33675


  • szotyimutyi
    #9020
    Sajnos már nincs meg.
  • Atomreaktor
    #9019
    :DD
  • Ersiman
    #9018
    Sikerült visszaszerznem a Baldur's Gate - Tales of the Sword Coast párosoma! Már csak idő kellene és lehet újra nekiállnék végigjátszani a második résszel együtt. Egy év alatt talán végeznék is vele.
  • M.A.D.
    #9017
    A BS1 az egyik kedvencem (volt). :)
  • Atomreaktor
    #9016
    Ebbe a kár belevehetjük a nemrég elkészült BS1-et is. Komoly a lista, és komoly időbe is fog telni, mire újra végigvisszük őket;)
  • M.A.D.
    #9015
    Off:Ja, 2 napja csak Thief II-őzöm. A legújabb mod (760MB) nagyon ott van. Feljavított gfrafika..stb..:) Iszonyat jó a történet (szinte semmid sincs az inventorydban az elején!).Sok cutscenes...szóval..:)
  • M.A.D.
    #9014
    Megfogadtam, hogy sose, erre tessék...:((
    nemrég jelent meg a Vampire Bloodlines-nak egy nem hivatalos patch-cse. Szét is b*szt* rendesen a hivatalos patch-cses játékot. 2 mp. után fagy. Ja, és a biztosnási másolatot töröltem véletlenül.:) Így most ismét meg kell vennem a biztonságit. :))
  • Axon
    #9013
    A magyaritasok.hu portálon 7 db kalandjátékhoz készül fordítás. Legalább is a "Magyarításaink" oszlopban ennyit számoltam meg.
    Mindegyik nagy név és kivétel nélkül a LucasArts termékei:

    Day o.t. Tentacle (55 %) ezt takysoft készíti
    Full Throttle (15-20%)
    Indiana Jones 3
    Indiana Jones 4
    Monkey Island 1 (23 %)
    Monkey Island 2
    The Dig

    Reméljük sikerül elkészíteniük a fordítóknak. Nevüket bevéssük a kalandjátékosok panteonjába.

    Hirtelen nem is tudnék sorrendet felállítani, melyiket is várom/várnám jobban.
    Mondjuk nekem a The Dig a szívemcsücske így talán az kerülne az első helyre.... holtversenyben az összes többivel :-)
  • szotyimutyi
    #9012
    Rendben.(remélem, közben nem töröltük).
  • Axon
    #9011
    Felrakhatnál a szerverre egy mentést közvetlen azelőttről, hogy kérné a 2. cd-t.
  • szotyimutyi
    #9010
    Nekem onnan, amikor kéri a 2.cd-t, nem megy tovább. Ha majd odaértek és működik, írjátok meg, hogyan. Köszi!
  • Atomreaktor
    #9009
    Na ez jó hír. Én már várom;)
    10 000 felkiáltójel a minimum!!!!!;)
  • Randal
    #9008
    De jó:)
    köszönöm szépen, akko a régieket majd kidobom:)
  • Axon
    #9007
    Ez már a teljesen működőképes. Látszanak az inventoryban a tárgyak és nem fagy ki. Nyugodtan letöltheted.
  • Randal
    #9006
    Sziasztok!

    Ez a Necronomicon melyik verzió?
    Amelyiket én raktam fel, vagy ez már működőképes?
  • Axon
    #9005
    Ez pedig egy másik most készülő kalandjáték weboldala.
    Ilyen pipecül elkészített weboldallal még nem találkoztam, vagy ha igen, akkor már elfelejtettem :-)
  • Axon
    #9004
    Egy hír:

    Észak-Amerikában már június 21-én a boltok polcaira kerül az ECHO: Secrets of the Lost Cavern című kalandjáték. Az európai megjelenésről még nem tudhattunk meg többet, de mivel a játék most került aranylemezre minden bizonnyal csak pár nap különbség lehet a két dátum között.

    Ismeritek?
  • Axon
    #9003
    Ki fogom írni betűkkel, hogy:
    Tízezer
    Az utána következő felkiáltó jelek számát még nemdöntöttem el :-)
  • Atomreaktor
    #9002
    10 000-nél mi lesz?
  • Atomreaktor
    #9001
    :DD
  • Axon
    #9000
    Kilencezer!
  • Axon
    #8999
    Na meg megveszed Imyke-t házi fordítónknak :-)
    Nem tudom, hogy büntetés lenne neki ez, vagy áldás. Jó fizetés, de csak kalandjátékokat fordíthat...
  • Atomreaktor
    #8998
    Tényleg, fel kéne adnom egy lottót. Ha nyerek, akkor veszek M.A.D.-nek egy winyót! Na jó kettőt is.;)
  • Axon
    #8997
    Nem hiszem, hogy olyan mázlink lenne...
  • Axon
    #8996
    Kipróbáltam a Paradise Cracked-et. Ami számomra meglepő volt, hogy teljesen magyar nyelvű, amiről egy szó sem volt sem a címlapon, sem az újságban, pedig szerintem az újság potenciális vásárlói szemében mindenképpen vonzó, ha oda van írva a címlapon a teljes játék neve mellé, hogy magyar nyelvű. Silent Storm stílusú csak ez cyber környezetben játszódik. Engem a Silent Storm sem fogott meg és ez sem túlságosan, de azért ha lesz egy kis időm, azért jobban berepülöm, mivel a történeti szálra azért kíváncsi vagyok.
  • Atomreaktor
    #8995
    Nekem is megvan asszem. Midnight Nowhere ráadsul egész jó, ha az is magyarul lenne, akkor rá is vetném magam...:)
  • mandm
    #8994
    Ha ezt megcsináljátok, akkor utcát nevezünk el rólad Balatonmackó-alsón!
  • M.A.D.
    #8993
    Hmm...:) Atlantis Evolution itt terpeszkedik. Igaz, csak angolul. Ez a hír számomra új, de örvendetes.
  • Axon
    #8992
    Na, ha már a híreknél tartunk (remélem nem unjátok még).
    Megjelent az Atlantis Evolution magyar nyelvű verziója. Nem is tudtam, hogy készítik. Mindenesetre jó lenne beszerezni. M.A.D.!!!! :-)))
  • Axon
    #8991
    Meglepő hír!
    A júliusi GameStar mellékletén a teljes játék a Midnight Nowhere lesz. Ritka, hogy kalandjátékot tegyenek a dvd mellékletre és ráadásul ez most nem is egy régi kalandjáték.
  • Axon
    #8990
    Köszönet a fordításért és jó érzés, hogy egyre többet tekintgetsz a kalndjátékok felé és így ebben a kategóriában is készülnek fordításaid.
    Bár mostanában eléggé be vagyok havazva, azért vegyél fel a bétateszterek közzé. Inkább nem alszom, de tesztelem a Still Life-ot magyarul.
  • Axon
    #8989
    A teljes játék a dvd-n a Paradise Cracked. Még sosem hallottam róla, de egy körökre osztott Cyber rpg-nek tűnik a leírás alapján. Ismeri valaki. Ha kell akkor felnyomom az ftp-re is.... csak hát taky és a myst 4... :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #8988
    Still Life HUN: 28%.
    Hétvégén adom ki az újabb adagot a segítőmnek, akkor kicsit meglódulunk, megint.

  • IMYke2.0.0.0
    #8987
    Juu juu juuhééé... IQ-bajnok FPS rulez...

  • Axon
    #8986
    Na! Jön a Serious Sam II! Ne fogjátok vissza magatokat az örömködésben :-)
  • Axon
    #8985
    Jár valakinek a GameStar? Most kaptam meg és ami miatt meglepődtem, hogy díszdobozban(!) érkezett. Az újság van benne meg egy melléklet az E3-ról, na meg a szokásos dvd. Ezért még nem kellett volna díszdoboz, de a GameStar-nál máskép gondolták. Na belenézek és szólok ha lesz benne valami érdemleges.
  • Ersiman
    #8984
    Bár mostanában sajnos alig van időm játszani, természetesen érdekel.
  • Atomreaktor
    #8983
    Thx, bár ez már otthonra marad, lejár a munkaidő lassan;)
  • IMYke2.0.0.0
    #8982
    Függönyből fog kiesni... nézz majd alá!

  • Atomreaktor
    #8981
    Hol van a második??