33675


  • IMYke2.0.0.0
    #9180
    Nem.
    Minden egy szövegfájlban van. Prezentálom:

    [strT_Obj_docThesis05][McPherson következésképpen folytatta magánnyomozói karrierjét, és nem tűnt gyanúsíthatónak ezekben a gyilkosságokban. Ha elfogadjuk, szándékomban áll felidézni egy meggyőző McPherson esetet a Perlovka Hasfelmetszőről és a Chicago gyilkosságok csínytevőjéről. Azonkívül, szándékomban áll egy részletes lélektani profil létrehozása McPhersonról, hogy jobban megértsem az atipikus sorozatgyilkosok szörnyű bűncselekményeit és indítékait a jelenleti elméletek fényében, amikor nyilvánvalóan felhagyott a gyilkolással.]
    [strT_Obj_docRobot02][A rádióirányítás 27 MHz-es működési frekvenciája mind az amerikai, mind a brit sugárzási standarddal együttműködik, és lehetővé teszi az egység irányítását, mikor az a Lombartech WatchfulEye ® távírányító monitoring rendszerrel kapcsolatba kerül. Egy másodlagos IRDA vevő is jár hozzá a látótávolságon belüli irányításhoz, ahol a rádióadás kivitelezhetetlen lenne.A RBD-2 nem rendelkezik finom mozgású végtagokkal, de a fejre szerelt, stabil-frekvenciás lézer működőképes és a tesztelésre megfelelő. A RBD-2 képes előre haladni, és pozícióba állni, ha szükséges. Amikor egyenetlen vagy akadályokkal teli tereppel találja szembe magát, a RBD-2 egység terep szenzorai automatikusan kompenzálják a mozgását, miközben a mászófunkciók automatikusan engedélyezvésre kerülnek egy megfelelő vastartalmú felszín jelenléte esetén. Copyright © Lombartech 2003.]
    [strT_Obj_docBookOccult02][Ily módon sikeresen megzavartak a tájékozódásban: Az elmém folyamatosan egyik ötlettől a másikig ugrált, és a hangok a fülemben csak hozzájárultak a káoszhoz. Valamint, ahogy az idő előrehaladtával végighaladtam az úton, min végigvezettek, elvesztettem minden iránybeli távolság érzetemet, és mind az elmémben, mind a testemben össze voltam zavarodva. Hirtelen, összeférhetetlen módon, valahonnan a közelból zongorajátékot hallottam. A kéz elengedte a karomat, és én a zene irányába léptem, navigáltam néhány lépést és egy sima, hűvös kövű szoba belsejébe érkeztem, a zongora visszhangjának falakról visszapattanó hangjegyeivel.]

    Természetesen, ez még a készülő, egy teljes átnézés előtti változatból van.
    Tesztelést nem tudom, hogy tervezzek-e vagy azonnal - saját végigjátszással - tegyem közzé... még eldöntöm.

  • Axon
    #9179
    Belátom rosszul is lehet értelmezni :-)
    Szóval a Still Life második cd-jéről van szó :-)
    De ha taky most sem reagál, akkor törlöm.
  • Axon
    #9178
    Azt gondoltam, hogy a napló bejegyzések és a levelek grafikusan vannak tárolva, pont úgy mint a Syberiaban.
  • mandm
    #9177
    Nincs teljesen igazad.
    Az angol center szót komondod úgy ahogy leírod. Azért mikor a "file"-t ragozod az iszonyú leírva. Az írásképen látszik, hogy mennyire erőltetett. A computer az igenis legyen számítógép. Ez így leírva és kimondva egy szép magyar szó: dallamos.
    Az image szóval az a baj, hogy igazán így "külfödiűl" használva tudja mindenki mit jelent, de ha egy adott szövegkörnyezetben kell fordítani, akkor már csak erőltetés lesz. Pl. az Ország Image. Ilyen esetben a név kitalálója /aki kb havi 800e nettóért végzi ezt a munkát) üljön le mégegyszer és találjon ki vmi teljesen magyar nevet. (Pl.: Országkép Központ) Ráadásul ez utóbbi példa nem is indokolja, hogy külföldön is érthető neve legyen.

    Szoktuk mondani, hogy angolul milyen frappáns a egy elnevezés. De csak azért mert bár imserjük a jelentését, mégis a mindennapi életben "nem értjük" mit jelent. Az angol anyanyelvűek pedig tudják, hogy igazából blődség az egész, mégis a saját nyelvükkel dolgoznak. Pl. Windows - Ablakok. Szerintem itt körberöhögnének, ha te színre lépnél egy "Hasábfa" nevű faipari számlázó szoftverel, inkább sok gondolkodás után ilyen unalmas nevet adnál neki: Digital Wood Industry Invoice System. Rövidítve pedig már misztikus is, a kissé tudatlanok csak ámulnak (és félni kezdenek) ha meglátják valahol: DWIIS.

    Befejeztem a székfoglalómat.
  • mandm
    #9176
    Csak a 2. van meg? Az első merre jár? (lehet, hogy megint lemaradtam?)
  • IMYke2.0.0.0
    #9175
    Még nem néztem.
    De miért, vannak olyan elemek is, amik ilyen szempontból fontosak?
    Én eddig nem láttam olyat.
  • Axon
    #9174
    A grafikai részeket is át tudod szerkeszteni?
  • IMYke2.0.0.0
    #9173
    Hát igen, és ez lesz a legnehezebb része, ugyanis itt már a naplóval és emlékezésekkel kell már küzdeni.

  • serito
    #9172
    Akkor már csak 35-40 oldal hiányzik és kész is van. Nagyon várjuk már.
  • Axon
    #9171
    Akkor ne töltsd fel ezt a verziót. Azért még bízok benne, hogy lesz egy megfelelően működő is, mert a carbon féle nekem nem túlságosan fekszik.
  • Axon
    #9170
    Jó látni, hogy átlépted a bűvös 50 %-ot
  • Axon
    #9169
    Taky. Utoljára megkérdezem, hogy kelle-e neked a Still Life 2. cd-je?
    Ha nem, akkor törlöm a vinyómról.
  • IMYke2.0.0.0
    #9168
    Still Life HUN: 57%.

  • takysoft
    #9167
    pluhi... a tool is benne van a fordítás alkönyvtárában.:) azt futtatja a scriptem
    igy nem lett a fordítás 10megás, hanem csak 300k.
    át is szerkesztheted akár a szövegeket is, azok is benne vannak
  • pluhi
    #9166
    Dott forditáshoz. Az újságokról lelógnak a szövegek.
    Tool-lal forditottátok?
    Nagyon jó lett egyébként.
  • Lord Myn
    #9165
    Na közben elolvastam az Isonews-on a Cossacks2 fórumot, úgy tűnik sajnos tényleg nem jó a darklight törés sem. Úgyhogy akkor nem töltöm fel, sorry.
    (Viszont, felraktam a listámat én is, tessék válogatni, a legújabb szerzemények még nincsenek benne, de majd igyekszem frissíteni...)
  • Lord Myn
    #9164
    Pluhinak megvan mindkettő, logikai-kalandjátékok, már régóta keresem őket...
  • takysoft
    #9163
    a 7th guestről hallottam, vmi nagyon jó grafikája volt annak idején. asszem dosban ritka jó grafika volt, de a 11th hour-ról még nem hallottam
  • Lord Myn
    #9162
    Hát, 2 dolgot próbáltam, a gyakorló küldit és egy instant küldetést. Mindkettő ment, hogy a kampányig eljussak azt ne kivánd, mert ki nem állhatom a stratégiai játékokat (tudom, most sokan felhördülnek) és ez ráadásul jó bonyolultnak tűnik.
  • Lord Myn
    #9161
    BTW, pluhi feltöltenéd a 7th guest-et és (majd idővel) a 11th hour-t? Nagyon megköszönném...
  • takysoft
    #9160
    jah... meg országimázs szenter.
    akkor már inkább a file, mint a fájl.
    meghát... tőlem lehet számítógép, vagy computer, de a "kompjútertől" a hátamon feláll a szőr
    stb.
  • pluhi
    #9159
    Mi működött? Megmondom: a gyakorlóküldi. De próbálj meg menteni és visszatölteni, vagy eljutni a kampányig...
  • pluhi
    #9158
    Nem láttam a szövegfájlokat, de szerintem nincs benne olyan sok szöveg. Szinte senkinél nem lehet kettőnél többször megszólalni, ez a pozitiv és karcos hozzászólássokkal is kb. 8-10 mondat per NPC az ő szövegével együtt. Egy faluban van kb. 10 NPC akivel lehet beszélni (lehet sokat mondok). Van a narrátornak egy adagja, meg az a pár dal. Nem lehet ez olyan vészes, nem RPG kategoria szerintem.
  • Lord Myn
    #9157
    Most próbáltam ki, nekem működött... Akkor most felrakjam vagy ne?
  • pluhi
    #9156
    Nem kell, már biztosan rossz. Nforce utóbbi időben meg le van maradva...
  • Lord Myn
    #9155
    Na jól van, akkor kipróbálom, mielőtt feltöltöm.
  • Axon
    #9154
    Kipróbátam a The Bard's Tale-t.
    A legelején, amikor a kocsmában elkezdenek énekelni az alkeszek, majd be rottyantottam a röhögéstől :-)))
    Tényleg rengeteg szöveg van benne. Számomra kicsit nehezen emészthető.
  • Axon
    #9153
    Addig mindenesetre várni kellene a feltöltéssel.
  • Axon
    #9152
    Na akkor most igazodjon el az ember.
    Mindenesetre ha valaki kipróbálná, akkor meg tudná mondani, hogy jó-e.
  • pluhi
    #9151
    Én megnézném azt, állitólag rossz. ISONEWS-on nuke.
  • Atomreaktor
    #9150
    k
  • Axon
    #9149
    Ez remek oldal, ezt eddig nem ismertem.
  • Axon
    #9148
    A legjobb volt a kerékpár verseny. Tekerni kellett a botkormányt. Fokozatosan egyre gyorsabb, hogy gyorsuljon a bringa. Egy óra játék megölt bármilyen joy-t.
  • Axon
    #9147
    Köszi!
  • Atomreaktor
    #9146
    Találtam egy újabb "jussun ki a szobából" játékot. Sőt, itt a szabadulás után is mászkálhatunk;)
  • Atomreaktor
    #9145
    A Commodoros sportjátékok mekkorák voltak!!:)))) Ott aztán nem bírta sokáig a joy:)
  • Lord Myn
    #9144
    Ok. Este elkezdem feltölteni.
  • Lord Myn
    #9143
    Ez igaz!
  • Axon
    #9142
    Még a Commodore időkbe "dzsojszligyilkos"-nak neveztük az ilyen játékokat. Én mondjuk nagyon szerettem őket. Ma már nem tudom miért. Talán mert ezek voltak a legelső játékok amikkel életemben játszottam és rettenetesen örültem annak, hogy néhány színes pixelt kilőhettem az űrhajómmal.
  • Atomreaktor
    #9141
    Looool, már értem:) Azt hiszem ebben a melegben nem működik vmi frissen az agyam. Most nyomtam végig az első pályát;) (Éljen a munka)