33675


  • SecMan
    #2094
    Üdv Mindenkinek. Örülök hogy rátaláltam erre a csapatra és hogy tagja lehet, remélem látjátok majd valami hasznomat is.
  • LezLee
    #2093
    Épp most hallottam, hogy eltolták 29-ikére, de ez még nem biztos. Én eddig 3 helyen néztem, mindegyik 22 és 24-ike között ígéri.
  • MIMACSKA
    #2092
    na és mi van a syberia2-vel????? késik??
  • MIMACSKA
    #2091
    jaja
  • pluhi
    #2090
    Mondjuk akár be is szállhatnának mások is. Megvan ez még pár embernek, még 12 órán kersztül neki lehet kezdeni a 2-es 3-as cdnek nyugodtan.
  • pluhi
    #2089
    Egy darabig el fog tartani, szép nagyok a imagefile-ok.
  • LezLee
    #2088
    Ok, ha lesz rá időd, tolhatod fel nyugodtan, mert jelenleg 60 %-os kihasználtságon vagyunk.
  • MerlinW
    #2087
    Erről van szó... de ez nem is baj. Épp ezért simán ide lehet linkelni a kalandfordításokat:P
  • MerlinW
    #2086
    Én küldtem Imynek fullos kiegészített listát is, azt sem rakta még ki...:(

    Pluhi...szeretünk..:D
  • pluhi
    #2085
    Nekem megvan a GK3.
  • LezLee
    #2084
    Ja én hülye, a tag neve lemaradt: SecMan.
    De ahogy látom az ő listáját még nem rakta ki Imyke.
  • LezLee
    #2083
    Hmm, hát mostanában elég lagymatag errefelé az élet :)
    Fel kéne pörgetni egy kicsit, egy Alone 4-et vagy egy Gabriel Knight 3-at valaki fel tudna tölteni?
    Amúgy van egy új tagunk is, már el is küldte listáját Imykének, úgyhogy lehet szemezgetni :)))
  • MIMACSKA
    #2082
    Ez az egész topic már mióta offtopic....
  • MerlinW
    #2081
    Pluhi: abszolut nem offtopik... ha az lenne akkor itt csak a TLJ-ről lehetne társalogni...
  • MerlinW
    #2080
    Ha leszámítjuk a csili vilit, sztem az utóbbi évek egyik legjobb RPG-je. Ha nem lenne benne lézerkard, akkor is az lenne.
  • MerlinW
    #2079
    Nekem mandrake és debian woody alatt jól ment az xp... Suse-t nem szeretem, így azon ki se próbáltam.
  • pluhi
    #2078
    Valaki elküldené az ftp adatait? Új rendszert raktam fel és elvesztek. Kösz.
  • IMYke2.0.0.0
    #2077
    A sok lámer a KoTOR-ra fog szavazni... Itt a dedósokra gondolok, akik a csillogó-villogó csodákra buknak...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • pluhi
    #2076
    Holnap újra a Grim Fandango száll ringbe a gamespy-on. A KOTOR nemtom hogy kerül mellé, de kemény ellenfél lesz. Szavazzatok ezerrel, hogy lenyomjuk.

    Erre
  • pluhi
    #2075
    Gondoltam nem kell még egy offtopic dolog. De ha már úgyis csiszolgattam ma, tessék.
  • Axon
    #2074
    Bíztam benned hátha van egy sanda tipped. :)
    Nem sok időm van szakmai fórumokat böngészni, mivel az angol tudásom hagy némi kívánni valót maga után, így egy külföldi szakmai fórum átböngészése felér számomra egy lassú öngyilkosággal.
    Egyébként kipróbáltam Suse 9 alatt egy másik gépen és a laptopomon is. Mindenhol ugyanaz a jelenség. Visszatérek UHU-Linuxra ott csuklóból feltelepült és simán ment rajta az XP, na meg XP alatt a Corel Draw 11 sepert mint egy álom. Főleg a Corel Draw miatt kellene az XP. Csak az UHU alatt nincs hang, nem tudja konfigolni a hangkártyámat, ami a suse-nak csuklóból ment. Na mindegy marad a kézimunka.
  • Axon
    #2073
    Perverz!!!
    Ez olyan mintha nővé operáltatnám magam, aztán pedig leszbikus lennék.
  • IMYke2.0.0.0
    #2072
    Hibák jelezve a Grim Fandango topicban --- csak az első 30 oldalnyi szövegből (nem volt kedvem végignézni a 149 oldalnyi anyagot.)

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • MerlinW
    #2071
    neeemtom mi lehet a baj... van nekije jó kis wboldala, ott vannak faq-k, helpek, kövér doksik, hogy mit hogyan...
  • MerlinW
    #2070
    Pluhi!! Mijazz hogy less be! Állampolgári kötelességed ide is belinkelni nekük, na.
  • pluhi
    #2069
    Less be a GF topicba a cuccért.
  • IMYke2.0.0.0
    #2068
    Az nem smiley ... az nyelvnyújtogató arc...
    Ez a smiley: :)
    Meg ez:

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • moonster
    #2067
    Látod a smiley-t alatta?
    No comment!
    És most én mondhatnám:
    Bölcsebb a hallgatás, mint a felesleges feszültségkeltés!



  • IMYke2.0.0.0
    #2066
    Ezt nem kellett volna. Bölcsebb a hallgatás, mint a felesleges feszültségkeltés!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • moonster
    #2065
    Telepítsd Xp-t, és alá Wmware Linuxot!
  • Axon
    #2064
    MerlinW: Jól emlékszem, hogy te ajánlottad a vmware-t? Már használom egy ideje és megszoktam, hogy szinte tökéletes. Legalább is eddig az volt. Enyhén kaotikus munkahelyi gépemet újra telepítettem és csak SuSE linux-ot raktam rá. Pengén belőttem 3 napja csak csiszolgatom. Most pedig megkoronázva az eddigieket feltettem a vmware-t. Itt jönnek a gondok. Állandóan kifagy. Csinálok egy új virtuális gépet pl. winXP aztán elkezdem feltelepíteni. Telepítés közben kifagy. Van amikor a partició formázásakor, de volt már úgy, hogy 60 %-ig elment a telepítő.
    Na most jól kipanaszkodtam magam, hátha van valakinek valami ötlete.
  • MerlinW
    #2063
    idelinkeli, ha elkészül
  • MerlinW
    #2062
    Macs: Biztos lecsapott rá valaki... egyszerre csak egy embert enged be...
    De feltöltöm én a MN-t ha senki nem kezd neki.

    Jah, és köszi az ajándékot:D
  • moonster
    #2061
    Pluhi: Honnan tudom letölteni a 100%-os fordítást?
  • MIMACSKA
    #2060
    Nekem ide sajna nem sikerül kapcsolódnom :((
  • LezLee
    #2059
    Hmm, a tenger is jóóóóó!
    Tengerre Tata!
    Na léptem alukálni. További jó munkát, és fórumozgatást! :))
  • MIMACSKA
    #2058
    Beférsz a bőröndömbe. Bár legközelebb tengeres lesz a téma.....(honlap...tudod!)
  • LezLee
    #2057
    Azér te is tudod, hol kell síelni. Én örülök, ha eljutok Szlovákiába nyáron, te meg lazán elmész síelni tavasszal olaszba.
    Hmm, nincs felétek üresedés, érdekelne a melóó :))))))
  • LezLee
    #2056
    Akkóó sorry.
    Rá vót írva a pohárra, hogy Bayerische, oszt azt gondótam hogy bajor sör no.
    Búza sör. Mögkóstolnám, mer még nem ittam ilyesfélét :))))
  • MIMACSKA
    #2055
    Nem bajo....Búza!!!
    És dél tirolban!!!!!!!!
    Olaszo..