33675


  • hali
    #1974
    jah :)
    na, leszedtem winisoval, tesztelve scummVM-el, es megy frankon.
    Rakom felfele.
  • IMYke2.0.0.0
    #1973
    Azért szerintem nem volt baj, hogy leírtam, mit kell tenni...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • hali
    #1972
    marmint melyik jatekot? the dig?
  • IMYke2.0.0.0
    #1971
    1; Feltelepíted WinISO 5.3
    2; Letöltöd és használod a cracket - így már több száz megás fájlokat is fog kezelni...
    3; Elindítod és az "Actions"-ban Make ISO from CD-ROM..." ennyi.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • hali
    #1970
    ok, melyiket rakjam előbb?
  • IMYke2.0.0.0
    #1969
    Használj WinISO 5.3-at! [Törés]

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • hali
    #1968
    szedjem le massal a cdrol az adatot?
  • MerlinW
    #1967
    Jack Orlandót tudtommal nem támogatja a Scumm. Van nekije rídmíje, benne vannak a támogatott programok.

    Többet nemtok mondani, most csurog még csak lefele.

    A DIG iso, viszont hibás, ezt írja a ISOBuster is.
  • hali
    #1966
    huhi, en raktam fel mindekettot, (jack orlando, the dig)
    nemtom mi lehet vele a baj, siman clonecd-vel lementettem az eredeti cd-t, majd daraboltam.
  • moonster
    #1965
    Hasznaljatok vagy alcoholt, vagy cdrwin-t
    Nekem az alcohol vált be a legjobban.
  • LezLee
    #1964
    Akkor a Jack Orlando is hibás lehet? Most töröljem vagy ne?
  • JustIce
    #1963
    igen, tuti serult. en is jartam mar igy egy gameval, ami le is fagyasztotta a rendszert
  • IMYke2.0.0.0
    #1962
    Azt az image-t bizony újra fel kell tennie Pluhinak az FTP-re. Sérült a header-je, csoda, hogy egyáltalán el tudtátok indítani... persze a fagyások árulkodtak.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Axon
    #1961
    bocsesz siettem
    lámpálya=lámpája
  • Axon
    #1960
    Apám!!!! Besz@rok!
    Kiírtam a The Dig-et egy újraírható cd-re. Annyira gáz a program, hogy tönkretette az újraírható cd-t.
    Ilyet még nem láttam. Beteszem a cd-t, és egy rövid nyüzbütölés után folyamatosan égni kezd a cd lámpálya és kész. A meghajtót nem lehet olvasni, de olyan mintha folyamatosan olvasná, mivel ég a lámpa. Ami a legszörnyűbb, hogy a cd író sem tud vele semmit kezdeni. Először hibát jelez, majd jelzi, hogy rakjak be egy írható lemezt.
    Ez bizony fuck.
  • Axon
    #1959
    LezLee: Ugyan ez a problémám, pedig bíbelődök már vele egy ideje.

    Plihi: A The Dig -et újra leszedtem. Ismét ugyanaz a probléma. Hiába mount-olom fel a daemon-al valami nem stimmel. Eleve szinte lemered az egész windows, amikor az alkönyvtárakat meg akarom nyitni, hogy belenézzek. Eltart 1-2 percig mire megnyitja és amikor próbából ki akartam másolni néhány file-t, akkor egy csomónál olvasási hibát jelzett. Valószínűleg ezért nem indul el a program sem, mivel nem tudja olvasni a saját file-jait.
  • LezLee
    #1958
    Na, én is leszedtem a Jack Orlandot, és ugyanúgy jártam, mint Axon. Hiába mondod pluhi, ott csak install.exe van, és amikor elindítom, egy pill-ra fekete képernyő, majd vissza win-be. És hiába adom meg a scummvm-nek a könyvtárat, nem érzékeli az exe-t, mivel gondolom először fel kéne installálni, de nem megy.
    Ötletek?
  • pluhi
    #1957
    Ha ki tudtad tömöriteni, nincs hiba. Egyszerüen mountold fel, majd a ScummVMnek mondd, hogy a Cdn az alkönyvtárban ott az exe. Kész. Mennie kell.
    Valaki kért Gabriel Knight 3-at. Közben lecsorgott. Hát nemt'om, de én 3 perc múlva a tapétát kapartam a faszi hangjától. Valahol a Barátok közt korai idöszakának szintjén lehet a csávó, ráadásul örületes akcentussal nyomja. Biztos fel kellett ébreszteni közben párszor, mert tuti, hogy aludt szinkronizálás közben. Na mind1.
  • Axon
    #1956
    Valami hiba lehetett nálam, így ismét letöltöm. Ebéd után már itt is lesz és újra próbálkozom.
  • pluhi
    #1955
    Nálam probléma nélkül ment. Igaz én nem innen töltöttem le. Az már érdekesebb kérdés, hogy miböl gondoltad, hogy installálni kéne? Nincs ott egy deka setup, vagy install se. Simán rámész ScummVM-mel a cdre, azt kijelölöd az exet.
  • JustIce
    #1954
    Igen igen:) Addig nem alszom:)
  • moonster
    #1953
    Március 24. Syberia 2 megjelenés!
  • szurmakotium
    #1952
    Ha jól vágom, nekem kellene tolongani hogy feltöltsem az Alone 4-et ... Mivel végre új hónap van elvileg transzferlimit akadálya nincs hogy feltöltsem ... azonban valami miatt a netem az elmúlt 3 napban annyira belassult, hogy le és feltöltés max 4K -volt ... Annyival azért nem fogok most neki esni, hogy feltoljak 3 cd-t .... remélem nem lesz tartós ez az állapot ..

    szal' hétvégre megpróbálom

  • Axon
    #1951
    Lehet, hogy ma egy kicsit nyűgös vagyok, de nekem a Jack Orlando sem megy.
    Az install indításakor elsötétül egy ideig a képernyő, majd visszalép a windows asztalára.
  • Axon
    #1950
    Valaki próbálta már a The Dig-et?
    Befűzöm a DaemonTools-al, de amikor installálnám hibát jelez. Megpróbáltam simán kimásolni a file-okat a Daemonos meghajtóról. Némelyiket olvasta, másoknál meg olvasási hibát jelzett. Most megpróbálom kiírni cd-re hátha úgy működik.
    Nektek mi a tapasztalatotok?
  • moonster
    #1949
    Hurrá! :D
    Végignyomtam a demót. Nem igazán tudtam rájönni, hogy melyik részen kell horgászni. A próbálkozás segített.
    Most jól felhalmozódtak a kalandok..
    GF, TLJ, S2
  • MerlinW
    #1948
    Syberia 2 aranylemezen

    Oscar, az Óz a Csodák Csodájának bádoghősére emlékeztető mechanikus masiniszta hosszú hónapnyi megfeszített munka után végre újra üzemképes állapotba hozta a Voralberg család fekete gőzmozdonyát. Kate Walker, a gyönyörű ügyvédnő március 24-én újra felkerekedik, hogy pontot tegyen a 2001-ben megkezdett kalandja végére. A Syberia II ott folytatja, ahol elődje abbahagyta, így végigvitele előtt fokozottan ajánlott a Microids égisze alatt megjelent program kipörgetése.

    HCGAMER
  • mandm
    #1947
    Talán mert szokás, és illik is kiadni egy demot.
    Ez azt jelenti, hogy mindjárt itt a full game (sőt, tk. itt is van)
  • moonster
    #1946
    A fene.. Télleg én fakktam el. Megvan. TotalCommanderben tömörgettem ki, de az a szar csak az első tömörített állományban levő állományokat mutatta. Ez a fika SUB meg az ucscoban van.
    Mákom van, hogy fent maradtak kitomoritettlen cuccok, igy nem kellett ujbol legyaknom oket
    De béna vagyok. vissza kellene adnom a diplomám:D
  • pluhi
    #1945
    Te fakktad el.
    Talán a kitömöritésnél voltak a gondok, használj Winrar 3.20-at.
    Nem vágom minek hozták ki ezt a Syberia 2 demot. Aki ismeri az úgyis várja nagyon, aki nem az meg rakja be az egyet, azt ugyanott van.
  • LezLee
    #1944
    Már mér lenne sértődés, csak úgy isszuk a szavaidat, azért írtam hogy napokig erre sem nézel :)))))))
    Amúgy jó ötlet, az Alone 4 nekem is kéne. De hát nagy csönd van, senki nem jelentkezik újjongva, hogy ő feltöltené. Mint látod nagy itt a tolakodás :))))
  • LezLee
    #1943
    Itt lehet reklámozni nyugodtan, hiszen erről szól ez a topic: a kalandokról.
    Amúgy jó a demo, én már végig is nyomtam, sajna elég rövidecske a democska :)))
  • moonster
    #1942
    Kint van a syb2 demo!!!
    Hardwired
    reméelm nem gáz a rekláma
  • moonster
    #1941
    Gáz van. Lehúztam a GrimF-t a szervererrol. és clone imageben vannak. Viszont nem találtam a .sub fileokat. Anélkül nem műxik. Valaki csekkolja már le, hogy én fakktam -e el, vagy telleg rosszul vannak fent
  • MerlinW
    #1940
    Ohh Lezlee, csak igyekeztem diplomatikus lenni, ne sértődjön meg senki:-) Ha meg sokat írok uccsem olvassa el senki. Különben is nem szórom a morzsákat, úgyis isszátok szavaimat, ingyér pedig nem oktatok:)))

    Van nekünk egy listánk.. onnast lehet válogatni.
    Már rég válogattam, pl Alone4-et szeretnék kapni:)

    Tőtök én is ezerrel, ha valaki oat kér ami van nekem is:)
  • LezLee
    #1939
    Nem késik az, Montrealban még csak 9 óra van. Alszanak azok még, mondjuk azért remélem, hogy még este előtt kiadják.
  • moonster
    #1938
    hmm
    A syb2 demo kesik
  • LezLee
    #1937
    Hát igen, Benoit Sokal új cégje. Első project a Lost Paradise, amely szintén kaland lesz, Afrika rég elfeledett vidékein kalandozhatunk majd. Már most várom a gamet. A név kötelez :)))
  • mandm
    #1936
    Csak, hogy legyen jövője a kalandjátékoknak...
    http://www.whitebirdsproductions.com
  • LezLee
    #1935
    Na mivan két napig erre sem nézel, most meg egy beszólással elintézel mindent? :)))))))

    Amúgy kösz a tanácsot, megfogadom. Mostanában nagyon nagy a csönd errefelé. Hát igen, ahogy elment Mimacska, már senkit sem érdekel ez a topic :))))
    Amúgy jöhetne 1-2 új játék is akár, van hely bőven.
    Jól van, jól van, ne tülekedjetek, csak sorjában! :))))