33675


  • MerlinW
    #1934
    De rég jártam erre, látom beindult a buli:)

    Utólag is Pluhi!!!
    GF magyarositás jó lesz, hajrá, hajrá!:)

    Monster: Üdv köztünk, és igen megy GF XP alatt, jól!
    Macsek: Jó utazást, gipszmenteset! :)
    Lezlee: használj photoshopot a logók méretének csökkentéséhez:)
    Axon: ööö.. izé... nem jut eszembe semmi.. jó játékot?:)
    Imyke: buli...:)

    Dr.Merlin :)
  • moonster
    #1933
    HOHÓÓÓ!!

    Syberia 2 demó, előreláthatólag hétfőn, azaz márc. 1-én.
  • moonster
    #1932
    Pluhi:
    Ez azt jelenti, hogy simán fut XP alatt?
  • LezLee
    #1931
    Köszike :)))
  • Axon
    #1930
    Igazad van, tényleg leírtad és én akkor el is olvastam, de elég szétszort vagyok mostanában.
  • MIMACSKA
    #1929
    Sajnos most már ezen nem tudok segíteni de megkérek egy kedves ismerőst, hogy csináljon neked.
  • pluhi
    #1928
    A patch-csel probléma nélkül megy. Ill, gyors gépeken(2GHz felett) lehetnek problémák. Legalábbis erre gyanakszom. Legutóbb egy 1333-as gépen nyomtam, és nem emlékszem problémára. Most mintha újra előjönnének a timing gondok. (ugrándozó animációk pl.) A patch is azért készült anno, mert 500Mhz körül már gondok adódtak. Egyelőre nagyon ritkán akadok bajba (apró kellemetlenség csak), és ugye nekem nem eredeti a szövegfile.
  • LezLee
    #1927
    Köszi a tájékoztatást :))
    Ezek szerint az SG ilyen komolyan veszi a 16 kb-os határt :))
  • moonster
    #1926
    A grim Fandango elindul Xp-n, vagy azt a wmware-t is fel kell tenni hozza?
  • IMYke2.0.0.0
    #1925
    Mert bájtban nézi - a windows meg nem oszt (ill. szoroz vissza 1024-el)
    Ergo: ami neked 16 kb, az valójában: (16*1024+16):1024 = 16,015625 [azaz nagyobb, mint 16 kb)

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • LezLee
    #1924
    Köszi szépen, megkaptam a lógókat, most mindet. De megint megszoptam. Be akarnám ugye rakni a logót a beállításoknál, mehet ok, erre föl kiírja, hogy túl nagy a méret, a megengedett legnagyobb 16 Kb. Na most az a poén, hogy megnéztem a méretet, az egyik 16,1 Kb, ill. a másik meg pont 16 Kb. Ennek ellenére mindkettőnél azt írja ki. Nem tom miért?
  • pluhi
    #1923
    Az még egy dolog, hogy nem nézted meg a readme-t, de én is leirtam 1897-nél.
    Köszi megint a HB-t.
  • MIMACSKA
    #1922
    Puszi nektek! Mék síelni!!
  • Axon
    #1921
    Köszi a fordítást. Tisztelem a kitartásod.
  • Axon
    #1920
    Elég kellemes kis kaland ez a IHNMAIMS. Pláne azután kezdtem örülni, amikor sikerült bekapcsolnom a felíratot.
  • Axon
    #1919
    Bocsesz hülye vagyok.
    Nem olvastam el a readme filet.
    Szóval "vesa" kapcsolóval kell indítani, hogy menjen
    scream vesa
    így.
  • Axon
    #1918
    Már szinte szégyellem magam de a Bad Mojo után most a IHNMAIMS sem indul el. Csak ez még hibauzenetet sem ad. Elindul a dos4gw az szépen elindítja az IHNMAIMS -t és aztán semmi. Ott van a fekete dos képernyő a kiírt szöveggel és kész. Vártam vagy negyedórát, de semmi. A WindowsXP feladatkezelője is azt állította, hogy a program tökéletesen fut, minden totálisan f@sza.
  • moonster
    #1917
    esetleg nincs valami irc csati, ahol lehet veletek beszelni?
  • moonster
    #1916
    Milyen módon lehetne hozzáférni ehhez a kalandjátékos szerverhez?
  • pluhi
    #1915
    Köfi, köfi.
  • IMYke2.0.0.0
    #1914
    Pluhi: Boldog szüüüülinapoooot, Boldog szüüüülinapoooot, boldóóóg szüülinapoooot, booooooldog szüüülinapoooot!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • MIMACSKA
    #1913
    elküldtem a logokat?
    Megint nem kaptad meg? Vagy mi?
    A meló pedig szar. De sokat utazom az tény...és ez még csak a kezdet :))
  • pluhi
    #1912
    Nekem 27% jött ki, leforditott menüvel. A videok szövege a végén van, azt is belevetted? Mind1 is, nem számit. Jó progi.
    Paused=Szünet<-tetszik, ez lesz. Milyen kár, hogy ember nem használja kalandjátéknál.
    Már egy rakat olyan szöveget leforditottam, amit szvsz elő sem lehet csalni a játékban. Van egy cutscene, aminek a végéről le van vágva egy poén. A szöveg megvan, de nem mondja el Manny.
  • IMYke2.0.0.0
    #1911
    Hunnenkoenig Sorszámlálója.

    Paused = Szünet

    Én ezt szoktam használni.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • pluhi
    #1910
    Mivel nézted meg ezt?
    Hogy van magyarul, hogy paused? A "megállitva" nem túl frappáns.
  • LezLee
    #1909
    Ja a legfontosabbat elfelejtettem: kéz és lábtörést!!! :)))
  • LezLee
    #1908
    Részemről a megtiszteltetés, hogy a múltkori után ismét bizalmat szavaztál nekem :)))
    Kérésed számomra parancs :)))
    Hát nagyon remélem, hogy nekem lesz meg legelőbb a Syb 2, már nagyon várom. És majd a nagy játék hevében időt szorítok arra, hogy feltoljam becses szerverünkre.
    Azért mégse lehet olyan rossz az a munkahely, ha ennyiszer mehetsz síelni.
  • moonster
    #1907
    Hmm. Grim Fandango!

    Az sincs sehol. Csak a demojaval jatszottam meg regen.
    Esetleg ahhoz valami elérést td valaki?
  • IMYke2.0.0.0
    #1906
    Érdekel halál pontosan, hogy hány %-nyit csináltál meg belőle?
    Meg tudom mondani: 21% van készen. 8413 soros a dokumentum.
    Gratula, csak így tovább, őszintén!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • pluhi
    #1905
    Ja, a lényeg meg lemaradt. Csak felül kell irni az eredeti grim.tab filet. A menu még eredeti, mert lusta voltam megcsinálni. (Meg talán macerásabb is lesz, nemtom.)
  • pluhi
    #1904
    A Grim Fandango forditására kevés időm volt mostanában, de nincs elfelejtve a projekt. Tegnap meg ma nekifeküdtem, és 99.9%os állapotra hoztam az első évet (Rubacaváig okés).
    Itt elérhető
    Meg nem szánom a nagyközönségnek (jó nagy közönség hehe), i2k, még ne tedd ki az oldaladra létszi. Ha van kedvetek, csekkoljátok le. Egy két angol kifejezés még szerepelhet, mert elég kaotikusan van tárolva a szöveg, valami többször is benne van a szövegfileban, stb.
  • Axon
    #1903
    A The Longest Journey mindannyiunknak megvan, akik ebbe a topicba járunk. Először is kérd meg Mimacskat, hogy klubtag lehes, akkor hazzáférhetsz a szerverünkhöz. Ami jelenleg dugig van, de ha hely lesz rajta, akkor én szívesen feltöltöm újra.
  • moonster
    #1902
    Sok szeretettel várom azok jelentkezését, akik birtokolják ezt a Játékot.
  • MIMACSKA
    #1901
    A TLJ volt az első játék a szerverünkön. Nem tudom, hogy feltöltésre kerül e mostanában. Olyannal kell tárgyalnod akinek még megvan.
  • MIMACSKA
    #1900
    Szokták. De nem fog rajtam az átok! :DDDD
  • szurmakotium
    #1899
    .. tudom senkit nem érdekel, de had áruljam el, hogy a Bad Mojonak az Xorcist csinálta a sondtrackjét !

    Hallucination meg az egyik kedven trackem

    http://www.cyberden.com/badmojo/
  • moonster
    #1898
    Sztok!

    Szeretném megszerezni a Longest JOurney-t. Sehol nem lehet kapni. A boltokban sincs egy darab sem. Nem tudna valaki segíteni, hogy valamilyen módon megszerezzem ezt a remekművet. Nagy kaland rajongó vagyok és én is epedve várom Kate újabb kalandjait.
    Bármilyen megszerzési mód érdekel.
    Előre is köszi.
  • pluhi
    #1897
    Nem mintha nagy tolongás lenne az utóbbi időben. BTW a Syberia 2-t bárki beszerzi bárhonnan. DC,SMS FTP-k, stb. Az újdonságokkal nincs gond ilyen téren, szal nem hinném, hogy nagyon dörömbölne a tömeg az a ajtón.
    Kiment a fejemből, hogy az IHNMAIMS-hez azért csak kell még valami. Ez:
    Game works when changing line S.EXE %1 in Scream.bat so it has the vesa parameter. (S.EXE vesa %1)
    Más.
    Hihetetlen baromságomnak köszönhetöen sikerült letöltenem a GK3 francia verzióját. 5 nap pöcsölése ment a kukába élből. nem baj, jön az angol most már. Ha jól minden jól megy lassan lejön a két Indiana Jones kaland.
  • Axon
    #1896
    Óhajod számunkra parancs
    Így éppen időben akadályoztad meg, hogy elküldjem email-em egymilliárd kínai felhasználónak, melyben közöltem volna velük a szerver hozzáférési paramétereket...

    Jó sielést..... öööö.... ilyenkor szokták azt mondani, hogy "kéz és lábtörést"?
  • MIMACSKA
    #1895
    Hi All!!!!!
    Akinek először meglesz a syberia2....lehet ám feltolizni a szerverre. A héten ismét síelni megyek ezért LezLee-t bízom meg a felügyelettel. A syb2 eléggé keresett játék lesz de én kérlek titeket ha felkerülne a szerverre ne adjátok meg újaknak a hozzáférést. Várjanak egy hetet aztán majd én eldöntöm. Ez nekem NAGYON FONTOS!!!!