60032
  • Plata
    #52031
    Szerintem ne PVP-re menjetek.Irtóra megfogjátok bánni,abban nem sok buli van ha az embert 55-ös játékosok hülyére ölik.Ha csak nem sok Fp-vel és űr pvp-vel akartok 55-ös szintig elmenni.
  • FNightWalker
    #52030
    Szerintem menjetek az angolra.
  • #52029
    PVP szerveren akarunk haverral indulni. Melyik a legnormálisabb? A német az angol vagy a francia?
  • FNightWalker
    #52028
    Akit érdekel egy HC beállítottságú MAGYAR guild annak ajánlom

    Insomniac Brotherhood

    Sajnos számomra túl kötöttnek tűnik. De hátha valaki egy ilyen stílusú klánhoz szeretne csatlakozni.
  • Kryon
    #52027
    Valószínű hogy tucatszám jönnek majd Star Wars játékok az új konzolok miatt és mert EA megkapta a kizárólagos jogot erre, de úgy sejtem az SW mmo-t vagy 10 évre letudták swtor-al, majd ezt fejlesztgetik, de újat nem hinném hogy egyhamar csinálnának. Meg kellett volna hagyni a jogot a Sony-nál is, egy kis verseny jót tenne, mondjuk 2 SW mmo párhuzamosan. Egy új SWG az EQN-be tervezett technológiával, mechanikákkal megvalósítva nem lenne semmi.
  • FNightWalker
    #52026
    Lenne egy kérdésem, kíváncsi vagyok mit gondoltok.
    Ugye jön az új Star Wars trilógia. Itt vannak az új konzolok, jönnek az új játékok az új konzolokra és PC-re.
    Itt van az SWTOR ami a 3. születésnapját fogja ünnepelni,
    mit gondoltok mondjuk pár év múlva mikor az SWTOR-ból "kiszipolyoznak" mindent... lesz új Star Wars MMORPG? Én úgy gondolom, hogy az SW végtelen, tehát nincs akadálya annak, hogy pár év múlva egy új MMO szülessen.
    Ti mit gondoltok?
  • Gudott
    #52025
    Vannak benne érdekes dolgok, bár én annyira nem szeretek ilyenekkel szöszölni, de jó hogy legacy wide-os lesz a cucc (nyilván Dromund Kaas-on lévő lakásba köztársasági kari nem tud elmenni, esetleg a knight benézhet ha arra jár :) )
    És végre lesz LEGACY STORAGE (kb emiatt sírtak az emberek -joggal- kb másfél éve) is, de ez tippre inkább a f2p-nek lesz nagyon hasznos (kis karaktereknek lehet cuccokat küldeni és talán már így ők is megszerezhetik hk-51-et)
  • PiszkosFred
    #52024
    Erdemes megnezni egyben a tegnapi kb. 1 oras streamet is, akinek van ideje es lehetosege.
  • oz
    #52023
    Kijött némi új információ a strongholdokról. Dulfy összeszedte a dolgokat:
    http://dulfy.net/category/swtor/
  • xem
    #52022
    cispremium om van ha jol emlékszem 3. valahanyas még 2011es azóta csak frissitette magát meg párszor bövült. de a legutolsó verzió számát már nem tudom :(
  • gunji
    #52021
    Melyik CIS-t használtad? Nálam az 5.12 van fenn, de eddig még nem zargatta a játékot.
  • xem
    #52020
    Köszönöm, madarat lehet velem most fogatni, ki probicskálok még mást is, augusztustól tervezem hogy be ruházok 1 30 vagy 60 naposra feltéve hogy nem jön megint ilyen közbe mert akkor ugrik. előtte még tesztelgetek. gyorsan 16ra fel is húztam a healert :) még vagy két küldi és meg is van a 17. :) Eddig semmi bajom nem volt a comodo internet security vel, 2.8b patch óta szivtam vele. most le van törölve, ki probálom a Eset-et azért valami net virus védelem nem árt ha van. bár ha ezzel is össze akad akkor tépem majd a hajam, milyen virus/tűzfal jöhet szóba ami nem szopat.
  • Gudott
    #52019
    xem: gratula, vége sikerült megoldani. :)
    kicsitopi: te pedig nézd át ezeket a fórumokat, hátha lesz benne megoldás:
    fórum1

    fórum2

    illetve amit Kyron linkelt alattam
    Fórum3
  • FNightWalker
    #52018
    Osztozom örömödben viszont sajnálattal olvasom, hogy a Sötét Oldalt erősíted. :D
  • #52017
    Komolyan amilyen szenvedést megéltél, de nem adtad fel. Rendesen örülök, hogy sikerült megoldani. Bár azt sajnálom, hogy nem sikerült rálelni az igazi okra, de azért az a vírusírtó még mindig gyanús nekem és sok helyen arra hivatkoznak ilyen esetben.
  • gunji
    #52016
    Úgy tűnik, mintha a 2.8-as patchtől kezdve összeakadna a vírusirtóval/tűzfallal. Más ötletek mellett érdemes kipróbálni egy másik vírusirtót, ha az nem használna, akkor hozzáadni a vírusirtóhoz/tűzfalhoz kivételként, mint megbízható fájlokat a launcher.exe-t és az swtor.exe-t. Ha nem használna más, akkor lentebb volt szó pár portról, amit a tűzfalon be kell engedni.
    Előtte még egy repairt is ki lehet próbálni.
  • xem
    #52015
    Lol erre varjak gombot :D probáltam már ugy is hogy uninstall swtor- ujra rak virusirtó és tűzfal nélkül, ill hogy már fent van, a virusirtó és tűzfal. nincs szerver lista. töröl swtor könyvtár és a hozzá tartozó cash valami. launcher elindít proba nincs lista, elindít repair, akkor se nincs lista. port beállításnál se volt változás. Minden probálkozás előtt gép reset. fent van a feltelepített swtor, most le töröltem a virus irtót és van listám végre tudok játszani ( van isten) köszönöm a segítséget aki irt :) most már tudok be ugrani guildba ha kell a Nagyon sötét oldalon vagyok :D
  • Plata
    #52014
    Jaa,értem,azt hittem bug.Más MMO-ban ha eléred max szintet nincs xp többé.Vagy eltűnik xp bar vagy nem telik.
  • gunji
    #52013
    Az 50-es szint végéig növekszik az xp, a Huttosoknak meg az 55. végéig.
  • Plata
    #52012
    Nem értem ha nincs Hutt Cartel kiegem,és a karakterem 50-es szintű akkor miért van még xp bar neki?Ma mentem vele űr pvp-t és akkor vettem észre hogy gyűl neki.
  • Kryon
    #52011
    Ezt találtam, próbáljátok ki:

    http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=635469
  • xem
    #52010
    hehe végre ne mcsak én szopok ezzel a szerver szarsággal :D
  • kicsitopi
    #52009
    Sziasztok!

    Vagy két hónapja nincs szerverlistám! Mi a fene van?
  • xem
    #52008
    fekete sereg még aktív volt juni 17én, azóta nem tok róluk semmit.
  • silverchain
    #52007
    Köszi, akkor maradok guild nélkül, ez a kérdőív kitöltögetés most nem nekem való.
  • FNightWalker
    #52006
    A The Progenitor népesebb mint a The Red Eclipse?
  • xem
    #52005
    Na annyit elértem error code 4001 :(
  • Gudott
    #52004
    +1 (vagy hogy mondják)
    Annyit még hogy aki el akarja kerülni hogy erősebb/magasabb szintű karakterek ledarálják unalmukban (ganking) az inkább PvE serverre menjen.
  • Big Boss Hu
    #52003
    A progenitoron ott a fényhozók pl azokat mindenhol látom. Ha már nagy gyűjtőklánt akartok inkább keressétek fel a nagyobb guildek vezetőit mint mégjobban szétdarabolni a közösséget. Biztos vagyok benne, hogy a többi szerveren is van magyar klán azoknak akik csak úgy elvannak a játékban és nem mennek rá valami célzott dologra mint pvp/progression.
  • Gudott
    #52002
    Egyelőre nem tudom Disroder-t elérni a megadott e-mail címen, így lehet egy kis időre lesz szükség amig a magyar oldal új cikkírót kap.
    Hétvégére megpróbálom formailag is gatyábarázni az összefoglalót, linkekkel, stb. Ha még eszembe jut valami, beírom de várom az ötleteket hozzá.

    más:
    Tud-e valaki valami tescogazdaságos módot legacy átvitelre szerverek között, mert új server egyben új legacy-t is jelenet, és örülnék ha a drága unlockoat nem kellene megint sok százezer és millió kreditért beszerezni.
  • FNightWalker
    #52001
    Tavaly még volt a Hungarikum.
  • silverchain
    #52000
    Red Eclipse-n Empire oldalon van klán, ahol van felvétel? Teljesen casual jelleggel érdekelne, hc-ből már kiégtem wowban:)
  • FNightWalker
    #51999
    Jó ötlet.
  • TomStorm
    #51998
    Ment PM
  • Kryon
    #51997
    Egy karakterrel majd belépek. Akiknek inaktív a guildje, de néha azért még visszajárnak, őket is be lehetne venni szerintem, ha jönnének. Így nekik sem olyan unalmas és a kezdőknek is tudnának segíteni, ha kérdeznek valamit, nekik pedig lenne kivel menniük, ha nem akarnak pugolni.
  • Witcher
    #51996
    Igen. Black army of hungary.
  • FNightWalker
    #51995
    Kb. két perccel ezelőtt találtam rá erre
    (Nephin pár napja írta, hogy van egy "szakszavakat" összefoglaló téma az SWTOR fórumon)
    http://forum.swtor.hu/index.php?topic=224.0
  • xem
    #51994
    The Red Eclipse-n van két karim ha sikerül ezt a vacakot működésre birni akkor csatlakozok, egy 13as sith healer meg 1 33as maruder.
  • #51993
    Én szívesen belépnék!
    Karakterek:
    The Progenitor RP-PvE English 1db
    Akansar 17 szint Free Copy Jedi Sentinel
    The Red EclipsePvEEnglish 8db
    Vaaskass 1 szint Free Copy Trooper
    Pekmord 1 szint Free Copy Jedi
    Drarrurk 10 szint Free Copy Fejvadász
    Lankik 1 szint Free Copy Ügynök
    Eloovi 1 szint Free Copy Sith inkvizitor
    Treklinjo 1 szint Free Copy Sith lovag
    Tsak'ganon 1 szint Free Copy Jedi Consular
    Odorcane 11 szint Free Copy Csempész
    Ez a free to copy nem tudom mit jelent. De valahol találtam olyat, hogy áthelyezhető más szerverre a karakter?!
    Az jó, mert akkor független vagyok a szervertől :)
  • Kryon
    #51992
    Van guildem (még ha nem is túl aktív az utóbbi időben) és mostanában leginkább imp oldalom szintezgetek, amikor épp vagyok, de egy kis karival beléphetek :)