33675


  • LezLee
    #2054
    Hmm, nyamm nyamm :)))
    Ez a bajor sör eléggé beindítja a fantáziámat :))
    Hol voltál síelni, németben?
  • MIMACSKA
    #2053
    Arra is gondoltam aki a bort szereti....
  • MIMACSKA
    #2052
    Ajándék nektek a síelésről....
  • MIMACSKA
    #2051
    Én biztosan :))))))
    Csak ha már úgy hiányoztam...
  • LezLee
    #2050
    még a vak is észrevesz :))
  • LezLee
    #2049
    ja, meg elég figyelemfelkeltő, több nem is kell :))
  • MerlinW
    #2048
    jaja, kellemetes lett:P
  • LezLee
    #2047
    Hát igen, nagy nehezen összejött, szerintem egész pofás lett :))
  • MerlinW
    #2046
    És termett:D
  • MerlinW
    #2045
    holnap estig használhatjátok:
    7wrz-vip.uw.hu

    login: [email protected]
    pass: 143152

    játék, divx, dvd, könyvek, zenék
    500GB stuff /100MBit szpíddel
  • LezLee
    #2044
    Köszi, azért nem gondoltam volna, hogy ekkora herce-hurcával fog járni ez a logós ügy. Beszéltem free-vel, mondta, hogy szóltál Neo-nak, akinek meg pont rossz a monitora, de nincs gáz, a türelem logót terem :))
  • LezLee
    #2043
    Pluhi: le a kalappal előtted, komolyan. Sok ilyen ember kéne még, hogy minél több magyarosított kalanddal játszhassunk.
  • MIMACSKA
    #2042
    Sziasztok mindenki! Már intézkedem a logoddal kapcsolatban. De nem értem átküldtem neked 2szer is mind a 6-ot. Hogy nem kaptad meg? Free meg nem ér rá logot csinálni mert központi pipacs lett a f. f. topicban.
    De tudod miről beszélek...
  • MerlinW
    #2041
    Király vagy Pluhi, csak így tovább!!!:D
  • pluhi
    #2040
    Kösz, igyekszem. Holnapra lesz 100%.
  • MerlinW
    #2039
    Szió Macsek!
  • MerlinW
    #2038
    aki akar letölteni MN-t, adok jelszót a 7wrz warz oldalhoz
    (márc 11-ig jó, s egyszerre csak egy user tölthet, 100MBit)
    A külső éhenkórász látogatók miatt priviben lehet kérni, de azt gyorsan mert már csak 2 nap van hátra!
  • LezLee
    #2037
    Free épp most mondta, hogy nem ér rá megcsinálni a logómat. Valaki mást tudnál ajánlani, aki ért is hozzá, és van ideje rá?
  • JustIce
    #2036
    irtam neked privatot! a serverrel kapcsolatban! megnezed?:)
  • MIMACSKA
    #2035
    De a logódat már számon kérte Freen!!!!
    Szal azért mer nem szól még van!! :DDDDDDDDDDDD
  • MIMACSKA
    #2034
    Itt vagyok és be is néztem ide. De olyan szép csendben elvoltatok, hogy nem akartam zavarni. :)))
    De mi ez a nagy várakozás?????
  • IMYke2.0.0.0
    #2033
    Az nem ugyanaz.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • MerlinW
    #2032
    De hát én mindig Flasfxp-vel töltöttem fel...
  • hali
    #2031
    hat, az fxp sajna nincs engedelyezve, igy nemtom gyorsan tenni :/
  • JustIce
    #2030
    akkor varom itt:)
  • LezLee
    #2029
    Igeeen, vagy úúúgy?? És be sem néz a topicjába? Na majd kap tőlem, ha előkerül :))))
  • IMYke2.0.0.0
    #2028
    Már régen megjött.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • LezLee
    #2027
    Nem tudok róla. Bár azt mondta 1 hétre megy, az szerintem már letelt, lehet hogy annyira megtetszett neki a hely, hogy vissza se akar jönni :)))
  • JustIce
    #2026
    Mimacska megerkezett mar?:) Erdekelne a server:)
  • Axon
    #2025
    Baromi jó a fordításod. Eddig nem volt időm elmélyedni benne, de ezt mostmár nem is bánom hiszen rögtön ékes magyar nyelven élvezhetem ezt a gyöngyszemet. A poénok eszméletlenül jók. éppen sikerült az első kuncsaftot átsegítenem a túlvilágra és most újra visszarakott az irodákhoz.
  • Axon
    #2024
    Összeszámoltam és kereken 3 Giga helyünk van az ftp-n.
  • MerlinW
    #2023
    Jaja, én is fxp-vel szokottam volt nyomni. Akkó döntsük L jól. Én vagy Te? :D (én 14K-val tok felfele)
  • hali
    #2022
    az fxp engedett? mert ha igen, akkor feltudom tenni picit gyorsabban.
  • LezLee
    #2021
    Ok, jó lesz akkor is, mondjuk én biztos nem várok addig, inkább fizetek érte, mert nagyon kíváncsi vagyok már rá :)
  • MerlinW
    #2020
    Kicsit megakadt a letöltés, holnapra fog csak lejönni, de akkor el is kezdem feltolni a szerverre
  • LezLee
    #2019
    Köszi :))
    Alig várom a holnapot, hogy szedhessem lefele.
  • JustIce
    #2018
    2 cd:)
  • LezLee
    #2017
    Merlin: ha megvan a MN, akkor szerintem nyugodtan el is kezdheted feltölteni becses kis szerverünkre, úgyis van elég hely szerintem, ha más nem selejtezünk egy kicsit. Amúgy hány cd-s a Midnight?
  • LezLee
    #2016
    Hú basszus, csak 2 napra megyek el, és máris lemaradok egy jó kis kalandról. Nekem már 3 vagy 4 hónapja is elnyerte tetszésemet ez a Midnight Nowhere nevű kaland, a maga elmebetegségével, meg a főhős különös karakterével. Akkor ezek szerint Ti már nyomjátok. A képek alapján szerintem talán a Black Mirrorra hasonlít, a helyszínek is nagyon hasonlóak, de remélem sokkal elmeroggyantabb játék, mint a BM. Most rögtön elkezdeném lecibálni, ha nem kéne még Vasárnap is melóznom, ráadásul tök másnaposan. Úgyhogy bővebb élménybeszámolót kérek a Midnight nowhere-ről, attól aki már elkezdte, neadjisten be is fejezte.
  • hali
    #2015
    a midnight nowhere egesz kellemes kis jatek, fuckoval mar elegge a kozepeben vagyunk :) nehol eleg brutal helyszinek vannak (felakasztott megnyuzott macska a budiban :)), es hasonloak. nekem nagyon teccik
    szoval csak ajanlani tudom