33675


  • pluhi
    #1894
    Diget leállitottam, hogy ketyegjen az Emule is. Azért majd fellövöm, csak jönne már le a GK3. A 3 CD ből 2 90% felett van, azokat most megvárom, mert csak egymástól veszik el a forrásokat.
    IHNMAIMS is fenn van. Semmi gondom nem volt vele XP alatt.
  • pluhi
    #1893
    Bad Mojo Install Help
    Itt nézd meg, hogy csinálta a csávó. Ha mákod van és nem akad össze a hangkártyával, menni fog. Lehet, hogy régebbi qt kell neki.
  • Axon
    #1892
    A Loom viszont remek. Amúgy is bukok ezekre a régebbi kalandjátékokra. Ezt még nemismertem, olyannyira szégyellem, de még nem is hallottam róla.
    Köszönet érte.
    Remélem sikerül a The Dig-et is felnyomnod, már ősidők óta szeretném beszerezni. Ennek állítólag magyar fordítása is van, bár ez lehet, hogy csak ábrándos legenda.
  • Axon
    #1891
    Nekem sajnos a Bad Mojo nem megy.
    A telepítésnél is be kellett a kompatibilitási beállításoknál tenni a pipát a 256 színű módhoz, úgy feltelepült. Indulni viszont nem akar. Először kiírja, hogy nem tudja inicializálni az ablakot, majd pedig hiányolja a quicktime-ot, pedig az fel van telepítve.
  • pluhi
    #1890
    Mondjuk ha a Diget átvállalná valaki, előbb lenne Gabriel Knight 3.
  • Axon
    #1889
    Jeeeahhhhhh!
    Ember vissza ne fogd magad!!!
    Éld ki minden eddig elfolytott feltöltési vágyadat.
    Természetesen jöhet a cd-s verziójú Monkey Island 1 is.
    Hely is van, igény is van és az ftp-n lévő cuccok is már jó idelye fent pihennek, úgyhogy akár frissülhetnek is.
  • pluhi
    #1888
    Mivel félig sincs az FTP, elkezdem feltölteni IHNMAIMS-et, Bad Mojo-t, The Dig-et. Akinek ellenvetése van, szóljon.
    Szereztem Monkey Island 1-et. Cds verzió, Audio trackekről szól alatta a zene. Kuriózum, de semmi extra a játék szempontjából. Ha valakinek nagyon kéne, szóljon.
  • CrucifX
    #1887
    Jajja, Monkey Island 1-ben ofkórz volt utalás rá: Ask me about Loom :)
  • pluhi
    #1886
    Akkor nálad érdemes szütykölni kicsit. Mennie kéne. (Megy is ugye, csak a paletta gázolódik el.) Nálam kilép.
    Hogy legyen megint kis frissülés, felnyomom a Loom full talkie verzióját. Ez a Lucasarts első fantasy kalandja. Egy érdekes világ, ahol mindenki valamilyen céh tagja. Főhősünk takács, aki zene segitségével varázsolni tud. (Mondtam, hogy eredeti)
  • LezLee
    #1885
    Hát bocs, de nekem is Nvidiam van, mégis szarakodott. Geforce FX 5200, tehát nem a legjobb, de kétlem, hogy ne lenne elég a Sanitariumnak :)))
  • pluhi
    #1884
    Mondtam, hogy Ati Radeon-nal nem megy. Nvidia-val ok. Most el lehetne kezdeni próbálkozni driverekkel, csak nincs kedvem.
  • MerlinW
    #1883
    Nyemtom mim lehet a gáz, de az biztos hogy konfig függő.. nekem tök jól megy...:(
    Esetleg ha leveszitek a színmélységet 16-ra, vagy ha kilőttök mellőle minden más alkalmazást, minden codecet...
    Valahogy kell annak mennie, ha nekem megy...

    (P3/1200, 512RAM, GFFX5600/128, SB Audigy player, XP Eng SP1)
  • LezLee
    #1882
    A Sanitarium nálam is szarakodott. Pedig elég depis, elmebeteg játéknak tűnt, pont nekem való lett volna :)))
    De aztán egy idő után nálam átment 6 színű változatba, és az már "kevésbé" volt élvezhető, így uninstall lett belőle :))
  • pluhi
    #1881
    Inkább benyomtam a Sanitariumot. Emléxem amikor kijött játszottam a demojával, de a teljes nem volt meg eddig. Hát nem fogom végignyomni asszem. Ati Radeonnal nem megy, VMWare Win98 alatt tovább húzta (bár az meg DirextX-et nem támogat), de az első átvezető után elszállt ott is.
  • LezLee
    #1880
    Hát mindkettőt :)))
    Engem is felidegesített néha, de aztán felülkerekedett bennem a végigjátszás iránti vágy :)
    Tény, hogy rengeteg bug van benne, az egész játék alatt, nem értem mért nem tesztelték pár héttel tovább, hogy ezeket kiküszöböljék, sok bosszankodástól mentettek volna meg. Szóval nem lesz az év játéka az biztos.
  • pluhi
    #1879
    Hát ja. Volt egy hely, ahol mentettem, visszatölteni nem lehetett. Aztán dumálok a csajjal a második napon, de már nem jutok ki a házból, nem jelenik meg a nyil. Az ilyet... áh nem ér ennyit az egész. Most szórakozni lehet a játékkal, vagy felnyomni vele a vérnyomást?
  • Axon
    #1878
    Először voltak a floppyk nagy/kicsi, majd gyűjtöttem cd-re, most meg már dvd-re. Megvannak az ősi dos-os, sőt c64-es játékok is. Most várom a következő még nagyobb adathordozókat, hogy a dvd-ket rájukírhassam és ez így fog menni a végtelenségig, gyerkőcöknek, unokáknak gyűjtögetve, akik - mint jól látod - le se fogják sza...., szóval nemérdekli majd őket.
  • LezLee
    #1877
    Csak kipróbáltad? Az tény, hogy az eleje kicsit unalmasan indul, de aztán egész jó kis sztori kerekedik ki belőle. Nem volt rossz próbálkozás szerintem, pláne ebben a kalandszegény időszakban. De nem baj, nemsokára itt a SYBEIRA 2!!!!!!!! Az ütni fog. Nagyot :)))
  • pluhi
    #1876
    Én kipróbáltam. Kár, hogy gyűlölöm a VRML kalandjátékokat. Nemtom mér.
  • IMYke2.0.0.0
    #1875
    Dettó így vagyok. Én a gyereknek gyűjtök. De ő meg le se fogja szarni őket... Tényleg, akkor miért is gyűjtök?

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Axon
    #1874
    Hát ez igazán hízelgő rámnézve.
    Mármint az, hogy kinézed belőlem, hogy végignyomtam.
    Tudod én kezdek olyan lenni mint nagyapám. Ő is begyűjtött élete folyamán mindenféle - számára kincsetérő - lomot a "Majd jó lesz valamire" szlogennel.
    Én még próbálgatom magam utolérni, de egyre nehezebben megy. A Jack the Ripperre még annyi időm sem volt, hogy elindítsam.
    Annak viszont örültem, hogy megoszthatom veletek
  • LezLee
    #1873
    Axon: végignyomtad már a Jacket? Neked mennyire jön be a game?
  • Axon
    #1872
    Felnyomtam a Jack the Rippert-t.
    Végre egy kis frissítés hosszabb kihagyás után.
    Jó felfedezést!
  • MerlinW
    #1871
    szvsz miután sikerjáték, a full hamarabb fent lesz neten mint a demo...:D Legyen így:D
  • LezLee
    #1870
    Hát lehet, de viszont az első rész demója közvetlen a legelejéből készült. Mondjuk az baromi rövid volt, asszem kb. 20 perc alatt végignyomtam anno, és akkor is alig bírtam kivárni a fullt. Ez alighanem most is így lenne, vagyis ha lesz is demo, csak pár percnyi játékot raknak bele, kedvcsináló gyanánt. De nekem már nem kell kedvcsináló :)))
  • MerlinW
    #1869
    Syb demó nem kell.. az általában a játék negyede-közepéből készül.
    Arra meg nem vagyok kíváncsi...:) Még ellőne pár meglepit...:)
  • LezLee
    #1868
    Hát igen. Én is dobtam egy hátast a trailertől, valami hihetetlen szép és hangulatos lesz. Alig bírom kivárni ezt a pár hetet, ami még van a full megjelenéséig. Mondjuk egy demo kicsit csillapítaná étvágyamat :)))))))
  • MerlinW
    #1867
    huuuu megnéztem a syberia trailert... hööhh.. jól kész lesz..:) Várjuk, várjuk:D
  • LezLee
    #1866
    Ha jól emléxem, nem kéri, mivel csak alig pár megát rak föl, nálam kb. 3 másodperc alatt lefolyt az install, meg is ijedtem, hogy valami problem van, de aztán ment a game, faszájul. Úgyhogy elég ha egyelőre csak az 1. szippantod le.
  • MerlinW
    #1865
    Én elvagyok az öcsémmel...
  • CrucifX
    #1864
    Srácok, a Nightlong telepítéskor bekéri mind a három CD-t, vagy megelégszik eggyel? Most nem tudom egy az egyben leszippantani a három korongot, de ha menne az elsővel akkor azon nyomban nekikezdenék.
  • Axon
    #1863
    Én csirke párti vagyok.
    Sütve, rántva vagy paprikásan, igazából mindegy.
  • MIMACSKA
    #1862
    Állítólag ey a ruha áll a legjobban :)))

    A többiek annyit viccelődtek ezzel a MI? MACSKA-val hogy rámragadt :))
    De nem bánom..
    Pedig inkább kutyapárti vagyok :))
  • MerlinW
    #1861
    Köffi Imy:D Látom megküzdöttél értem:D
  • IMYke2.0.0.0
    #1860
    Boldog születésnapot MerlinW!

    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

  • IMYke2.0.0.0
    #1859
    Na bazz... nem jött be a marque!

    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
  • IMYke2.0.0.0
    #1858


    <p align=center>
    <font size=+3 color=red>
    <marquee width=75%>
    Boldog szülinapot MerlinW!
    </marquee>
    </font>
    </p>

    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
  • szurmakotium
    #1857
    Persze, hogy pénzért ...
    Sok eccerú hülyegyereknek ... ha már nincs benne gyilkolás, verekedés, haldoklás akkor már a netről se töltik le, nemhogy megvásárolják ...

    A p&c nosztalgiával tölt el. Régi 64-es, amigas, korai pc-s jatékok ... elszorul a szívem ;) Egy játék nem attól lesz jó, hogy realtimerenderelt 3d ...

    Ezaz ugra-bugra a játékokban meg 1szerűen idegesítt ! A BS 1-2 sokkal jobban tetszett mint a BS 3.

    De hát ez van ... csak egy biztos, a változás... lehet követni vagy lesz@rni ...

    Én az utóbbit választom ...
  • MerlinW
    #1856
    igenigen, ez a mostani kefejezetten teccik:D
  • LezLee
    #1855
    Macsek: még meg sem dícsértem a szép, új lógódat :)))
    Elég gyakran váltogatod mostanában.
    Honnan ez a nagy macska-mánia??? :)))