15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • CSOCSO
    #1134
    nekem az tetszik hogy kuplung van hozzá...a válto nem nagy szám.. de a kuplunk igen..egyszer ha gazdag leszek veszek egy ilyet is:)
  • CSOCSO
    #1132
    ez aranyos hogy van válto meg kuplunk etc.. de l mi van ha nem nyomsz kuplungot és ugy probálsz váltani? amugy mit mondasz a minőségére és az ff hatásaira?
  • RelakS
    #1130
    Mivan a MOMO-val? Eltűnt? A beszállítónk 2-3 hetet emleget... :(((
  • CSOCSO
    #1129
    felfelé:)))))))
  • RelakS
    #1128
    És megy lefelé?
  • CSOCSO
    #1127
    az...lehet licitálni..15 ről indul:)
  • oneal1
    #1126
    lehet engem is érdekelne!!
    ez a piros fajta?
  • RelakS
    #1125
    A hétvégén Colin2 alatt experten csináltam egy finland rally első helyet. Billentyűzettel :)
  • ÁjjLe BoBBi
    #1121
    eldnám a Microsoft Sidewinder Force Feedback USB-s kormányomat! nincs 2hónapos, és hib
    tlan állapotban van!
  • CSOCSO
    #1120
    sajna nemtok ilyen kormányrol se nemhogy xp driver... szvsz leress rá a googleban
  • Patesz
    #1119
    Help!!!
  • sleve
    #1117

    Hát, kiproszáltam ezt a Logietech WIngMan Formula Force GP-t :( ennél még ez a szar Elta 8560 is sokkal jobb lenne ha működőképes driverrel ellátnák. A kormányozhatóság a feddback effektek minden sokkal jobb.
  • CSOCSO
    #1116
    nah ennél ujabb 18 ezerbe kerűl a tescoba.. garits meg minden.. fél Sg onnan vette 1 honapja...azért ilyen olcso meg MS leállt a sidewinderel.. ebolt is mehet a picsbe ha ilyen parasztok hogy ennyibe adják
  • Gladiator
    #1115
    ilyene: http://www.ebolt.hu/product75866.html
  • Gladiator
    #1114
    én neten néztem és ott 30
  • HG
    #1113
    Szia Sleve! Köszi, ezekszerint nem is kormányról van szó, mert semmilyen elvárásnak nem felel meg. Köszi, sokat segítettél azzal, hogy már tudom, nem csak az ismerősöm ismerősének kalap szar. Egyébként drága kormány? Nem hiszem. Mégeszszer köszi! Nekem Logitech van, ha az után meglátom, biztos szörnyet halok. Csáó!
  • CSOCSO
    #1112
    én ne égessem magam????mivan veled ember???
    mindenki elmondta hoyg el van baszva az az auto.. lehet hogy tudod irányítani..mert lehet olyan setupot cisnálni..sőt nekem is van olyan setupom...tők jol lehet vele driftelni..képzeld tudom hogy másként kell iránytani..ez igaz... de rohadtul nem igy viselkedik egy 800 loerős auto sem.. nem azzal van a baj hogy kiforog a kerék hanem hogy instabilan szar az auto..nem nyomsz gázt és irányíthatatan az auto.. hiába rsz olyan setupot ami az életben kurva o lenne. mert nekem elöször olyan setupom volt.. de azzal nem lehet menni mert szar az auto...
  • CSOCSO
    #1111
    18 ezer az uj piros usb a tescoban.. szerinted?
  • Patesz
    #1110
    Az oldalon minden infó megvan de egyet hiányolok.
    Model:59085
  • Patesz
    #1109
    Bocs ez nem olyan lett amilyet akartam! :(
    Na mégegyszer!



    Képet is találtam hozzá:



    Ezen az oldalon infót is találtok róla!>

    Lécci segítsetek! kérlek!

  • Patesz
    #1108
    Képet is találtam hozzá:
    < img src="59085.jpg" >< /a >
    Ezen az oldalon infót is találtok róla!>

    Lécci segítsetek! kérlek!
  • Patesz
    #1107
    Ehez tud valaki XP drivert???:

    Target force feedback usb steering wheel

    Én már találtam de abba nem rángat. 98Se alat müködött rendessen.

    Help!! Help!! Help!! Help!! Help!! Help!! Help!! Help!! Help!! Help!! Help!! Help!! Help!! Help!! Help!! Help!! Help!! Help!! Help!! Help!! Help!!

  • Gladiator
    #1105
    vkinek nem kell egy microsoft FF kormány? 22-ért? jó állapotban van szentem
  • sleve
    #1104
    Ha csak ennyi lenne a baja de ezen kivűl nem megy rendesen 1etlen op.rendszerrel sem a játékok közül is csak azzal amit hozzá adtak - NFS4 - . A rögzítése tényleg igen gány, ja és nem szabad nagyon taposni a gázpedál mert eltörik :(((((((((
  • tommmyv
    #1103
    mi a véleményetek a genius speed wheel FFB kormányról??
  • CSOCSO
    #1102
    hát ezt nem ismerem
  • HG
    #1101
    Sziasztok! Ismeri valaki az ELTA 8560 -as kormányt? Nem venni akarok, csak megkértek ismerős ismerősei, hogy nézzem már meg, mert nem tudják rögzíteni rendesen, mindíg lejön. Van ilyen probléma vele, vagy ők a bénák? Előre is köszi!
  • direwolf
    #1100
    Ízlés dolga... GP4-ben brutális a fizikai engine, de valahogy nem jön át a képernyőre (olyan "steril")
    F1 2002-t meg rettentő élvezetes vezetni, főleg a visszaváltáskori nyomaték "érzet" brutális.
  • direwolf
    #1099
    na ne mond ;) ámátőrnek nézel? :)
  • direwolf
    #1098
    Én meg a 2 hasonlatáról beszélek
  • [Walaki]D`Lair
    #1097
    MOMO Rulez...:))))


    Már "levezettem" vele bő 10000km-t és semmi baja sincs...
  • CSOCSO
    #1096
    igazad van... ratam kívül 3 an mondták hogy ms rulez és 1-en vagy talán ketten velem együtt hogy MOMO rulez...
  • CSOCSO
    #1094
    ezerszer el lett mondva:) vagy MS ffw vagy MOMO...
    mind a kettő a topon van
  • DJ.
    #1093
    Neke mis kéne ,csak nem'tom milyet,valaki segít?
  • CSOCSO
    #1092
    nemtom milyen a gp4..szvsz mind a kettő jo
  • CSOCSO
    #1090
    nem kell tövig nyomni a gázt kigyorsításnél..probáld csak ki!
  • CSOCSO
    #1089
    mivan? én a gamezban valo turbo autorol ebszélek..ilyen az életben nem nagyon van..mármint ami ilyen szarul mozog.. tudom látam so japo driftet ( Supra Twin Turbo a kedvenc autom)
  • direwolf
    #1088
    aha, persze... kanyarból kigyorsítás meg gokart stílusban, gumi látványos elfüstölésével?
  • direwolf
    #1087
    Félreértesz! Ezek a japik igazi autóval nyomják a drifet! Van direkt ilyen verseny náluk. Szóval ne szóld le az a gépet (persze tényleg nem tökéletes)
  • CSOCSO
    #1086
    mc2 majd leszedem