60071
  • Plata
    #60071
    Ma este láttam szép enyhén ívelt markolatú kardot,csak az a bibi hogy sith jugger kiskarival kaptam,talán 29-es szinten FP-n.
  • Plata
    #60070
    Coruscantra mentem bounty hunter küldetés miatt,Blacksun territory-n azt láttam hogy egy csapat rossz arc kerget egy játékost.
    Futás közben lőttek rá,de a lövésük nem a játékos felé szállt hanem a hátuk mögé,valahol arra amerre a köztársasági őrök álltak. XD
  • gunji
    #60069
    Igen, köszi, pont ezt néztem. Na, majd figyelek
    Szerk: most csináltam egyet és 2/31-ről 6/31-re nőtt [fejvakarós smiley]
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2024.10.16. 23:04:15
  • Plata
    #60068
    Ezt esetleg nézd meg.
    Link.
  • gunji
    #60067
    Csak akkor a kiírást nem értem. Nálam 2/31 van, ebből ma háromszor hagytam abba. Na, majd akkor ebből írni fogom a táblázatot. :) Lassan több táblám lesz ehhez a két játékhoz (STO, SWTOR), mint egy pénzügyőrnek xD
  • Plata
    #60066
    Neeeeeem.
    Szerintem csak ki kell fognod mind az öt küldetést és elcseszni. XD
    Minden nap más küldi van,szóval csak figyeld melyik van meg.
    Utána kell néznem mert én 155-re nem emlékszem.
    Utánanéztem.
    Figy,nekem összevissza 5 lelépést ír,csak minden fajta kaja küldinél kell lelépni.
    Vagyis szépen felmész minden nap nagyon shaddára a küdis kukához és megnézem mi a túrót kéne főzni.Ha olyan van ami még nem vót,felveszed és el pucolsz.
    Kell három sima két nehéz küldetés.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.10.16. 21:32:46
  • gunji
    #60065
    Az 'I dont have to put up with this'-nél - ha jól értem - 31-szer kell félbehagyni mind az öt főzőcske küldetést. Tehát összesen 5x31 = 155-ször ? :o
  • Plata
    #60064
    Cuki ez a cicus.

    Heti küldik kész,nagyon elkúrtam,azt hittem sosem lesz meg uprising,ere találtam egy csapatot akivel a 4 uprising kb 25 perc volt.

    Pénteken kész lesz az egész season.
  • gunji
    #60063
    Áh, most 3 mp volt, nem 10 xD
  • gunji
    #60062
    Nagyon érdekes ez a HM főzőcske, amikor 10 másodperc után kidob, ha nem találom meg a szükséges hozzávalót. Utána meg kezdhetem elölről. :(
  • Plata
    #60061
    Azt sosem csinálom meg mert száááár.
    De nekem is van gondom,hogy a frászba menjek 3 uprisinget?
    Hétből öt megvan.
    Két heroic space lehetetlen.
  • gunji
    #60060
    Hát... pocsék egy választék van hetikre: három GSF :(
    Elsőre nézve, lehet, hogy csak négy hetit csinálok, áááh :o
  • Plata
    #60059
    Jawa vagy ewok aranyos lenne. XD
  • gunji
    #60058
    Valaki összeállított egy táblát: https://content.invisioncic.com/l323375/monthly_2024_08/SWTORspeciestierlist.png.ff750639172970a61d84244b7facd3ba.png
    Szerintem a feltételeket újra lehetne gondolni, ha már új góré van:
    - basic-ül tudjon beszélni -> legfeljebb feliratozva lenne végig és nem kéne két új színésszel felmondatni a szövegeket újra
    - legyen emberi szája a csókolózós animációhoz -> én itt megengedő lennék, ha emiatt lenne még egy pár animációs 'glitch' a többi meglevő (pl. clipping) mellé.
  • Plata
    #60057
    Új faj jöhetne,de hogy minek örülnék azt ne kérdezd,mert nem tom.
  • gunji
    #60056
    A következő kiegben (év végén) vajon lesz item rating szint emelés? A kis videóból nem derült ki (link). Hogy érdemes-e a ródiaiak modjaira csere-berélni a cuccost?
    Jöhetne új játszható faj, ha már új bolygó nem várható, az könnyebben megvalósíthatónak is tűnik.
  • gunji
    #60055
    Próbáltam másik karakterrel is, a hard mode főzést jól számolta. Hát mindegy, majd kiderül :)
  • Plata
    #60054
    Figyelj,van egy rossz hírem,ne mindig ugyanazzal a karival nézd meg mert bugos.Én legalább is azt tapasztaltam.
    Ha ugyanazzal nézed akkor hajlamos átverni és csak következő belogoláskor számolni tisztességesen.
    Tegyük fel megnézed az öcsit valakinél és kiírja hogy van 10 bors és 10 cantina ,majd le tolod a küldiket újra megnézed és látod nem haladtál semmit,na a legjobb ha karit váltasz és másikkal is csekkolod,de az is segíthet ha ki lépsz kariválasztóra és vissza.
    Én még tavaly előtt jöttem rá hogy valamiért leragad ha ugyanazzal nézegeted,vagy legalább is nem jól számolja.Balfékek hogy nem raktak be egy számolót.
    Bááár,most jut eszembe,nem lehet egy achit kitúzni mint a conquest küldiket?
    Akkor látnád mennyi kell belőel.
    Most nem vagyok játékban,még STO-ban admiraltyzok.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.10.12. 18:33:40
  • gunji
    #60053
    "Kell valakit keresni akinek kész az achi,azt be linkelni csetre és rákattintani,akkor megmutatja neked mennyi van."
    Huh, sikerült rájönnöm, hogy ez mit takar. Jobb ötletük erre nem volt? Keressek valakit, akinek megvan és hajlandó egy picit nyugton maradni, kattintsak az avatarjára, majd keressem ki az achie-t a legacy-s listájából, kattintsak rá, hogy megjelenjen a chatben és enter... :o Ez komoly? :D
    És akkor kiírja a 6. cantina rush daily után, hogy kész 1/25, azaz ide nem számolja a hibás teljesítéseket, csak a weeklybe.
  • Plata
    #60052
    Én végig szívtam szerintem,sok karival toltam.
  • gunji
    #60051
    Valószínűleg nem az afk a lényeg, hanem az öt hiba, afk-zva könnyebb, mintha közben szaladgálnánk is. Majd délután megnézem.
  • Plata
    #60050
    Gondolom nálam az volt a gond hogy nem afk voltam.Csak már rohadtul untam.
  • gunji
    #60049
    Kipróbáltam az afk-s hard mode felszolgálást: öt kiszolgálatlan asztal után kidobott, de megadta: 'complete cantina rush dailies: 1/3' :o
    Szerk: prosperity tokent nem adott rá
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2024.10.12. 12:32:52
  • Plata
    #60048
    Én azt hiszem a dinner rush-nál csak a sikeres számít.
    De ez csak szerintem,mert úgy rémlik tavaly előtt a sikertelen nem számított.
    A borsos dolognál áérdemes tudni hogy 1 főzésnél nem 1-et lehet bele tenni hanem hármat.
    Nem tudom hogyan,de egyszer az egyik karimmal három bors helyett hatot csináltam,nem tudom hogy sikerült,talán többször nyomtam meg a borsot és beszámította?
    Számolni nem számolja sehogy sem,
    Kell valakit keresni akinek kész az achi,azt be linkelni csetre és rákattintani,akkor megmutatja neked mennyi van.
  • gunji
    #60047
    Meg olvastam, hogy a sorcerer az eredeti történetében Alderaanon (végén) szerez egy acc wide görbe kardot. (Próbáltam megkeresni, de a saját sorcinál nem találtam :(

    #60041: Kell hozzá
    - Do the HM Dinner rush 25 times*
    - Do the HM Cooking mission 25 times
    - Put 75 Peppers in the Story mode Cooking mission

    * = Erre egy négy évvel ezelőtti fórumban írták, hogy beleszámolja azt is, ha afk-val sikertelen lesz. Ez vajon még 'él', mert végigcsinálni 25x a 78 asztalos felszolgálást (perc ~10 perc) azért durvának érzem. Vajon látszik, hogy hányszor kell még megcsinálni, mert találtam sehol számlálót?
  • Plata
    #60046
    A twisted fangot néztem,de a hangja iszonyú rossz.veangeance-nak meg fura bigyula van a végén.
  • Plata
    #60045
    Igen azt tudom hogy olyan,csak valami hasonlót keresnék,ami még is kicsit jobban néz ki,mondjuk ha fekete lenne az sem lenne hátrány.
    Kicsit gonoszabb kinézetű. :D
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.10.10. 23:11:01
  • gunji
    #60044
    Hát, ott a kezedben a képen ;) :)
    A hétvégén vettem a GTN-en ezt: https://i.redd.it/pzp1du7iiptd1.jpeg (az Ashoka-sorozatból a címszereplő kardja, pont tegnap volt kedvezményes), meg a rövidebbik változatát.
    Plusz a Twisted Fang Lightsaber és a Vengeance's Unsealed Lightsaber csak a Collections fülön végigszaladva.
  • Plata
    #60043
    Közben voltam esseles-en,sikerült jobb képet lőni kardró,az előző úgyis eltűnt.
  • Plata
    #60042
    Nem tudtok véletlen olyan fénykardot ami nem egyenes,enyhén görbe,mint Dooku gróf kardja például.
    Egy kicsit görbe kardot már szereztem a karakteremnek,de az nem az igazi.
    Store-ban nincs jobb nála.
    De talán ti láttatok már ilyen kardot valahol,mondjuk küldiben vagy talán jutalomként.
    Szóval ha tudtok hasonlót akkor kérlek írjátok meg.
  • Plata
    #60041
    Na két év után sikerült befejeznem az öcsit,tavaly nem csináltam.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.10.09. 20:03:15
  • Plata
    #60040
    Season dobozból ma két jó dolgot is kaptam,egy szép kristályt és egy tuningot.


    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.10.04. 22:12:20
  • Plata
    #60039
    Én kiskarival lovagoltam a környéken mikor ölték a bosst és nekem is megadta. :D
    De mivel már kész volt,csak 1 tokent kaptam.
    Nekem minden karim random név generátorral lett csinálva.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.10.04. 19:10:31
  • gunji
    #60038
    Grat xD Szerencséd volt.
    Én örülök majd, ha egyáltalán befejezem a hetit. :P Kedden sikerült egy jó órát fenn lenni, sőt, sikerült egy induló wb-csapathoz is csatlakozni, így a sima wb-s meglett. Utána átmentünk a dvl wb-hez a Coruscantra, ahol érkezéskor épp egy másik csoport győzte le a wb-t, így néhányunknak ugyanúgy megadta a játék a killt és a tokent. Igen, anélkül hogy benne lettem volna a csoportban és fizikailag teljesen materializálódott volna a karakterem és hogy bármilyen damage-t bevittem volna...
    Miután a többieknek megcsináltuk újra (még egy tokent nem adott), átmentünk Hothra a másik dvl bosshoz. Azzal majd egy órát szoptunk, mire sikerült legyőzni - én éppen visszatérőben voltam egy medical droid stationtől, így nem kaptam semmit. Tehát, amikor benne voltam az op-groupban, akkor nem adta meg killt, mert messze voltam. Amikor nem voltam benne az op-groupban, akkor megadta a killt, mert közel voltam... Logikus és fair. Igen, tudom, hogy így működik mióta, de azért mégis röhej. Legalább tennék közelebb a medical droidot, ne kilométerekre. Tönkreteszi a játékélményt. Na, ez egy ok, amiért ritkán megyek wb-re. Úgyhogy az azóta úgy is maradt félkészen, megcsinálni nem is fogom.

    A Balfasz nevű karakterhez: nekem tetszik a neve, frappáns. Már csak az utalás kedvéért. :P
    Nekem is vannak hasonló nevű karaktereim, talán még ezen is gondolkodtam, de végül nem lettem ennyire vulgáris, nehogy bannoljanak.
  • pajer_csaba
    #60037
    Magyar. ismerem. Az a típus, akinek a szellemi teljesítményétől inkább átmész az út túloldalára, ha szembejön veled.
  • Plata
    #60036
    El is felejtettem,tegnap este épp csak felmentem a játékba mikor jelentkeztem heti küldis csoportba,summoltak coruscantra,a coruscanti cseten meg egy érdkes nevű játékos írogatott.
    A neve "Balfasz" volt. :D
    Angolul írt,szóval míg vártunk boss respawnra elgondolkoztam,vajon magyar-e vagy nem és random adott volna a játék ilyen nevet?
    Mert ha meg magyar mi értelme ilyen névnek?
  • Plata
    #60035
    Két és félóra alatt a héten is meg lett a season,közben meg is vacsoráztam.

  • Plata
    #60034
    Steam-en már keresik a tesztelőket Sw ToR mac klienshez.
  • Plata
    #60033
    Én ma este későn tudtam haza jönni így elkezdeni,kb nyolc felé,de így is meg lett a heti.
  • PiszkosFred
    #60032
    Hammer Station megvan kb 5 perc alatt randommal is, a Battle of Rishit meg a vegig tudod sunnyogni egy stealthes karakterrel es csak a bossokat kell olni (meg az 2. es 3. boss kozotti "kapcsolokat" vedo 1-1 groupot kell kinyirni)