60032
  • Gudott
    #51871
    A 30naposért is megkapod a Hutt Carteles kieget.
  • astrid09
    #51870
    1 gyors kérdést tennék fel avval kapcsolatba ha veszek egy 30 előfizetés akkor elvileg megkapom a Hutt Cartel kieget vagy csak a 60 naposnál ?
  • FNightWalker
    #51869
    Van valami infótok arról, hogy a Revan Armor Set legközelebb mikor lesz kapható CM-en? Tavaly próbáltam beszerezni de látva az itemek árait inkább lemondtam róla. Viszont ha megvehető lenne CM-en simán fizetnék érte akármennyit.
  • Pacho
    #51868
    Pedig ez a hanyatló nyugaton elég gyakori fizetési mód.
  • Plata
    #51867
    Hutt Cartel 5000 valamennyi sms-el.De ha menni fog én beszerzem,sztem.
  • Plata
    #51866
    Nem megy,general error.próbáljam máskor.
  • PiszkosFred
    #51865
    Attol fugg mivel es mennyi idore fizetsz.

    http://www.swtor.com/buy

    A 60 napos GC kulcs mar 6000-6500-ert beszerezheto, bar hivatalos forrasbol/boltbol meg mindig kb. 8000 Ft.
  • FNightWalker
    #51864
    Egyébként mennyi most pontosan a havidíj?
  • PiszkosFred
    #51863
    Sot, most belepve latom, hogy mar lehet smsben/smssel is fizetni, bar gondolom ilyen esetben a mobil szolgaltato is rarakja a maga kis osszeget - de tovabbra sem kell hozza CC, valamit valamiert.
  • FNightWalker
    #51862
    Ha jól értelemezem akkor a sorrend

    1. The Old Republic: Végzetes szövetség
    2. The Old Republic: Árulás
    3. The Old Republic: Revan

    4. Darth Bane: A pusztítás útja
    5. Darth Bane: A kettő szabálya
    6. Darth Bane: A gonosz dinasztia

    Ez a 6 könyv mind az Old Republic-al kapcsolatos?

  • PiszkosFred
    #51861
    Paypallal is megveheto. Sot, mivel egyszeri alkalom (nem recurring/folyamatos fizetes), nem kell hozza bankkartya, csak legyen annyi penzt a paypal accodon.
  • FNightWalker
    #51860
    Minden bizonnyal csak digitális formában lesz elérhető. :(
  • Plata
    #51859
    Hát ha ezt is csak digitálisan lehet majd megvásárolni,bankkártyával,akkor úgyis kimarad nekem.
  • FNightWalker
    #51858
    meg ami egy új kieg.-el jár (FP, stb)
  • FNightWalker
    #51857
    Fogalmam sincs. De valami olyasmiről volt szó, hogy hasonló kieg. lesz mint a Rise of the Hutt Cartel. Hasonlóság alatt azt értem, hogy összetett történet + 5-10 szint.
  • Plata
    #51856
    Még a nyáron jön nem?Ha kiadnák a hutt cartelt dobozosan én azonnal meg venném.
  • FNightWalker
    #51855
    Amit már írtam korábban "elvileg" jön egy nagyobb volumenű kiegészítő még idén. Talán azzal "előretörést" érnek el. Nagyon reménykedem benne.
  • Gudott
    #51854
    Egyébként kb 5 euróért szokott lenni akciósan 30 napos előfizetés ( kb 1700ft) és azzal jár a Hutt karteles kiegészítő és minden plusz dolog ami csak lvl55 karaktereknek jön (Forged Alliance story mostanában a 2x2 Flshapointtal + ami ezután jön)
  • Plata
    #51853
    Hát pont azt jelenti.Nincs benne preferedben.Csak ha veszel előfizut.
  • #51852
    Buzibolygó nem tudom mit jelent. De a lezbiket szeressük! :)
    Hutt cartel szerintem már preferedben is benne volt. Az 5 plusz szintet még egy jó ideig nem érem majd el úgy érzem :D Illetve mire felfedezem az FP-ket, amik nem tudom mik, addig el fog telni egy kis idő...
  • Plata
    #51851
    Hutt cartel az kieg,és előfizetéssel lehet beszerezni,vagy ha megveszed a kieget.A másik kieg mindenkinek járt.Hutt cartel kieggel jött +5 szint,meg új FP-k.Meg talán warzone,ja és ha jól tudom betettek egy buzibolygót,bár szerintem arra nem vagy kíváncsi.
  • #51850
    Ja hgy azok kiegek. Hát tudod én nem régóta rontom itt a levegőt és egyből prefered státuszkóba mentem miután vettem egy 450-es CC készletet anno f2p-hez. Így nem tudom mi a kieg és mi nem.
  • Kryon
    #51849
    Ja...

    Még így is sokáig elviszi a játékot az a tény, hogy SW, és hogy a storyt nagyon jól megcsinálták, de a konkurencia nem pihen. Látniuk kéne ESO is mennyi játékost elvitt és megmutatni, hogy tudnak ha akarnak. Innen még simán vissza tudnának jönni, de ha így telik el még 1-2 év, akkor onnan már nem fognak. Kár lenne érte.
  • FNightWalker
    #51848
  • Kryon
    #51847
    Mondjuk inkább, hogy az EA hozzáállása. Elvileg váltás után duplázódott a bevétel, tehát nem hinném, hogy a f2p miatt nincs normális kieg. Egyszerűen csak lesz@rják, amíg veszi a nép a marketes cuccot, miközben lenne miből fejleszteni pont f2p miatt. A vége persze pofára esés lesz, ha sürgősen nem kapcsolnak.
  • FNightWalker
    #51846
    Meg "elvileg" terveznek valami igen nagyot még erre az évre :D
  • Nephin
    #51845
    Jahm, tudod, huttok meg űrcsaták, normál kiegészítő lehetőségét elvágta a f2p.
  • #51844
    Kiegészítőőők???
  • Nephin
    #51843
    Szerintem a top 3-ban benne van a játék rendes része (chapterek, lvl 1-50). A kiegészítők közül a nar shaddaa-i üldözéses/hajós jelenet szintén emlékezetes volt. :)
  • FNightWalker
    #51842
    SWTOR ha ENDGAMEBEN nem is de történetben - véleményem szerint - alázza a többi MMORPG-t
  • FNightWalker
    #51841
    Egyébként kíváncsi vagyok arra, hogy lesz e a jövőben új Star Wars MMO/MMORPG.
  • #51840

    Azt hiszem ennek este esik neki :D
  • Gudott
    #51839
    Írtam egy kis összefoglaló féleséget, de nem akarom ezt az oldalt teleszemetelni, amíg nem végleges ( pl a craftingot még nem csináltam meg)
    Itt lehet megnézni (link)
    Ha valami hibát/elírást találtok benne, ha van ötletek még, írjátok meg nyugodtan és ki fogom bővíteni/javítani
  • xem
    #51838
    a teszt szervert nem telepítettem, nincs engedélyezve a puplic teszt rész csak az swtor rész.
  • #51837
    Én aktív vagyok mostanában, egymagamba :D
  • FNightWalker
    #51836
    Pár nappal ezelőtt feltettem a kérdésemet akkor nem kaptam rá választ. Így felteszem újból.

    Egy aktív magyar REP. közösséget keresek.
  • Nephin
    #51835
    Lehet jönni szerkesztőnek, aki energiát érez magában.
  • Kryon
    #51834
    Amúgy ha valaki kedvet érez rá csinálhatna a játéknak egy új magyar oldalt, mert swtor.hu-nak úgy nézem gyakorlatilag vége.
  • Agidius
    #51833
    a launcher settings részben nem a teszt szerver van kiválasztva Xem?
  • xem
    #51832
    De egy idegesítő, ujra tettem mindent és ugyan ott vagyok ahol a part szakad nincs szerver listám, hogy verjem bele :(