15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • torque12
    #2609
    esetleg a pedállokat ugy állitod be hogy 1 tengelyen legyenek? ugysem jó?
  • Bucser
    #2608
    nem tudom nem sok szerencsém volt eddig genius kormányhoz:/
  • Warganya
    #2607
    Ha kihúzom a pedálokat akkor működnek a kormányváltók, de nekem úgy kéne hogy kormányon tudjak váltani és pedálokon fékezni illetve gázt adni!
  • Warganya
    #2606
    Segítség!!!
    Genius Speed Wheel3 vibration kormányom van!
    Felteszem a drivert hozzá de egyik játékban sem lehet beállítani a kormányváltót! még az új drivert is leszedtem hozzá!
    Mi lehet a probléma? segítsetek légyszíves!!!
  • KoS
    #2605
    En azert akarom neten venni, mert onnan _postakoltseggel_egyutt_ 27 000 korul lesz, itt helyben meg csak 36 000 korul lattam.
    Ha pesten lenne'k, akkor szemelyesen menne'k el az emlitett helyekre.
    Szivas a 1500-2000 forintos postakoltseg, de meg mindig olcsobb mintha helyben vennem, vagy ha felutazok erte...
    A garanciara Bucser valaszolt :)
  • Bucser
    #2604
    változó távolságtól és súlytól függ. A cseredarab elküldése 3000 ft volt airmaillel USA-ban Oregonba (3 nap alatt odaért) Amikor nekem küldték vissza a cuccot az ingyenes volt. Amikor vettem akkor Angliából pénteken rendeltem és hétfőn már a kezemben volt 7 euró postaköltségért. és olyan árban kaptam a TrackIR 4 prot mint amennyiért itthon az egyel régebbit veszem meg. természetesen van árfolyamkockázat de az nem oylan hatalmas.
  • 0ppika
    #2603
    hát persze, akkor tényleg szar helyen vásárolsz, mennyi egy ilyen külföldi pk?
  • Bucser
    #2602
    Nálam a szívás max annyi, hogy visszaküldöm ők meg azonnal küldik a cseredarabot. Ugyanis ha neten veszek valamit akkor nem a forgalmazóval fogok szívózni ha valami bajom van hanem a gyártóval. Aztán majd ő intézi a forgalmazóval. Lsd trackIR angliából rendeltem neten: nem működött out of box fogtam írtam Naturalpointnak egye-mailt megpróbáltuk a supportjukon át megoldani aztán mondta 1 nap levelezés uán, hogy rendben küldjem nekik küldik a cseredarabot. feladtam airmaillel és 5 nap múlva kezemben volt a cseredarab...

    HA azt veszem alapul, hogyha magyarországon veszem és bajom van lemegyek a helyi kiskereskedőhöz ő azt mondja, hogy nem cserél azonnal hanem el kell küldenie márkaszervízbe, hogy nem-e az én hibámból rossz aztán mikor visszajött akkor rendelnek újat ez barátok között is 3 hét legalább... Nem beszélve ha kiskerben megrendelek valami speciális dolgot ők megrendelik a nagykertől ez 1-2 hét mire megérkezik ráteszi a nagyker és a kisker is a maga 10-10 százalék hasznát aztán sokkal drágábban kapom meg mint ame3nnyi apostaköltségem volt..

    Ennyit a szívásokról a'lá Magyarország
  • 0ppika
    #2601
    az nem mondtam hogy nincs, csak sokan azt hiszik hogy neten milyen olcsó minden, aztán rájön a futár ára, és ugyan ott van, sőt, ha valami gar probléma van akkor jön a szívás ...
  • Bucser
    #2600
    Ha nálatok nem így van akkor hol laksz?? Odaköltözök:D
  • bertino
    #2599
    bolti haszon mindenhol van, különben nehezen lenne bevétel, vagy legalábbis mérvadóan kevesebb lenne
  • 0ppika
    #2598
    hát mifelénk ez nem így megy
  • torque12
    #2597
    ok!
  • Bucser
    #2596
    pedig elhiheted...

    Meg nagyon sok dolog pl csak netről rendelhető:D Mert ha helyi kiskernek megmondod, hogy honnan hozza ráteszi a maga hasznát... jártam már így. azóta inkább netről veszem futárral..
  • 0ppika
    #2595
    de ilyen dolgot miért neten akartok venni? nem hinném hogy olcsóbban jön ki postával együtt ...
  • KoS
    #2594
    En eddig a legolcsobb arat a konzolvilag-nal (www.konzolvilag.hu) es az aqua-nal (www.aqua.hu) lattam. Semilyen szemelyes tapasztalatom nincs veluk, ezert errol nem tudok nyilatkozni.
    Ha valaki talal olcsobbat, az szolhat itt a forumon.

    Egyebkent par heten belul en is szeretnek venni egy DFP-t.
  • Lacika 79
    #2593
    Tudtok valami helyet, ahol olcsón hozá lehet jutni DFP-hez? Ugyanis nincs kedvem 28-30k-t kiadni érte. Francos Momo már elfáradt picit, ideje lecserélni.
  • Ch_Slater
    #2592
    ez a Logitechnek egy kormányfajtája. Driving Force Pro..
  • Sheltem
    #2591
    Sziasztok

    1 hülye kérdés.
    Mit jelent a kormányoknál a DFP ?

  • Warganya
    #2590
    Persze hogy látja!
  • 0ppika
    #2589
    windows látja?
  • Ch_Slater
    #2588
    utána még rosszabbul fogsz :D
  • Warganya
    #2587
    Segítség!!!
    Genius Speed Wheel3 vibration kormányom van!
    Felteszem a drivert hozzá de egyik játékban sem lehet beállítani a kormányváltót! még az új drivert is leszedtem hozzá!
    Mi lehet a probléma? segítsetek légyszíves!!!
  • Bucser
    #2586
    Én megvárom g25-t ugyanis most anyagilag kicsit rossz lábon állok:D
  • CSOCSO
    #2585
    jo kis teszt.

    de most meg egy problemam elojott.. hogy kicsik a bajuszok hatul:(
    mindegy.
    szvsz aki most akar kormanyt venni az varjon a G25 re.. esetleg ha fel az 50 ezer ft-s arcedulatol az vegyen amit akar:D dfp-t mondjuk
  • torque12
    #2584
    én halottam 1 rosz dolgot az aqua ról! többért postázták ki!!
  • Tomo15
    #2583
    Nem volt semmi gondom velük, a gariról meg nem tudok semmit mondani, mert szerencsére még semmi baja nem volt a kománynak.
  • KoS
    #2582
    Az a'rral kapcsolatban: a neten keresgelve eddig a konzolvilag ara tunik a legjobbnak, viszont a honlapjuk nem tul bizalomgerjeszto szamomra :)
    Szemelyesen sajnos nem tudom oket megnezni, mert videken vagyok...
    Neked, Tomi milyen tapasztalatod van veluk? Korrektek? Garancia problemak nincsenek?
  • KoS
    #2581
    Koszi szepen a linket! Nagyon nagyon jooo!!!
  • Tomo15
    #2580
    Ezt erőssen ajánlott végigolvasni MOMO vs DFP ügyben
  • Tomo15
    #2579
    Én 23e-ért vettem nyár elején a konzolvilágban. Most 25. Vannak olyan helyek, ahol 23k-ért hozzá lehet jutni. Csak érdeklödni, keresni kell. Megéri.
  • 0ppika
    #2578
    új momot vegyél
  • KoS
    #2577
    Hol van 23-ert dfp? Vagy ez egy egyedi dolog?
  • Tomo15
    #2576
    elsö.
  • bertino
    #2575
    én mindenképp az újra szavaznék...
  • torque12
    #2574
    hali! vegyek 1 uj dfp-t 23 ért vagy 1 használt hibátlan momo-t 15 ért? KÖSZIKE!
  • torque12
    #2573
    FUN szinten nem?
  • Ch_Slater
    #2572
    a neten szoktuk tolni.. :D
    pl magyar/demo bajnokság...
  • Bucser
    #2571
    Rossz topic
  • torque12
    #2570
    Semmi köze nincs hozzá:D Nincs kedvetek live for speed ezni egyszer neten? kéne egy nagy találkozó:D Hungarian Server vagy valami ilyesmi, ha nektek jó akkor én megcsinálom a szervert, csak mondjátok meg, hogy mikor! THX! Hétvége?