33675


  • LezLee
    #2175
    Hát szerintem miután kipróbáltad a gamet, már nem fogod ennyire megköszönni :))))))
    Nekem csalódás volt az MN.
  • Axon
    #2174
    Köszi mégegyszer a segítséget a befelyezéshez.
    Sajnos olyan kaotikus őskáosz van körülöttem, hogy még letölteni sem nagyon tudok. Így a GK 3 és az Alone 3-at sem tudtam még leszedni. Bár ezzek új feltöltések és gondolom maradnak még jódarabig.
  • MerlinW
    #2173
    Kora délutánra felér az MN CD2
  • szurmakotium
    #2172
    Én meg köszönöm neketek a Midnight-ot !
  • MerlinW
    #2171
    Köffi az Alone-t köfiköfiköfi
  • MerlinW
    #2170
    oksa, tolom
  • Axon
    #2169
    Nem tudtam, hogy te is készülsz felrakni az Midnight N.-t, viszont most jól jönne a segítséged. Ha tudod akkor told már fel a MN 2. cd-jét mivel nyakig vagyok a technikai problémákban így bizonytalan mikor tudnám feltenni.
  • MerlinW
    #2168
    Nekem menegetett múltkorában...
  • szurmakotium
    #2167
    egyébként a 3-as cd most 70%-on áll
  • szurmakotium
    #2166
    Futtatás 98- kompatibilitási módman ? Na ezt most ki is próbálom ... ;) bár a múltkor nagyon nem akart menni ...
  • MerlinW
    #2164
    Egy kis kiegészítés, ha szabad:D

    - a RE1 megy XP alatt a kompatinilitás állításával, jól.
    - a RE2-3 mindennel megy mindenen

    jól látom, már az Alone4 3.cd-jét tolod?
  • szurmakotium
    #2163
    "időközben rendesen csalódtam az Alone 4ben ..."
    Miért is ?

    "csak Glideal megy"
    Az RE1 videokártyától függetlenül, nem megy XP alatt, csak win95/98 alatt.

    A RE 2 & 3 Radeon 8500LE-vel simán megy ...

    "Plíííz, majd told feeeeel :)"
    ok majd, előbb AITD4-et kellene befejeznem...
    sajnos 15K-val tudok csak uppolni ...
  • MerlinW
    #2162
    és nekem is van RE 1,2,3

    a RE1, megy nálam D3D-vel is Dzsíforszal...
  • CrucifX
    #2161
    Ohhh, Resident2 NAGYON kellene, időközben rendesen csalódtam az Alone 4ben, úgyhogy a klasszikusnak vissza kell adni a hitem (mellesleg nem játszottam vele már 99 óta ;( Plíííz, majd told feeeeel :) (esetleg a három is jöhet, bár az nem valami jau. egy meg úgy tudom csak Glideal megy, arról nincs elképzelésem, hogy azt hogy lehetne emulálni - márha lehet egyaltalán, régen ment)
  • szurmakotium
    #2160
    Szívesen !

    btw, a PC-re a Resident Evil 1-2-3 ISO-ban nekem meglészen ...
  • CrucifX
    #2159
    Nos, kipróbáltam az Alone in the Dark 4et- Egy dolog biztos: pokolian szép, ma is lazán megállja a helyét. Még az elején vagyok, de a Resident Evil 2 imádó szívecskémnek tetszik :) (apropó: akinek megvan a darab - nekem sajna nincs, anno egy ripverziót vittem végig 5x - az kérem szóljon!

    thx szurma! :)
  • pluhi
    #2158
    Nem emléxem semmi gondra GK3-mal kapcsolatban. Mi a baj?
  • MerlinW
    #2157
    Szurma: királyságos vagy:D

    GK3-at sikerült valakinek elinditnia daemonnal?

    Axon: izé, akkor most te töltöd az MN-t? Mind1..:D Én itt összecsomiztam, oszt vártam valakire hogy mehet... aztán tök el lett felejtve..:D jáájh:DD
  • pluhi
    #2156
    Röviden: Spielberg.
    Két pl.: AI, Minority Report.
  • szurmakotium
    #2155
    STOR /ALoNe.in.the.DaRK.The.New.NiGTHMaRE/AitD4.WiNISO.by.zoth.cd1.rar

    150 Accepted data connection

    úton
  • LezLee
    #2154
    Jó, most azonnal törlöm a Nightlongot, és kezdheted a feltöltést.
  • CrucifX
    #2153
    Na gyerekek, végigvittem a The Dig-et. Összeségében meg vagyok elégedve, 10-ből 8-at kap nálam (a vége miatt).

    SPOILER:



    Mi a francért kell tündi-bündi "mindenki boldog" klisével lezárni a történetet? kérem szépen, aki meghal az meghal, ne tessék már szépen föltámasztani, hogy mindenki örüljön. Ha ezt kihagyták volna, akkor egy zseniális játék, vagy akár film is lehetne belőle, de így...

    Sajnos a másik befejezést nem tudtam előcsalni, nincs kövem, tram nemjön, lightbridge-et meg nem tudom használni...
  • szurmakotium
    #2152
    a Nightlongot meg én toltam fel feburár elején, szal' elég régen ... szerintem is lehtene nyomni egy F8-at rajta ...
  • szurmakotium
    #2151
    akkor én azért nekikezdhetek az alone 4nek ?
  • Axon
    #2150
    Elnézést kérek mindenkitől ígéretem miatt, de munkahelyemen áramszünet lépett fel már háromnegyed órája tart. A laptopomon kellett beizítanom a modemes kapcsolatot, hogy ide is írni tudjak. Mivel már 12 óra és eddig nem jött meg az áram így a feltöltés sajnos elnapolódik. Hétfőn délután kezdem meg felnyomni a 2. cd-t.
    Megértéseteket köszönöm.
  • LezLee
    #2149
    Na töröltem az Orlandot, töltheted az MN 2. cd-jét.
  • LezLee
    #2148
    Mivel szerintem senkinek sem sikerült működésre bírni a Jack Orlandot, ezért szerintem nyugodtan törölhetem. Törlöm is, és déltől kezdheted a feltöltést.
  • Axon
    #2147
    A BS3 feltöltését szívesen vállalom ha lesz rá igény, na meg hely....

    Ha kész lesz Imyke új weblapja akkor én is elkészítek egy friss listát pontos méret adatokkal.
  • Axon
    #2146
    Valamit még mindig törölni kell, mivel a Midnight Nowhere -nek csak az 1. cd-jét raktam fel és ma akarom felnyomni a 2. -at. Ugyhogy átnézve a programokat én az 1 cd-s Jack Orlandora szavazok.
    Szóljon akinek ellenvetése van mert ha nincs akkor 12.00 -kor kezdem a feltöltést.
  • LezLee
    #2145
    Na megszámoltam, 9,4 gigánál tartunk. Mivel kéne 3 cd-nyi hely az alone-nak, ezért én arra gondoltam, hogy törlöm a NIGHTLONG-ot, mivel elég régóta van fent, és az is pont 3 cd.

    Ha valakinek van ellenvetése, mert még kellene neki, az még a mai nap folyamán visítson, mert este akkor törölném.
  • LezLee
    #2144
    Hát szerintem most tele vagyunk, mingyá megnézem mit lehetne törölni.
  • szurmakotium
    #2143
    na szóval egy régi adoságomat törleszteném ... itt figyel az alone 4 3iso-ban.

    tudok uppolni ? van elég hely ?
  • pluhi
    #2142
    Hmm, akkor ez valami pásztázó reflektor, kösz. Nem mintha jelentősége lenne, de legközelebb javitom.
  • LezLee
    #2141
    Na nem bírtam tovább és leszedtem a Grim Fandangot, úgyhogy neki is esek, természetesen magyarul... örök hála Pluhi
  • IMYke2.0.0.0
    #2140
    Igen.
    Új lapom lesz, s arra lesz feltéve. Most a domainre kell várni...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • JustIce
    #2139
    kuldtem listat. megkaptad?
  • IMYke2.0.0.0
    #2138
    A statikus: helyzetjelző lámpa (fényszóró)
    A mozgó: fedélzeti lámpa (fényszóró)
    Mindkettő a hajón lévők biztonságát szolgálja.
    Ezek többnyire a halászhajókon fontosabbak. Az utasszállítókon már nem ilyenek vannak manapság, hanem statikus világítás, végig, az egész hajó hosszában.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • moonster
    #2137
    Lezlee: Gyakorlat teszi a mestert. Akkor ne kalandba fogj, hanem valami kisebb játékba.
    És igen, túrd a szótárt, túrd a netet, zargasd az ismerőseid...
  • moonster
    #2136
    Yo!

    10. (Steam Engine) A heavy iron lever having an oscillating
    motion on a central axis, one end of which is connected
    with the piston rod from which it receives motion, and
    the other with the crank of the wheel shaft; -- called
    also working beam or walking beam.

    Hm....
    Ezt nehez lenne egy szóban elmondani. talán kerekes hajtómű, vagy valami hasonló
  • LezLee
    #2135
    Figy, ha én az angoltudásommal, meg egy rekesz szótárral állnék neki egy fordításnak, akkor több évbe is telne, míg lefordítanék egy hosszabb kalandot.
    Hát ez tart vissza :)