15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Breki33
    #1034
    hát nemtudom a kormánytesztbemn azt irtak ez a hibája
    és a logitechben állitolag elég erősre lehet állitani a centre-t a colin 3-al
  • CSOCSO
    #1033
    de az az...nézd csak meg .. kissebbre teszed és kevésbe huzza középre .. azaz lassabban, gyengébben...
  • Breki33
    #1032
    ezt ismerem, de sztem ez nem centering force

    a colin 3-as patch sokkal erősebben huz
  • direwolf
    #1031
    tedd fel a patch-et:
    www.needforspeed.com
    aztán a fixed exe-t:
    www.gamecopyworld.com
  • direwolf
    #1029
    Bemész a MS Wheel control panelére, ott van egy forces vagy mi. Van ott 2db kormány rajz, az egyikkel állítod a középrehúzó erőt, a másikkal az effektek erejét. Mi olyan nehéz ezen???
  • Breki33
    #1028
    néztem drivert de nem láttam ujabbat mint ami a CD-n van

    de abban nem látok centering force-t

    leirnád pontosan hol van?
  • RelakSfromhome
    #1027
    Most kell szoboszlóra a lé, uhhogy min 1 hónap :(
  • CSOCSO
    #1026
    a végén msffb sux lesz:)))))
  • CSOCSO
    #1024
    feltetted a 4 es drivert??? benne van ahol lehe állítani az erőket..
  • RelakS
    #1023
    Lásd az általánosban a róla szóló topikot
  • Breki33
    #1022
    ez hol van benne a driverben?

    Alex én sexardi vagyok :(
  • RelakS
    #1021
    Na, akkor hozatom.
  • CSOCSO
    #1020
    nah erről beszélek:(((((((a kormáyn erős ha kell de valahogy semmi ms fb hatás nincsen.. nemtom mi a fasz van...kezdek nagyon kész lenni miatta...mondom kéne talizni összehozni pár kormányt és megnézni melyik hogy videlkedik...leginkább thrustmaster, momo érdekelne.. de ezek szerint jöhetne minden gagyi korműny is
  • CSOCSO
    #1018
    tegyük hozzá ha az én kutyámmal történt volna elgondolkodtam volna hogy elaltatom és nem hagyom szenvedni a drágámat:( persze fájna meg minden de ne szenvedjen már a kuty aazért mert én magamhoz akarom ölelni összevart testét pár hét mulva az othonkámban
  • CSOCSO
    #1017
    ez tényleg gáz:( sajna egy kutya miatt semmit nem lehet tenni...azt a pár embert el lehet itélni de nem tud senki semmit tenni...hisz ez semmiség.. semmiség ahhoz képest amit majmokon és egyébb állatoon végeznek egyes államok álltal pénzelt szervezet..
  • Alexease
    #1016
    OFF
    Bocsi, de ezen nagyon beragtam!! Aki tudja, kuldje korbe a linket, vagy lazadjon ahol tud (bar Magyarorszagon lehetetlen). Amig az ilyet nem buntetik legalabb 5 ev bortonnel, addig balkan vagyunk!!
    http://tar.hu/alexease
    THX
    ON
  • CSOCSO
    #1015
    miért akkor a Return To Center tension mi?
  • CSOCSO
    #1014
    Toca: nincs benne túl sok dolog, amihez kéne FF


    talán toca 1 re gondolt.. a toca 2 egyik legjobb autos sim volt , nagyon jokis ff ekkel.
  • CSOCSO
    #1013
    az olcsobbik momo 35-40 körül a drágábbik 50..
  • Ruffi
    #1012
    AZ árát nem tudom én kaptam
  • Ruffi
    #1011
    Nem bazze mindeki a hiszi az a bör
  • RelakS
    #1010
    "Logitech MOMO Racing Force "
    Ez a műanyag, igaz?

    Mellesleg mennyi a reális ára?
  • Breki33
    #1009
    hát nincs a software-ban ilyen opcio

    pedig ha lenne még a colin 3 is élvezhető lenne
    Van egy szuper összehasonlító elemzés a kormányokról tomshardware-en, ott foglalkoznak ezzel is.
    http://www.tomshardware.hu/consumer/02q2/020524/index.html

    Amugy az indexen egyik srác írja:

    Én még sose használtam kormányt előtte, FF-est meg pláne nem, de nekem tetszik, élvezetes a dolog. Az zavar, hogy olyan asztalom van, hogy ha fölerősítem, akkor nem tudom kihúzni a billentyűzetet. Igaz, erre is gondoltak részben, mert van egy gyorsrögzítője, úgyhogy nem kell folyton föl-le csavarozni.

    Eddig az alábbi gamékkel használtam:
    -Colin 2: nagyon tuti, élvezetes
    -Colin 3: nem működik, mert szar a játék. Van egy peccs, de azzal sincsenek effektek, csak játszhatóbb leszt
    -Mafia (itt pl. nehézséget okoz, hogy gyakorlatilag eccerre kell használni vele a keyboardot): nagyon jó, bár a villamossíneken kicsit túlságosan ráz (játék hibája)
    -Toca: nincs benne túl sok dolog, amihez kéne FF
    -Swedsh Touring Car Campionship: szintén
    -Insane: nagyon jó
    -NFS6: klassz
    -RalliSport Challenge: frankó effektek


    Szerintem ezért a pénzért jó cucc.
  • CSOCSO
    #1008
    mivana force centeringel?

    nfs5 ben ms nek is jok voltak a ff hatásai demost nem nagyon voltak..
  • Breki33
    #1007
    sztem is nekem a GPL-ben majd kiesik a kezemből Alex beállításaival

    És a Colin 2 meg a Mod-ok is tökjók

    Ebből a kormányból egyedül a force centering hiányzik

    azis csak a driver
  • CSOCSO
    #1005
    jerekekk nyugtassatok meg hogy nem az MS kormányom egy gagyi fos hanem egyszerűen szarul vannak megírva a gamezok!!:((((((((((((
    nevetséges... szinte semmelyik gamezban nincs rezgés (engine) a motor miatt vagy ha rámegy a fűre vagy akármire...a kerékdobbanto is halványfing erejű:((((((((((((( ha a testet meglesen kitépi a kezemet de a gamezokban már közel sem ez a helyzet.. itt van az nfs6 hp2.... SEMMI FF effekt nicnsen benne csak középre húz..mi a fasz van bazze????????????
    de feltettem az nfs5 pojsét...régebben a régi kormánnyal az enginenak is olyan ereje volt hogy nyomtam egy kövér gázt és rezgett az asztal... most meglestem és nem rezeg:(((((((((((( egyedül az f1 2002 nek valami értelmes ff je... azonkívúl van valami az LFS nek is.. de ez halál:((((((((((( nagyon kiábránduloban vagyok:(((((((((((((( ettől függetlenül tök élvezetes játszani de ennyi eröböl egy 10 ezer ft-s genius szart is vehettem volna...
  • Breki33
    #1004
    ja en a controlling centrqalban jártam
  • CSOCSO
    #1003
    ????????
    ember menj bmár be a ms sidewinder centrálba és a test alatt nyomjál már meg egy két gombot... és szééjjel rázza a kormányt
  • CSOCSO
    #1002
    de ezzel mit csináljak? ez egy botkormány vazz:)

    amugy a kurva nagy tudásu MS.hu:
    Kedves Ügyfelünk!

    A Sidewinder Force Feedback újabb változata csak abban különbözik az előzőtől, hogy a korábbi kiadás az gameport-os volt a jelenlegi pedig USB támogatású. A gameportos csatlakozáshoz sima hangkártya volt szükséges, míg az USB támogatású integrált hangkártyával is működik.

    Technikai különbség nincsen a termékek között.(a csatlakozót kivéve)

    Üdvözlettel:


    még jo hogy az uj kormány optikai és hogy Imersion-t is tudja..faszom ez a nevetséges..direkt leírtam a mailbe:
    MS.com tol kérdezzétek meg!!!erre leírják a saját tudatlanságukat..
  • Breki33
    #1001
    Manufacturer:
    Microsoft

    Device Type:
    Input Devices

    Model:
    Sidewinder Force Feedback 2

    File Name:
    swff2.zip

    Size:
    8233235 bytes

    OS:
    Windows 95 & Windows 98

    Comments:
    This is the whole thing including the update patch and game controller 4.0





    http://www2.driverguide.com/uploads/uploads9/9321.html

  • Breki33
    #1000
    ja azt hittem olyan teszt, hogy rázza a kormányt


    hm tegnap végignyomtam a colin1 amatort motorháztető nézetben
    nem semmi
    igaz csak második lettem
    a svéd rally lerontott
  • Breki33
    #999
    hát ha ugyanolyan mint asz enyém simán felrakod a drivert és lesz beállitás
    igaz csak 98-a a driver de simán megy illetve lehet, hogy csak a kalibrálást rakja fel
  • CSOCSO
    #998
    nah de fura.. senki nem írt...kéne cisnálni egy FF kormány talit:) minden kormánybol egy..ugyan azok a gammák és tesztingolás:)
  • CSOCSO
    #997
    ?...én az ms sidewinder centralban amikor rányomsz a control panelos game controllerre ott bent lehet tulajdonságokat nyomni a kormányra majd ott a test alatt.. a deadzone és a senzitivity low on van amennyire lehet hogy a gamezban is ott forduljon ak ormány ahol az ms kormány fordítom...

    tehát eddig az volt a baj hogy elfordítom az ms-t 3/4ig utánna már hulla az érzékelés.. a agemzban már fullra ki van tekerve...remélem érteD:)
  • CSOCSO
    #996
    hányas colin és milyen ms kormány? usb , gameport vagy piros?
  • Breki33
    #994
    hát nálam majdnem min-en van egyharmadmnál kb
    a dead meg csap pici

    milyen test?
    gpl-el probáld ki
  • CSOCSO
    #993
    ha a settingsben highra teszed akkor az összes gammában a kormányt 90fokig fordítod és a játék fullnak veszi.. szal onnan már holttér van... én hülye meg highra tettem és amikor megenn átnéztem akkor vettem észre hogy hjaaaa á ezért szar:( arghh én meg azt hittem szar a kormányom...bár az ff hatásokkal még midníg nem vagyok megelégedve.. a test az oké.. ugyanolyan kircsi mint a gameportosnál... de a gamezokbannincsenek ilyen jo ff ek...
  • Breki33
    #992
    miazhogy nagyra high?

    és mirol beszélsz a colin 3-ról?
  • c0l0s
    #991
    hja CSOCSO volt a gépemről...
  • c0l0s
    #990
    nekem 8 amiota a sensitivityt nem nagyra rakom azota olyan a kormány mint lennie kell:))
    nem 3/4ednél érzékeli hogy fullra van tekerve...