60032
  • silverchain
    #51911
    Köszi, megnézem.
  • FNightWalker
    #51910
    The Red Eclipse
  • silverchain
    #51909
    Oké. Most már csak azt kellene megmondanotok, hogy melyik szerveren érdemes elkezdeni:)
  • Gudott
    #51908
    Nephin visszaírt:
    -Ő sajnos nem, de Disorder tud szerkesztői "rangot" adni
    -az oldalba sajnos nem lehet mélyen beletúrni egyelőre, csak cikkeket írni (ez is több mint a semmi) így a többi tartalomra marad ez ill a ph-s fórum (mert még azt is nézik néhányan)

    ja a lentebb linkelt alfa állapotú összefoglalóra jöhetne valami vélemény, hogy merre tovább vele

    folyt köv. most megyek Constantine-t nézni :)
  • Kryon
    #51907
    Persze itt is :D
  • FNightWalker
    #51906
    illetve itt :D
  • Kryon
    #51905
    Ha most előfizető vagy, akkor már megvan.
  • Kryon
    #51904
    Az jó lenne, majd ha újra beindul swtor.hu azt is meg lehetne hirdetni ott, hogy sokan tudjanak róla.
  • #51903
    Most még kb fél hónapig előfizos vagyok, mert a Sumér szél alatt G2A-n találtam 1800-ért előfizut. Bár azt te láttad. Az azt jelent, ha valamelyik karakteremmel elérem az 50-es szintet, akkor mehetek tovább 55-re és meglesz a Hutt Cartel is? Vagy csak akkor, ha megint előfizus leszek?
  • FNightWalker
    #51902
    Lentebb említettem az egyik hozzászólásomban, hogy tudnék TS szervert szerezni (egyelőre 30 férőhelyeset).
    Arra gondoltam, hogy a TS szervert használhatnánk arra, hogy
    segítséget nyújtsunk a kezdőjátékosoknak. Könnyebb elmagyarázni nekik szóban a játékrendszerét ill. működését.
  • Kryon
    #51901
    Akkor összefoglalva, eddig van jelentkező swtor.hu szerkesztőnek és ingame szervezőnek, egy délután alatt ez szép teljesítmény és mutatja, hogy még nincs minden veszve :)
    Már csak sg-s házigazdának kéne egy önként jelentkező, aki szeretné csinálni és lehetőleg van benne némi tapasztalata is. (persze csak, ha Nephin már nem szeretné tovább vinni)
  • PiszkosFred
    #51900
    Ok, tul van targyalva. Folytasd ahogy jonak latod, elnezest.
  • TomStorm
    #51899
    Nem te vagy a Házigazda.Nephin meg tudja jól,hogy én sose parancsolnék neki azt is tudja,hogy tőlem ez kérés.A "kell" egyébként a "kellene" csak rövidítve és máris máshogy hangzik,ennyi:D
  • Kryon
    #51898
    Szerintem nem úgy értette, csak nagy a lelkesedés, hátha újra életre kel az swtor-os magyar közösség. Rossz látni, hogy már Neverwinter és STO is hogy elhúzott ezen a téren, ez a játék is megérdemelné, hogy ne hagyjuk kihalni. Nephin-t meg nem bántjuk természetesen, azért harapok :)
  • PiszkosFred
    #51897
    Azert ne essunk at a lo tuloldalra, az ilyen "kell" es hasonlo kifejezesekkel, ha kerhetem. Picit kezd elfajulni a dolog. Biztos vagyok benne, hogy meg lesz oldva minden, amirol szo volt itt ma, de azert inkabb kerni kellene, mint sem utasitani vagy parancsba adni. Szerintem.
  • Kryon
    #51896
    Mindent szépen sorjában, de majd azt is meg kell csinálni.
  • TomStorm
    #51895
    Itt is rendbe kell tenni Házigazdának a fejlécet,bannert.Linkeket,FAQ-t minden egyebet!
  • TomStorm
    #51894
    Én REP oldalra tudok jönni!Ezzel a jhátékkal meg érdemes foglalkozni,többet ér bármelyiknél(Na jó GW2-vel egy szinten van:)
  • Gudott
    #51893
    A Sztori fordításával az a gond hogy sok, és sok kapcsolódási pont van más class-ok fő sztorijához vagy éppen a társakéhoz. Most példának a két jedi class kezdőbolygója, ahhoz hogy megértsd mi is Kaleth, a knight mellett végig kell csinálni a consular történetét is bolygón. Vagy pl a Taris-Balmora csere a két oldalon, vagy Dromund Kaas-on történt felfordulás stb stb. Persze röviden össze lehet foglalni, de az sokat elvesz az élményből. Szerintem a Jedi knight története nagyon jó (igaz vannak benne klasszikus "jófiú" panelek) egyes ellenfelek érdekesek (Praven, Watcher, Scourge, stb) vagy pl a csempész történetén nagyon sokat lehet nevetni, ha érti az ember. stb stb
  • FNightWalker
    #51892
    Nem tudom ki az a személy aki az SG fórumok témájáért fele, de megérné ha írnánk neki. Egy egyedien kidolgozott téma + linkek
    (SWTOR.HU, FB oldal, GUTOTT által készített leírás linkje, stb)
  • FNightWalker
    #51891
    Még tavaly találtam YT-n egy Star Wars the Old Republic "időzóna" c. sorozatot.

    A játék előzményeit meséli el Gnost-Dural a Jedi mester és egyben a Jedi Archívum őrzője



    Ha esetleg tudtál erről... akkor nem szóltam :D

  • Kryon
    #51890
    Elég ha a magyar játékosok, főleg az újak látják, hogy van valami élet a játék körül.
  • Gudott
    #51889
    Rendben, írok majd Nephin-nek, hogy vegyen be szerkesztőnek
    addig is kérnék egy véleményezést, hogy mivel lehetne még bővíteni az összefoglalót (én linkekre gondoltam pl datacroin videók, skill calculator, ilyesmik + a craftingot megcsinálni ill az elgépeléseket kijavítani)
    link
    javaslatok jöhetnek ide vagy kelek.swtor kukac gmail pont com -ra
  • Kryon
    #51888
    Jó ötlet, úgy nézem juli. 15-én kell hozzá aktív előfizetőnek lenni.
  • Plata
    #51887
    Engem a karakterek történetének magyar leírása érdekelne.Mert hiába van marha sok karim,ha halvány gőzöm sincs miről vakerolnak a fő storyban.Jedi sage sztorit még valamennyire megértettem,meg a smugglert és troopert valamennyire,de legtöbbször azt se tom mirű van szó épp.Ha le lenne írva valahol a karakterek fő történetszála és a cselekmények magyarul,én elolvasnám.
  • PiszkosFred
    #51886
    De azert tegyuk hozza, hogy azert nem sok minden tortent a vilagban, ami a fejlesztoi oldalt erinti. Azokat pedig kihirezte N. Az, hogy melyik hetvegen milyen event van vagy mi ad dupla xpt, mittomen, azokra ott a FB, azok nem igazan olyan hirek, amelyeket ki kellene rakni hetrol hetre.

    Aktualizalt FAQ kezdoknek, esetleg egy-egy ismerteto rancfelvarrasa az oke, de azert lassuk be azt is, hogy nehez irni valamirol, amelyben alig tortenik - hivatalosan - valami.
  • FNightWalker
    #51885
    Ha jól emlékszem régen volt az swtor.hu-nak egy közös TS szervere. Mit gondoltok lenne rá igény? Ha igen... tudok intézni egyelőre 30 férőhelyeset...
  • Kryon
    #51884
    Ha a magyar guildeket össze tudnád gyűjteni (aztán az is mehet swtor.hu-ra), esetleg szerveznél ingame eventeket, stb. az nagyszerű lenne :)
  • Kryon
    #51883
    Játékon belül nem szükséges, elég lenne ha az oldalt tudnád vinni, hogy legyen valami magyar hírforrás. Írj Nephin-nek, ha vállalnád.
  • FNightWalker
    #51882
    Ha besegítesz az swtor.hu-n mint szerkesztő én megpróbálhatok besegíteni a játékban... valahogy csak újra tudnánk kovácsolni a Magyar közösséget.
  • Plata
    #51881
    Ha előfizető vagy akkor júliustól mondta valaki hogy lehet házad,és előfizető kap is házat,még hozzá valami nagyot,prefered és F2P már nem.Előfizetni most nem nagyon akarok,de hutt cartel kéne,nyár van,nem nagyon van időm most sw torozni.Hetente pár órát tudok nyugisan játszani,azért nem éri meg előfizetni.Plusz az sms-es fizetés valamiért nem is megy.
  • Gudott
    #51880
    Ha van rá igény be tudok segíteni (ha végre elkészülök a beígért összefoglalóval teljesen akár az is kimehetne oda) Esetleg ha összegyűlik hírcsokor vagy van valami heti event arról is tudok írni pár sort. Én US serveren játszok két kvázi gyűjtő guildben, így a játékon belüli szervezésben nem hiszem hogy nagy segítsék lennék.
  • Kryon
    #51879
    Ha csak egyszeri alkalom, akkor 40 fölött.
  • PiszkosFred
    #51878
    Ha mar idozites, akkor erdemes lenne a housingra idoziteni, mert mintha olvastam volna korabban egy posztot a faszbukon, hogy ha X honap Y napjan ha valaki elofizeto, akkor hamarabb megkapja a kegliket, mint a pref vagy f2p, vagy valami ilyesmi.
  • Kryon
    #51877
    Ha már így benne vagy, nem akarsz esetleg szerkesztő lenni swtor.hu-n? Nagyon kéne az a magyar oldal, láthatóan rengeteg a kezdő, akik most magyarul nem sok helyen tudnak a játékról tájékozódni. Nephin-t sajnos elragadta tőlünk az ESO, pedig ő elég jól összefogta ezt a közösséget eddig, kár érte :(
  • astrid09
    #51876
    akkor kb hányas szintül van értelme előfizetést venni ?
  • Plata
    #51875
    A Digital Upgrade Pack az mit takar?Kapok pár ingame itemet és kész?
    Ha meg akarom venni hutt cartelt sms-el mindig ezt adja ki:
    An error has occurred while trying to process your request. Please, try again later.
  • Kryon
    #51874
    Igen

    Amúgy egy jó tanács. Ha csak egyszer 30-60 napra akar valaki előfizetni és utána preferreden tervezi a játékot, akkor éredemes az előfizetés idejét az unlockok kifarmolására fordítania, mert preferredként a korlátozások miatt (főleg a max 350k kredit) problémásabb.
  • Gudott
    #51873
    Igen, miután egyszer előfizető lettél, megkapod a hutt cartelt és nem kell sietni vele, megmarad. Én pl még egyik karakteremmel sem kezdtem el Makebet, pedig van 3 55-ös.
    A G2A.com on most 5 euro a napos előfizetés és jár mellé 500 Catlei Coin (link) Érdemes még egy autenhticatort is feltenni, ha gyakran változik az ip cimed és akkor nem kell az "one time pass" -szal szenvedi.
    Regények. A Kimondottan a játékhoz tartozó regények/novellák/képregények listája (link)

    Ha kicsit tágabban értelmezzük akkor itt pedig az Old Republic era-ban játszodó történetek/játékok listája (link)
  • astrid09
    #51872
    És még ha nem érem az előrefizetés alatt a 50 szintet utána is tudom használni miután lejárt az előfizetés ?