #2046
    Valaki elmagyarázhatná (bár az elején volt valami bemutató, de ló***rt se értettem), hogy mit is kell itten csinálni.

    Elfoglalom a silót, hogy fellőhessenek, aztán be kell jutni a csillagrombolóba, meg kell rongálni a konzolt (R2D2-vel), vagy mi a faxom és akkor el kell pusztítani D. Vadert ???

    A lépegető már megvan aztat értem...
  • satan71
    #2045
    Engem exe hibára hivatkozva mindíg kidob a játék:( Van valakinek ötlete?
  • vernyuszi
    #2044
    Sziasztok!Nektek csatlakozik az accounthoz most mert nekem nem nagyon akar?!:SNem tudom h nálam van-e a gond vagy a központba, de nagyon nem tetszik....:)
  • TS Zolly
    #2043
    Nézd meg a bf2142 oldalán, hátha van ott egy ollan lap, ahol bémutassák külön neked, hogy mi, mit, hogyan, mekkorát sebez. Alap gémhez van ilyen lap valahol.
  • schrank
    #2042
    A PoE ÉS A PoE2 IS EGY RAKÁS SZAR
    2142 több óra játék után még mindíg nem tudom hogy melyik jármű mit sebez a másikon nem tudom mi a picsának kell mindegyik bf-nél teljesen átalakítani a sebzésrendszert
  • Kovács legény
    #2041
    nah nemleszek értelmes gép közelében hétvégén ,majd jövö7en tesztelem
  • TS Zolly
    #2040
    sw és rtr pak azért jó volt! :) Ff, ef én nem fikáztam soha, hisz ki sem próbáltam azokat. Csak annyit jegyeztem meg, minek ilyenekre pazarolni a szerintem nem is kicsi tudásukat a dice-él, inkább egy normális fájányos pecset adtak volna már ki a bf2-höz. Lásd pl a poe: Legelső kiadásuknál vannak még, de közel sincs annyi bug mint az agyon pecselt alap gémbe. És közben meg krehálják a jövőben játszodó uj bf-t, amit Gerzson jól jegyzet meg, bármelyik mod csapat megtudott volna csinyáni. És persze gondolom fele annyi hibával, mint amiért pénzt mernek kérni. Szerinted a DCon még miért nem jött ki? Vagy a Poe miért csak a bf2 megjelenése után 1 azaz egy évvel? Mert szánnak/tak/ rá a készítők időt.
  • mohus
    #2039
    1 GB a DEMO???

    uhhh
  • JaBaRn #2038
    Ne reménykedj
  • uHs Gerzson
    #2037
    Értem én is azokat akik szeretik. Én csak leírtam a véleményem mint ahogy itt mindenki más is teszi. Jó játékot azért hozzá :)
  • mohus
    #2036
    átszokunk ide?