33675


  • MerlinW
    #1814
    Macsek drága, csak nem unatkozol?:DD Csupán nem akarjuk elárazstani a topikot hülyeséggel... de ha ez kell rám lehet számítani..:DD
  • IMYke2.0.0.0
    #1813
    Én türelmes embernek vallom magam.
    Játszanék is szívesen a Broken Sword-sorozattal, de az a fránya Prince of Persia: Sand of Time elvette az időmet, most meg gőzerővel fordítok - mást.
    De annyira-annyira örülök, hogy megvan mind a 3 rész, és hú de jó lesz majd!

    Na megyek, mert a Kedvesem letekeri a fejemet... hihih

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • LezLee
    #1812
    Kicsit bővebben? :))
  • pluhi
    #1811
    Idegbeteg ember nem bővelkedik türelemben. Ergo nem játszik kalandjátékkal. Tehát nem jön ide...
    Más. Kilátásom van néhány nagyon ritka cuccra. Remélem összejön. Készüljetek.
  • LezLee
    #1810
  • MIMACSKA
    #1809
    Ti akik ide jártok mind nagyon kedves fórumozók vagytok.
    mindíg békés nyugalom honol ebben a topicban.

    De máshol....vannak érdekes dolgok...
  • MerlinW
    #1808
    nagyon helyes, még itt előjönnek a féltékenységi rohamok, ami ugye nem jó

    Mi meg már ugyis ismerünk...
  • MerlinW
    #1807
    ha jól emléxem 97 környéki
  • MIMACSKA
    #1806
    Úgy döntöttem nem kacsintok akárkire.
    Ti meg már úgyis ismertek....
  • LezLee
    #1805
    Ok. Hallgatok rád, már szedem is :)
    Amúgy mikori játék? Gondolom nem túl régi, ha 3 cd-s.
  • MerlinW
    #1804
    Alone 4-et valaki töltizhetne...:D
  • MerlinW
    #1803
    Látom ez a "Macsek" dolog nagyon bejött neked:DD
    LezLee: sztem szedd le, mert jó nagyon:D Jövőben játszódó P&C
    zsíííír:D
  • LezLee
    #1802
    A Nightlongot leszedte már valaki?? Igazán mondhatna róla valami véleményt, hogy érdemes-e leszednem.
  • Axon
    #1801
    Na visszatértem 3 napos Erdélyi kalandozásomból. Bár nem sikerült minden fejtörőt megoldanom, azért nem panaszkodom. Már alíg várom a második részt. Road to Erdély.
    Örülök, hogy Mimacska-nak megoldódott a Drakukla 2 problémája. Ennek örömére szerintem törölni is lehetne az ftp-ről, hiszen már nagyon régen fent van. Helyet adva ezzel újabb gyöngyszemeknek.
  • zoszt
    #1800
    Én is be tudok segíteni a feltöltésben, ha érdekel szóljatok.
  • ultrarec888
    #1799
    Sziasztok !
    Én is fel tudom rakni a Jack the rippert ha zöld lesz a lámpa.Akár felesbe lezlee -vel /1 cd ő 1cd én/legalább
    hamarabb fent lesz.
    Na pá mindenkinek!
  • MIMACSKA
    #1798
    Már én mondtam magamnak!!
  • pluhi
    #1797
    Akkor ez marad X Akta. Senki nem mondta, hogy hülye vagy. Jó játékot.
  • MIMACSKA
    #1796
    Nincs ICQ-m mert nem chatelek!!!
    Ujra letöltöttem kitömörítettem és most sikerült! úgyhogy köszi szépen!

    De! Nem vagyok hülye mert először tényleg elbaszódott valami. A végén már mindn fájl-t végignéztem egyenként...tulajdonságok....és nem volt d2 alkalmazás vagy exe fájl!
    Pusz
  • pluhi
    #1795
    Keress meg ICQ. Ne csináljunk chatet a topicból.
  • MIMACSKA
    #1794
    Unwise exe van de drakula2 exe-t nem találom. De holnap nem dolgozom szóval újra neki esem!!!
  • pluhi
    #1793
    Valójában a probléma idegesit. Ilyen a világon nincsen. Én betömöritettem egy alkönyvtárat, amiben volt két exe. (Dracula2.exe - 184 320 byte, Unwise.exe - 126 704 byte) Te kicsomizod és már nem ezek vannak benne. Vagy nem ez a helyzet?
    "De mindkettőre azt írja csak, hogy ikon!!"
    Ezt hogy érted? Mi irja? Mikor? Hol?
    Nah oldjuk ezt meg.
  • MIMACSKA
    #1792
    Nem akartalak idegesíteni

  • pluhi
    #1791
    Ne idegesits. A kitömöritett könyvtár pontos mérete: 5 434 808 byte. Stimmt?
  • M.A.D.
    #1790
    Daemon Tools (v.3.44.a legújabb). Keress rá. Fantom CD-Romot emulál, ennyi. És a legtöbb másolás elleni védelmet kiiktatja.
    Én már rég nem írok CD-t. Ezt használom régóta. Hátránya, hogy a CD tartalma a vinyódon fog terpeszkedni. Előnye, hogy nem használ CD-t.
  • MIMACSKA
    #1789
    Na hát én ilyen mutolgatáshoz nem értek, szóval magyarul?...
  • Axon
    #1788
    A cd-t mindenképpen megtalálja. Én simán cd-ről telepítettem a laptopomra ami a D meghajtó. Aztán baromira idegesített, hogy állandóan töltögetett a cd-ről, mivel a laptop rögtön lekapcsolja a cdrom motorját és időbe telik a felpörgetés. Ezért csináltam egy iso-t és daemontools-al bemountoltam E meghajtóra. A program indításakor jelzi, hogy nem találja az adott helyen a cd-t, de azután megkeresi és tökéletesen fut tovább. Ha jól emlékszem csak egyszer balhézott, azután már mindig az E-n kereste a cd-t.
  • MIMACSKA
    #1787
    csak winrart használok. De mindkettőre azt írja csak, hogy ikon!!
  • pluhi
    #1786
    Pedig kettő is van benne
    Winrar-ral csomizd ki, ne WCommanderrel. (Csak tippelek.)
  • MIMACSKA
    #1785
    Hát én nem találtam benne exe-t :((
  • pluhi
    #1784
    Miért, nem megy? Csak csomizd ki a rart, ahová jól esik, és tapadj az exe-re. Nálam működött.
    Ha nem találná a CD-t, akkor azt kell elintézned, hogy H:-nak hivják azt a meghajtót, ahol a CD-d van.
  • LezLee
    #1783
    Hát én mondtam, hogy szavazzatok, de nem szavazott senki. De ha van hely, akkor szívesen fölrakom, bár épp most olvasom a topicjában, hogy van benne egy hatalmas bug, amely miatt sokan uninstallálták a gamet. Nézzetek el a Jack the ripper fórumba, és ha ezek után is kell a játék, akkor fölrakom.
  • szurmakotium
    #1782
    LezLee kollega - nem lesz akkor jack the ripper ?
  • MIMACSKA
    #1781
    Segíts légysz, hogy most mit kéne csinálnom, hogy sikerüljön végre települnie.
  • pluhi
    #1780
    465K az egész. Amúgy ettől a registry környékén még problémákba ütközhetsz.
  • MIMACSKA
    #1779
    Köszi szépen de le ne vedd mert csak holnap tudom majd leszedni
  • pluhi
    #1778
    Itt a felmentő pluhi.
    Erre tessék.
  • LezLee
    #1777
    Én szívesen segítenék, csak hát nincs fent a Drakula 2 :((((
  • MIMACSKA
    #1776
    sehol senki???
  • LezLee
    #1775
    Nekem kéne :-)