60032
  • TomStorm
    #51751
    Ezzel én is így voltam csak Rep.oldalon.Na ott van minden.Viszont Empire sajnos semmi nem volt még indítva
  • #51750
    Én most mikor megvettem az 1 hónap előfizut, minden extra karaktert indítottam biztos amit tuti :)
  • TomStorm
    #51749
    Ja és ami még ugye nem tetszett,hogy nem tudok Sith-et indítani.Így meg végképp nem az igazi
  • #51748
    Azért Én se vagyok mindig Geci, csak amikor muszáj vagy elfér :)
  • TomStorm
    #51747
    Hát nagy fun az biztos:)
    De így nincs értelme ahogy én csináltam.Csak Light side-ra mentem viszont arra ott a Rep.karakterem..
    Lehet majd még azért rámegyek egy full Dark side-ra,mert néha jó!!:-)
  • #51746
    Én szeretek Gecizni :D
  • TomStorm
    #51745
    Ok köszi!
  • Kryon
    #51744
    Hagyd benn, aztán majd úgyis kiraknak, ha zavarja őket.
  • TomStorm
    #51743
    Mégse megy annyira a sötét oldal mint gondoltam.Tényleg nem rossz de nekem a Jedik fiatal korom óta többet jelentenek:)
    De nem is ez a lényeg hanem ti úgy szoktátok,hogy ilyen esetben bennthagyjátok a Birodalmi klánban a karaktert csak szóltok nekik,hogy nem igen lesztek már vele online vagy kilépni teljesen?
  • xem
    #51742
    a fixlauncherre nem emlékszem hogy lett volna, de a brwc-swtor olynara emlékszem hogy lett volna a fájlok között
  • xem
    #51741
    köszi, még megvárom mig ujra telepíti az elejétől az egészet
  • Gudott
    #51740
    illetve nézd át ezt a topicot, hátha valamelyik megoldás működni fog nálad
    (link)
  • Gudott
    #51739
    brwc_swtor-t töröld majd után próbáld meg a repairt-t (mivel nekem nincs bitraider könyvtár, lehet emiatt müködik :)
    vagy esetleg a fixlauncher.exe-t elindítani, hátha
  • xem
    #51738
    feldobja a launchert ott a kis ikonon ha rá klikkelek kérdezi hogy angol francia német, angolon hagyom, enabla publick test szerver NO-n van hagyva
  • xem
    #51737
    olyat sehol nem láttam pts pipa azt meg kérdezi hogy hova telepítse, expert meg costum rá megyek a costumre ott csak a helyet engedi változtatni melyik meghajtóra tegyem. mást nem enged.
  • xem
    #51736
    letöltöttem a hivatalos honlapról az install-t azt elindítottam gondolom ő leszedi magának a onnan ami kell hozzá. nem piszkáltam semmit. amit kér arra okérok és next. a többit töltögeti. mire letölti magának azt az 50 gigát fél nap
  • Nephin
    #51735
    A telepítésnél ne rakd fel a PTS-t, szedd ki a pipát.
  • xem
    #51734
    porbáltam már össze vissza. azon agyalok hogy ujra telepítem a winyfost. a publictestkönyvtárat is töröltem meg az swtor könyvtárat is a bitridert is külön külön. launcher-> instalálja magát,-> kiválasztom a swtort-> repair-t oda nem enged csak a puplicknál -> reapir lemegy resetelem a gépet-> launchert indítom -> kiválasztom az swtort feldobja hogy üres szerver lista. kilép -> launcher indít -> puplic szerver -> indít ott fel dob egy south americai pve szevert de az offline. az európai szintén üres. ezeket végig játszottam külön külön párosítva is hogy induljon de semmi. most már csak azon tudok gondolkodni hogy a winfos ujra telepítés lesz. valamit ezek szerint csak nem jól csináltam.
  • Nephin
    #51733
    Felraktad egyáltalán a rendes klienst, vagy csak a PTS-t?
  • Big Boss Hu
    #51732
    Ugye nem a public test-et választod és aztán indítod a játékot?
  • xem
    #51731
    azt azt hogy? csak a honlapról leszedett letöltést tudom telepíteni
  • Nephin
    #51730
    Tedd fel PTS nélkül szerintem.
  • Nephin
    #51729
    Nem te.
  • xem
    #51728
    vajon a köv pachnél már esetleg élvezhető lehet? vagy az majd nagyon sokára jön?
  • TomStorm
    #51727
    Felesleges.Úgyse fog találni
  • xem
    #51726
    Én vagy hyper?
  • Nephin
    #51725
    Ejnye, már megint kezded?
  • xem
    #51724
    a 2.8b pachig 1 deka gondom nem volt, most meg szivok mint 1 torkosborz :(
  • HyperManiac
    #51723
    Ezzel a fossal a megjelenés óta csak a baj van. Szerintem keress egy másik mmo-t.
  • xem
    #51722
    Hogy verjem bele. letöröl. ujra telepít egészet. csináltam a linkben megadott módon ugy sem jött össze. meg keresem a bitridert és a cash akármit a swtor és a public szerver mappába, és töröl. gép reset. launcser elindít, kiválasztom a publicszervert és repairt, a másikat swtort nem engedi repairozni. helyreállít , elindít és ugyan ott vagyok 1 deka szervert nem lát se north america, se europa. tűzfal kikapcsolva virus irtó kikapcsolva. Mit cseszek el? Lehet kcsit tömören fogalmaztam :(
  • #51721
    :D
  • KiruHoshino
    #51720
    Bocsi nem ide. :S
  • KiruHoshino
    #51719


    Jelentkezettek rá minél többen. Pénteken sorsolás.
  • xem
    #51718
    Köszi most neki állok, minden féle variációt ki probálok hátha működő képesre sikerül varázsolni :)
  • Gudott
    #51717
    Elvileg ismert bug a 2.8b-nél
    itt a link a fórumhoz, benne a megoldással (link)
  • xem
    #51716
    2 hónapon keresztül tökéletesen ment minden se virusirtó se tűzfal nem ugatott bele neki, most párszor ujra tettem mindent külön külön de semmi változás. free to play ben, van korlátozás? 30 napos? ami 60ig tart esetleg nem az lenne az oka?
  • #51715
    nekem volt ilyen. Újraindítottam a gépet, meg a játékot és ment minden szépen :)
  • gunji
    #51714
    A vírusirtó nem blokkolja az swtor.exe vagy launcher.exe fájlokat?
  • xem
    #51713
    Hali valaki már találkozott ilyennel? A probléma hogy bejelentkezés után választható a publik szerver és a swtor akármelyikre kattintok a betöltés után nem talál szervert. Valaki tudna segíteni? ujra telepítettem, tűzfal kilőve. és ugy is telepítettem de ugyan úgy semmi. 18ig ment tökéletesen a frissités 2.8 pacth b után viszont sehol nem talál semilyen szervert amire lehetne csatlakozni. Valaki tudna ebben segíteni?
  • Big Boss Hu
    #51712
    Minden artifact ruhához és az augumentekhez is kell unlock/sub