33477
12316971501353788406.png
  • FtranX
    #1005
    hát szerencsére nem a DB univerzumban. :))
  • Breki33
    #1004
    én kb ennyiből hoztam ki egy otthoni termet P
  • Zsoldos
    #1003
    hol van ez, melyik univerzumban? :)
  • FtranX
    #1002
    hát ez szívás. én 5000 Ft-t nem tudnék havonta bérletre költeni.
  • FtranX
    #1001
    Majdnem non-profit. A tulaj csak azért építette, mert régen edzett és nagyon szeretett volna egy saját konditermet. Nem ebből él.
    Kis terem, de minden megvan benne, ami kell.
  • ricsi1
    #1000
    baker...
    nálunk van 2 konditerem,egyik egy új,júl felszerelt 5000HUF/hó ,korlátlan,de itt csak ez van.
    másik ehly 3000HUF 10 alkalom amiről már azt is hallottam ,hogy a legújabb gép is 30 éves,sazl nem vmi jól felszerelt...
  • hykao #999
    mondjuk 1500, hihetetlen.
    ez valami nonprofit szervezet?
  • FtranX
    #998
    pontosan.
  • hykao #997
    ja értem, a 16 alkalom nem egy hónapra szól. ok.
  • FtranX
    #996
    az a hülye én vagyok.

    Ilyenkor, amikor nincs időm keményen edzeni, akkor majdnem két hónapig kitart egy 16 alkalmas.

    Télen is csak kétszer érte meg inkább havit venni.
  • hykao #995
    hogy lehet, hogy a korlátlan olcsóbb mint a 16 alkalmas???
    hát így ki az a hülye, aki 16 alkalmasat vesz???
  • FtranX
    #994
    itt egy 16 alkalmas bérlet 2000 HUF. egy havi korlátlan meg 1500. egész barátságos.
  • ricsi1
    #993
    télleg skacok,ahova ti jártok oda menniy a bérlet?
  • ricsi1
    #992
    nem-nem..
    abtronictól lett ilyen izmos.és fentmaradt a krémje,azt látod
  • FtranX
    #991
    szegény! :D
  • kritikuss
    #990
    Vigyázat szétesik a bodys?!?! ...vagy csak a lakkréteg hullik?!?!

  • Breki33
    #989
    oks

    azt birom a srác akinek kérdésére az eredetit írtam már megsem mer szólalni :-)
  • Zsoldos
    #988
    ha ugy csinalod egy ideig, elsatnyul a bicepszed also resze (a konyok feloli). Az "abszolut es megvaltoztathatatlan, genetikailag meghatarozott forma" temakor miatt irtam, de szerintem ne vegyuk elo ujra :)
  • Zsoldos
    #987
    1 kezesre, de mar irtam neked, hogy az egy elrontott gyakorlat :)
  • Breki33
    #986
    #973

    Az a kérdés, hogy a kétkezesre írtad-e.
  • FtranX
    #985
    pedig gondolj bele! ha megtámadnak, kiverheted vele a támadó szemét :)
  • Zsoldos
    #984
    en nem akarok olyat, az ilyen kotott izmok nem is jok sztem sokra :) (gyakorlati celokra)
  • FtranX
    #983
    jólvan, akkor ne válaszoljatok...
    Sok sikert kívánok a Mount Evrest formájú bicepszek eléréséhez!
  • Zsoldos
    #982
    eloszor tedd fel a kerdest ;)
  • Breki33
    #981
    azért nekem válaszolsz? :-)
  • Zsoldos
    #980
    enis kiszalltam;) szinten bocsi, de a szemellenzodon keresztul olvasol, kisse szelektiven.
  • FtranX
    #979
    bocs, de ezt én is elmondhatom rólad.
  • FtranX
    #978
    Nem csak tömeget lehet növelni. Lehet a testzsírszázalékot csökkenteni, arányos testet felépteni, lemaradt izmokat, izomcsoportokat szintre hozni, stb. Erre kellenek az edzők.
  • Breki33
    #977
    nem kell elhinned

    én kiszáltam
    bocs de kissé fárasztó vagy
  • FtranX
    #976
    de hol idéztél? a #949-ben? ott csak a bicepsz és a brachiális funkcióit írják le. A következőben meg annyit írtál le, hogy, hogy kell a gyakorlatot végezni.

    Én meg már 5*-re kérdezem, hogy milyen folyamat útján formálódik a bicepsz? (pl. a szuplináló mozgás hatására az izomrostok deformálódnak, megváltoztatják helyüket vagy valami ilyesmi)
    Ha ezt észérvekkel meg tudod magyarázni, vagy idézni, akkor elhiszem.
    Csak ezt tudom mondani. Kérem kapcsojja ki!
  • Breki33
    #975
    orálni lol

    uralni
  • Zsoldos
    #974
    az a gyakorlat szandekosan hibas, es csunya formaju bicepszet eredmenyez ;)

    csak az nem tetszik, hogy ennyire a vegletekig le akarja egyszerusiteni a dolgokat, ha nem lehetne formalni magunkat, agytalan tomegnoveles lenne az egesz, nem kellenenek szakedzok, es a profik nem tervezgetnek agyon minden porcikajukat. Plane mivel koztudottan olyan sokminden valtoztathatja a format, pl egy rendszeresen lenyujtott izom is mashogy nez ki, mint egy kotott fajta. Nyilvan nem azon mulik hogy hol feszited meg, mert csak egy helyen tudod, hanem pl a megfesziteskori helyzete nagyon fontos.
  • Breki33
    #973
    ez érdekel
    a kétkezesre írod ezt?

    gondolom azért hogy állandóan feszüljön és ne legyen pihenő fázis
    viszont ennél eléggé oralni kell gondolom a súlyt nemcsak lengetni

    egyszer volt egy srác konditeremben, hogy ő 40 kilóval bicepszezik
    úgy lóbált, hogy öröm volt nézni

    mondom idetámaszkodnál a hátaddal?
    kb 15 kilóig visszamentunk P
  • Breki33
    #972
    énmár idéztem
    ezenkívül könyvet is ajánlottam
    sőt még a gyakorlat leírását is

    kb 5* megkiséreltem elmagyarázni
    asszem itt az idő, hogy azt mondjam túlrágott a csont
    ha nem hiszed nem hiszed
  • Zsoldos
    #971
    ismet leirtad koszi, most reagalj arra a gyakorlatra amit a 965-ben irtam ;)
  • kritikuss
    #970
    Egy ajánlott széria gyakorlat, amellyel a bicepszet lehet erősíteni...........

  • kritikuss
    #969
    Ki tud a képen látható bodysról többet?? Az idei magyar bajnokságon vett részt.

  • FtranX
    #968
    Az a kérdés, jogosan merülhet fel, hogy -mivel a kétféle bicepszgyakorlatnál a két izomfejre kicsivel eltérő terhelés jut- vajon lehetsége-e a két fejet eltérő mértékben növelni? (és ezáltal a bicepsz arányain változtatni)
    Erről találtam is egy fórumot: fórumot

    De az, hogy az izmot csak úgy formálgassuk??? Esküszöm úgy érzem, mint ha arról vitatkoznánk, hogy a lapos-e a Föld?

  • FtranX
    #967
    hahaha! :D
    Az a baj, hogy én még sohasem hallottam vagy olvastam olyanról, hogy egy izom formáján tömegnövelést leszámítva változtatni lehessen. És a tapasztalatom is ezt igazolja.

    hálás lennék, ha normális forrásból beidéznél egy olyan cikket, ahol leírják, hogy hogyan és miért is alakul át a bicepsz formája egy gyakorlattól. (Én a #943-ban már idéztem egy ezt cáfoló írást)
  • Zsoldos
    #966
    tok hiaba irod le 15x ugyanazt, ha mindenki mas, beleertve a szakembereket is, mast mond.