33675


  • MerlinW
    #1854
    Köszi gyerekek, pici szívem szorul összefele.. persze még így is jó nagy..:DDD
  • LezLee
    #1853
    Hát ha úgy oldják meg a 3D-s irányítást és az akciót, mint a BS 3-ban akkor nagy bukás nem lehet. A sztorival biztos nem lesz gond :))
  • LezLee
    #1852
    Először is: Boldog Szülinapot MerlinW
    Másodszor: a Syberia 2 trailert megtalálod ezen az oldalon. Nagyon ütős!!!
  • MIMACSKA
    #1851
    TLJ2 tuti, hogy szuper lessz!!!
    Emlékezzetek szavaimra :)))))
  • MIMACSKA
    #1850





    MERILNW!!!
  • MerlinW
    #1849
    Köszi szépen!:) 24 lettem, jól:)

    van már Syberia 2 trailer??? hol?
  • LezLee
    #1848
    A Syberia 2-nél nem maga a játék lesz akciódúsabb, hanem az átvezető animok. Maga a kezelést hál istennek hagyták hagyományos point n clicknek, tehát nem hiszem, hogy olyan lesz, mint a BS 3, bár ott kimondottan jól megoldották a 3D-s kezelést, nekem bejött.
  • pluhi
    #1847
    Kár még bármit mondani TLJ2-vel kapcsolatban. A Syberia 2 is akciódúsabb lesz a trailer alapján, de ez nem azt jelenti, hogy FPS vagy TPS részeket tesznek bele. Várjuk ki türelemmel. Még a megjelenés sem biztos.
    MerlinW: Boldog Szülinapot!
    Más. Emule be fog jönni nagyon. Már csorog a Pandora, Overseer, GK 3, Loom Cd. Jó lesz ez...
  • MerlinW
    #1846
    jé, de korán van:D
  • MerlinW
    #1845
    Nemtom nekem nagyon bejött a Broki 3... ha minimum olyan lesz a TLJ2 is, nem leszek haragos (már graf és technológiai szempontból):)
  • MerlinW
    #1844
    Nemtom nekem nagyon bejött a Broki 3... ha olyan lesz a TLJ2 is, nem leszek haragos:)
  • LezLee
    #1843
    Én meg mondom neked, miért csinálják: PÉNZÉRT, PÉNZÉRT, PÉNZÉRT.
    Azért raknak bele akciót, hogy vegyék. Sajnos kijelenthetjük, hogy a mai fiatal, az eszetlen, öldöklős játékok iránt rajongó társadalom nem igényli a síma, hagyományos kaland műfajt. Sajnos. Ezért ha egy kiadó azt akarja, hogy sikeres legyen egy játék mit csinál? Rak bele akciót.
    Ami számomra egy pici reményre adhat okot, az az, hogy egyrészt ha nem viszik túlzásba ezt az akció hülyeséget, másrészt meg az, hogy ezt meg lehet oldani jól is. Például úgy, mint a Broken Sword 3-ban. Nagyon sokáig le se szedtem a BS 3-at, mert ódzkodtam a 3D-től, meg a kezeléstől, akciótól, és nagyon kellemesen csalódtam. És nézd meg, ennek köszönhetően, hogy beleraktak egy kis akciót, rengeteg helyen az év legjobb kalandjátékának választották, pedig volt idén sokkal jobb kaland is. (pl. Black Mirror). És nagyon sok helyen, ahol a játékosok szavaztak, tudod miért lett a legjobb kaland idén? Mert a legtöbb játékos idén csak ezzel az egy kalanddal nyomta, mert ebben volt akció, és ez kell a hülye népnek.
    Mondjuk egyszer meglepődtem, amikor valamelyik oldalon a Silent Hill 3-at választották 2003 legjobb kalandjának. Hát az a játék sokmindennek nevezhető, csak kalandjátéknak nem.
    Bocs, hogy ilyen hosszan fejtettem ki véleményemet. Többet nem fog előfordulni :)))
  • szurmakotium
    #1842
    Én is a kettőt kombinálva használom már egy éve ...

    Rare stuffokat emuleról, ami meg mindenkinek megvan és véletlenül nekem is kell azt DC++ ról
  • szurmakotium
    #1841
    Nekem mind két szemem sír, mert ez SUXX ...

    "leghangulatosabb point and click kalandjátéka "hamarosan"
    folytatódik ..." "háromdimenzióban tündököl majd ... úszás, mászás és harc is kiemelt jelentőséget kap"



    Kérdezem én MIÉRT ????
    Miét kell akció elemekkel megspékelni egy ilyen játékot ???

    A hangulat részét nem csak a story adta hanem az is, hogy point and click volt ...

    Jól el lesz cseszve ...

    ostobák
  • MerlinW
    #1840
    Buuuleeeeeey!:D
    (forum főoldal jobb alsó)
  • pluhi
    #1839
    Figyelem, kis agitprop következik. Aki már egy ideje DCzik tudja, hogy a rendszernek korlátai vannak. Mainstream az van minden mennyiségben, ritkább cuccokat még össze lehet kaparni valahogy, de igazi kuriózumokat szinte lehetetlenség felhajtani vele. Sajnos ha kalandjátékról beszélünk az már eleve a második kategória. Tovább kellett lépnem, és meg is tettem. Némi utánolvasás után az eDonkey mellett döntöttem. Kliensnek az eMule+t választottam. Miért ed2k? Ezért:
    http://forum.sharereactor.com/viewtopic.php?t=74507&sid=b1911c2eee8408606ddb30f580a8c9ba

    Egyszerre több usertől is tölt, de a legfontosabb, hogy a felhasználók száma miatt szinte minden megvan. Tökéletes azoknak, akik 0-24ben megy a gépük. Kreditrendszere van, ami annyit tesz, hogy az elején leginkább csak feltölt az ember, pár nap után induk be igazán. (Nem kell félni, nem ratio.) Asszem kezdetnek ennyi elég.
    Most jön a lényeg. Nagyságrendekkel hatékonyabbak lehetünk, ha egy letöltést szétosztunk (egy játékot annyian szedünk, ahány CDs), aztán felpattintjuk az FTPre.
    Várom a véleményeket.
  • LezLee
    #1838
    "Minden idők egyik leghangulatosabb point and click kalandjátéka "hamarosan" folytatódik. A The Longest Journey második epizódja számtalan újdonsággal kecsegtet a rajongók számára. Az oszlói illetőségű Funcom berkeiben készülő program úgy néz ki, teljes egészében háromdimenzióban tündököl majd, az egyszerű adventure elemek mellett pedig a Broken Sword 3. részében már látott lopakodás, úszás, mászás és harc is kiemelt jelentőséget kap. A legfontosabb elem természetesen a sztori: történetünk 2219-ben játszódik, középpontban egy Zoë Castillo nevet viselő hölgyeménnyel, aki egy álmokkal kapcsolatos konspirációt fedez fel. Kalandja során mellé szegődik majd a TLJ-ből ismert April Ryan is. Lényegében a mese lineáris lesz, néhány helyen azonban lehetőségünk lesz megváltoztatni a végkifejletet.

    FACT: A Funcom nem sokkal ezelőtt hivatalosan is bejelentette a cuccost - ugyan a címet Dreamfall-ra változtatták, a felül helyet foglaló infók változatlanok. A darab várhatóan 2005 őszén debütál. "

    Forrás: HCGamer

    Hát egyik szemem sír, másik nevet. Baromi messze van még az a 2005 ősze. Még szerencse, hogy nemsokára lesz egy Syberia 2 :))))
  • LezLee
    #1837
    Hát mondjuk én egy Alone 4-nek, vagy Gabriel Knight 3-nak nagyon örülnék :)))
  • MIMACSKA
    #1836
    Húúú ez számomra jól hangzik!

    Na akkor törlök a szerverenAztán csak töltögessetek!!
  • Axon
    #1835
    Egy kis info Longest Journey 2 ügyben

    A norvég Dagbladet című újság néhány új infóval szolgált minden idők egyik legjobb kalandjátékának folytatásáról. A The Longest Journey 2: Dreamfall kapcsán felfedték, hogy a folytatás az első rész által megalkotott univerzum bővített változatával szolgál. A Funcom akció, lopakodás, úszás és a gonosz erők elleni harcok által változatos 3D világot szeretne letenni a asztalra.

    A sztori alapján 2219-et írunk, ahol egy Zoë Castillo nevű fiatal hölgy álmokkal kapcsolatos összeesküvésre derít fényt, s természetesen April Ryant hívja segítségül. A játék, néhány apró leágazást leszámítva, erősen lineáris, az elébünk vetett feladványokat többféleképp is megoldhatjuk, s a játék során hozott döntéseink befolyásulják a végkifejletet
  • Axon
    #1834
    Remélem nem köveztek meg érte, de letöröltem a Drakula 2-t. Így most lett 2 cd-nyi szabad helyünk.
    Jöhet a csótány szimulátor vagy az Alone 4 vagy amit megszavaztok.
    Macsek valószínűleg egyébb elfoglaltság miatt nem tud itt lenni, de biztos, hogy nem tiltakozna ő sem.
    Ha van feltöltendő anyag, akkor törölhető még a:
    Sanitarium
    Monkey 4
    Journey to the...
    Időközben megszereztem a Jack the Ripper-t. ha gondoljátok azt is feltöltöm egy nagyobb törölgetés után. Ezt azért is sürgetném mivel jön a hétvége és én főleg akkmor tudok feltölteni.
  • pluhi
    #1833
    Barton 2500+ @2200Mhz 512DDR. Nem vészes, de a VPC gyorsabb volt. Kalandoknak nem kell sok hálistennek.
    Feltöltöm a Szája sincsen, úgy üvölt novellát kedvcsinálónak.
  • MerlinW
    #1832
    Nem vágja a windows hogy ablakban fut... míly irónikus...:DDD
    Mondtamm én hogy jó prog. Mellesleg Linux alatt elég jól fut az XP...

    Pluhi: nem kéne lassunak lennie... milyen vason futtatod?
  • Axon
    #1831
    A VMWare nekem is nagyon bejön.
    Linux alá telepítettem és mindig kaján vigyor ül ki az arcomra, ahogy látom, hogy egy ablakban bootol a windowsXP. Szerencsétlen kis hülye azt hiszi, hogy uralja az egész gépet, pedig csak azt látja amit a linux enged neki. Tökéletesen kezeli a hangkártyát és a hálózatot(LAN, Internet) és ami röhely, hogy a Linux által nem használható winmodem is tökéletesen működik így. A sebességen érzek azért némi javítani valót, de az is igaz, hogy nem túl erős konfigon próbáltam (AMD 1600, 512MB RAM). Jó ha van alatta egy 2000-es proci 1 giga RAM-al, ami manapság már igazán kommersz dolog. Mondjuk az is igaz, hogy főleg a Corel Draw 11-el nyúztam, ami erősen erőforrás zabáló progi.

    A Bad Mojo csótányszimulátorra én is emlékszem még a békebeli időkből. Anno az 576-ban egészen felmagasztalták.
  • pluhi
    #1830
    Boci szemeid a főnökasszonyra irányitsd
  • CrucifX
    #1829
    I Have No Mouth, and I Must Scream ISO

    Ezt esetleg nem tolnád fel (boci szemek :) )
  • pluhi
    #1828
    Hi All!
    Xp alatt nem sikerült hangot varázsolni a Bad Mojo alá, ez valszeg NFORCE2 probléma lesz. Azért megoldottam VMWare-rel. Nem rossz progi ez a VMWare, két baja van. Tetü lassú, a másolás meg mindent alulmúl. Kipróbáltam picipuha virtuális gépét is, ennek a sebessége korrekt, de egy deka hang nem jön ki belőle. Mellesleg összeakadt quicktime-al is csúnyán. Kb döntetlen az állás, a VMWare robosztusabbnak tűnik, viszont a VPC van windows alá optimalizálva.
    A Bad Mojo-t biztos ismeritek, de azért összefoglalom. Hősünk egy tudós, aki le akar lépni egy táska pénzzel Mexikóba (nem az övé:)), de véletlenül csótánnyá változik. Innentől csak a 4 iránygombot kell használnunk kicsi csótink irányitásásra, persze a cél a visszaváltozás. Az egyik legeredetibb ötlet és megvalósitás a játéktörténelemben, bár nem klasszikus értelemben vett kaland.
  • MerlinW
    #1827
    Legyen úgy
  • IMYke2.0.0.0
    #1826



    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Axon
    #1825
    Szerintem megérett a helyzet egy alapos takarításra a szerveren. Remélem egyetértés fogja övezni javaslatomat.
    A Drakula 2. például december óta fent van, de kapásból tudnék javasolni, vagy 3-4 játékot ami már megérett a törlésre, így utat adva a feltöltésre.
    Nem szeretnék Mimacska engedélye és a tagság jóváhagyása nélkül garázdálkodni az ftp-n, ezért felkérem Mimacska-t, hogy szabadítson fel egy kis helyet számunkra, vagy legalább egy fejbólintással jelezze, hogy törölgethetünk egy kicsit.
    Azután felgyűrjük az ingújjakat, és öldöklő kűzdelemben eldöntjük mi kerüljön fel a felszabadult helyre.
  • MerlinW
    #1824
    ejnye:DD Ott megy a beszélgetés a semmiről folyamatosan, osztha úgy alakul valamiről is szokott..:D
  • MIMACSKA
    #1823
    Jaj midég elfelejtek átnézni oda:((
  • MerlinW
    #1822
    én még mindig alone 4-et szeretnék, de hát ha más nincs...:D
  • CrucifX
    #1821
    Kellemes esti gyermekmatiné, ha van időd mindenképp töltsd fel! :)
  • pluhi
    #1820
    Közben meglett a Bad Mojo ISO is, de nem indul még. Valami hang problémája van sajna.
  • pluhi
    #1819
    Huh.
    Sztori: Harlan Ellison azonos cimű műve alapján készült, érdemes elolvasni, 6 oldal az egész. A hangulat is meglesz egyből.
    Röviden annyi, hogy a hidegháború alatt kifejlesztenek egy szuperszámitógépet, ami öntudatra ébred, és kiirtja az emberiséget. 5 ember marad életben, mindegyikük életében vannak sötét titkok. A számitógép bezárja őket egy helyre, ahol isteni hatalma van, és kinozza őket. Ohne happy end, horror, erőszak, depi.
    http://fourfatchicks.com/Reviews/I_Have_No_Mouth/Scream.shtml
    Itt van egy jó review róla ánglisul.
  • MerlinW
    #1818
    mesélj róla kicsit lécci: sztori, játékstílus, stb?
  • pluhi
    #1817
    Mai ajánlatom:
    I Have No Mouth, and I Must Scream ISO + ajándék Szája sincsen úgy üvölt novella.
    Tökéletesen megy Xp alatt is VDMSound segitségével.
  • MerlinW
    #1816
    jah, értem:)
    Dobj föl témát, oszt kölékenykedj:P
    Vagy gyere "hozzám" ha már regisztráltad magad:D
  • MIMACSKA
    #1815
    Nem unatkozom csak dolgozom...reggel 6-ig :-/
    És ettől a küzlékenység:DDDD