15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • oneal1
    #902
    árban biztos hogy ms
    asszem 19 ér láttam a neten
  • oneal1
    #901
    hát ja:))
    de akkor most momo vagy ms??:)
  • CSOCSO
    #900
    nekem...régi logitech amit nem vennék mert elég gáz hogy kicsit lehet fordítani.. ferrari kormányok sem tetszenek..hátul nem fér el a kezem.. de erre más is panaszkodott itt.. a régi ferrari kormány meg ugy gáz ahogy van.. mármint elég gáz anyagokbol van összerakva .. mondjuk ugyhogy gagyi feeling...tesztekből is csak az derül ki hogy MOMO és MS FFW rulez van!!! mondjuk tesztek is elég nagy hülyeségek:) azt irják hogy az a baj az ms el hogy nem tudják a középre húzó erő állítását azaz az IMERSION technologiát..vagy valami hasonló volt..a legszebb hogy meglstem a kormányom alját nagy betűkkel kiemelve ( lehet hogy az ilyen tesztelők kedvéért) hogy IMERSION TECHNOLOGIA FULL EXLUSIVE AZ MS KORMÁNYHOZ.. hehh akkor mi is van?:)
  • oneal1
    #899
    annyira jó a gplben??
    namost nekem az lenne a LÉNYEGhogya gpl állat legyen!!
    van valakinek több kormánnyal tapasztalata??
  • CSOCSO
    #898
    ferrari meg gt racing nem megy nálam:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((ha ffb kell tegyétek fel a porsche nfs-t!!!!! legjobb ffb hatása van az nfs ek közül...nyomod a gázt és rezed a kormány mint atom..lehetett érezni rendesen a loerőőőőőőőt
  • Breki33
    #897
    én megvagyok

    kulonosen a gpl, wrc 2002, és ferrari mod......
  • CSOCSO
    #896
    nah barátom meg vagy elégedve az MS kormánnyal?:) nem hiába istenítem itt már évek otA:)
  • CSOCSO
    #895
    ezt én tudom a legjobban:) 5 éve van ms kormányom:))))))
    és most nojje van.. amugy szvsz nagy szar a 4 es driver... tök köcsögség ez a gombra betüre kalibrálás... ma nem is tudtam kalibrálni a netcar gamezt...
  • CSOCSO
    #894
    ugy van:)))))))))))
  • ÁjjLe BoBBi
    #892
    MS Sidewinder POWER !! :D
  • sanzik
    #890
    megnezni nemtudom,mert mar uninstall volt,de gondolom a tobbi tengelyen (gaz,fek) tudod allitani a deadzone-t....
  • sanzik
    #888
    nemtom,en csak a legfelsot allitottam,hogy a kormanyzason nem legyen akkora holtjatek :)



  • sanzik
    #886
    nalam ugyanez van es nem ilyen a kormanyom...
    valszeg ennyi az ffb :)
  • sanzik
    #885
    ja en nemtom.. :)))
    en meg aszittem colin3 :D
  • sitti23
    #884
    Skacok nekem az a gondom, hogy a colin 3-ban miután betölti a stage-t elszáll a force ereje vagyis valami kis effekt marad pl. ütközéskor, de nem az igazi és vibrálás sincs pedig maxra állítottam az option-ban!Kormányom:MS FFB Wheel(USB)
    PLZ HELP
    THX
  • CSOCSO
    #883
    colin3??????? azthittem colin 2 röl van szo:)))
  • sanzik
    #882
    en is tudom iranyitani,ezzel nincs gond....
    csak lehet,hogy Breki rallyzni akart a Colin3-al es nem szankozni :D
    es igy esetleg azt gondolja szarul van beallitva a kormanya,pedig nem :)
  • CSOCSO
    #881
    amugy egy evo 7 essel igenis szinte egyhelyben megfordulsz akár betonon!!!!!!!!!!!!!nagyon zoralok ezek a dögök!!!!!!
  • CSOCSO
    #880
    nemtom miről beszélsz én teljesen jol tudom irányítani a autot
  • sanzik
    #879
    te,ne legyel mar kiakadva ennyire
    allitgathatod azt akarhova, a colin3ba ilyen szar az iranyitas...
    nem azert tudsz megfordulni egyhelyben mert szarul van beallitva a kormanyod,hanem ilyen jol sikerult a fizika a jatekban :D
  • CSOCSO
    #878
    nekem alapon van hagyva éls jo a coln 2 ben...nemtom mi a bajod... a kormány driverében a sárga dead zonet rakjad minnél low abbra.. a zöldet meg 3/4edre jobbra...
  • CSOCSO
    #876
    miota megvan ez a kormány nagyon bejön az f1 2002:)))))))))))
  • CSOCSO
    #875
    szvsz mindíg összekéne huzni mert a holtjáték igen idegesítő a másiakt meg mégjobban széjjel hogy valoban akkor forduljon ki a kerék fullosan amikor én kifordítom akormáényt fullosan
  • sanzik
    #874
    colinba a legfelso csuszkan a holtjatekot allitod
    ha osszehuzod,hogy majdnem osszeer a ket vonal kozepen akkor a legkisebb mozdulatra is reagalni fog az auto,ha szethuzod akkor ellenkezo hatast ersz el vele
    ezt sajat szajiz szerint kell beallitani
    nalam osszevan huzva szinte teljesen
  • CSOCSO
    #872
    nem ezt a drágalátos fönök dugta a zsebembe...
    és Breki33
    nemtom milyen beállítás kell ezekhez én nem állítgattam be pontos értékekre.
  • Laalee
    #871
    amit anyuci tomott a zsebedbe :D
  • Breki33
    #870
    sziasztok

    énis ilyet vettem tegnap
    az XP egyből felismerte ugyhogy gondolom nem kell a driverlemezzel szórakozni.

    Azért sz.tetek érdemes megnézni a picipuhánál van-e ujabb driver hozzá?

    Akinek ilyen kormánya van elmondaná hogy a GTR MOD-ban (milyen értékekre)
    Colin-ban (a csúszkákat)
    es GPL-ben (hogy tudom elfogadtatni) hogy célszerű kalibrálni?

    Köszike
  • RelakS
    #869
    Én is saját pénzből veszek majd, logitec PS2-höz (állítólag jó pc-hez is), vagy Thrusmaster f1. Még elválik, hogy melyik :)
  • Jacek
    #868
    :DDD
  • CSOCSO
    #867
    lol ezt a pirosat a saját manimbol vettem
  • oneal1
    #866
    :)))
  • sanzik
    #865
    facomat,itt mindenkinek az apja veszi a kormanyt,caak en melozok mint a hulye ha akarok valamit ?!?! :DDD

    holnap szolok is fateromnak,hogy kene egy uj proci,hatha megveszi :)
  • Jacek
    #863
    a jatekban kalibrald bemesz az optionsba ott a controllers es ott van calibrate
  • CSOCSO
    #862
    :)))))
  • CSOCSO
    #860
    persze olyan hülye vagyok:)))))))))
    nem a másik már megvan 6 éve...nem kis pénzért vette fater akkor...
  • CSOCSO
    #857
  • CSOCSO
    #856
    Heheheheee megvetteeeeeeeeeeeeem:)))))) és nagyon jo.. jobb precízebb keményebb!!SZEBB!!!:)))



    MS FFW nem jobb mint a MOMO.. viszont most igy ár/érték arányban kenterbeveri nagyon is!! momo 40 ezer..ez csak 18 és alig jobb a MOMO!!....hja és XP vel simán megy!....
  • Jacek
    #852
    ajaj marha ez NR2003:))
  • Jacek
    #851
    amikor kalibralod akkor eloszot a kormanyt mozgatod ugye es ott a ok folott van egy jobbra nyil na arra bokj ra es a pedalokkal is tedd meg:)
  • oneal1
    #848
    és az jobb mint a momo?