15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • torque12
    #2809
    Ki 15 éves?
  • Ombika
    #2808
    15 eves mit varsz!! :P
  • torque12
    #2807
    ok
  • Bucser
    #2806
    Act labsom van már kb 6 éve:D sajna shiftert és perf pedalt nem vettem hozzá:)
  • CSOCSO
    #2805
    ez igy szokott lenni nalam is. marmint hogy altalaban sosem jo semmi.
  • Solt
    #2804
    Köszi, már megoldódott! :) Most viszont fagyogat 2 progi ami eddig nem!! Nem vágom..lassan az összes hajam kihúllik! :))
  • CSOCSO
    #2803
    nah errol van szo.. nem kell mast tenni csak szetszedni es osszerakni.

    elozo hsz bol csimplan:szimplan:D
  • CSOCSO
    #2802
    elofordulhat hogy nem lesz jo.. nekem ketszer is elofordult hogy nem segitett a pedal fix sem a tweak.. mit kell tenni? szetszedni a pedal reszt es csimplan tedd ossze.
    nem olyan konnyu...
    de mar mukodik tokeletesen.
  • 0ppika
    #2801
    omg, nem hiszem el hogy nem direkt szórakozol itt
  • torque12
    #2800
    ma 2 pedálfix is végbement most látom csak!
  • torque12
    #2799
    hali! a dfp-m nél probléma lépet fel! POTI probi! de szétszettem megmozorgatam összeraktam és 100%-osan jo!
  • Solt
    #2798
    na de eddig is ezeket használtam és ment minden gond nélkül!!! ráadásul már vagy ötször újra telepítettem...:(
  • 0ppika
    #2797
    a fagyáshoz biztos a drivernek van köze ...
  • Solt
    #2796
    Ez komoly...asszem ez majd jól jöhet még másoknak is!! Egy dolgot nem értek viszont! Mióta megcsináltam a pedált és működik is rendesen, azóta az RBR egyből kifagy, a GTR2 pedig pár perc után!! Az F1 és a Haulin megy rendesen...Nem hiszem, hogy köze van hozzá, de elég fura! Ha sokáig nem írnék ide, akkor küldjetek egy elme orvost Erdőkertesre!!! Pontos cím nem kell...garantálom, jogy hamar megtalál majd!!
  • 0ppika
    #2795
    zsír, bár remélem soha nem lesz rá sükségem :)
  • Met
    #2794
    Ajánlom figyelmedbe ezt
  • Solt
    #2793
    Óóó köszönöm nagy pedálmentő!! Szétkaptam, pucoltam, zsíroztam, összeraktam és jóóóóóó!! Na azért okozott pár újabb ősz hajszálat...mire rájöttem, hogy a csúszásgátló alatt is van csavar...nagyon élet halál közt lebegett a kis drágám, de megúszta!! Pedig lelkiekben felkészültem, hogy utóljára okoz majd örömöt, miközben püfölöm a samuval!! Kapott még egy kis haladékot!!
  • torque12
    #2792
    de vedd fel vidire! :P
    amugy ma meglett a DFP-m!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Met
    #2791
    Mielőtt szét töröd szedd szét és csináld meg a potikat. Ha azután se javul meg (amit kétlek) akkor mehet az atomozás :)
  • papafater1
    #2790
    Szeva Skacok!Tudna valaki nekem segíteni?Van egy alig használt momo racing kormányom.Amikor játszok vele néha kékhalállal megáll a gépem.Tudna valaki segíteni?Köszi,előre is!
  • Solt
    #2789
    Nem csalt a megérzésem...egyik verzió sem jött be! :( Még ötlet, vagy nekieshetek és atomjaira törhetem??
  • torque12
    #2788
    ja és csak pedálok voltak vagy válto is?
  • torque12
    #2787
    bucser! neked volt act labs-od? honnan? menyi volt? :D
  • 0ppika
    #2786
    vagy uninstalláld a drivert és tedd fel újra, nálam múltkor bejött amikor a pedalfix nem segített
  • Solt
    #2785
    Köszi megpróbálom, de van egy olyan érzésem, hogy fogunk még beszélgetni!
  • Bucser
    #2784
    töltsd le a dxtweak nevű progit. (már van dxtweak2 is az is működik)

    Be tudod vele állítani, hogy a poti menetéből a directinput mennyit használjon. Nekem az Act labs-al volt ilyen gondom, hogy nem ézékelte rendesen az út végén a mozgást így rövidebbre kellett venni az utat.

    Sok sikert.
  • Solt
    #2783
    Sziasztok! Már minden nyűgöm volt a momo-val, pedál gond még nem! Ha benyomom a féket, akkor össze-vissza ugrál és nem hajlandó padlón maradni, illetve folyamatosan fékezni! Felraktam a 4.60-ra a pedalfixet, de az meg visszaalakítja a drivert 4.40-re és semmi nem változik! :( Valami ötlet? Lehet külön kapni csak pedált, ha esetleg nem szofveres nyűgje van?
  • torque12
    #2782
    még nem tudom! no comment!
  • Kaszi46
    #2781
    Gondolod? Azután jöm még csak az igazi kérdésáradat
  • Bucser
    #2780
    Akkor végre nem fogod tovább szemetelni a topicot hogy átlátható maradjon?
  • torque12
    #2779
    Holnap meglesz a DFP-m!
  • torque12
    #2778
    Egy picit! Végülis igazad van!
  • Lacika 79
    #2777
    de köze van a kormányhoz....
  • torque12
    #2776
    hát ez offtopic!
  • Lacika 79
    #2775
    én sem, csak okoskodok a minimális elektrotechnikai "tudásommal" :D
  • Met
    #2774
    Tőlem lehet 51Hz is, abszolút nem értek hozzá :)

    Tesztelni csak hétvégén tudom. Csak elméleti szinten érdekelt, hogy volt/van e valakinek még hasonló gondja és, hogyan lehet kiküszöbölni.
  • Lacika 79
    #2773
    nem a 220 50Hz-e (lehet hülyeség, régen tanultam) hallatszik bele? Azért múlik el a dolog, amikor a távolabbi konektorba dugod a cuccot.
  • Bucser
    #2772
    Nem mert USB-vel kapja a belső trafó a jelet, hogy adjon a motorra áramot és mivel a motor mágneses tekercseléssel rendelkezik ezért interferál a centerrel. Azt nem tudom, hogy miért csak akkor jelentkezik az interferencie hoygha azonos kábelről kapnak áramot. Próbáld meg hogy a kormánynak behozol egy hosszabbítot és ugyanabból a konnektorból megtáplálod. akkor is van-e.
  • Met
    #2771
    Itt a gép környékén direkt rendes földeléses cuccokat használok. Nincs trafója, olyan mint a telefonok töltője, egy nagy bumszlit kell bedugni a konnektorba.

    Érdekes a dolog mert ha a 220-as probléma lenne akkor sisteregne kihúzott usb-vel is. Ha az integrált cucc nem tetszik neki akkor meg a távoli konnektor használatával is sisteregne.
  • Bucser
    #2770
    Vegyél egy hosszabbítót amiben van rendes földelés... vagy rugdosd arrébb a kormány transzformátorát (gondolom van olyanja)