60032
  • Pacho
    #52071
    A passokat jónéhányan beteszik a gtn-re, és ingame creditekért megvásárolhatod őket. (WZ, FP, OPS-ot is), jellemzően - ez szervertől függ 200k-500k közötti árakon.
    Az árak folyamatosan változnak, ha új OPS jön ki, akkor az operation pass a drágább, most hogy zajlik a warzone event a wz pass drágább.
    Ingame credit pedig ugyebár mindenkinek esik.
  • Kryon
    #52070
    2 lehetőség is van, sajnos mindkettőhöz kell egy legalább 50 körüli karakter, de addig úgyis eljutsz míg sztorizgatsz. Az egyik, hogy csinálod a napikat. A másik, ha a karaktered scavenging+slicing-es, és gyűjtögetsz/kereskedsz.
  • Plata
    #52069
    Kell hozzá egy 55-ös kari.Meg Section X,satubbi.
  • TomStorm
    #52068
    Hogyan lehetséges ez,elárulod?:)
  • Kryon
    #52067
    Ne add fel ilyen könnyen :) 1-2 óra alatt kifarmolható az unlockok ára.
  • TomStorm
    #52066
    Ahha,azt hittem az legalább nincs korlátozva.Akkor hát ennyi volt.Max majd még sztorizok néha-néha,arra jó lesz ha elkap SW hangulat:)
    Azért köszi mindenkinek a válaszokat!
  • Pacho
    #52065
    Wz: 5 Fp: 3
  • Kryon
    #52064
    Igen, de van hozzá heti pass, amivel egy hétig akármennyit mehetsz.
  • TomStorm
    #52063
    Warzone csak 5 lehet hetente meg FP?
  • Kryon
    #52062
    Rosszul emlékszel, eddig is így volt. Unlockold, akkor nincs ilyen gondod.
  • TomStorm
    #52061
    Most kicsit tanácstalan lettem mert úgy emlékszem eddig Preferred státuszban volt lehetőség 3 crew skillre és nekem most csak kettőt enged.Most vagy elvettek belőle v.rosszul emlékszem.

    Így viszont Shadow melyiket érdemes Synthweaving szakihoz megtartani?Archeology vagy Underworld trading?
  • Kryon
    #52060
    Nem vagyok benne biztos, de mintha lenne olyan, hogy amire need-elsz az automatikusan bound-os lesz, ninja szűrő.
  • PiszkosFred
    #52059
    Keves az a targy amelyek FP-ben esnek bossokbol es utana at lehet adni masik karakternek/altnak. Companionnak oke, de smugglerkent osszeszedett BOP fenykardot tuti, hogy nem lehet atadni a jedi altodnak, mert ezek rendszerint BoP targyak. (Meg abban sem vagyok biztos, hogy a belole kiszedett modokat/enchantokat/kristalyokat, stb at lehet.) A timer, ami leporgott szerintem arra vonatkozott, hogy ennyi idod van, ha at akarod adni a party tobbi tagja kozul valakinek, de csak azoknak, akik Vokk agyonvereseben reszt vettek.

    BoP (Binds on Pickup): ha felveszed a "foldrol", azonnal a tied, onnantol masnak nem adhatod at. Ezek rendszerint a boss dropok vagy kuldetesek rewardjai.

    BoE (Binds on Equip): ha felveszed a "foldrol" a cuccost, meg eladhatod, elcserelheted mindaddig, amig NEM HASZNALOD. Ahogy felveszed, kiprobalod, azonnal BOP lesz, es onnantol csak es kizarolag a tied (vagy valamelyik segitode). Ezek rendszerint random lootok, vagy gyarthato targyak.

  • #52058
    Nem guild, group
  • #52057
    A pisztoly a Companiontól jött még a kezdőbolygón, de a fénykard az első FP küldetésen esett amikor a sith-ek betámadják az egyik hajót, le kell hentelni őket, aztán átmenni a sith hajóra és ott is hentelni. Aztán ott kéne hagyni a twilek csajt, mert nem bírja senki az idióta döntései miatt.
    Ott dobta a fénykardot az utolsó sith harcos. Csak mivel a többiek a guildban full parasztba lenyúltak mindent, úgy döntöttem, hogy erre a kardra rámegyek. (Smugglerként)
  • PiszkosFred
    #52056
    Melyik targyrol van szo pontosan, es hol szerezted/vetted/kaptad?
  • #52055
    A fénykardot biztos nem használtam, mivel egy smuggler karakter kapta. Még se tudom elküldeni azt se. A kézi fegyver valóban volt használva.
    BTW mi az a BoE?

    Gudott! Újabb témával bővültünk! :D
  • Agidius
    #52054
    Gondolom hasznaltad a Bound timer alatt.
    A cartel cuccok BoE-k a bound timer csak eladasra/postazasra vonatkozik, ha hasznalod ugyanugy boundolodik.
  • #52053
    Ez hülye vagy hülye? Előfizu megvan még mindig. A narancs fénykardról és stukkerről most ment le a Bound. Konkrétan most számolta le, hogy 5,4,3,2,1 el is tűnt a felirat. Erre nem tudom elküldeni mert Bound. Ez WTF?
  • Gudott
    #52052
    Csak ha már valami egyszer le van írva, azt könnyebb kimásolni után :)
    szóval ha van még valami észrevétel a [email protected] jöhet.
  • #52051
    Figy, nem azért írtam, hogy most mindenre válaszolni kelljen, csak gondoltam adok neked Feedbacket, ha már ennyit dolgoztál vele. :) Szóval ha gondolod PÜ-ben lebeszélhetjük ezt a FAQ dolgot és akkor lehet pdf vagy rendes oldal is. Csak azt nem tudom, hogy ha én rendesen megcsinálom Word-ben, abból lehet-e HTML verziót csinálni. Elvileg lehet és kb 15 éve így tanítottak nekem középsuli elején honlapot csinálni. De biztos vagyok hogy van ennek egyszerűbb módja is manapság :)
  • #52050
    Hát ha PDF verzió kint lenne bannerba az igen sokat segítene mindenkinek. Illetve ha ezt tudnánk frissíteni. Mivel nem vagyok még profi játékos, így én csak olyan FAQ kérdésekkel tudnám bővíteni a rendszert, amit a nagyon noob kezdő játékosok kérdeznek.
    Viszont ha PDF formátumban akarod, akkor lehetne olyat, hogy Word-be pld be Hiperhivatkozod az idegen kifejezéseket, amiket a végén, amolyan szótárba lehetne gyűjteni. Így ha valaki olvassa és nem tudja WTF, akkor a végén egy szómagyarázata is lenne. Ha gondolod ebben szivesen besegítek, mert még most friss az élmény. Kb 4 fajta hiperhivatkozás kellett a szagdogában alkalmaznom... :)
  • Gudott
    #52049
    Forged Alliance:
    Egy új quest szállnak néz ki:
    csak lvl55-ösöknek érhető el:
    Bámulatos módon mindkét oldal egyszerre indít támadást a másik fél erőhasználió ellen (Assault on Tython és Korriban Incursion) ez gyak 2x2 új flashpoint mivel mindkét oldalon meg lehet csinálni támadóként és visszafoglalóként) A háttérben valami nagy susmus lehet, hogy mi azt csak találgatni lehet.
  • #52048
    Fúú, hát ha tudnék segíteni, akkor segítenék, de bemásolm FB egy SW fan haveromnak a kérést hátha tud segíteni :)
  • Gudott
    #52047
    Mivel gyak. leszegett fejjel gépeltem, tuti van ennél sokkal több hiba és magyartalanság benne. Hétvégén nem volt időm vele foglalkozni, majd még kipofozom, megformázom, hozzáteszek pár linket (Torhead, skilkalc dulfy, stb, SG fórum) és csinálok egy letölthető PDF-et, azt egyszerűbb eltárolni.
    Section x: Belsavis börtönének egyik (ha nem) legbiztonságosabb részlege volt.
    Ez egy napi questelős terület (lehet basic és classic commokat farmolni, frakció reputation mellett). Itt kezdődik a Dread Masters szál, és itt kapod meg a kezdőküldetést HK-51-es questchain-ből (Fataliyt/Fatal Errors ha jól rémlik a rep/imp küldetés neve Heroic 2+-os mindkettő)

    Server telítettségnek én nem sok értelmét látom, meg szépek azok a számok, de US régióban tuti a The Harbinger a legnépesebb (nagyon sok É és D amerikai mellett itt vannak az ázsiai és ausztrál /új -zélandi játékosok is)
    Amúgy holnaptól egy hétig megint lesz Bounty Contract Week
  • #52046
    Na szóval elolvastam. Nagyon szépen köszönjük. Ami még bennem ennyi idő után se volt tiszta:
    Megemlíted a Forged Alliance, de én pld nem tudom az mi és utána sincs kifejtve :)
    Találtam egy helyesírási hibát:
    "Milyen nyelven érhető el a Jháték és milyen serverek vannak?"
    Pld Servereknél még azt oda írhatnád, hogy melyik servereknek milyen a látogatottságuk. Ehhez találtam is linket, bár konkrét értéket nem írcsak %-os növekedést, ami talán jobban is mutatja, hogy mennyire aktív vagy nem aktív az adott szerver. Server status
    Mire fel kapsz falget PVE serveren?
    Helyesírás: PvP szerveren, én inkább nem minõsítenÉám
    Mi az a Section X? Több helyen szóba jön, de nem írsz róla.
    Helyesírás: illetve a Czerka Corp. Kuta állomásán is van
    Szerintem itt kicsit sok a szó: Amibõl nincs sok van és/vagy drágán lehet eladni.
    Gyártó skillek eléggé összefolynak, nem tudom eldönteni, hogy mi hova tartozik
    Helyesírás: Ezek azok a kis ûRkockaÁK?
    -||- : de igen magas a legaCvy szint követelmény mind a képességhez


    Hát kb ennyit tudok hozzászólni most. Nagyon szép munka meg gyűjtemény. Ha valami honlapon vagy helyen meg lehetne kicsit formázni, akkor simán mehetne bannerba. Nem tudom kinek van erre tárhelye vagy affinitása.

    Esetleg Nephin-t kérdezném, hogy ezt egy word-be képekkel linkekkel megcsinálnánk, akkor tudna-e egy FAQ oldalt szorítani a honlapjára és a Bannerba egy linket beágyazni?!
  • Plata
    #52045
    Nem tudom,nem foglalkoztam vele.De én köztársaságinak néztem.
  • Kryon
    #52044
    Vagy heroic moment alatt elsütütt valamilyen skillt, ami miatt azt hitted, hogy köztársasági.
  • Kryon
    #52043
    Tarison nem találkozhattál a másik frakció játékosával, mert 2 külön Taris van. Vagy npc-t néztél játékosnak, vagy rosszul emlékszel.
  • Plata
    #52042
    Fedes.Köztársasági.Kicsit sokat star trekezem.
  • Plata
    #52041
    PVE szerveren,sith sorcival találkoztam fedes játékossal tarison.
  • FNightWalker
    #52040
    Segítségeteket szeretném kérni

    az itt látható könyveket/képregényeket hogyan érdemes olvasni?
    (https://www.szukits.hu/74-the-old-republic)
    a sorrend ami megvan adva valós? képregénnyel vagy a könyvekkel kezdjem?

    illetve a könyvben/képregényben szereplő események, történések összefüggésben vannak a KOTOR 1., 2. részével illetve a SWTOR eseményeivel, történéseivel? Plusz a YT-n van egy sorozat
    Star Wars The Old Republic: Galactic Timeline Records néven.

    Megkérhetnék valakit arra, hogy szedje időrendbe nekem? Megköszönném.

  • Kryon
    #52039
    Tatooine a veszélyes ilyen szempontból, leginkább ott jellemző a gankelés. Máshol nem vészes, azon kell túlesni. Persze sokkal több a birodalmi (3x-os túlerő volt kb, mikor tombon voltam) úgyhogy inkább rep. oldalon okoz ez gondot. Pvp szerver ellen nem is a gankelés a legfőbb érv, hanem hogy ott játszanak legkevesebben az összes szerver közül.
  • Pacho
    #52038
    Hát ez így ebben a formában nem igaz. Illetve egyáltalán nem igaz. Vagyis hatalmas hülyeség.
    Taris a republicnak lvl 16-20, az empire-nek pedig lvl 32-36. Alapban nem találkoznak egymással itt a két frakció játékosai (már csak a 20 szint különbség miatt sem). Itt sohasem fogsz ellenféllel összefutni. (Ahogy Balmorrán sem). Ugyanazt a térképet használja mindkét frakció, még a bázisok is 80%-ban ugyanott vannak, de a cselekmény két eltérő idősíkon zajlik. (Ahogy Balmorrán is).
    Sőt, még Nar Shadda-n sem fog ellenféllel összefutni, legfeljebb a bonus részen, ami viszont el van zárva a többitől, és onnan nem lehet a "normál" részre átkommandózni. (Persze ha lenyomod az 55-ös champ robotokat akkor igen, de erre még nem láttam példát az elmúlt 2,5 évben). Nar Shadda-n a Promenade area-ban láthatsz enemyt, de ott nem vagy flaggelve még pvp szerveren sem. Ahogy nem vagy flaggelve Voss-on sem Voss-Ka-ban.)
    Az első bolygó ahol gankerekkel összefuthatsz, az Tatooine.
  • Plata
    #52037
    Az a baj a pvp szerverrel hogy már 16-os szinten megfogják keseríteni az életed.Taris-ra ha mentek ott már vígan fognak rátok vadászni 55-ös birodalmi játékosok.Sajnos elég sok retardált van aki abban lát élvezetet hogy 55-ös karival hülyére veri a kis karikat.
  • #52036
    Ja, bocs :D
  • V43 1105
    #52035
    Dupla XP van Júl. 1-7 között
  • #52034
    Én se akartam menni, de haver nagy WOW meg LOL buher és kifejezetten kérte, hogy PVP-re menjünk. Am az angol Tomb of... lett a végső döntés. Én egy csempésszel ő egy Trooperrel tolja. Én eddig kb a kezdőbolygó végére értem el a 10-es szintet. Most Partiba a bolygó felénél járunk és már megvan a 10-es szint, plusz ilyen sok acsit nem szereztem eddig összesen, mint tegnap azalatt a 2ÓRA!!! alatt. Sokkal jobban megéri partizni :)
  • FNightWalker
    #52033
    Nekem kifejezetten tetszett még az első karakteremmel az open world PVP :D
    szerettem sith marauderként az ártatlan padawanokat levadászgatni.
  • TomStorm
    #52032
    Szerintem annyira nem vészes.Nem is emlékszem engem mikor támadott be valaki is szintezés közben.Viszont ha party-ba van akkor még mehet jó kis wpvp is