33675


  • MerlinW
    #2014
    ez a bad mojo elégy bénus játék, de a sztori és a videok hangulata negyon bejövős:D Mekkora "színészi" játék van benne LoooL:DDD
  • hali
    #2013
    felraktam ujra, es arra kerdeztem hogy az jo-e. tudom hogy ami elotte ment fel az szar lett.
  • MerlinW
    #2012
    most töltöm lefele a Midnight Nowhere-t, holnap mondok véleményt róla, oszt feltolom ha jó.

    Jack Orlando-t sikerült máe valakinek XP alá telepítenie?
  • Vajákos Mimóza
    #2011
    Ehh, csak sikerült elbaltáznom az utolsó linket!

    Tehát ide tessenek elöször kattintani:
    << Adventure-Archiv kezdöoldal >>
    Majd a felsö sorban rákattintani a kivánt betürendes oldalra.
    Ez utóbbi módszerrel már át lehet navigálni a többi oldalakra.

    Elnézést az elözö, hibás link-ért!
  • Vajákos Mimóza
    #2010
    Én nem vagyok egy vki , de azért ajánlanék pár linket, screenshot-ügyben:

    << Itt van egy rakat kép, 13 oldalra elosztva >>

    << Itt is van néhány jó kép >>

    Ez utóbbi egy eléggé átfogó és hasznos weboldal része, elég sokat segit tájékozódni a kalandjátékok dzsungelében, igy be is linkelem az elsö oldalt a betürendes mutatóból:
    << Adveture-Archiv >>

    Tudom (vagy inkább remélem), hogy sokan ismertétek már, de talán van még néhány új rajongó, akinek nyújthat némi új információt.
  • CrucifX
    #2009
    MN:

    Naon érdekes kis játék. 3Ds poin' and click. A főhős érdekes egy személy: minden második szava káromkodás, emellett pedig perverz, tehát rögtön mindenki kedvence :)
    Demójával tegyetek előszőr egy próbát!
  • Esrohnoil
    #2008
    Ez a The Dig milyen gamma?
    Vmi shotot esetleg vki? :)
  • Axon
    #2007
    Most találkoztam egy érdekes új programmal. A neve:
    Midnight Nowhere
    A szűkszavú ismertetőből azt hámoztam ki, hogy ez valami nyomozgatós kalandjátékszerűség lehet.
    Cáfoljatok meg ha nem igaz. Ha mégis kaland lenne, akkor jó lenne ha berepülné valaki és élményeit megosztaná velünk.
  • Axon
    #2006
    A "jó" jelzőt használni a The Dig-el kapcsolatban, igen-igen visszafogot, hűvösen konzervatív megfogalmazásra vall.
    Én egészen más jelzőket használtam, mondhatni egy csokorra való volt minden mondatomban és miközben megállás nélkül folyt belőlem a - néhol vulgaritástól sem mentes - hozzsanna áradat éreztem, hogy katartikus élményem kellemesen ajnározza virtuális G pontomat.
  • hali
    #2005
    szoval akkor jo a dig? :)
  • Axon
    #2004
    Gratulálok!
    Kitartás, itt már ne add fel.
  • Axon
    #2003
    Köszönet a The Dig-ért. Kis híján orgazmusom volt...

    Örülök, hogy tetszett a Syberia 2 petícióm. Már el is küldtem írásos formában a Microids-nek egy sötétített üvegű fekete mercédeszben, négy ültönyös napszeműveges pallérozott modorú finom úriemberrel.
    Vagy a cd-ket hozzák..... vagy fejeket...
  • pluhi
    #2002
    OFF:
    A Grim Fandango forditásaimmár 65% körül jár, lehet ráugrani tesztelni. I2k rád bizhatom a reklámot? Te ismered jól az ezzel foglalkozó siteokat. Elöre is kösz.
  • Sephi
    #2001
    Egyebkent a TLJ 2 szerintetek hany Cd lesz? Remelem nem DVD-en agyak ki bar a warez vilagban ez manaspag enm akadaj :))
  • moonster
    #2000
    Miért nem muxik a kepbeillesztés?
  • moonster
    #1999
    Nah, itt egy kis adalék:

    Youki

    A half-dog half-seal creature, the Youki is looking for its native land, which just happens to be near where Kate, Hans, and Oscar are going (how's that for a coincidence!) Captured by Ivan, and ready to be shipped to some foreign land in exchange for a big wad of cash, the Youki will need to be rescued by Kate. He will pay her back, though, taking a significant part in the remainder of her journey.

    The Youki is very friendly and enthusiastic, but also goes wildly out of control sometimes. It also lacks discipline and has a bit of an attitude problem that could result in some very complex situations for Kate.




    Forrás: Syberia2 Hivatalos honlap
  • LezLee
    #1998
    Teljes mértékben támogatom az ötletet. Na hol is kell aláírni? :)))))))
  • fucko
    #1997
    Ez telleg jobb mint az en verziom;D
  • JustIce
    #1996
    Aztaaa!:) Milyen okos gondolat!!:) Tamogatom!!!!:D
  • Axon
    #1995
    Akkor nem is tévedtem olyan sokat
    Bár azzal a jegesmedve elméletemmel kicsit mellélőttem, de megzavart a színe
    Bár ha figyelembe vesszük Sephi elméletét is akkor jöhet egy petíció a Microids-nek, melyben bojkottáljuk a Syberia 2 megjelenését addig, amíg tudományosan helyre nem teszik a tényeket és felszólítjuk őket, hogy még a mai nap folyamán adják át részünkre az eddig elkészült játékot, hogy gondosan átnézhessük, nincs-e benne további tudományos alaptalanság.
  • Esrohnoil
    #1994
    Nem tudjátok véletlenül h. a Summoner c. játékot honnan tudnám letölteni?
    Eredetiben is érdekel! Szal megvenném, csak errefele nincs sehol. Amúgy kb. 3 éves játék.
  • fucko
    #1993
  • JustIce
    #1992
    A syberia topic eltunik, itt meg rola beszelunk:)
    Ja es ne osztogassunk ilyen tanacsokat, mert meg egy nappal kesobb jon ki, s akkor vegzek mindenkivel, majd magammal:D
  • pluhi
    #1991
    Hát igen, a párbeszédek kicsit pörögnek néhol, figyelni kell rendesen. A forditásnál ez faktor is, ahol lehet, kicsit kurtitom a szöveget (mindenképp rövidülne, ahogy látom, a magyar tömörebb ezek szerint).
  • fucko
    #1990
    Akkor tajekoztasd a microidsot hogy van egy nagy bug es toljak el a kiadasi datumot legalabb 1 honappal amig ki nem javitjak kawrt-ra a kis dögöt ;D
  • Sephi
    #1989
    Huek!:)

    Az se nem jegesmedve sem nem foka! Az egy Syberiai kutyafajta masnaven Kawrt faj. Jelegzetesegi hogy nincs olyan hoszu pofaja mint egy kutyanak es nagyon dagadt a hatso resze. Natonal Geografic-ba is volt ilyen :)
  • LezLee
    #1988
    Na kérem szépen, utánajártam a hivatalos oldalon :))))
    Egyikőnk se nyert, mivel azt írja, hogy félig kutya, félig fóka teremtmény, aki a szülőhazáját keresi, és majd Katere vár a feladat (vagyis ránk:)), hogy megkeresse, és megmentse a rosszfiúktól.
  • fucko
    #1987
    Cuki ahogy nem mer kimenni az ajton;)
  • fucko
    #1986
    Sztem egy jegesmedve egy kutya es egy foka kevereke:)
  • Axon
    #1985
    Tényleg aranyos ezt nem vitatom. Én is megpróbáltam hallal megetetni, de nem igazán kultiválta.

    Tehát te kutyára szavazol.

    Kutya: 1 szavazat (LezLee)
    Jegesmedve: 1 szavazat (Axon)

    Ha megjelenik végre a teljes verzió, abból egészen biztosan kiderül.
  • LezLee
    #1984
    Jó kérdés, ezen már én is gondolkodtam. Lehet, hogy keresztezték a fókát a kutyával :)))
    De gondolom kutyának szánták a készítők, mivel mikor a demoban próbálnád megetetni a hallal, akkor megszaglássza, majd ugat egyet. Mindenesetre szerintem aranyos kis dög, jó ötlet volt, hogy beletették.
  • Axon
    #1983
    Ne basz! Komolyan?!
    Na akkor nem szarakodok vele tovább.
    Több mint valószínű akkor, hogy az általad említett nyúlfarknyi animációt akarja lejátszani, amikor kifagy ez a csodamasina.

    Kérdés: Szerintetek milyen állat rohangál Kate körül.
    Először jegesmedvére gondoltam, csakhogy ennek fóka feje van, és egyszer úgy ugatott mint egy kutya.
    Szóval fókafejű jegesmedve kutyaugatással.
    Csak nem ez is valami gép?
  • LezLee
    #1982
    Lehet, hogy azért fagyott ki, mert vége van a demonak :))))))
    Amúgy asszem azután még van egy rövidke kis animáció és kész, ennyi a demo, úgyhogy felesleges kínlódnod vele, mivel végignyomtad.
  • Axon
    #1981
    Ez bizony fuck.
    Újra kifagyott ugyanott.
    Na majd egy másik gépen...
  • Axon
    #1980
    A csudába!
    Végre sikerült elkezdenem a Syberia 2 demo-ját, egy elég fostalicska munkahelyi gépen (Celeron900, 128 mb ram, semmi 3d-s kártya). Sikerült kifognom az aranyhalat, megetettem a medvét, éppen a hídnál átdobtam a kötelet a fatuskón és akkor kifagyott ez a vacak.
    Teszek még egy kísérletet, aztán ha akkor is kifagy, akkor kidobom a gépet az ablakon.
    Huhh, most látom csak, hogy rácsok vannak rajta. Na de egy igazi kaland fan-on nem fog ki egy ilyen egyszerű akadály.
  • moonster
    #1979
    Nah..belefogtam a GF-be. Nagyon tuti. bár néha nehéz követni a szöveget. Régen játszottam vele, de lehet, hogy csak a demójával, sőt biztos.
  • LezLee
    #1978
    Bocsesz, hogy itt megemlítettelek, és visszaolvastam, te tényleg a The Dig-ről beszéltél csak, úgyhogy én kérek elnézést :)))
    Akkora itt a tolongás mostanában, már azt sem tudom, ki mit mond :))
  • pluhi
    #1977
    Hehe, ez jó volt.
    Egy percig sem beszéltem a Jack Orlandoról.
    Közöm nincs a Dighez, de ez már kiderült. Még irtam is, hogy nekem nem innen van. (Annak idején meg azt, hogy nem rakom fel.)
  • MerlinW
    #1976
    ugyanmár, mi köszönjük, hogy foglalkozol vele:)
  • hali
    #1975
    bocsesz hogy a clonecd-s verzio szar lett...