15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • CSOCSO
    #1085
    én véginyomom neked traction controll off al is..
  • CSOCSO
    #1084
    igen nekem is megvan a driftelős setup.. pl majdnem nulla a difije a gépnek stb.. azza én is tudok szorakozni...de az nem ugyan az...
    meg lehetne tanulni vezetni...de egy szar auto.. nem oylan mint az életben..nevetségesen mozog..
  • direwolf
    #1081
    Ez a motorrezgős dolog az Insane-ben most is megvan, de elő fogom keresni a NFS Porsche-t, és megnézem van-e (bár nekem is úgy rámlik, hogy volt anno...)
  • direwolf
    #1080
    A turbót meg kell tanulni vezetni! Láttam japán driftelős videokat, ahol real nyomják amit a game-ben látsz! Nem kispályások a ferdeszeműek :)
  • direwolf
    #1079
    Na ne mondd már, hogy végignyomsz akár fél versenyt is low traction control nélkül EA F1 2002-ben úgy, hogy az élbolyban maradsz >:-<
  • CSOCSO
    #1078
    ja .. meglestem a turbot.. 220 at is megy ...csak aza nevetséges mikor a hátsó s kanyarban az első kanyart simán veszi majd továbbmegy egyenesen és nem kanyarodik:) meg hasonlok:)))))))))
  • CSOCSO
    #1077
    turboval 5 mp vel jobb időt lehet menni.. át szvsz ez annyival nem hűűdegyorsabb a gtinél..gti nekem 186 ot megy egyenesben.. a turbom 210 et....a többi kanyarban meg kb ugyanugy megy mint a gti
  • CSOCSO
    #1076
    nem szééjelrázta hanem irto pici motorrezgés volt.. de a mostmár nem olyan a gamma.. de jobb is volt amikor rezgett a motortol a kormány.. nagyon lehetett érezni a loerőket mikor 8 ezernél rezeg a kormány icipiciket de azt keményen:)
  • CSOCSO
    #1075
    képzeld minden off al játszom az f1 2002 ben.. hja kivéve a kuplunk assist van bekapcsolva mert van hogy nem tudom nyomni a gombot és lefulladni meg szar dolog
    a turbo az lfs ben ugy el van baszva ahogy kell.. ne égesd már magad.. mindenki megmondta már hogy el van baszva az az auto..nevetségesen csuszkál... gáz adása nélkű magatehetetlenűl csúszik...hja és jo setupot csináltam hozz.. (házunkban lakik egy versenyző)
  • direwolf
    #1073
    bocsi, hogy megkérdem, de melyik igazi autó rázza szét a kezed gázadáskor?
  • CSOCSO
    #1072
    hát igem Sm rulez.. amugy meglestem ma a tescoban a gp logitechet hát valami borzasztó!! a gombok szarok de valami nagyon szarok..messze vannak pedig nem kis lapát lezem van...a fogás oké...MS rulez.. amugy nemtrom mirőlk ebszéltek nekem nem nyikorog a pedál hiába taposom.. ami zavar hogy egy kicsit poros a talaj akkor azonnal nem tapad a pedál.. ez mondjuk az én problémám..megoldás: minimum hetente egyszer felmosni a pedálok alatt:))
    amugy természetes hogy tesztelünk minden gamezt MS el:)
    hja még egy.. ez igaz hogy f1 es gamezoknak legjobb az ff jük amit sajnálok mert amig nem vettem meg az uj kormányt utáltam az f1 es autokat.. tök kihivás mentes gamezok.. mász 300 al . aztán 2 méter alatt fék 20 ra.. kanyar... 2 méter alatt fel 300 ra.. majd mindíg ez van.. elég gagyi.. de most az uj ms kormánnyal azért begyünnek az f1 2002 es féle gammák.. de nekem akkor is anno a best volt a toca2 ( sim ileg is a best volt) és az nfs5 amiben alegjobb FF volt.. de sajna most meglestem egyáltalán nem olyan az FF mint anno.. anno nyomtam egy gázt a startnál és széjjel rezgette a kormány az asztalt.. most semmi rezgés.. nevetséges.. talán software hiba vagy nemtom:(colin 1 is jo volt.. a colin 2 már nem annyira...lfs kurva jo lenne csak 3 auto ( abbol 2 olyan szar hogy kisérletezni is hülyeség vele) 2 pály abbol 1 ig rally és nem igazán oda valo...:( majd jön sok auto sok pálya.. de.. kitudja milyen lesz...
  • Petyus_
    #1071
    Csak a két EA F1 miatt szoktam elővenni a kormányt. :)

    Különben nem vagyok egy nagy "kormányos", ott porosodik a szekrény tetején, Colin3, NFS meg ilyeneket meg gamepad-del nyomom úgy legalább nem illuzióromboló. :)

    Mivel a NASCAR-t nagyon nem szeretem PC-n egyedül az F1-ezéshez tartom érdemesnek elővenni a kormányt.
  • direwolf
    #1070
    Ha jó FFB-t akarsz érezni, menj pár kört az EAF1-2002-vel, vagy az EA F1 Challenge '99-'02. De a GP4-ben is renden vannak az erők.
  • direwolf
    #1069
    Érdekes, a piros verziókon se javították ki a nyikorgást? Én még a feketét vettem 2 éve, 2 hét használat után meguntam, szétszedtem, WD40, azóta teszi a dolgát
  • Petyus_
    #1068
    Hát igen ha a Tescoban van még Sidewinder olyan áron akkor az nagyon de nagyon megéri még olyannak is aki nem túl gyakran veszi elő a kormányt (mint pl. én :)).

    CSOCSO kijön az NFS Underground majd teszteljük melyik kormánnyal lehet jobb időket menni, jó? :)
  • Petyus_
    #1067
    Act Labs rulz és kész. :))
  • CSOCSO
    #1065
    logi votl a kezemben.. fogásra ff ileg főleg tekerhetőségileg roszabb az ms nél.. Thrustmasterből eddig nem láttam jot..
    a ferrari kényelmetzlen gagyi.. a másik pillangoi szarok nem fér el a kezem stb..
  • Petyus_
    #1063
    Logitech Formula Force isten volt.. a GP se rossz, szerintem FFB effektekben jobb mint a Microsoft. Nekem fogás/design is jobban bejön. Az igaz, hogy nem lehet nagyon tekergetni. :)

    Ha egy árban vannak én is Microsoftot vennék, ha a Logi pár ezressel olcsóbb akkor szerintem nem jársz vele rosszul.
  • CSOCSO
    #1062
    MOMO kkal semmi baj sincs.. Logitech régi Gp-t nem vennák semmiképpen sem..csak MS vagy MOMO... de MOMO kétszer annyiba kerül de alig tud többet
  • Ruffi
    #1061
    hát én ehhez nem tudok hozzá szolni mert ez az elsö kormányom ami van karácsony ota
    Logitech Momo force
    ROsszat nem tudok rola mondani
    De mondom más kormáynom még nem volt hát sztem az ujabb biztos jo lehet
  • sleve
    #1060

    senki többet?
  • CSOCSO
    #1059
    persze és jobbak is mint gp vel
  • sleve
    #1058
    MS FFW ezen mennek a lenti játékok?
  • CSOCSO
    #1057
    régi logitech? na neeeeeeeeee.... jo kis kormány de alig lehet rajta tekerni... fujj...ár fontos? akor MS FFW 18 ért tescoban... második legjobb kormány
  • sleve
    #1056
    Hali

    Erről mi a véleményetek: Logietech WIngMan Formula Force GP?
    Azt gondolom, hogy nem a legjobb minőség már csak az ára miatt is, főleg az érdekelne, hogy melyik játékokkal műkodik együtt.
    pl. ezek kozül melyikkel: NFS Hot Pursuit 2, NFS 5, Colin 3, MS RalliSport Challenge, NASCAR Racing 2003, NASCAR Thunder 2003, GP4?

    koszi
  • Dj N-Ice
    #1055
    CSOCSO: ehh nekem is ugyan ez volt az MS el.. csak kb 1 évet porosodott és a pedál megadta magát...azóta uj van
  • BaLeeX
    #1054
    Történet: jó egy hónapig nem használtam a kormányt (MOMO Racing) rákattantam a GTA3VC-re, meg vártam a Colin3-at ami aztán b*szott elindulni a gépemen.
    Aztán tegnap beugrott, hogy van nekem ez a Big Mutha Truckers-es játékom hát nyomjuk kormányról.
    Bedugom az adaptertt és semmi. USB-re rá van csatlakoztatva, minden össze van kötve de hiáa dugom be a ledek nem gyulladnak ki rajt. Kb. 1 hónapja használtam előtte utoljára, szépen pihent a sarokban be sem volt dugva mi a franc baja lehet?

    Nagyon nem estem kétségbe, mert két év gari van rá.
  • CSOCSO
    #1053
    jo is az ms kormány csak kiváncsi vagyok hogy mennyire csinálnak manapság meg egy játékot ffb re..külön kormányokhoz csinálnak-e ffb hatásokat vagy csinálnak egy olyat ami általánosságban müxik .pl motor rezeg visszahuz középre, ütközésnél megránt stb..tehát valami gány szarságot összedobnak vagy profin csinálnak fb hatásokat...pl most hogy vége a sidewindernek mennyire foglalkoznak majd ezzel a játékfejlesztől bár én igy is rosszul vagyok hogy szinte mindennek full szar ratyi az FFB je:(
  • CSOCSO
    #1051
    hát nemtom.. inkább MS-t vegyél ha nincsen MOMO ra manid
  • CSOCSO
    #1049
    igen valszeg bejelentik hogy csőd és aztán viszik le:) nem.. ez szopatás jol leviszik mindenki örül majd bejelentik hogy ennyi!:) ezt igy kell csinálni...amugy hidd már el nekem hogy kétszer ennyi volt a suli befejezése elött a kormány..tudom mert már 1 éve tervezem hogy veszek... de aztán jött a momo és gondolkoztammelyiket vegyem 40ért... de 20 ért ms-t vettem...
  • CSOCSO
    #1047
    most lett 18 ...ezekelött kétszer ennyi volt..
  • CSOCSO
    #1045
    gondolom emiatt 18 csak a kormány...hogy érdemes-e megvenni? nemtom...ára miatt tényéeg verhetetlen de ha van rá pénzed vegyél MOMO-t..
  • CSOCSO
    #1043
    sajnos ja.. egyre több gagyiautos gamez jön:((
  • RelakS
    #1042
    Nincs is jobb egy jó kis lövöldözésnél, hacsak nem egy jó száguldozás ;)
  • direwolf
    #1041
    Sajnos ez a szomorú helyzet...
    Mind az autós, mind a repülős játékok állítólag haláltusájukat vívják :(((
    Én ZX Spectrum óta megrögzött szimulátorbuzi vagyok, úgyhogy együtt fogok meghalni ezzel a stílussal :)
    Most az a "divat", hogy mindenki RTS-t, meg FPS-t fejleszt, ami nem is baj, mert elég nagy a rajongótábor, de az piszokság, hogy elhanyagolják a szimeket.
  • CSOCSO
    #1040
    Microsoft megszüntette a SideWinder márkájú eszközök gyártását, melybe a joystickok, a
    gamepadok, a kormányok és a hang kommunikátorok tartoznak bele. A Microsoft képviselõje a
    döntés okának az egyre csökkenõ eladásokat jelölte meg elsõsorban és azt a tényt, hogy a legtöbb
    PC-s játékot az egér és billentyûzet irányításra tervezik. A legújabb SideWinder termékek még
    megvásárolhatóak lesznek az elkövetkezõ hónapokban, de a Microsoft már dolgozik azon, hogy
    leértékelje ezen termékeit, hogy ezzel is segítse az eladási partnereit a fennmaradó készletek
    eladásában.
  • Breki33
    #1039
    aham

    de azt hiszem TOca-s

    ERdekes hogy a Colin1-hez is jo
    bar ugyanugy csak centre force de az elég erős
  • direwolf
    #1038
    Codemasterstől?
  • direwolf
    #1036
    colin3-ban csak aszfalton nincs centering force, murván prímán megy. biztos lesz rá peccs codemasterstől
    mondjuk ettől még nem fog megjavulni a fizikai engine
  • CSOCSO
    #1035
    tdom mit irtak a kormány tesztben...pl azt hogy nincs imsersion vagy szarakszik a pedál..jelentem: van imersion és jo a pedál..
    más.. nfs hp2 patch... megéri leszedni valamivel jobb..de inkább csak ütközéseknél.. motor erő nuku..