33477
12316971501353788406.png
  • Dynamic
    #885
    Az utolsó mondatot elszúrtam:
    Szóval azt cáfolom meg, hogy a tápkiegek=szteroidok.
  • Dynamic
    #884
    Mikor fogják már megtanulni a testépítéshez nem értő emberek, hogy a lent említett egészségügy károsodások(pl. a gyakran emlegetett merevedési problémák) a szteroidoknak köszönhető és nem a naturál testépítésnek!!Továbbá itt cáfolnám meg azt az általános tévhitet is, hogya táplálékkiegészítők(fehérjék,tömegnövelők,aminosavak stb.) kb. annyira szteroidok, mint a csecsemő tápszerek.
  • kritikuss
    #883
    Azért nagy emberek ezek a bodysok......

  • kritikuss
    #882
    Én nem értem már ilyen kis súly emelgetése, szériázása is megterhelő egy ilyen állatnak?????


  • kritikuss
    #881
    Kösz a választ, de ezt nem tudtam. Ennyire nem vagyok benne a számítástechnika szakzsargonyában....
  • FtranX
    #880
    LOL=Laughing Out Loud=hangosan nevetni
  • kritikuss
    #879
    Már csak azt kell megfejtenem, hogy az "LOL" mit is jelent. Keresztrejtvényben nem vagyok otthon. Várom a megfelytést.
  • FtranX
    #878
    Ekkora LOL-t! :D
  • info
    #877
    Halihó Katka!! ...nem eseted a kigyúrt testépítő pasi?!?! S erre a csávóra mit lépsz??? Azért oda(!!) ne lépj!!!

  • kritikuss
    #876
    Egy szabadon választott body-bemutató........ Röhejes miket ki nem találnak a bodysok?!?!

  • kritikuss
    #875
    A lairásod alapján nagy de nagyon tudlak irigyelni. Ilyen lehetőség az életben nem sok akadhat. 130 kg, "Te Atya Úr Isten", az már baromi állatias súly!!! A haverommal szeretnénk idén Debrecenbe elmenni a bodys versenyre, de mint minden ez is pénzfüggő dolog. Vékony Zoltán (???) Hát az me kicsoda??? (vicc) Én továbbra is Lauter mellett voksolnék.
  • FtranX
    #874
    Szerintem meg Vékony Zoltán a legjobb:
  • FtranX
    #873
    Úgy volt, hogy haverokkal kimentünk a versenyre. Én, meg még egy páran, közvetlenül a verseny után hazamentünk. A többiek meg odamentek D.J.-hez, hogy hadd csinálhassanak már egy-két közös képet vele. Mikor megvolt, DJ meg megkérdezte, hogy "Lehet itt valahol bulizni??"
    Erre ők felajánlották neki, hogy este elviszik szórakozni. :)
    Haverom este 9-kor telefonált, hogy "Gyere bakker ma a Dennis-szel megyünk bulizni!!" Először azt hittem hogy csak szívat. De igaz volt!
    Vagy 3 szórakozóhelyet végigjártunk, mire DJ azt mondta, hogy ez tetszik neki. Ahol végül megállapodtunk, összesen 4 profi testépítőt számoltunk össze. :D
    Aztán az lett a vége, hogy Dennisnek sikerült befűznie egy csajt a társaságból és némi lassúzás után, 3 körül leléptek. Alig hittünk a szemünknek!!!!!! :DD

    Amúgy elég rossz formában volt. Csúnyán be volt hízva. Azt mondta, hogy 130 kg körül van. A fényképen majdnem úgy nézek ki mellette, mint egy anorexiás. :D

    Gyere jún. 5-én a versenyre Debrecenben! Most is lesznek nagyágyúk.
  • kritikuss
    #872
    Beszélünk-beszélünk a külföldi ágyukról, s közben itt vannak a hazaiak is. Lauter Viktor pl. szerintem a magyarok közül talán a legjobban kidolgozott....?!?!

  • kritikuss
    #871
    Flex valóban baró jól kidolgozott bodys!!!!
  • kritikuss
    #870
    ...hát mit is mondhatnék, IRIGYELNI tudlak érte!!!! Élőben én is megnéztem volna toál közelről milyen is Dennis. De sebaj hamarosan megérkezik a legújabb edzőműsora hozzám. Persze ez az élő látványt nem kárpótolja. S csak úgy engedte, hogy közösen lefényképezzenek vele. Klassz fej lehetet!!!
  • FtranX
    #869
    Az én keevencem Flex Weheeler:
  • FtranX
    #868
    Nem gyenge a csávó! Tavaly itt volt a Profi Grand Prix-n Debrecenben. Még közös képem is van vele.
  • kritikuss
    #867
    Íme az egyik nagy kedvencem, Dennis. Baromi sokat "pakolt" magára.


  • hykao #866
    Amit írtál, és akikről írtál: teljesen igazad van.
    Viszont én pl. azért nem is vettem magamra, mert életemben nem kokszoltam, nem a csajok miatt edzek, és soha nem leszek akkora, mint egy versenyző (még ha akarja is valaki, egyáltalán nem olyan könnyű az!!!).
  • Kata
    #865
    bocs, de pont azt kérték, hogy ilyen megközelítésből nyilatkozzak...
  • glillu
    #864
    okok:)
  • kritikuss
    #863
    El kellene dönteni a "colás" doboz ment ennyire össze, vagy pedig tényleg ilyen bazi nagy a srác bicepsze. Szerinted mekkora lehet????

  • kritikuss
    #862
    A hozzám intézett újabb véleményedre, bocs de már nem tudok mit válaszolni. Én a sport vonulatát hangsúlyozom, Te pedig az erotika, nemiség vonulatát (a saját női szemszögedből) feszegeted. Szerintem vélemény egyezség közöttünk nem igazán lesz. A vita tehát meddő. Elfogadom a Te hozzáállásodat ehhez a témához, de ennél többet nem. ...s ha nem hargszol részemről a vita lezárva.
  • Kata
    #861
    Ebben igazad van, nem a testépítő társadalmat óhajtottam leszólni. Mindössze arra próbáltam béna fogalmazásommal reflektálni, hogy a lányok többségének nem tetszik a túlságosan kigyúrt férfi, többek közt nekem sem. De! Biztosan van, akinek ez tetszik, hiszen különbözőek vagyunk. Nekem sincs semmi bajom velük, mindösszesen nem olyan illetővel képzelem majd leélni az életem és ennyi. Ezért nem fogok összeveszni egy testépítővel sem. Csak sokan azért állnak neki gyúrni, mert hogy a lányok mennyire odavannak az olyanért. Egy szép bicepsz, mellkas, egy szép kockás has valóban megemeli az ösztrogénszintünket, de azért nem kell túlzásba vinni. Ha már látszik, hogy van, az már jó, de nem kell combnyi vastagnak lennie - legalábbis az én ízlésrendemnek megfelelően. Úgyhogy nem beképzeltségemnek akartam itt hangot adni (annak adok majd máshol ), mindösszesen valaki mondta, hogy írjuk ide _egyéni_ véleményünket, mint a gyengébbik nem képviselői. Písz! :)
  • Evil
    #860
    Nem mindenki lapatolja magaba az anyagot, en inkabb a hazi kosztra eskuszom.Szalonnya kobasszal meg hagymaval. :D
  • kritikuss
    #859
    Ilyen megközelítésből akkor nyugodtan mondhatnám én is, hogy egy nagy didkójú, feszes, gyönyörű bőrű tipp-topp modell csaj is ránézésre egy "beképzelt", a kinézete miatt nagy egójunak nevezhető, az ágyban pedig csökkent teljesítőképességű egyed lehet. Sajnos Te szexuálisan közelíted meg a témát. Pontosabban nem "sajnos". Ettől függetlenül ilyen szemszögből nézed. Ha már itt tartunk megnyugtatlak a bodysoknak is áll ott lent a "zászló", és nem kell a szomszédba menni "fickósító" tablettákért. Csendesen megjegyezném a testiség, a szex, a szeretkezés nincs egyenes arányban egy ember külső "kivitelével". Egy dundi csaj, egy kopasz srác stb. is lehet olyan szexpartner, amiről egyesek csak álmodoznak.
    A testépítés egy életforma, egy elkötelezettség, egy sport. Nem lehet más sportágakkal összemérni - mint ahogy más sportotkat sem. A bodysok a versenyeken egy más fajta teljesíményt mutatnak be, de hát kár erről diskurálni, ha Te teljesen más megközelítésből nézed. Végül is semmi baj nincs azzal, hogy neked az ilyen tipusú srácok nem jönnek be. Ettől még a bodybuilding él és élni fog!!!!!
  • kritikuss
    #858
    Természetesen elolvatam a hozzászólásodat. Értem mire szeretnél rávilágítani... A lányok egy részének biztosan az általad beimportál két fényképen szereplő tipusú, testfelépítésű srác "jön be". Ellenben azzal azért egyet kell értened, hogy ilyen kidolgozású testtel testépítő versenyeken megjelenni, küzdeni, sőt nyerni is - nem lehetséges!!! A testépítésben szerintem pont a tömeg, és annak olyan fokú kidolgozottsága a lényeg, ami szinte hihetetlen egy átlag embernek. Az megint egy másik kérdés, hogy van akiknek ez tetszik, és van akiknek ez nem. De hát olyan nem létezik, ami mindenkinek tetszeni fog???? Én továbbra is a 120 kg-os izomkolosszusokra szavazok.
    ...de azért ugye harag nincs?????
  • hykao #857
    Hát, kedves, ki kell, hogy ábrándítsalak: ez a Keanu Reeves olyan forró, hogy forróbb már nem is lehetne!!! Bárhol utánanézhetsz!!! Mondom: összeházasodott egy vele egyneművel...pfff...
  • FtranX
    #856
    "a gyúrással az egó, beképzeltség is megduzzad, az egyéb agyi funkciók visszamaradnak, és problémák adódnak a tyektyuális teljesítőképességgel (bizonyított)"

    Rengeteg olyan fickó van akik csak azért járnak edzeni, hogy aztán hétvégén keménykedhessenek a diszkóban. Az ilyeneket én is maximum gyúrósoknak nevezném.
    A testépítés egészen másról szól. Tehát nem kell általánosítani.
  • FtranX
    #855
    igen. azért mondtam utána, hogy nem sok versenyző nyom ennyit.
  • Kata
    #854
    Azt mondták, hogy írjuk ide, hogy mi nem szeretjük a kigyúrt fiúkat.
    Nekem személy szerint valóban nem az eseteim, a gyúrással az egó, beképzeltség is megduzzad, az egyéb agyi funkciók visszamaradnak, és problémák adódnak a tyektyuális teljesítőképességgel (bizonyított). Inkább a szálkásabb alkatot kedvelem: a vékony, de izmos pasikat, á lá pl. Keanu Reeves.
    Köszönöm, hogy meghallgattak, egyebet nem tudok mondani, kérem kapcsojja ki.
  • Breki33
    #853
    Nekem ennyi elég

  • glillu
    #852
    nem is buzi! meghalt a felesége egy autóbaéesetben és szomorú! lécci linkeld be azt a cikket ahol azt olvastad ok? én nem hiszek el ilyen rémhireket:D
  • glillu
    #851
    elolvastad mit irtam????? mer akkor értenéd.......
  • kritikuss
    #850
    Ki tudja kapásból a profi bodys nevét???? Ez egy hiper-szuperrul berendezett, ultramodern edzőteremben készült....


  • kritikuss
    #849
    Még egy film eladó, gyári eredeti. Ha valakit érdekel 15.000 Ft +posta


  • kritikuss
    #848
    Bocs, de nem egy testépítő rovatban vagyunk??? Színésznek jó, de egy versenyen ezzel a sportos testtel nem lenne nyerő!!!
  • kritikuss
    #847
    Szerintem ez a súly már a versenyen vagy bemutatón igen látványos???? nem- de ????
  • FtranX
    #846
    amúgy nem változott a szexuális orientáltságom. :DD