60032
  • Plata
    #51711
    Ezt nem teljesen értem,de az artifact ruhákhoz ha F2P vagy kell unlock már 1-es szinten.
  • silverchain
    #51710
    Még egy kérdés: Lvl51+ artifact gear-hez nem kell unlock? Nézem a tárgyakat, és nem írja, hogy kellene.

    Mert akkor nincs értelme megvenni.
  • xem
    #51709
    Sziasztok, érdeklődnék van akit fel enged most? nekem azt irja nincs aktív szerver :(
  • TomStorm
    #51708
    Miért csinál minden indításnál vagy 20 perces ellenőrzést?
  • El Protector
    #51707
    Sokat változott, annak ellenére is előnyére, hogy endgame content-tel nem igazán kényeztettek el minket a gyártók. Minden class komoly buffon esett át, az elmúlt időszakban, mara nagyon jó dps, guardian meg szinte legyőzhetetlen pvp-ben egy az egyben, s emellett jó tank és jó dps pve-ben is. Próbáld ki, aztán meglátod :)
  • El Protector
    #51706
    PVP-re még mindig a deceptiont ajánlom, legnagyobb burst damage-gel még mindig az az ág rendelkezik, pve-re hazsnálgatom mostanában az assa-t, de mivel csak pvp-ztem vele eddig, így még szokni kell, de jónak tűnik a madness :) 4150-es dps-t toltak már vele, persze max gear-ben.
  • FNightWalker
    #51705
    Üdv.
    Lenne pár kérdésem, amit szeretnék feltenni nektek.
    Körül-belül egy éve játszottam utoljára az SWTOR-al, azóta nem nagyon foglalkoztam vele. Volt egy 53-as szintű Sith Marauderem és egy 24-es szintű Jedi Guardianom. Tetszett a játék, a Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy, Star Wars The Phantom Menace játékokat juttatta eszembe. Az egész játék, úgy lett összerakva - véleményem szerint - hogy hihetetlen jól néz ki, az UI-tól kezdve karakterekig... egyszóval minden.

    Tavaly nyár óta mennyit változott a játék?
    Milyen fontosabb/nagyobb kaliberű fejlesztések voltak (röviden és tömören)
    A játékos adatbázis, mennyien játszanak?

    Egyelőre ennyi.
  • toocha
    #51704
    Köszönöm, megoldódott a probléma.
  • toocha
    #51703
    Ezt hogy is?
  • toocha
    #51702
    Ezeket hol nézted?
  • silverchain
    #51701
    Assasin Madness ágat tényleg buffolták? Mert én nem érzem nagyon erősebbnek, mint a deception ágat, sőt, a deception nekem még mindig jobban fexik PVE-ben. Vagy csak meg kellene szokni a Madness -t?
  • Gudott
    #51700
    Nem lehet hogy a videókártya driverénél is felkerült valami kivétellistára a játék?
    Esetleg lehet hogy nem rendszergazdaként futtatod
    vagy az overlay kikapcsolás is segíthet
    hirtelen ezt a kettőt találtam fórumokon.
  • Plata
    #51699
    Próbáld originnel indítani.
  • toocha
    #51698
    Nemmegy.
  • toocha
    #51697
    Na megpróbálom újrarakni....Pffffff
  • toocha
    #51696
    De előtte játszottam, és csak a grafikával ne voltam megelégedve...tuti én csesztem el valamit ezzel a kompatibilitással, de nem tudom mit kéne csinálnom...visszaállítottam win8-ra de nem gyógyult meg
  • Plata
    #51695
    Ha jól tudom ilyen akkor fordul elő ha nem elég jó a géped.Legalábbis akinél tudok ilyenről annál ez volt a gond.
  • toocha
    #51694
    Helló! Az lenne a kérdésem, hogy indításkor a játék nem indul el csak a képernyő "villan" egyet, és visszalép az asztalra. A játék először elindult, csak a grafikával nem voltam megelégedve, ezért kipróbáltam,mhogy win7 kompatibilitással jobb lesz-e, na ekkor kezdte az említett problémát. Visszaállítottam win8 komp.-ra, de nem javult meg. Remélem érthető a problémám. Tud valaki valamit tanácsolni?
  • Plata
    #51693
    Nekem is Eset van,de sosem volt vele bajom.
  • MerlinW
    #51692
    MS Essentials + Windows Firewall. 0 erőforrásigény + ingyen van. 5 éve nem használok mást és sosem volt vírusom. Mondjuk előtte sem sűrűn. Paranoiások még Malwarebytes Anti-Malware-t is használhatnak.
  • #51691
    Próbáld ki a 360 security-t. Ingyenes és nagyon jó. Eddig 3 gépre raktam fel és fasza.
  • Fpocok
    #51690
    Leszedtem a tűzfal/antivírus programot és most jó.
    Érdekes, mert sok online játékkal nyomtam és csak ennél szart be. Na mindegy, visszarakom az eset-et.
  • Fpocok
    #51689
    Kössz.
    Sajnos egyik sem oldotta meg. Előző telepítés után csak a tűzfal/antivírus programom változott, szóval biztos az lesz a ludas. Hiába raktam kivételekbe, úgy is leszarta. Nincs más ötletem, mint letelepíteni és visszarakni az előzőt. Na majd írok, hogy sikerült-e.
  • gunji
    #51688
    A problémára a játék fórumában az alábbiak valamelyikét ajánlják:
    - a vírusirtóban és/vagy tűzfalban az swtor.exe és a launcher.exe hozzáadása, mint megbízható fájlok (nekem egy másik online játékot sandboxban próbált elindítani a víruskergetőm, s emiatt a játék hibára futott mindig, amíg nem orvosoltam ezt),
    - a játék indítása rendszergazdaként,
    - esetleg repair, ha még nem volt.

    Amúgy a játékot telepítés után elvileg lehet az egyik gépről a másikra átmásolni, vagy a windows újratelepítése után visszamásolni. Csak XP-ken próbáltam, de ott működik.
  • #51687
    Igazából a regisztráció is egy nevetséges dolog, mert elmenti az e-mail címed meg a jelszódat és kész. Se több se kevesebb. De ha paypallal fizetsz, kér elvileg e-mailt és akkor megint meglesz neki az e-mailed. Én a Grid 2-őt regelés nélkül vettem, tegnap meg regeléssel az SWTOr-t. Ha belépek mindkettőt látom az accountba.
  • #51686
    Ha voltál már előfizus vagy az accodnak volt beregelt kulcsa, akkor felejtős. Ha nem ,akkor beregeled a kulcsot és elvileg él minden, 30 nap, origines digit tartalom, 500cc.
  • TomStorm
    #51685
    24.5 GB pontosan az összes update-el
  • foxpal
    #51684
    halo
    megvan a game cd-n de csak az elejen jatszottam vele es most haverommal feltennenk de most mennyit foglal patchel egyutt, mennyi ido alatt jonne ha az alapgamet felraknank - fontos pls most
  • McLarenpowa
    #51683
    srácok ahhoz hogy megvegyem ezt az 5 eurós SWTOR kulcsot meg 30 napot ahhoz kell regisztálni ezen a g2a.com oldalon? Vagy csak katt a paypalra és fizetés?
  • Szabi #51682
    kár, nekem csak egy kulcs kéne originhez, a creditek meg játékkártya nem érdekel :D
  • Fpocok
    #51681
    Segítsetek már.

    Újrarakás előtt ment a játék, meg minden... újraraktam a winfost és a szervereknél ma nem láttam semmit. Gondoltam biztos az a baj, hogy újrahúzás után nem volt rendesen feltelepítve, szóval pár óra alatt újraletöltöttem, de most sem lát semmit. Szerver statusnál azt írja, hogy mennek a szerverek, nosza, akkor biztos a tűzfalam. Kilőttem, megnéztem úgy, de még mindig semmi.

    MI A F*SZ?
  • #51680
    Ez egyben van kb 1800-ért ezért csak egyszeri vásárlás + 500 CC. Utána már csak timecardot vagy cc-t vehetsz, mert ezt a verziót nem fogod tudni aktiválni csak f2p vagy prefered reghez. Mint ami nekem is volt
  • Szabi #51679
    az origin kulcs és a 30napos izé egybe van vagy külön ? :D
  • #51678
    Livechat-en megkérdeztem a supportot. Azt mondták, hogy ez csak egyszer aktiválható egy felhasználóhoz. Szóval legközelebb nem fogom tudni aktiválni. Nálam azért működhetett, mert nem voltam még sose rendes előfizető és nem volt cd-kulcsom se. :) Szóval nem szabad bezsákolni kulcsokat későbbre :)
  • #51677
    Hopp most vettem csak észre. Figyelem rulz...
    "You can reedem this code only once per account"
    Most ez azt jelenti, hogy azt a kódot amit megvettem, csak egyszer aktiválhatom vagy hogy ezeket a tipusú kódokat egyszer aktiválhatom az accomhoz és ha veszek még egy kódot, akkor azt nem fogja megenni a rendszer?!
  • #51676
    Van most előfizetésed? Próbáltad az aktiválást?
  • #51675
    Egyébként azon gondolkodom, hogy veszek még pár kódot, amíg ilyen olcsó, mert később úgyis csak drágább lesz :) Aztán úgy is jön hozzá az 500CC. Meg hátha nem csak preferedként akarok majd nyomulni vele :)
  • #51674
    Ma láttam nagy örömömre, hogy bár az előfizut a SWTOR.com-on kellett aktiválni, mégis beregelte az originem-be a digitális SWTOR-t. Szal minden megvan! :) Tegnap indítottam gyorsan 8 karaktert :)
    Ja és a meglévő 500 CC-mhez hozzácsapta a 500CC-t is. Szóval ja mindent megkaptam arra az accomra, amivel beaktiváltam :)
  • #51673
    Jaja, ahogy írtam, úgy volt. De dobozos ide oda, originen nem engedte beaktiválni
  • TomStorm
    #51672
    Bocs rossz topik