60032
  • TomStorm
    #51671
    Mekkorát mentett az Angol:D
  • Plata
    #51670
    Na várj megvetted a játékot és vele a 30 nap előfizut és engedte aktiválni?Akkor én is megveszem még egyszer dobozosan.
  • V43 1105
    #51669
    Red Eclipse =) Ha van kedved szólj és gamelhetünk .. ez szól bárkinek..
  • #51668
    Hát Én is megvettem a 30 napos előfizetés miatt. Ha lehetne kérni tippeket, akkor melyik szerverekre készítsek a következő 30 napban karaktereket és melyikeket? Mik nem lesznek preferedben elérhetők?
    Egyébként be tudtam aktiválni a jelenlegi accomba, mert Originen nem engedte aktiválni a kódot. Továbbirányított az SWTOR honlapra, beléptetett és külön bekérte a kódot. Szóval megmaradt a karim, van előfizum meg minden, de nincs origines digit verzióm :)
  • El Protector
    #51667
    Egész jó dps-t lehet tolni madnessen vegre :)
  • V43 1105
    #51666
    Én megvenném...
  • #51665
    Kár, akkor nem veszem meg így. Vagy nem tudom. Van egy 15-ös szintű karim. Van így értelme megvenni szerintetek?
  • Big Boss Hu
    #51664
    írj egy ticketet pár nap és megkapod
  • Kreeder
    #51663
    Nekem azt mondja meg valaki, hogy miért nem kaptam meg a 60 naphoz járó Cartel Coinom... Eddig mindig egyből kézhez kaptam most semmi.... :(( Volt már valaki hasonló helyzetben? Elküldik valamikor vagy írjak panasz levelet? :D
  • Kreeder
    #51662
    Ezt sehogy nem fogod tudni, mivel már meg van a játék.... ez csak abban az esetben működik, ha új accountot csinálsz és akkor él a 30 nap.
  • #51661
    G2A-n akciós, akinek még nincs kulcsa vagy 30 napos előfizuja Link
    Ezt egyébként hogy tudom a létező accountomhoz csatolni?
  • El Protector
    #51660
    jahh, ma délelőtt egész játszható volt, a bugok ellenére is, gondolom azért, mert kevesen voltak onlájn. Remélem tényleg javítanak már, mert délután/este raid és pvp is teljesen esélytelen :/
  • Plata
    #51659
    Red Eclipse totál bugos és lagos,az este próbáltam űr pvp-zni.Tizenegy alkalommal próbáltam,abból 1 jött össze mint rendes meccs a másik 10 olyan volt hogy behívott,egyből be is rakott csata közepébe,de nemvolt pont számláló,és ha meghaltál nem robbant fel a hajód csak körbe körbe röpködött tovább.És sosem lett vége a meccsnek csak ha kiléptél.Elegem lett és feladtam.
  • El Protector
    #51658
    most úgy néz ki, hogy talán holnap jön egy peccs, ha lesz idejük tesztelni addig...
  • Plata
    #51657
    Nem tudom hogy állt e a szerver vagy sem,de Red Eclipse-n lag van.Megcsináltam heti meg napi fejvadász küldit.És biza lag van.
  • El Protector
    #51656
    Akkor meló közben megnézem én is majd :))
  • OldRocky
    #51655
    Ebben a pillanatban engedett be engem.
  • El Protector
    #51654
    Ma már be sem enged, dolgoznak rajta állítólag, de nem biztos, hogy lesz ma javítás :/
  • El Protector
    #51653
    teljes halál, kaszinózni lehet, aztán ennyi
  • gergod
    #51652
    Red eclipse per pillanat jatszhatatlan.
  • TomStorm
    #51651
    Ok,kösz.Akkor 3 közül kell válasszak
  • Plata
    #51650
    Lehet látni,miért nincs ezen a vackon szerkesztés.
  • Plata
    #51649
    Fleeten sokszor látni magyart,küldizés közben elvétve.Néha nagyon durva neveket látni.
  • El Protector
    #51648
    Azért akad még a Hungarikum is
  • #51647
    Én még nem találkoztam magyarral a játékban, miért fontos az?
  • TomStorm
    #51646
    Guild is csak 2 van ahogy látom aktív.A Fekete Sereg és a Hungarian Wing.Mind a 2 Red Eclipse-en van.
    Akkor sok választásom nincs szerver ügyileg ezek szerint:D
  • Kryon
    #51645
    Red Eclipse-n sokan vannak, Tomb kihalóban van.
  • Plata
    #51644
    Hát nem tudom,nem szoktam mellék küldizni,megcsinálom story küldit és megyek köv mapra.
  • #51643
    Nem tudom, hogy a Jedi Sentinel milyen kasztnak számít érdekes-e, jó-e. De kb 1 hónapja nem is nyomtam vele semmit. Egyszerűen belefáradtam a sok mellék küldibe. Lehet szarom le a mellék küldiket és nyomom a főszálat, mert kb felesleges időtöltésnek tűnik, hogy minden küldi arról szól, hogy szaladgálok egy órán keresztül és hentelem az ellent. Esetleg némelyik végén lekenek valami főboszt ami dob valamit. Esetek 90%-ban valami vackot. Ami még jónak tűnt az a csoportos küldi. Nem jut most eszembe hogy hívják, de ott pld ott egész jó dolgokat dobáltak a erősebb ellenfelek és volt belőlük 2-3. Mondjuk az a küldetés is volt vagy 2 óra, de ott legalább úgy éreztem hogy történik valami és kraftolok is valamit. Meglátásom jó vagy mit javasoltok? Mármint a mellék küldetésekkel kapcsolatban.
  • Plata
    #51642
    Hát majd szerintem próbáld ki a fejvadászt is,az nagyon jó.
  • TomStorm
    #51641
    A Jugger már kész.Az tiszta ügy volt:)
    Esélyes a Sorcerer másodiknak,köszi a tippet!
  • El Protector
    #51640
    Juggert és sorcerert ajánlanám én, nekem ez a kettő jött be nagyon. Előbbinek a vengeance ága most az egyik, ha nem a legjobb 1 vs.1 build, utóbbi meg igen komoly buffot kap majd a 2.8-cal. Persze mindegyik classnak megvan a maga előnye/hátránya, de a nyolc közül nekem ez a kettő jött be a legjobban. No meg persze a mercenary pve és az assa pvp :D
  • TomStorm
    #51639
    Ok.Marad a Story Timeline.
    Ma este el is kezdem nézni:)
  • Plata
    #51638
    Én Twilek troopert akartam,meg miraluka sith-et.
  • #51637
    Jaja. De mindkettő időrend, csak az egyik készítés a másik sztori :)
    BTW az old republik széria messze a filmek előtt játszódik kb 2000 évvel.

    Ferd: Ja így már értem. Szal nem ilyen fan fétis, hogy valaki sith twilek warlordot akar, csak van ilyen acsi amit ha meg akarsz csinálni, akkor kell a ráfizetés.
  • TomStorm
    #51636
    "Making Timeline" azt jelenti,hogy idősorrendben mikor készültek a filmek?
  • PiszkosFred
    #51635
    Van olyan oldal-faj-class kombinacio, amelyeket fel kell oldani, meg elofizeteskent is, mert vagy legacyhoz, vagy CC-hez, vagy valami egyeb achievement teljesitesehez van kotve a hasznalatuk.
  • #51634
    Most azon gondolkodom, hogy te előfizetsz a játékra, belépsz és ahogy most pref-ként szürkén látok pár fajt, ugyanúgy előfizusként belépsz kiválasztod a twilek-et és nem tudsz választani csak 2 kaszt közül? Vagy ha sith vagy ,am se lehetne twileket választani és ha fizetsz ,akkor lehetővé válik ez az opció?
    Ha előfizetek akkor sithként választhatom a Purebloods-ot?
  • #51633
    Kicsit kiegészíteném tekintve, hogy gyerekkorát említette TomStorm,
    Story Timeline:
    Baljós árnyak
    A klónok támadása
    A sith-ek bosszúja
    Egy új remény
    A birodalom visszavág
    A jedi visszatér

    Making Timeline:
    Egy új remény
    A birodalom visszavág
    A jedi visszatér
    Baljós árnyak
    A klónok támadása
    A sith-ek bosszúja

    Tehát gyerekkorodban az új reményt, a Birodalom visszavág-ot és a Jedi visszatért láthattad.
  • TomStorm
    #51632
    ..Empire